ajutooooorrrrrrr

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde marian jan » Mie Mai 24, 2006 2:28 pm

pei de ce te ai mai casatorit cu el,mai simonica?cand exista atatia barbati potenti,cum ar fi cubu de pe forum de la noi,care bea doo beri si poate satisface orice femee...
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Mai 24, 2006 2:54 pm

seringa, faptu ca simonica n-are orgazm nu ie legata de potenta sotzului, asta o invatai in clasa 3a primara daca n-ai fi absentat "regulat" la ora de secs. asta ie, tz-a placut caligrafia acu sufera, na :D

simonica, sotu tau ie crejtin sau are alta relijie?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde pacha » Mie Mai 24, 2006 4:51 pm

Mah,prieteni de-ai mei au divortat caci dupa ce a nascut(gemeni),madam nu mai avea orgasm cu el.Acum sunt casatoriti cu altii si treaba merge.Or fi avand unii defecte pe sus?cine stie?
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

buna

Mesajde kpaxx » Sâm Iul 01, 2006 6:07 pm

nu cred ca tu ai vreo vina si ar trebui sa-i dai papucii pt ca eu ca barbat il consider un fraier pt ca nu se gandeste decat la el si nu si la tine.
kpaxx
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iul 01, 2006 5:56 pm
Localitate: romania

nici eu...

Mesajde bombonik88 » Sâm Iul 01, 2006 6:51 pm

si eu am aceeasi problema...eu zic sa discutam mai pe larg..intre noi, ca fetele...lasa un mesaj si iti dau mailul meu..sau ceva...poate rezolvam
bombonik88
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 01, 2006 3:19 pm
Localitate: Piatra Neamt (acasa)

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 01, 2006 7:05 pm

o sa va ajute mai mult daca vorbiti cu partenerul si nu intre voi,parerea mea :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde bombonik88 » Sâm Iul 01, 2006 7:13 pm

cr3tz scrie:o sa va ajute mai mult daca vorbiti cu partenerul si nu intre voi,parerea mea :D


cu partenerul am vb deja...zi-mi te rog ceva (cr3tz)..si pe mess ai la avatar poza aia cu vaca si delfinul ?
bombonik88
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 01, 2006 3:19 pm
Localitate: Piatra Neamt (acasa)

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 01, 2006 10:10 pm

off topic

bombonelo fi atenta:nu ai voie sa dai qoute la intreg postul anterior, iar daca vrei sa comunici cu mine foloseste cu incredere pm-ul :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde bombonik88 » Dum Iul 02, 2006 7:59 pm

cr3tz, nu prea stiu eu care-i treaba pe aici, sunt de ieri...nu am fost atenta a quote si de-alea...k citatele in general le las..si pe mail...nuj ce am si nu voie...sry :D
bombonik88
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 01, 2006 3:19 pm
Localitate: Piatra Neamt (acasa)

Mesajde Elsa... » Sâm Aug 12, 2006 8:57 pm

e normal ce simti...psihologii ii spun frustrare sexuala. capul sus. nu stie sa te provoace. si s+a obisnuit cu faptul ca tu nu ai orgasm. nu+l lasa. e o problema. discutati. invata+l sa te excite.
pace
Elsa...
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Aug 12, 2006 6:48 pm
Localitate: acasa

Mesajde Hasis99 » Dum Aug 13, 2006 10:41 pm

Hai mai fato...nici acum nu ai rezolavat problema?...cauta-ti altul daca omu nu e bun la pat,e egoist si e si limitat in gandire daca nu vrea sa discute cu tine...sau poate e teama...ca unui baietel...
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde angelique » Mar Aug 22, 2006 12:18 pm

[quote="ancas1103"]Buna.Am si eu o problema foarte grava:nu reusesc sa am orgasm in timpul actului sexual.Treaba sta astfel:sunt impreuna cu prietenul meu de 3 ani si pana acum nu am fost satisfacuta si asta ma deranjeaza foarte tare.De fiecare data can ddiscutam despre asta imi promite ca data viitoare sigur se va intampla dar eu nu vad rezultatele.Dupa ce termina se intoarce cu spatele si adoarme.Nu cred ca e normal asa ceva.Ma gandeam sa cer sfatul unui sexolog,dar nu am gasit unul.Imi puteti recomanda ceva?orice]
pai faceti si voi preludiul mai lung inclusiv sex oral si dupa o sa ai rezultate
angelique
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Aug 22, 2006 10:54 am
Localitate: romania

Mesajde Fatima » Mar Aug 22, 2006 9:21 pm

Dar ia cauta altul ,poate cine stie asa vei vea si orgasm ! Macar incearca si vezi ce se intampla.
Avatar utilizator
Fatima
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 12:00 am

Mesajde justfrozenheart » Mie Oct 18, 2006 1:59 pm

[quote="ancas1103"]Buna.Am si eu o problema foarte grava:nu reusesc sa am orgasm in timpul actului sexual.Treaba sta astfel:sunt impreuna cu prietenul meu de 3 ani si pana acum nu am fost satisfacuta si asta ma deranjeaza foarte tare.De fiecare data can ddiscutam despre asta imi promite ca data viitoare sigur se va intampla dar eu nu vad rezultatele.Dupa ce termina se intoarce cu spatele si adoarme.Nu cred ca e normal asa ceva.Ma gandeam sa cer sfatul unui sexolog,dar nu am gasit unul.Imi puteti recomanda ceva?orice]
-=-
si nu te-a ajutat inca nimeni ...?
hmmm ce de lume rea ...
sa iti las un nr de tel sau un mail ... poate se rezolva ceva...? nu e greu sa afli mail daca te gandesti ca asta e si id de yahoooooooo
justfrozenheart
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 18, 2006 1:38 pm
Localitate: aici

Mesajde Shaki » Mie Oct 18, 2006 3:14 pm

duhhh, e clar k fata a rezolvat problema daca nu mai sta sa-shi piarda vremea pe forum :P
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde alex@ » Lun Noi 06, 2006 5:58 pm

nu-ti mai face griji ca si eu am trecut prin asta si nu este o problema grava in primul rand sunt multe lucruri care te face sa nu mai ai chef de sex ca:anticonceptionalele,antidepresivele,stresul de la munca sau de la scoala si bineinteles lipsa unui bun preludiu dupa cum stii o femeie are nevoi de preludiu pt ca se excita mai greu ca un barbat asa ca incercati chestii erotice noi si explicai iubitului tau ce iti place sa ti se faca la un preludiu si vei vedea ca atunci tu vei fii cea care initiaza sexul te asigur ca veti putea trece peste asta daca vreti pt ca si eu am trecut si nu este nimic grav succes
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori