fetelor, cat ati asteptat cu un baiat inainte de a renunta la virginitate?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

fetelor, cat ati asteptat cu un baiat inainte de a renunta la virginitate?

Mesajde driana_r01 » Mar Sep 13, 2005 7:20 pm

Sunt si yo curioasa cat ati asteptat cu un tip....stiu ca faza e sa il iubesti, sa fii pregatita, dar doar asa..de curiozitate...nu ma intrebati pe mine ca inca nu am facut asta!!!
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Arthemis » Mar Sep 13, 2005 8:01 pm

nu cred ca e o perioada "de gratzie" cred ca fiecare a facut-o atunci cand a simtzit ca asta e ceea ce vrea si gata. la mine daca imi aduc bine aminte au trecut ca 2 luni si ceva... iar relatia a mai durat inca 1 an si jumatate.
asa ca nu te mai gandi ca daca astepti prea putzin te considera o femeie usoara si daca astepti prea mult s-ar putea sa te paraseasca pentru alta. nu trebuie sa o faci decat atunci cand tu simti ca asta vrei, e frumos sa ramai cu o amintire placuta si sa nu ai regrete!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde driana_r01 » Mar Sep 13, 2005 8:25 pm

si tot asa de curiozitate...cam pe la ce varsta???? yo am 16 anishori...
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Arthemis » Mar Sep 13, 2005 9:24 pm

eu aveam 18 ani aproape 19, dar nu conteaza in mod deosebit varsta, bine nici sa iti incepi viatza sexuala la 13 ani nu e indicat...viatza are mai multe etape, nu trebuie sa sari peste nici una, asa ca daca inca esti un copil, treaieste-ti copilaria si dupa aia te gandesti si la viatza sexuala.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Devlynn » Mar Sep 13, 2005 9:28 pm

ai dreptate, asta se intampla in momentul in care simti ca esti pregatita, si ca vrei...acuma....dc tu inca nu esti pregatita si el te paraseste pt alta, atunci mai bine ca nu ai facut'o pt ca nu merita!
pe la ce varsta?eu de exemplu, aveam apropare 17 ani (fara o luna) si eram de 4 luni cu prietenul meu si acuma (am 19 ani si ceva) suntem impreuna si e mai frumos ca oricand.
si chiar daca auzi ca nu prea conteaza cu cine o faci prima data de la unele fete, sa stii k conteaza totusi..daca!!!....daca el merita si stie sa te invete...
eu si prietenul meu am fost despartiti o vreme si am incercat si alte pers....nici nu se compara..cel mai bine ma potrivesc cu el, el m'a invat...eu am dezvoltat dupa imaginatia mea si acuma este totul superb...
iti urez bafta...sa ai grija...si in primul rand sa te simti tu bine, sa n'o faci pt el! :*
Smile, life is f***ing beautiful!!!
Avatar utilizator
Devlynn
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Iun 05, 2005 11:00 pm

Mesajde Florion » Mar Sep 13, 2005 10:01 pm

driana_r01 scrie:si tot asa de curiozitate...cam pe la ce varsta????
izi spun yo pe la 12 ani este destul de bine ;k
Avatar utilizator
Florion
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Sep 12, 2005 11:00 pm

Mesajde Lauri-k » Mie Sep 14, 2005 8:50 am

Cand vei simtii tu ca esti gata, ca esti suficient de matura (psihic si fizic) pentru a face pasul asta, cand vei crede ca EL e persoana potrivita si nu vei avea nici un dubiu in privinta faptului ca iti doresti asta, atunci va fi momentul potrivit.
Eu aveam 19 ani cand mi-am inceput viata sexuala si inainte am stat cateva luni bune cu el. Dar dupa cum spune si DDD, nu cat timp inainte stai cu el conteaza, ci conteaza sa fi sigura tu ca asta vrei.
Traim in iubire, plecam in lumina. Sa fim printre stele impreuna as vrea.
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

Mesajde m0rgul » Lun Sep 26, 2005 3:35 pm

doo vorbe zic si eu (stiu k topicu e pt femei)...

in primu rand chestia cu pregatire mi se pare bullshit...am avut 2 virgine...amandoua comentau dup-aia k au asteptat prea mult si k regreta k nu au inceput mai devreme... am o sora care zice la fel...am o verisoara care zice la fel...etc...deci la faza asta sunteti niste fraiere... si partea proasta...cu cat asteptati mai mult cu atat cresc sansele sa va insele...cu cat o faceti mai repede cresc sansele sa se plictiseasca...

2. e oarecum adevarata faza cu primu...pt k te invata ceea ce ii place lui...si respectivului vei stii intotdeauna ce sa ii faci si cum sa ii faci...eu am patit-o cu o tipa pt care eram al 2lea...si gagica ma gadilea pe mine la ... k fostului ii placea...mie nu... deci...si in concluzie...aveti grija... invatati cat mai multe...si nu va fie frica de p**a...k o sa va placa a dreq de mult mai incolo... :D
Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci... rad din nou.
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

!

Mesajde Enemy » Lun Sep 26, 2005 3:47 pm

m0rgul scrie:si nu va fie frica de p**a...k o sa va placa a dreq de mult mai incolo... :D


bleah, mai bine taceai...
Consultanta de specialitate Protectia Muncii. Nu mai astepta. Nici legea nu asteapta!
Enemy
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Aug 29, 2003 11:00 am
Localitate: Earth

Mesajde Sică » Lun Sep 26, 2005 4:13 pm

m0rgul scrie:...si nu va fie frica de p**a...k o sa va placa a dreq de mult mai incolo... :D

~p asta e o prostie cu friica si noua ( baietilor ) ne plac "pasaricile" dar nu prea auzi baieti sa spuna ce gretoasa e si nu stiu ce si nu as pune mana si prostii din astea, in timpul actului sexual totul este permis cand iti oferi placere nimic nu este considerat scarbos, dar sa iti ofere placere.

on topic: cand vrei tu, nu exista o varsta exacta la care sa iti incepi viata sexuala, eu iti recomand sa faci cat mai repede fiindca nu ai ce perde in afara de virginitate nimic, dar ai mult de castigat (niste placeri care cred ca nimic nu ti le mai poate oferi :n: )
parerea mea :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Mar Sep 27, 2005 9:11 am

Eu n-am cunoscut pana acum pe nimeni caruia sa-i fie scarba "sa puna mana". :D Mai degraba am observat ca unele fete au o retinere si o jena fatza de propriul trup, mai ales fatza de propria pasarica. Dar asta e off-topic.

Chestia cu graba nu e un lucru tocmai bun. Daca o faci prea devreme, iti lipseste latura afectiva, nu este complet dezvoltata. Ajungi sa faci sex mai mult pentru o mecanica a placerii... [-X Ori e destul de trist sa ajungi la asta...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde simone » Mar Sep 27, 2005 10:38 am

driana_r01 scrie:Sunt si yo curioasa cat ati asteptat cu un tip....stiu ca faza e sa il iubesti, sa fii pregatita, dar doar asa..de curiozitate...


Nu te lua dupa masculii de mai sus, astia sunt un fel de epidemie. Nu au nimic de castigat daca tu o faci sau nu, dar daca mai conving inca una sunt :rulz: :dap: :beer: :aplauze2: :aplauze1: :rofl: .
Asteapta inca x timp, pentru ca nu esti inca destul de matura (sa nu fiu inteles gresit, am observat asta din textele anterioare ex. gagiu din Franta ), in rest asculta ce ti-au zis aceste minunate domnisoare/doamne (i dont know, sorry) ca nu ti-au zis rau.
Sacalilor lasati fata in pace, chiar vreti sa bagati in gura lupului pe oricine.(are 16 ani apropape 14, ar fi carne de tun).
Cam multe paranteze ce o fi cu mine :ce:, m-a lovit bunatatea. :bash:
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde Sică » Mar Sep 27, 2005 10:50 am

de la atata bunatate de la simone m-am molipsit si yo asa ca hai sa iti dau un sfat cat de cat bunisor :)
asteapta pana esti majora adica 18 si atunci hotarasti ce faci cand faci si cu cine faci fiindca esti majora si nu tre sa mai asculti de nimeni.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mentorul Gigi:)

Mesajde Gigi0517 » Mar Sep 27, 2005 11:10 am

Buna! Sper sa nu fiu in plus...
DRiana_01 , d-rele au dreptate. Cand te simti pregatita. Atentie si la latura afectiva dupa cum spunea cineva. Sexul te poate schimba major daca este la varsta mai frageda, mai ales este urmat de vicisitudini. Incearca sa iti intaresti scutul sentimental ca sa fi pregatita si pt a face dragoste..Se intampla sa fi parasita si atunci ai atuu..in maneca..Succes!

DRAGOSTEA ESTE SIMULTANEITATEA SARUTUL INIMILOR DIRECT PROPORTIONALA CU SIMULTANEITATEA SARUTULUI ORGANELOR GENITALE ( ALE PARTENERILOR).

Bafta!

Mentoru'.........
Gigi0517
 

Mesajde simone » Mar Sep 27, 2005 11:16 am

Gigi0517 scrie:Buna! Sper sa nu fiu in plus...
DRAGOSTEA ESTE SIMULTANEITATEA SARUTUL INIMILOR DIRECT PROPORTIONALA CU SIMULTANEITATEA SARUTULUI ORGANELOR GENITALE ( ALE PARTENERILOR).
Mentoru'.........


Traiti-ar cu TINE nu ne punem ca tu ai poza.
~a ~a ~a ~a ~a ~a ~a
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde Sică » Mar Sep 27, 2005 11:22 am

simone scrie:Traiti-ar cu TINE nu ne punem ca tu ai poza.
~a ~a ~a ~a ~a ~a ~a

~p ~p ~p ai dreptate
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

:)

Mesajde Gigi0517 » Mar Sep 27, 2005 11:50 am

simone scrie:Traiti-ar cu TINE nu ne punem ca tu ai poza.
~a ~a ~a ~a ~a ~a ~a

Te-ai pierdut in privirea ochilor mei Simona sau ce s-a intamplat? te trezesc cu un sarut?
Gigi0517
 

Mesajde simone » Mar Sep 27, 2005 12:06 pm

Gigi0517 scrie:Te-ai pierdut in privirea ochilor mei Simona sau ce s-a intamplat? te trezesc cu un sarut?


Daca esti bulangiu = gay cauta pe alt forum, sti cum e nimeni nu-i perfect.
Mult noroc in cautarea perechii.
Simona !!!!!!!!???????????
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde Amaterasu » Mar Sep 27, 2005 3:52 pm

bai nea gigi, si aici bre?! nu ti-a ajuns de atata vedetism pe kterinka mai vii sa-mi spurci si mie forumul?!
du-te bre si fa-ti integrarea in aptsolut de pe catredala catolica de acolo din cj si cruta-ne ca ne provoci traume cu atata sensibilitate...

iaodi: nu esti dorit aici.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Mar Sep 27, 2005 5:39 pm

~p ~p direct in fata amaterasu lol fara retineri imi place de tine, se vede ca esti inteligent(a) ca nu stiu daca esti fata sau baiat :(
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Sep 27, 2005 6:23 pm

ie baiat bre amaterasu, vezi pozele de pe "cum arata forumijtii" ie dijeiu de la pupitru
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Mar Sep 27, 2005 11:13 pm

ms, nu prea m-am uitat cum arata forumistii o sa ma uit ca sa va cunosc pe majoritatea :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Izabela » Vin Sep 30, 2005 11:01 pm

Io aveam vreo 15 ani si eram pregatita. Am facut-o cu un rocker mai mare ca mine cu vreo 5 ani, pe care nu-l vedeam dacat seara la chefuri unde eram impreuna. Era o nebunie, fiecare voia sa arate ca e matur. Pot spune ca alcoolul a fost un anestezic bun.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde gigica » Sâm Oct 01, 2005 9:02 pm

Dupa vreo 3-4 luni
Eu aveam vreo 17 ani jumate :)
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Mar Oct 04, 2005 2:25 am

dupa aprox. 1 an cand aveam 17 ani
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Vin Oct 07, 2005 5:53 pm

ho ho, nu k-as vrea sa par acesta ramuna, dar au trecut luni bune...vreo 8 la numar...aveam 18 ani...
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde Hasis99 » Vin Oct 21, 2005 4:38 pm

nu-i bine sa astepti prea mult dar nici sa te arunci cu capu inainte...iti trebuie ceva experienta in viata nu poti sa astepti un bou care sa te vrajeasca....daca esti virginica si n-ai habar...ii mananci din palma...la inceput e bine sa nu te implici sentimental prea mult...stiu ca e frumos...dar te poate parasii pt alta si tu suferi ca proasta dupa....pana la coada se pune prea mult accent pe prima oara...fa-o si gata cand simti tu ....ca varsta...in jur de 18 cred ca e ok....
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Devlynn » Lun Oct 24, 2005 5:35 pm

mda...."un bou care sa te vrajeasca"....buna asta....e naspa daca gasessti un d'asta ca s'o faci prima oara!daca esti fetita desteapta totusi, iti dai seama cand e doar "un bou" care numa asta vrea de la tine, k astia se observa de obicei....
io m'am implicat sentimental cu primul meu, cu care sunt si acum,dupa cum am mai zis parca...DAR am avut grija sa nu fie "un bou" si am avut grija sa fie si el la fel de mort dupa mine cum eram si eu dupa el...
ideea e sa fii deschisa la ce te invata respectivu...daca vrei sa'l pastrezi langa tine, k daca faci ce'i place, cum ii place (bineinteles daca iti place si tie), n'o sa vrea sa plece! crede'ma pe cuvant!
Smile, life is f***ing beautiful!!!
Avatar utilizator
Devlynn
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Iun 05, 2005 11:00 pm

Mesajde blaind » Lun Oct 24, 2005 6:00 pm

Devlynn.. ori nu vrea sa plece, ori te tzine langa el exact pt. ca faci tot ce vrea, dar te poate parasi oricand...
never knows, cred ca e mai bine sa il cunoshti bine inainte de a renuntza la virginitate, sa shtii la ce sa te ashteptzi...bla bla.....
Still talkin' to myself
and nobody's home

(Alone)
Avatar utilizator
blaind
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Iun 25, 2004 11:00 pm

Mesajde simone » Joi Oct 27, 2005 2:37 pm

Mai bine nu mai renunti, o veni Sfantul Duh si pe la tine.(ca El nu-i bou)
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron