Fetishuri, Fantezii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Culoarea cea mai sexy in ceea ce priveste dresurile cu banda adeziva

albi
39
18%
rosii
41
19%
negri
80
37%
albastri
28
13%
alte culori
29
13%
 
Voturi totale : 217

Mesajde alice » Mar Aug 09, 2005 7:51 pm

simone scrie:Da cine esti tu, Fecioara Maria, la-o draq de smecherie.
Dar tu ce porti? Nu cumva gogosari si ciorapi flausati. Si apoi te miri de ce esti singura.
A nu.......porti qiloti tetra, acum m-am prins.


Nu te priveste pe tine ce port...anyway .. daca tot facem teoria chibritului ...chilotii tanga LA COSTUM DE BAIE sunt cam demodati , dar cum exista de toate pentru toti ( pt toate gusturile) sa poarte cine ce-o vrea , mi-am spus parerea doar , dar cand am spus-o mi-am amintit de o situatie cand eram cu niste prieteni la mare si au trecut prin fata noastra niste femei cu celulita si tanga si crede-ma ...n-au starnit simpatia ci rasul acela colturos mai ales din partea baietilor :))Te oftici aiurea ...te intereseaza chiar asa de mult parerea unei femei legata de costume de baie?
"Look after your body , you have nowhere else to live" :)
Avatar utilizator
alice
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Iul 22, 2005 11:00 pm

Mesajde Bucky » Mar Aug 09, 2005 8:09 pm

Tipa sa fie cool, iar culoarea, tipu si alte prostii ale lenjeriei intime nu mai conteaza ... (abtine-te de la comentarii, :calm: ok?)
Cu toate acestea as prefera lenjeria Evei. Culoarea nu conteaza :)!
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde maxx1nsane » Mar Aug 09, 2005 8:53 pm

Pana la urma fiecare poarta ce vrea, ce ii place,shi in ce se simte bine.
Shi nu ma vai certatzi ca pana la urma barbatzii sunt cei care va fac sa va imbracatzi asha, vretzi sa fitzi admirate, nu?
Shi sa nu spunetzi ca nu, ca nu va cred!
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Bucky » Mie Aug 10, 2005 11:24 am

pai e normal...femeile poarta ceea ce le fac admirate de barbati...ca alt scop in viata a femeilor...?
sa nu-mi ziceti (fetelor) ca n-ati purtat niciodata ceva incomod dar "sexy", doar de dragu de a fi admirate ... Ma contrazice cineva?:)
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde PeerGynt » Mie Aug 10, 2005 1:19 pm

Normal, fiecare poarta ce-i place si nimeni nu spune nu. Nici macar eu. Dar problema bunului gust se poate totusi pune. Intotdeauna, in orice epoca, au existat lucruri care confera purtatorului distinctie, eleganta. Lucrul asta este valabil si la costume de baie si la lenjerie intima. Desigur, nu toti oamenii sunt facuti sa fie distinsi, nimeni nu sustine asta. Mai ales ca atunci cand imbraci in haine alese un marlan, stim cu totii ce iese.

Bucky, de acord ;) Unei fete cel mai bine ii sta in lenjeria Evei!
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Lauri-k » Lun Aug 29, 2005 2:56 pm

Fostul meu prieten purta (destul de des) chiloti tanga si era tare mandru de el si de alegerea facuta. Ma rog, nu comentez.
Dar cea mai penibila faza mi-a zis-o varu-meo care plin de el mi-a destainuit ca o data s-a imbracat in chilotii tanga ai iubitei lui. De curiozitate zice el. ...
Am ramas fara cuvinte cand l-am auzit. Si eu care il credeam un baiat destupat la creerash.
Traim in iubire, plecam in lumina. Sa fim printre stele impreuna as vrea.
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Mar Sep 06, 2005 7:15 pm

eu nu am purtat niciodata tanga, shi nici nu am sa port, numai cand ma gandesc la ei imi vine sa mii scot din....tre picioare :n:
nu shtiu....dupa cum am mai spus, fiecare poarta ce vrea :n:
pentru baietzi, dar va rog eu...sa nu ieshitzi cu ei din casa :D :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde gigica » Mar Sep 06, 2005 8:24 pm

~p ce tare e topicul asta

Well...eu am lenjerie de toate culorile...si am si tanga (majoritatea) si chiloti pe jumatate de fund aka buca (nu stiu cum se numesc), si am si o singura pereche de chiloti cu fund (dar luati de la DavidCoral... :D )...si cate va perechi de "boxeri" de fata (nu stiu iar ce denumire au aia).
Anyways...ce pot sa zic de lenjeria la baieti? Boxeri all da way... :D Sunt cei mai misto :)
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mar Sep 06, 2005 9:04 pm

nici aici nu vreau sa te dezamabesc, :n: numai sa ma vezi ce budigai am....leleu....verzi, le mai zice shi moartea pasiunii :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Mariner101 » Vin Sep 09, 2005 7:16 pm

vezi la http://www.fantezii.com cam ce fantezii au oamenii
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde Ice-queen23 » Sâm Sep 10, 2005 1:45 pm

Da,tare rau site-ul ala:D
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde whatever » Sâm Sep 10, 2005 11:37 pm

cam bolnaviori ceva oameni de pe acolo
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde gigica » Sâm Sep 10, 2005 11:59 pm

Ce site.... jeeeez! Nici daca as face ceva de genul ala nu as relata in felul ala, si pe internet!!!!!
Oricum, eu chiar cred ca sunt fantezii...i mean, sa fim seriosi, nu cred eu ca exista atatia care sa faca sex cu necunoscuti...lesbi, gay...etc...nu se gasesc aja la tot pasul... jeeeez!! ~p
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Sep 11, 2005 8:10 am

fantezia mea secsuala: o muie lu ramuna sub privirile ingaduituare ale lu protector ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Dum Sep 11, 2005 8:18 am

Fuckk...you made my dayyyyy hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ~p ~p
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Dum Sep 11, 2005 9:22 am

eye-ule,da pe crist1na unde o lashi,da-i shi ei,k poate vrea ~p
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Dum Sep 11, 2005 9:32 am

titino, pe rand fata, pe rand, ca n-are taica doo puli ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Titina » Dum Sep 11, 2005 9:40 am

da mai schimbi gura shi tu ~p ,k altfel saliveaza Crist1nica pe langa Protectoru,de i-o suge lui shi...iese cu bataie dup-aia ~p
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Dum Sep 11, 2005 11:36 am

Titinico, ce limbaj... Cine te-a invatat, doamna mama ta cumva?

ontopic: De care fantezii vorbiti voi aicisa? Nu ierea niste d-alea de se vindea la patiserie? Cu scortisoara si cu rahat?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Dum Sep 11, 2005 12:28 pm

eyewitness scrie:fantezia mea secsuala: o muie lu ramuna sub privirile ingaduituare ale lu protector ~p

sa faci shi poze, vrem shi noi sa vedem :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde pacha » Lun Sep 12, 2005 3:33 pm

Mah Blue wing,chestia cu duoa gagici nu e fantezie.E o treaba foarte reala si comuna.Ti-o pot confirma fetele.Fantezia este iluzia ca vei rezista cu ele.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Ceva deosebit-fantezie erotica

Mesajde goldheart » Mar Sep 13, 2005 10:23 pm

La varsta ei Magda dorea sa ofere sotului ceva neasteptat,mai deosebit,fantasme care sa-l trezeasca din linistea si monotonia zilnica.Nu era prea preocupata de sex,faceau dragoste din cind in cind,mai mult din igiena dacat din placere. Lucrurile s-au schimbat.Oare sa fie maturitatea,lipsurile de ceva anume,nu stia exact. In ultimul timp faceau dragoste ca doi tineri care au descoperit capacitatea corpului de a-si oferi placere si orgasme,cautand mereu ceva nou si deosebit. El dorea mereu ca Magda sa se masturbeze in fata lui.Intr-o seara in timp ce se priveau la televizor acesta o imbratiseaza.Ii saruta gura,mainile,mangaindu-i parul in acelasi timp.Era insistent.Limba si-o dirija acum intre picioarele Magdei,scaldind clitorisul si buzele vaginului de placere. Ea ii prinde capul in mainile sale si-i spune sa se retraga incetisor.Cu mana incepe sa-si frece repede vaginul lasand sa-i alunece si degetul in profunzime.Cu alte doua degete isi masturba clitorisul,oferind un spectacol neobisnuit.Satisfacut ca Magda se descurca bine,el o ajuta sa-si ofere un orgasm puternic,si introduce limba si mainile cu generozitate.Magda ejaculeaza asa de puternic incat vaginul se contracta,lasand sa scape cateva picaturi de lichid cald pe care el incepe sa le linga cu placere.Fara sa astepte prea mult o penetreaza dintr-o singura miscare,lasand femeia sa traiasca clipa.Magda simtea cum sexul accelera in interiorul sau,oferindu-i placere incontrolabila.Acum lasa sa se reverse in cascade sperma,direct pe vagin,si boabe de lacrimi incoronau ochii femeii.Era pentru prima data ca obtinea astfel de emotii,si realiza ca e totusi posibil sa simta atata fericire in actul sexual,incat sa planga de placere.Auzea mereu,dar se gandea ca era ceva exagerat.....
goldheart
 

Infirmiera

Mesajde goldheart » Mar Sep 13, 2005 10:24 pm

Andrei inca dormea cand infirmiera intra in camera sa de spital,dificil de a sti exact daca visa sau nu.Ea inalta,blonda,o zana imbracata in alb zambind mereu ca un inger.Infirmiera ridica ridoul,apoi isi deschidea halatul.Andrei o vedea desfacand nasturii de la corset,unul dupa altul,aratandu-i sutienul si zambind . Ei zicea Andrei in gandul sau,mica pisicuta vrei sa te corectez?.Isi imagina infirmiera asezata pe genunchii sai lovind cu mana bucile sale frumoase.Dar el niciodata nu facuse asa ceva la nimeni,si chiar nu avuse niciodata chef de asa ceva ,el considera ca aceste fantasme sunt doar pentru a excita pe batrani. Andrei era slabit dar simtea aerul proaspat din camera si cantecele pasarilor,in timp ce infirmiera se plimba prin camera,de la masa la fereastra.Andrei spera sa se aplece sa-i vada interiorul..pacat,tocmai se apucase sa prepare injectia sa. Crezand ca e gata sa administreze lichidul,incerca sa se ridice,dar infirmiera aseaza siringa pe masa de spital. Apropiinduse de el zambind, Andrei remarcase dintii sai albi -Domnule Andrei sunt infirmiera dvs,ma numesc Elena si am venit sa va iau pulsul. Andrei isi amintea de numele sau ,de viata sa,de puterea sa ,dar nu stia de ce se afla la spital. Ultimul lucru ce isi amintea era infirmiera ,care acum ii lua pulsul,si care imprastia in camera un aer de tinerete,un parfum care-l excita.Fara sa doreasca simtea cum penisul sau se ridica.Membrul sau se umfla si devenea asa tare ca vroia neaparat ca infirmira sa il prinda cu gura sau in micile sale maiini delicate. Ea remarcand deformarile incerca sa ignore.Apoi imediat zambind incheia ziua sa de munca -La revedere Andrei! Andrei incerca sa protesteze inutil.In coridor nu putea vedea dar auzea schimb de vorbe -Buna ziua d-na Tina.Andrei tocmai e pregatit pt injectia sa. In acel moment o matroana mai mult masculina intra in camera sa. La randul ei observa cu coada ochiului cum se ridica pijamaua . -Va voi intoarce zicea ea punandu-mi mana mare pe fese.si piscandu-ma cu varful seringii.Andrei gemea. -Aveti o erectie foarta buna Andrei,si tolerati chiar bine injectiile.Sunteti in forma la varsta dvs.Facea pauza in apropoul sau,atintind privirea asupra penisului meu. -Daca doriti eu va pot oferii sansa sa va goliti,ce zici Andrei,si ma tinea duios cu mana mangaindu-mi privirea -Daca sunteti interesat,strange mana mea usor de 2 ori zice infirmiera cea mare. Andrei nu putea face nimic,dar incerca sa stranga mana sa de 2 ori asa cum se peciza. Acesta era semnul.Ea punandu-si manusi chirurgicale desfacea pijamaua lui Andrei ,ii mangaia pieptul si cobora catre penisul in erectie.Andrei era fericit,chiar daca inainte nu era cazul,si chiar daca nu era in cele mai bune momente. -Iti vine gata zice infirmiera.In momentul cand Andrei ejacula ea strangea in eprubeta tot lichidul spermatic,si acoperind cu un dop,lasa sa cada in buzunarul de la halat. Acum isi inlatura manusile zicandu-mi : -La revedere Andrei,si disparu..Andrei auzea zgomot pe coridor si in acelasi timp se gandea : -Oare unde pleaca samanta mea,si ce se poate intampla cu ea ..? Realiza ca in timp ce se afla la spital,amnezic in pat,o infirmiera barbatoasa la masturbat si ia furat sperma.Dar cine l-ar fi crezut!
goldheart
 

Mesajde Crist1na » Mie Sep 14, 2005 5:32 pm

lol, Titina, eu sa ma dau la Protectoru? eu zic sa-i faci u sex oral lui eyewitness ca oricum esti mai experimentata(dupa cum ai declarat) si nu uita ca experienta face diferenta.

on: fantezia mea ideala ar fi sa-l sarut pe Alexx intr-un mod cat mai senzual.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Citeste Iubitul meu

Mesajde goldheart » Mie Sep 14, 2005 11:33 pm

Esti viata mea,dragostea mea,tu esti cel care mi-ai oferit din fructul placerilor.Hai,vino si aseaza-te in fata mea.Dezbraca-te si lasa-ma sa-ti vad..da,penisul tau mare.Ce mare este! -Stiu sa ma mangai.Imi place sa-mi ofer senzatii si sa ma excit alaturi de tine.Sti,este foarte erotic cand esti aici si ma privesti,mai bine decat sa fiu singura.Dealtfel gasesc ca este foarte interesant sa stiu ca adori sa ma privesti ,micutul meu pervers... Hai da-mi lancea ta sa o tin in mana..asa... acum ma pot mangaia.Priveste cum degetele mele vin si urca pe pasarica mea.Ma deschid ca sa poti sa vezi mai bine.Da,simt cum inunda corpul de placere ,e bine,sunt excitata,si tu la fel,te vad...Priveste-mi clitorisul,ma vrei nu-i asa...Doresti sa ma ai... Incet femeia uda cu saliva penisul si-l freaca pe toata lungimea.Acesta se umfla si ramane tare.Il introduce in vagin usurel,iar corpul se umple de caldura dulce,vaginul e cald si pregatit. Simte cum urca orgasmul. -Cred ca ar trebui sa-mi opresc degetele sa pot ejacula mai bine.Observa bazinul meu cum tremura de placere,ma agit,ma deschid mai mult,vreau sa termin...Ma privesc cat sunt de uda...Am sa te sug pana la ultima picatura,da,tu adori gurita mea flamanda.Asa...pune degetele in gaura mea ,impinge-le puternic inauntru,mai mult...asa...ce bine e. -Imi place sa-ti ofer placeri,te ascult si ma incanta mereu fanteziile tale.Ia-ma in brate,am un chef nebun .Impinge-ti lancea ta in mine,deschide-ma ca un nebun,ofera-mi si mie dragoste.Ador sa vad in ochii tai cum ma privesc si ma doresc toata,si-mi place sa fim unul in celalt,sa ramanem asa sudati,loviti de spasme violente. -Da,iubitule.Intra repede la munca ,du-te la calculator,citeste-mi scrisoarea...si grabeste-te sa ma sarbatoresti!Te iubesc.
elena-romantic sexshop
goldheart
 

Mesajde blue_wing » Joi Sep 15, 2005 2:26 pm

goldheart citeste "domnisoara de moravuri usoare" o sa iti placa. e ceva in genu posturilor tale
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde gigica » Lun Sep 19, 2005 12:33 am

aualeu goldheart nici pe forumul asta nu scap de porcariile pe care le postezi de pe fantezii.com? Da lasa ca poate te prind pe forum la mine cu un :ban: ~p

On topic: sex intr-un loc public :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde m0rgul » Lun Sep 26, 2005 3:29 pm

sex in loc public...done it...pe zidul unui spital intr-o noapte ploioasa :D

fantezi...i dunno...pe majoritatea mi le-am indeplinit...iar pe aia cu 2 femei prea nu o am...k cred k doar aia mai ramane... :P
Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci... rad din nou.
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Noi2

Mesajde cezara » Mar Sep 27, 2005 5:29 pm

Am ajuns in sfirsit si bat incetisor la usa care se deschide.Spre marea mea surpriza il gasesc acoperit doar de un prosop mare alb, de jur imprejurul coapselor.Il imbratisez delicat, iar cu ochii observ formele lui atragatoare.Raminem asa in picioare si ne privim in ochi, ne mingiiem si ne sarutam.Ma lipesc tot mai mult de corpul sau si simt taria penisului pe burta mea.O placere intensa ma cuprinde odata cu erectia lui, si imi place sa stiu ca ii face bine.Nu spune nimic, dar ma priveste cu un suris pe buze. Ma agit , il mingii mereu si desigur ii cade prosopul la picioarele noastre.Ii cuprind sexul in mina, il string incetisor si ma joc cu el de parca imi apartine.Nimic nu ma poate opri.Ma aplec si imi deschid gura sa cuprind si sa sarut aceasta erectie. Imi lipesc fata de scula lui, iar buzele si limba le plimb pe fundul sau frumos.Simt cit este de excitat, chiar si penisul ii vibreaza in mina mea si se intareste.Nu mai pot astepta si cuprind aproape in intregime toata frumusetea aceasta de gland, il sug si ii ofer un sex oral surpriza.Isi pune miinile pe capul meu si ma ajuta sa gasesc ritmul.Penisul e dur si umflat, iar corpul meu tremura de excitatie.Ma impinge tot mai mult sa-i cuprind penisul in intregime si simt ca va ejacula.Sperma curge in gitul meu, e dulce si nu vreau sa pierd nici un strop.Apoi ma ridic , iar el ma cuprinde in bratele sale.Chiloteii imi sunt uzi, am chef de el , un chef nebun, ma las mingiiata peste tot si astept.Mina lui imi cuprinde vaginul pe deasupra chilotilor, si usurel simt cum un deget imi exploreaza levrele, clitorisul.La fiecare atingere isi impinge degetul in vagin, eu ma misc in cadenta si las placerea sa-mi cuprinda corpul.Sunt asa de excitata ca imi vine sa strig de placere, ii spun ca vreau cu doua degete apoi cu trei.Sunt uda toata, simt ca imi vine sa ejaculez, gata m-am eliberat.Asezat pe desupra mea ma mingiie cu degetele pe vagin , pe levre si pe clitoris, se joaca.Apoi imi desface picioarele si se impinge cu penisul in mine.Imi place e intens ,profund si sacadat.Miscarile corpului devin aproape insuportabile.Corpul imi tremura,se arcuieste,scot din nou un strigat de placere, si il incurajez sa continue cit mai puternic.Am terminat aproape impreuna, ii simt sperma cum invadeaza vaginul si se prelinge printre levre.Cadem amindoi suflam scurt si lasam corpurile sa tremure de placerea produsa.Timpul trece repede,foarte repede si ma gindesc din nou sa continuam....
cezara
 

Mesajde sin ella » Mar Sep 27, 2005 6:24 pm

cezara, spune-mi te rog ce sunt alea levre ca as vrea sa incerc si eu chestia asta si nu stiu unde si cum sa ma rog intelegi tu :). eu am 17 ani si nu prea am experienta. de exemplu nu inteleg cum e posibil asa ceva:

Imi lipesc fata de scula lui, iar buzele si limba le plimb pe fundul sau frumos.


precizez ca am o limba destul de lunga cand eram micuta puteam sa-mi ating varful nasului cu limba, dar la performanta descrisa de tine nu am ajuns inca. multumesc :) anticipat pentru sprijin. sa mai scrii. esti o adevarata sursa de inspiratie.
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron