Conteaza marimea?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Conteaza marimea?

Mesajde Marchizul » Sâm Oct 08, 2005 2:01 pm

Conteaza marimea?

Prin "marime" ma refer atat la penis cat si la vagin.

Si daca marimea penisului conteaza, conteaza in sens de "fiecare surub cu piulita lui" sau "cu cat mai mare cu atat mai bine"?
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Bucky » Sâm Oct 08, 2005 7:07 pm

Parerea mea!
Dupa cum s-a mai precizat si la alte subiecte de pe acest forum...conteaza...dar marea intrebare este cum? Pai, fetele sunt obisnuite sa dea vina pe baieti ca nu le satisfac, drept cauza azvarlind o repica tip: "O ai prea mica". Mica sau mare...cum este, dar niciuna nu va zice ca vaginul ei nu se poate acomoda cu marimea penisului partenerului sau, ca o are ("pasarica") fie prea adanca fie prea ... "GALEATA".
Asa ca, baietilor, nu e vina doar a noastra... :sperm:
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde Bucky » Sâm Oct 08, 2005 7:09 pm

Parerea mea!
Dupa cum s-a mai precizat si la alte subiecte de pe acest forum...conteaza...dar marea intrebare este cum? Pai, fetele sunt obisnuite sa dea vina pe baieti ca nu le satisfac, drept cauza azvarlind o repica tip: "O ai prea mica". Mica sau mare...cum este, dar niciuna nu va zice ca vaginul ei nu se poate acomoda cu marimea penisului partenerului sau, ca o are ("pasarica") fie prea adanca fie prea ... "GALEATA".
Asa ca, baietilor, nu e vina doar a noastra... :sperm:
Ceea ce stiu sigur e ca...atat timp cat iti poti misca bine limba, totul e ok :calm: , iar in privinta "viermisorului" ... cu cat mai gros cu atat mai bine (cauze anatomice!)
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde Marchizul » Sâm Oct 08, 2005 7:20 pm

Bucky scrie:Parerea mea!
Dupa cum s-a mai precizat si la alte subiecte de pe acest forum...conteaza...dar marea intrebare este cum? Pai, fetele sunt obisnuite sa dea vina pe baieti ca nu le satisfac, drept cauza azvarlind o repica tip: "O ai prea mica". Mica sau mare...cum este, dar niciuna nu va zice ca vaginul ei nu se poate acomoda cu marimea penisului partenerului sau, ca o are ("pasarica") fie prea adanca fie prea ... "GALEATA".
Asa ca, baietilor, nu e vina doar a noastra... :sperm:
Ceea ce stiu sigur e ca...atat timp cat iti poti misca bine limba, totul e ok :calm: , iar in privinta "viermisorului" ... cu cat mai gros cu atat mai bine (cauze anatomice!)


Asa e, limba si degetele sunt apreciate mai mult de cunoscatoare decat scula.
Din statisticile facute, doar 30% din femei o vor cat mai mare, pentru vreo 60% marimea nu conteaza iar 10% o vor mai mica.
Pare-se totusi ca marimea medie (14-16cm) e cea mai apreciata, pt ca femeia poate face lejer si placut si anal si oralul ca lumea.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Bucky » Sâm Oct 08, 2005 7:27 pm

Suna bine ceea ce ai spus :)
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde Marchizul » Sâm Oct 08, 2005 7:29 pm

Bucky scrie:Suna bine ceea ce ai spus :)


Si e chiar pe bune. :U
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Dum Oct 09, 2005 9:59 am

Asa cum am mai spus si prin alte parti, vaginul are proprietatea de a acomoda aproape orice marime de penis, fiind foarte elastic. Evident, un vagin larg nu se va simti foarte satisfacut de un penis prea mic sau subtire :n: Dar, cum pe lumea asta toate distributiile sunt concentrate in jurul unei valori medii, extremele sunt mai putin intalnite. Prin urmare, cand o tipa se plange ca nu e satisfacuta din cauza ca partenerul o are "prea mica", cauzele sunt de fapt altele, dar e mai simplu sa dai vina pe penisul lui.

Corect, corect, the tongue rules!!! A-)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Dum Oct 09, 2005 10:10 am

pai daca stau si ma gandesc ar conta cat de cat si marimea dar bineinteles cauzele nu sunt intodeauna ca e penisul prea mic :) cel mai bine e sa il ai intre 14-16 cm si sa stii sa iti folosesti limba :n: si nu ma refer la vorbit :n:
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Dum Oct 09, 2005 10:19 am

Exact. Atat timp cat te incadrezi in zona din jurul valorii medii, nu ai probleme. E vorba de standard, iar standardul da puterea :n:

Oricum, toti barbatii ar trebui sa-si foloseasca limba (in fine, cu exceptia celor care o au partenera pe Ramuna), si nu la vorbit. Cunilingusul este o experienta magnifica, mai ales pentru ea, dar si pentru el ;)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde the_curse » Dum Oct 09, 2005 11:40 am

Eu am avut probleme mari din cauza marimii penisului meu. Acum un an,la 18 anisori aveam penisul de aproximativ 54 cm. am fost la un doctor(extrordinar omu) care mi-a dat o reteta.am tinut tratamentul si iata ca dupa 11 luni penisul meu are 35cm...
Un penis mare(precum al meu,sau al meu de acum un an) nu este bun niciodata.Este mult prea mare si provoaca numai suferinta
Avatar utilizator
the_curse
Junior Member
 
Mesaje: 181
Membru din: Dum Mar 28, 2004 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Dum Oct 09, 2005 12:47 pm

the_curse scrie:Eu am avut probleme mari din cauza marimii penisului meu. Acum un an,la 18 anisori aveam penisul de aproximativ 54 cm. am fost la un doctor(extrordinar omu) care mi-a dat o reteta.am tinut tratamentul si iata ca dupa 11 luni penisul meu are 35cm...


Siiiiiiiiiiiiiigur ca da! Si marmota.....
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Marchizul » Dum Oct 09, 2005 3:14 pm

the_curse scrie:Eu am avut probleme mari din cauza marimii penisului meu. Acum un an,la 18 anisori aveam penisul de aproximativ 54 cm. am fost la un doctor(extrordinar omu) care mi-a dat o reteta.am tinut tratamentul si iata ca dupa 11 luni penisul meu are 35cm...
Un penis mare(precum al meu,sau al meu de acum un an) nu este bun niciodata.Este mult prea mare si provoaca numai suferinta


Nici asta de acum (sigur, presupunand de dragul argumentului ca vorbesti pe bune) n-o sa-ti fie de mare folos. Asta daca nu cumva vrei sa-l folosesti pe post de undita de dat la peste. :)
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Oct 09, 2005 3:31 pm

n-a intrat iel inca pe mana lu ciomu ca vede iel ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Oct 10, 2005 10:34 am

Povestirile cu marmote ale lui The_curse imi amintesc de un banc:

"Cica era un tip care o avea lunga de 50 cm cand era culcata si la el vin reporterii sa-i ia un interviu:
-Domnule, cat de mare se face cand aveti erectie?
-Nu stiu sa va spun, ca atunci cand mi se scoala, imi ia tot sangele de la creier si lesin..."
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Lun Oct 10, 2005 11:01 am

nu conteaza inaltimea, ci conteaza istetimea / nu conteaza k esti mic, daca te pricepi un pic.. asa k marimea nu e tot, dar are importanta ei, k doar nu de florile marului e de 14-16 cm.. dar mai the curse, tu ce le faci la femei cu scula ta (pe care drept vbind o cred asa de speciala k merita invelita in staniol de marmote...) combo de sex normai si oral, k la lungimea ei... he he he
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde Hasis99 » Lun Oct 17, 2005 1:46 pm

Conteaza ce sti sa faci cu ea nu doar marimea dar sunt pozitii in care nu poti face nimic daca nu ai cu ce...dar mai ai limba, degete etc...eu o am un pic peste medie deci nu fac nici o grija dar am patit sa-mi spuna ca e prea mare si la o alta sa-i intre pana la scrot.....galeata!.....nu era vina mea dar s-a rezolvat cu un 69
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde pacha » Mie Oct 19, 2005 12:08 pm

Mai asta cu 35,te numesti Tyson?
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Mie Oct 19, 2005 4:54 pm

sunt pozitii in care nu poti face nimic daca nu ai cu ce
daca tu esti in baie si ea pe pat, normal ca nu poti face nimic, poate numa daca esti the_curse, ca el o are lunga cat noaptea :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde Johny Bravo » Mie Oct 19, 2005 5:00 pm

Conteaza grosimea... 5.5 cm cum vi se pare puicutzelor?!?
Johny Bravo
 

Mesajde Sică » Joi Oct 20, 2005 7:24 am

conteaza marimea dar si sa stii sa o folosesti ca daca stai ca un molau pe loc nu prea cred eu ca va fi o partida de sex formidabila
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde pacha » Lun Oct 24, 2005 1:00 pm

Totusi un raspuns;DA
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Vrajeala

Mesajde zatin » Vin Oct 28, 2005 9:41 am

Hai Sa Lasam Vrajeala. Stim Bine Ca Marimea Conteaza. Ca Daca Nu... De Ce Suntem Noi Barbatii Atat De Interesati De Subiect? Cine Nu O Vrea Mai Lunga, Mai Groasa? Cine Nu Il Invidiaza Pe Unul Superdotat? Daca E Ca Voi, Si Marimea Nu Conteaza, De Ce Ne Preocupa Subiectul? De Ce Mai Exista Acest Topic Pe Forum? ;)
I'M NOT BAD, I JUST TAKE WHAT'S RIGHTFULLY MINE!
promit sa citesc regulile privind semnatura
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

Mesajde Izabela » Sâm Oct 29, 2005 12:57 am

Hahahahaha! Va macina? :grup::grup::grup::grup::grup::grup::grup::grup:
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde pacha » Mie Noi 02, 2005 9:15 am

Usurel,usurel.Am un prieten pe care magarul il intrece doar in marimea urechilor si la fuga.Cand i se scoala ameteste si din cauza aceasta trebuie sa-i f00t eu nevasta.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Bucky » Mie Noi 02, 2005 4:12 pm

Sigur ca da.....si cum ramane cu staniolu'? :))
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde costica_is » Mie Noi 02, 2005 11:41 pm

pentru ca tot fu deschis acest subiect llegat de gabaritul penisului am si eu o intrebare,cat de adevarat este faptul ca majoritatea barbatilor au penisul putin deviat spre stanga....sau spre dreapta....uneori bineinteles aproape insesizabil?
cat priveste marimea.......adevarul este ca grosimea este cea care conteaza....tot aia de la discovery au spus-o nu eu :sperm:
costica_is
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Noi 02, 2005 10:46 pm
Localitate: Romania

Mesajde Izabela » Joi Noi 03, 2005 12:06 am

Am citit si eu mai demult intr-un ziar, la rubrica despre sex, un tip care zicea ca el a urmat un tratament cu miere de albine, adica isi ungea viermishorul cu miere. Era foarte nemultumit ca tratamentul n-a dat roade, la care ii raspundea doctorul: baiete, mai bine ungeai mierea pe paine si o mancai, aveai mai multe sanse sa-ti creasca. Hehehe!
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Noi 03, 2005 10:12 am

costica_is scrie:pentru ca tot fu deschis acest subiect llegat de gabaritul penisului am si eu o intrebare,cat de adevarat este faptul ca majoritatea barbatilor au penisul putin deviat spre stanga....sau spre dreapta....uneori bineinteles aproape insesizabil?


Ie adevarat, am citit chestia in mai multe locuri.

Anm si io o intrebare. Fetele mai mici de inaltime se multumesc c-o pl mai subtire sau mai scurta decat alea mai inalte?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Arthemis » Joi Noi 03, 2005 10:53 am

tinand cont de faptul ca am 1.80m inatime, nu pot sa-ti raspund la intrebare, dar din punctul meu de vedere tot ce depaseste 17-18 cm...e inutil.... dar oricum avand in vedere elasticitatea vaginului, nu cred ca fetele mici de statura au probleme cu marimea...

si am observat si eu ca unele penisuri sunt deviate spre stanga sau dreapta, dar sincera sa fiu pe mine nu m-a deranjat niciodata, asa ca daca nu deranjeaza pe nimeni nu vad problema
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Izabela » Joi Noi 03, 2005 1:29 pm

Athemis, nu pot sa cred, tu chiar ai luat liniarul sa le masori? Eu niciodata n-am avut timp pentru asa ceva. Si-apoi daca iese prea mic la masuratoare? Daca n-o sa ma mai simt bine in timpul actului la gandul ca nu se-ncadreaza in standarde?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori