Conteaza marimea?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde sin ella » Lun Noi 21, 2005 4:27 pm

dada, kantimir are dreptate, dada. mai ramane doar sa precizeze despre ce-i vorba: o cap sau o capa? ~p
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde cr3tz » Lun Noi 21, 2005 4:49 pm

kant_emire si mai era una:"de ii taia unul cresteau doo" :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Noi 21, 2005 5:31 pm

una il taia (pe iel), altele-l cresteau (ele pe iel, da?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Noi 25, 2005 9:59 am

Oameni buni, nu mai faceti aci chat ca n-am timp sa va sterg aberatiile. Daca va plictisiti asa de rau, mergeti faceti-va o laba si apoi haideti si povestiti aci ca sa fiti cat de cat on topic. Glumitzele alea le puteti face pe say uat!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Marchizul » Sâm Noi 26, 2005 11:30 pm

De cele mai multe ori imi pare rau ca sunt atat de dotat, pt ca prin asta le ofer femeilor o placere pe care de obicei nu o merita. Majoritatea lor cedeaza de abia dupa cateva zile sau cateva sute de mii de lei, un pret prea mare pt a mai merita si placere.

Barbatii mai putin dotati ar trebui sa fie cei mai multumiti: placerea lor e oricum la fel, iar faptul ca pt femeie placerea nu e la fel de mare, e cu atat mai bine: oricum nu are de ce sa va pese de ce are ea nevoie si, in plus, daca nu o satisfaceti, veti scapa mai repede de ea pt a va duce la urmatoarea.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Dum Noi 27, 2005 12:31 am

da si link-ul,nu mai da copy paste asa :D

si daca tie iti place k si caracter,c dracu faci in caz k nu o satisfaci? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Marchizul » Dum Noi 27, 2005 12:42 am

cr3tz scrie:si daca tie iti place k si caracter,c dracu faci in caz k nu o satisfaci? :D


Ma bucur pt ca nesatisfacand-o, ma va parasi, scutindu-ma de slabiciunea de a ma indragosti de ea.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Dum Noi 27, 2005 11:36 am

nu ai inteles,iti place tipa,asa k nu ai de ce sa te bucuri cand te va parasi :P

marimea conteaza,sau nu :P

am auzit,am citit si am vazut (la teve) cum k un penis de (minim) 7-8 cm este suficient pt a duce femeia la orgasm in timpul actului sexual,deci ce e peste e in plus ~P
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Salma » Dum Noi 27, 2005 1:11 pm

:rofl: Cr3tzule, esti sigur ca nu te uitai pe amimalplanet, la documentaru despre castori????? :doh:
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Noi 27, 2005 2:15 pm

sa mor de nu turbez,e cu c nu cu C :D

nu era despre castori,pana si celebrii cercetatori americani au demosntrat asta :P

p.s. e cr3tz nu Cr3tz,e asa greu? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Salma » Dum Noi 27, 2005 4:05 pm

Puiutz, am intzeles, mama, ca e cu "c" de la castor, da asa m-a-nvatzat pe mine la scoala ca la-nceput de fraza se scrie cu litera mare si n-o sa-mi schimb naravu acu la batranetze. Da esti tu sigur ca ce vazushi matale la TV de 7 cm nu era cumva un deget? Ca daca nu te pricepi se mai intampla sa confunzi, nu-i o rusine.
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 27, 2005 5:21 pm

Marchizul scrie:[...]le ofer femeilor o placere pe care de obicei nu o merita. Majoritatea lor cedeaza de abia dupa cateva zile sau cateva sute de mii de lei, un pret prea mare pt a mai merita si placere.[...]oricum nu are de ce sa va pese de ce are ea nevoie si, in plus, daca nu o satisfaceti, veti scapa mai repede de ea pt a va duce la urmatoarea.

Ma bucur pt ca nesatisfacand-o, ma va parasi, scutindu-ma de slabiciunea de a ma indragosti de ea.


F.f.f interesant de aflat ce ti-a facut fata aia pe care ai iubit-o atat de mult de te-a transformat intr-un misogin atat de "infocat" :D
Iti recomand sa deschizi un subiect cu "povestea ta" :P
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Marchizul » Dum Noi 27, 2005 8:00 pm

cr3tz scrie:nu ai inteles,iti place tipa,asa k nu ai de ce sa te bucuri cand te va parasi :P


La ce imi foloseste sa imi placa de o femeie? Impresia cum ca o femeie iti poate pica pur si simplu cu tronc exista doar la cei neinitiati. Odata ce femeia devine o rutina, sa vezi ce usor le schimbi ca pe ciorapi.
Aminteste-ti ca oricat de buna e o femeie, intotdeauna se va gasi alta cel putin la fel de buna. Si mai ales ca firea omului (barbatului) e in asa fel incat se plictiseste urgent de ce are, si ii trebuie tot timpul noi stimulente.

am auzit,am citit si am vazut (la teve) cum k un penis de (minim) 7-8 cm este suficient pt a duce femeia la orgasm in timpul actului sexual,deci ce e peste e in plus ~P


Mi-ar parea rau sa fie asa, ar insemna ca femeile sa fie mai norocoase decat merita.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Dum Noi 27, 2005 8:34 pm

buey deci serios asa am vazut,auzit si citit :D nu va convine asta e :P
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Dum Noi 27, 2005 8:49 pm

Gata, prea mult chat pe sex, aveti ceva de spus aiurea, go pe say uat!
De acum se va posta DOAR ON TOPIC!!!
La prima abatere-avertisment, a doua la fel, a treia ban pe sex!
Marchizule, daca ai ceva de spus macar baga si ceva on topic, pentru ca subiectul se cheama "conteaza marimea?", iar tu ar trebui sa stii mai bine ca doar este creatia ta!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Marchizul » Dum Noi 27, 2005 9:42 pm

Arthemis scrie:Marchizule, daca ai ceva de spus macar baga si ceva on topic, pentru ca subiectul se cheama "conteaza marimea?", iar tu ar trebui sa stii mai bine ca doar este creatia ta!


Despre asta am si postat, spunand ca marimea penisului e ideal sa fie mai mica, asta pt ca femeile nu merita placere, nu are de ce sa ne intereseze ce vor ele, placerea unui barbat cu penis mic e comparabila cu a celui cu el mare, nesatisfacand femeia e mai usor sa scapi de ea trecand la urmatoarea. Deci da, marimea conteaza.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Dum Noi 27, 2005 10:23 pm

Acum ca sa fiu eu offtopic, tu consideri ca femeile nu merita sa cunoasca placerea??? Atunci iti recomand cu caldura o papusha gonflabila, nu se va plange niciodata de marimea peninsului, nici nu te va dezamagi, nici nu se va supara daca o vei schimba cu alta si intodeauna va fi la dispozitia ta fara prea multe comentarii!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Dum Noi 27, 2005 10:35 pm

Artemis avert pt off topic :D:
on topic: daca ce a spus cr3tz cu 7 cm e adevarat inseamna ca nu conteaza asa tare marimea.
off topic (din nou): tare as vrea sa te cunosc in persoana marchizule is curios asa sa vad ce fel de om esti
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 27, 2005 10:42 pm

Marchizul scrie:La ce imi foloseste sa imi placa de o femeie? Impresia cum ca o femeie iti poate pica pur si simplu cu tronc exista doar la cei neinitiati. Odata ce femeia devine o rutina, sa vezi ce usor le schimbi ca pe ciorapi.
Aminteste-ti ca oricat de buna e o femeie, intotdeauna se va gasi alta cel putin la fel de buna. Si mai ales ca firea omului (barbatului) e in asa fel incat se plictiseste urgent de ce are, si ii trebuie tot timpul noi stimulente.


Femeia nu are cum sa devina rutina atat timp cat fiecare e diferita ca si caracter dar si dpdv fizic :D asha ca mitul pe care incerci sa-l nasti spunand ca "o data ce femeia devine rutina e ushor sa o schimbi" nu sta in picioare.

Aminteste-ti ca oricat de buna e o femeie, intotdeauna se va gasi alta cel putin la fel de buna.

Sa-mi dai si mie un PM daca o sa realizezi ca exista una "cel putin la fel de buna" in momentul in care ai facut un mare "crash" pt. o tipa. In momentul ala e doar ea. PUNCT!
Ca asta nu e bine e un alt subiect. Vezi existentza/inexistentza iubirii.... :P

Faptul ca tratezi treaba cu "marimea" dintr-un punct de vedere atat de egoist poate avea valentze pozitive dar si negative. Le las pe fete sa ti le spuna, ele stiu mai bine :P
Si la final...

La ce imi foloseste sa imi placa de o femeie?

Asta e o chestie tare! la ce foloseste domne sa ne placa o femeie? :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Marchizul » Dum Noi 27, 2005 10:45 pm

O papusa gonflabila nu face tot ce face una adevarata, ca nici nu mi-o suge, nici nu e la fel de usor manipulabila in pat, nici la fel de ieftina si nici nu simt vreo satisfactie daca vrea s-o umilesc ejaculandu-i pe fata. Nu mai zic ca nu ai nici o placere daca inseli o papusa gonflabila sau daca o abandonezi exact cand are mai multa nevoie de tine.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Sică » Dum Noi 27, 2005 10:52 pm

machizule artemis e cu ochii pe tine cred ca tocmai iti vei lua un avert pt off topic. :D

Marimea este cat de cat importata, cei care o au de 7-8 cm trebe sa stie sa lucreze cu ea ca sa aduca o fata la orgasm pe cand majoritatea celor care o au de 16-17 vor avea mai putin de lucrat ca sa aduca o fata la orgasm
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Dum Noi 27, 2005 11:16 pm

Marchizul scrie:nu ai nici o placere daca inseli o papusa gonflabila sau daca o abandonezi exact cand are mai multa nevoie de tine.

Hmmmmm..... io cred ca tu ai nevoie de terapie! sincer!
si ca sa nu-mi mai dea sica averitsment: DA
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde pacha » Lun Noi 28, 2005 11:52 am

"Odata ce femeia devine o rutina,"

Rutina este doar "laba"ta zilnica.
Chestia cu lungimea mica poate fi adevarata caci dupa cunostiintele mele excitatia clitoridiana este mult mai puternica decat cea vaginala.Deci nu are rost ceva prea lung.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Noi 28, 2005 1:33 pm

pacha scrie:...
1) - Rutina este doar "laba"ta zilnica.......
2) - Deci nu are rost ceva prea lung.

1) - da de unde jtii tu, pacha, cata tandretze, prospetzime si inedit poasan capa in palma uomului? io am vast pe la unii ca "pasiunea" dureaza cu anii
2) - era sa spui uo rautate, da ma apttziu
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Marchizul » Lun Noi 28, 2005 5:45 pm

pacha scrie:"Odata ce femeia devine o rutina,"
Rutina este doar "laba"ta zilnica.


Sa moara ma-ta daca nu-i asa, poponare?
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Noi 28, 2005 5:55 pm

Cat am asteptat momentul asta!!! N-ai tu idee Marchize, cum Pacha nu te-a jignit, nu a vb urat, cum nimeni de pe forumul asta nu ti-a vorbit urat, desi o meritai din plin! Te rog frumos si respectuos sa parasesti forumul de sex, din punctul meu de vedere ai BAN, daca domnii admini sunt draguti, si stiu ca sunt, vor da drumu banului pentru injurii aduse unui user, care indrazneste sa nu fie de acord cu parerea ta, iarta-ne ca noi muritorii de rand nu imbratisam ideile tale, dar cu o minte ca a ta, mai bine poponar pana la ultima suflare! YMCA.... YMCA.... Asa ca JET (c. nu stiu cine)
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Marchizul » Lun Noi 28, 2005 6:03 pm

Arthemis scrie:din punctul meu de vedere ai BAN,


Si de aia mi se rupe mie pula. Imbecilo. Mas pis pe forumul vostru rasuflat, pe care oricum intram o data la 3 luni, si atunci doar cand nu aveam bani sa ma duc la curve.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Noi 28, 2005 6:08 pm

Marchizul scrie:Si de aia mi se rupe mie pula. Imbecilo. Mas pis pe forumul vostru rasuflat, pe care oricum intram o data la 3 luni, si atunci doar cand nu aveam bani sa ma duc la curve.

Deci sa inteleg ca intrai pe forumul asta rasuflat si ti-o luai la laba cu gandul la fourmiste, BRAVO tie ca recunosti!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Marchizul » Lun Noi 28, 2005 6:14 pm

Nu ma, intram doar ca sa-mi bag pula-n creierul vostru si sa va fut la cap. Da' problema e ca in cazul vostru, nu prea aveam in ce sa mi-o bag.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mdea

Mesajde zatin » Sâm Dec 10, 2005 10:08 am

On this topic, let the ladies speak
I'M NOT BAD, I JUST TAKE WHAT'S RIGHTFULLY MINE!
promit sa citesc regulile privind semnatura
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori