Intamplari hazlii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Intamplari hazlii

Mesajde izumi » Vin Noi 11, 2005 2:49 am

Vi s-a intamplat sa aveti parte de tot felul de evenimete mai mult sau mai putin dragute in timp ce va iubeati cu zor?
Tot citind pe aici mi-am adus aminte de cateva si m-a unflat rasul..
Cea mai tare a fost acum 2 ani.Eram in anul 1 de faculta,sufeream groaznic dupa marea mea iubire si am zis ca tra sa fac ceva ,ca nu-s nici urata nici proasta,Asa ca am iesit,frumos aranjate in ceva cluburi din Cluj.Am intalnit un tip,cu vreo 10 ani mai mare ca mine,pe nume Zoli:)..Ne-am vazut,ne-am placut. A urmat sa iesim a doua seara la un suc A-) .zis si facut..A venit tipul frumos,m-a luat de acasa cu masina..si in prima seara ne-am si iubit noi de mama focului sus pe cetate.A doua zi ma imbrac eu dragut..sexy,chiar provocator ,ca na ,am crezut ca o sa mergem la un suc,cafea ceva,nu iar sus la cetate sa ne iubim in masina.Dar spre supararea mea tot acolo am ajuns.
L-a un moment dat,in dreptul masinii opreste o alta masina..eu ii zic
"a venit cineva"
el: "cine sa vina,doar suntem izolati de lume,nu vine nimeni pe aici"
eu,nu si nu si nu..in final ne ridicam noi timizi ,iar langa noi era oprita masina politiei..cu farurile pe noi..
In clipa aia m-am vazut la stiri,cu camera pe mine..mama alungandu-ma de acasa...m-am mai linistit eu cand am vazut ca erau doar politistii,fara camere.
Baiatul meu,se imbraca iasa din masina sa vada care e treaba..
Dupa cam 5 minute,ies si eu galant..si ma duc la politist ,ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic zic:
"Buna seara,ce s-a intamplat? Am facut ceva rau?" politistul se uita la mine si-mi zice:
"Pai nu,ati incalcat doar articolul 35 din Constitutie"
Eu fiind studenta la Administratie publica,faceam Drept Constitutional,si ne cerea sa avem Constitutia la seminarii,din intamplare,eu o aveam in poseta.:)
Si scot eu Constitutia tarii la 2 noapte si intreb:
"Nu va suparati,ce articol?"A facut politistul niste ochi,numai sa nu-i pice..Normal ca nu exista asa ceva in Constitutie..(stiu ca e un articol care se refera la fapta noastra,dar nu acolo).
Pe mine m-a unflat rasul , am scapat cu o amenda de 1mil ...
A fost tare misto in seara aia..am ras cu lacrimi de nu mai puteam sta in picioare,dupa plecarea politiei,normal:P
A doua zi m-am despartit de tipul respectiv..ca am zis ca o minune nu tine decat 3 zile..asa si aventura mea...:)
Va astept cu intamplari cat mai hazlii.



A-) A-) A-) A-)
izumi
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Noi 07, 2005 11:49 pm
Localitate: Cluj Napoca

Mesajde HABEEB » Vin Noi 11, 2005 8:04 am

izumi scrie:.....ca nu-s nici urata nici proasta...


iti face tie placere sa crezi asta ?! :))
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Noi 11, 2005 8:11 am

habib, chiar simţi nevoia să strici toate threadurile de pe sex?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Cemah » Vin Noi 11, 2005 9:27 am

adica gaboru credea ca esti curva ? Nu ? Adica sper ca da ! SAu cel putin ar fi fost mai "hazliu" asa ! Si inca mult mai hazliu ar fi fost sa ne spui ca i-ai supt pula ca sa scapi ! Si ca sa accentuez hazlimea, a mai venit un gabor si i-ai supt pula si lui si dup-aia prietenu tau in momentu ala a devenit poponar si i-ati supt pula la gabori...etc etc.
Mareste hazlimea frate.
Cemah
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Mie Iul 14, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Sică » Vin Noi 11, 2005 10:19 am

eu am patit sa nu mi se scoale cu o curva :( sa fi fost oare din cauza ca eram asa beat de nu mai puteam merje ?? :D:
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde pacha » Vin Noi 11, 2005 10:32 am

Pai de n-aveti nimic de povestit,abtineti-va!
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde tzache » Vin Noi 11, 2005 10:32 am

off: egzagerezi cu beutura şi aşastă intampulare iaşte cam trasă de păr
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde eyewitness » Vin Noi 11, 2005 10:36 am

caterincosilor, la primu offtopic => ban

multumesc
continuati
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Noi 11, 2005 10:37 am

nu exagerez,poate putin cu bautura oricum eram beat rupt dar inca mai puteam sa merg, si cauzele pt care omu nu a vrut sa se invoiniceasca se poate sa fi fost si altele nu de la bautura
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Vin Noi 11, 2005 8:29 pm

Intmaplari hazlii... s-a rupt canapeaua cu noi, a intrat ta-su peste noi in timp ce eu ma desfasuram deasupra...si dupa ce a inchis usa a mai intrat o data sa-si ceara scuze, tot fara sa bata la usa, si o data i-am tras un cap in nas, in timp ce eu am vrut sa fiu interesanta si sa-mi parul pe spate intr-un mod in care mi se parea erotic in momentul respectiv, lui nu i s-a parut deloc erotic si deloc amuzant, mie da... pana in momentul in care mi-am dat seama ca ar trebui sa ma duc sa aduc un prosop pana nu umple toata casa de sange :n:
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Levier » Vin Dec 16, 2005 6:54 pm

printre alte dezavantaje ale locurilor publice si parului lung.....eram cu prietena in infamul parc tineretului (pe care ea il iubea), am luat niste drumuri mai nevazute, necunoscute, ce naiba intraseram dupa niste tufisuri.... si eram noi pasionali pana la d-zeu si nu aud din spate decat o voce de barbat excitat tipand.... 2 FETE!?!?!!?!.... nu am reusit decat sa ma ridic si sa-l iau la suturi, mai e nevoie sa spun ca nu mai iubeste nici unu dintre noi parcul?
Levier
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iul 08, 2005 10:38 pm
Localitate: sunt acolo, ba nu, dincolo

Mesajde pacha » Vin Dec 16, 2005 10:30 pm

Intr-o excursie de aia studenteasca in care se lasa cu mult alcool ma culcai cu una.Dimineata la trezire ma trezesc cu alta langa mine.Amandoua au negat vreo fapta.
Si atunci intrebarea :bine,bine dar cu cine.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron