conteaza pentru iea daca iel e virginel?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

cine mai sensibil la virginitatea partii adverse

el
16
64%
ea
4
16%
egal
5
20%
 
Voturi totale : 25

Mesajde Inferno » Joi Sep 22, 2005 5:08 pm

uite un sfat si de la mine: fa-i tu primul. sigur o sa ii placa(daca stii ce sa faci cu chestia aia din gura numita limba) si poate o sa se gandeasca sa iti faca si ea tie apoi.

P.S. dupa parerea mea tu nu meriti o prietena la cum vb despre ea... tu nu meriti nici o tarfa din aia penala care isi face treaba pe 200 de mii... si alea merita mai mult respect decat oferi tu unei fete. Eu nu te cunosc nici pe tine nici pe ea, dar nu stiu de ce am impresia ca s-a culcat cu tine pt unul din urmatoarele motive:
- ori ai fortat-o sau i-ai impus tu
- ori a tinut prea mult la tine si cand i-ai cerut asta nu a stiut cum sa te refuze daca nu era pregatita(mental desigur)
Inferno
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Iul 31, 2005 12:55 pm
Localitate: Stanga, la dreapta, fata-n spate cu politia

Mesajde memetshot » Joi Sep 22, 2005 5:22 pm

1. aici face pe prostu (sper pentru el) si vrea sa fie taren cuaie
2. ie tot virgin si povestea neste vise
3. ea e proasta sau era beata
asta implus de ceea ce zisa inferno mai sus
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Joi Sep 22, 2005 6:06 pm

In atentia userilor sica_wine, cemah si care ionuzzi se mai simt barbati si stapani pe acest forum,

Bai baieti, daca tot va dati rotunzi care cum cat de cate ori si de la cati zece ani si-o pune, io zic sa va luati frumos fiecare cocoselul de pe acest forum si sa va duceti sa va consumati energia in alt fel.
N-am chef sa sterg mesaje dupa mesaje din cauza voastra.
Ori raspundeti civilizat ori n-aveti decat sa va expuneti frustrarile sexuale pe forumul de jurnale sau gospodarie. Oricum, nu aici.

Multumesc anticipat.


p.s: ramuna fato, uite ce-ti propun eu ca sa nu-ti dau un avert pt nenumarate posturi consecutive si off topicuri. Dupa ce ai sa citesti acest mesaj, te rog frumos, du-te la regulamentul acestui forum, citeste-ll in INTREGIME, intelege-l, dupa care nu ai decat sa postezi in continuare in speranta ca asa vei fi atenta si la ce spui si unde si in ce fel.
Sa stii ca uneori nu e de ajuns sa fii virgina ca sa fii respectata... asta asa ca un sfat.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Sep 23, 2005 11:05 am

eu nu m-am dat rotund deloc nici macar nu mi-am zis varsta la care am facut-o prima oara si nici nu am sa o zic fiindca nu are importanta.
cat despre mesaje eu zic ca am raspuns cat de civilizat se poate, nu am injurat doar am adresat niste cuvinte mai impertinente daca se poate spune asa in rest nu prea vad cu ce am gresit :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde jeorj » Vin Sep 23, 2005 12:08 pm

ete na, unde dai si unde crapa. ieu caut sa le vin in ajutor cocoseilor sa cada asupra lor cate o bucatica de fofo calduta, si iei se ia la poceala ca care e mai tare-n c00ie
constat ca unii dejaba are doo capete , ca nu stie sa se foloseasca de nici unu.
rushinica sa le fie la aia cu certurile
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Vin Sep 23, 2005 12:19 pm

ai dreptate, imi cer oficial scuze fata de cel cu care m-am certat si fata de tine ca am postat cred ca numai off topic. :sorry:
acum ca sa zic si eu ceva on topic :)
cred ca fetele sunt mai sensibile cand vine vorba de virginitate noi baieti nu prea ne intereseaza sau cel putin pe mine nu m-ar deraja daca fata este virgina sau nu totul ce conteaza este sa se simta amundoi bine, parerea mea :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Izabela » Vin Sep 23, 2005 1:29 pm

PeerGynt scrie:Fetele, pana cand nu au parte de sex, nu pot intelege de ce baietii simt aceasta nevoie.


Adica noi suntem de piatra pana la 15 ani?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Vin Sep 23, 2005 3:09 pm

Nu, nu sunteti "de piatra". M-am referit strict la problematica sexuala. Atunci cand sunteti inca mici, voi nu percepeti atat de acut aceasta chestiune. O fata la o astfel de varsta e preocupata de alte chestii intr-o relatie, nu se prea gandeste la sex. Sau n-ar trebui sa se gandeasca.

E adevarat insa ca timpurile au mai evoluat si poate acum lucrurile stau altfel (iar asta nu e neaparat un lucru pozitiv).
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Sep 23, 2005 3:51 pm

tre sa ii dau dreptate lui peergynt majoritatea fetelor pana in varsta de 14-15 ani nu se gandesc la sex intr-o relatie, pe cand noi baietii :hades: :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Cemah » Vin Sep 23, 2005 9:47 pm

E o relatzie reciproca de sensibilitate intre membri unui grup sexual.In cazurile in care
grupul are doar 2 candidatzi.Doar pt ca baiatul `e ala cu pula` sub abdomen nu-l face mai puternic din nici un punct de vedere.Cand se face sex intre novice-experimentat
trebuie ca cel cultivat sa afiseze intelegere si dragoste.Atat.Aaaa da ,era sa uit Sica_Wine,Inferno banalitatzile pe care le bolborositzi constant sunt scarboase.Mediocritatea mentalitatilor voastre o asimilez dar ipocrizia depaseste bunul-simtz.Suck my balls
Cemah
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Mie Iul 14, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Sad_Man » Vin Sep 23, 2005 9:51 pm

eu ma intreb dak fetele pana in 15 ani simt nevoia de sex...catusi de putin , oricum nu ca baietii
Sad_Man
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Sâm Sep 03, 2005 6:33 pm
Localitate: in lumea mea

Mesajde Sică » Vin Sep 23, 2005 10:09 pm

Cemah scrie:E o relatzie reciproca de sensibilitate intre membri unui grup sexual.In cazurile in care
grupul are doar 2 candidatzi.Doar pt ca baiatul `e ala cu pula` sub abdomen nu-l face mai puternic din nici un punct de vedere.Cand se face sex intre novice-experimentat
trebuie ca cel cultivat sa afiseze intelegere si dragoste.Atat.

aici tre sa iti dau dreptate

Cemah scrie:Aaaa da ,era sa uit Sica_Wine,Inferno banalitatzile pe care le bolborositzi constant sunt scarboase.Mediocritatea mentalitatilor voastre o asimilez dar ipocrizia depaseste bunul-simtz.Suck my balls

uite aici nu mai pot sa iti dau dreptate aceste cuvinte pe care te-ai strofocat sa le spui chiar mi-au starnit rasul :n: nu pot decat sa te ==D pt afirmatiile pe care le-ai facut ii clar ca esti mult mai superior ca noi nici nu stiu la ce mai postam noi astia mai prosti ?


on topic: niciodata o persoana nu trebuie sa isi piarda virginitatea doar ca vrea partenerul, o persoana trebuie sa isi piarda virginitatea atunci cand crede ca este pregatit si cand vrea nu ca tre sa o faca din obligatie fata de partener.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde jeorj » Vin Sep 23, 2005 11:25 pm

Sad_Man scrie:eu ma intreb dak fetele pana in 15 ani simt nevoia de sex...catusi de putin , oricum nu ca baietii
ca sa zic asa , unele carti zic ca pe fete le cam apuca gadiliciul pe sub coada cam cu vreo 2-3 ani inaintea baietilor, asa ca cand tu te jucai cu cocoselu ca cu plastilina, fetitele de varsta ta aveau sburatori prin hormoni si neuroni. Ca nu ti se destainuiau tocma tie inseamna ca iereai ceva geniu nenteles:D. Da cum timpurile le rezolva pe toate, nu te pierde cu firea. Treburile vor merge pe calea fireasexsca

Sica_wine scrie:niciodata o persoana nu trebuie sa isi piarda virginitatea
a pierde virginitatea, ie ca si a pierde naivitatea, sau a pierde lipsa de cunoastere
deci care-i bisnisu? pierzi sau castigi?
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Sâm Sep 24, 2005 8:49 am

eu cred ca castigi dar ma refeream ca sunt persoane majoritatea fete care vor sa fie virgine pana se marita si daca au un preten care le forteaza eu cred ca ele nu ar trebui sa cedeze presiunilor :) si sa faca cu vor ele :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde jupanu85 » Joi Sep 29, 2005 12:50 pm

nu cred ca mai gasesti barbati vrgini peste 14 ani iar daca gasesti inseamna ca astea sun rupti de laba (6) parerea mea:) ii sfatuiesc pe aia vrgini sa se mai uite in palma ca sar putea sa aiba bataturi(6)
jupanu85
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 21, 2005 1:29 pm
Localitate: Baghdat

Mesajde Sică » Joi Sep 29, 2005 1:04 pm

jupanu85 scrie:ii sfatuiesc pe aia vrgini sa se mai uite in palma ca sar putea sa aiba bataturi

sau par ~p
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Djinn » Joi Sep 29, 2005 1:28 pm

jupanu85 scrie:nu cred ca mai gasesti barbati vrgini peste 14 ani

~p barbati de 14 ani?! ~p

nah, io zic ca te inseli. nu toti sunt chiar atat de obsedati de secs, unii chiar au si alte preocupari :D si a fi virgin la 14-15 ani nu inseamna sa fii idiot inadaptabil irecuperabil pierdut pe vecie pentru tagma barbatilor "adevarati".

auz, barbati la 14 ani ~p (sau, ma rog, "peste" :doh: )
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Sep 29, 2005 2:20 pm

nu cred ca mai gasesti barbati vrgini peste 14 ani iar daca gasesti inseamna ca astea sun rupti de laba (6) parerea mea ii sfatuiesc pe aia vrgini sa se mai uite in palma ca sar putea sa aiba bataturi(6)

peste 14 ani de inchisuare ce?
cum zicea si fluf mai sus la 14 ani numa barbat nu te chemi.
auz bre taica, asa ca un lucru serios: bataturi in palma faci de la lopata, sapa, gantere, haltere adica trebi tari si grele. de la laba cel mult itz inrosesti capu pooli (ioi am voie sa zic pula?)

in rest: gandire de pusti de 16 ani
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Joi Sep 29, 2005 2:33 pm

jupanu85 scrie:nu cred ca mai gasesti barbati vrgini peste 14 ani iar daca gasesti inseamna ca astea sun rupti de laba (6) parerea mea:) ii sfatuiesc pe aia vrgini sa se mai uite in palma ca sar putea sa aiba bataturi(6)


Vai de capu tau'... Cati ani ai, tovarase?! Se vede ca mai ai un drum lung de parcurs sa-ti vina mintea la cap.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde jupanu85 » Joi Sep 29, 2005 9:00 pm

peergynt scrie:Vai de capu tau'... Cati ani ai, tovarase?!

am 20 de ani de puscatarie ~p
jupanu85
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 21, 2005 1:29 pm
Localitate: Baghdat

Mesajde vali » Vin Sep 30, 2005 4:31 am

jupanu, calmeaza-te sau te ajut eu.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori