Ajutor!!!!!!!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ajutor!!!!!!!

Mesajde thechaoswithin » Dum Sep 17, 2006 5:09 pm

Am pus la Sex ce am de zis pt aici presupun vizualizeaza o groaza de persoane thread-urile!poveste e simpla,pt voi poate,dar pt mine este foarte grea!E legat de dragoste,ea sa mutat in cls a 11 a la mine in clasa,si un an de zile mam tinut de ea,insa ma vroia doar ca amic,apoi pe zi ce trecea,incepuse sasi dea seama ca o iubesc!de atunci sintem impreuna de 9 luni,pana acum cateva zile,3-4,cand ea a decis sa ne despartim!faptul k tatal ei nu era si nu avea de gand sa fie vreodata de acord e principalul motiv!o certa mai mereu,defapt MEREU si in orice moment din cauza ca e cu mine,chiar daca el nu ma cunoaste,si asa este tatal ei,mai nebun de felu lui,nu o lasa afara prea des nici pe ea nici pe sora ei... etc... iar de vb cu el nu am putut vorbi pt ca mia spus clar la telefon ,,NU VOR MUSCHII MEI SA FI CU FIMEA"!ea considera acum ca e mai bine pt amandoi,pe ea no mai cearta,eu nu mai sufar(considera ea) pt ca nu mai plang deoarece nu o pot vedea mereu,fiindca ne era super greu sa ne vedem pe ascuns si destul de putin, o ora maxim... numai cand era el plecat de acasa sau la servici mai mergea cateva ore in plus!ea insa o iubesc si simt CA NU POT RENUNTA la ea... chiar dear fi sa risc totul!in schimb luni iam dat o palma din cauza ca nu stiam ce sa mai fac,tot auzindo ca sa terminat si ca nu mai are rost iar ea a decis!in ochii ei vad ca tine la mine!nu stiu cum,ce,unde,in ce fel sa fac!mai ales ca acum incepem amandoi facultatile,pt ca avem 19 ani!
thechaoswithin
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde river » Dum Sep 17, 2006 5:35 pm

apai, daca ai inceput, la numa' 19 ani cu o palma... [-X
io mai degraba te-as sfatui sa mai dai cu niste cratime din cand in cand!:destept:
"Uneori se mai intampla insa ca vreun Smochin razvratit sa se catzere pe gard si sa-si ia lumea in cap... "

imi asum ceea ce scriu, cine are de gand sa plagieze o face pe barba lui
Avatar utilizator
river
Junior Member
 
Mesaje: 1035
Membru din: Joi Ian 23, 2003 12:00 am

Mesajde thechaoswithin » Dum Sep 17, 2006 5:39 pm

river scrie:apai, daca ai inceput, la numa' 19 ani cu o palma... [-X

yes i know... greseala mea... k asa am bulito eu de tot din ce ma ramasese...dar... chestie e ca desi mia zis sa no mai ating in viata mea,dupa o zi am fost la ea sa vedem Serendipity,in film dragut,si acolo ma luat in brate sia dormit in bratele mele dar a precizat ,,asta nu inseamna ca ne impacam"
thechaoswithin
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde tyra » Dum Sep 17, 2006 6:21 pm

Parerea mea e ca daca va iubiti adevarat veti putea trece de toate... nu conteaza ce ar zice tatal ei... sau cate ore va vedeti pe zi. Altii se vad 2-3 zile pe luna si se multumesc doar cu atat. Eu am o relatie la distanta si stiu ca orice ar fi nu as renunta la iubitul meu...Sunt fericita ca il pot avea si doar 2-3 zile, iar la inceput ne intalneam si mai rar. Tot ce stiu e ca ne iubim iar in primavara ne-am si logodit si sunt cat se poate de fericita. Asta conteaza cel mai mult caci dragostea nu o gasesti pe toate drumurile iar atunci cand o gasesti trebuie sa stii sa o pretuiesti si sa lupti pt ea. Nu inteleg de ce facultatea ar fi un impediment? Au mai fost cazuri in care parintii nu erau deacord si cu toate astea au avut un final fericit. Cred ca trebuie sa-i demonstrezi si tatalui ei ca o iubesti. Totusi de ce nu te agreaza tatal ei? Are vre-un motiv anume? Gandeste-te bine la ceea ce simti si daca o iubesti merita sa lupti pt dragostea ta.
Avatar utilizator
tyra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Sep 12, 2006 11:00 pm

Mesajde thechaoswithin » Dum Sep 17, 2006 6:23 pm

eu stiu asa cum a zis chiar EA... k ea... ,,NU STIE CE VREA"... dar adevarat ca daca o iubesc lupt!poate asa o sa vada ca totusi dragostea CHIAR NU O GASESTI ORIUNDE!
thechaoswithin
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde tyra » Dum Sep 17, 2006 6:34 pm

Bafta multa! Oricum, se merita caci dragostea e minunata...e cel mai frumos sentiment. Trebuie sa se lamureasca si ea...sa vada ce simte pt tine. Nu-l poti convinge pe tatal ei fara sa te ajute si ea. Si nici sa nu te mai gandesti sa ridici vre-odata palma asupra ei...caci poti sa o pierzi definitiv.
Avatar utilizator
tyra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Sep 12, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Sep 17, 2006 6:42 pm

Oricum, se merita

fals, NU se merita!
thechaoswithin, pacha zice si semneaza:
"si asta trece!"

dar adevarat ca daca o iubesc lupt! - da, de acord; numa vezi cu palmele alea (sa fie mai blandutze, si nu peste ochi, da?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Dum Sep 17, 2006 6:42 pm

Nu conteaza ce zice tatal ei un drac! Ea sta sub acoperisul lui pana una alta.
Am trecut prin asa ceva si un an am avut o relatie interzisa, ne vedeam pe ascuns si minteam.. mi-am dat seama ca nu merita, ca doar eu aveam de pierdut si am pus capat relatiei.

In fine, ideea e ca atata timp cat trebuie sa aleaga intre tine si ai ei, ghici pe cine o sa aleaga.
Si muschii lui tata au vrut intr-un anume fel.. nu am ascultat si a iesit urat.. dar asta a fost cazul meu.
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde thechaoswithin » Dum Sep 17, 2006 7:12 pm

ufff... ce draq sa ma zic si eu k habar nam ce sa fac:)!numai k un lucru ma motiveaza poate cel mai tare... k atunci knd e cu mine,zambeste mai frumos k oricand!acu despre ea stiu k e tacsu,e casa lui,fata lui... si e prea LOGIC sal aleaga pe el...dar... dar eu o iubesc:(
thechaoswithin
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Dum Sep 17, 2006 7:46 pm

nu se pune problema unei alegeri intre tine shi tatal ei, se pune problema strict a relatziei voastre, la care eu una sa fiu in locul fetei ash renuntza in 5 minute dupa ce am primit nishte palme...

pana sa vb cu emfaza despre dragoste, invatza sa te portzi cu o fata
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde thechaoswithin » Dum Sep 17, 2006 7:49 pm

nui asa k ai renunta dak ai lua o palma,ca tu nai fi vinovata cu nimic daca ai face persoana care tine cel mai mult la tine sa sufere,persoana care are incredere in tine so faci sa planga ca un prost pt ca domne,nu stii ce vrei si e ,,mai bine pt tine daca renunt caci asa nu mai suferi din cauza mea" nu?!defapt dak vine vorba,macar stiu k sint eu vinovat si nu ea... si gata:(
thechaoswithin
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde PeerGynt » Mie Sep 20, 2006 10:12 am

Thechaoswithin, inca nu ne-ai spus de ce nu te place taica-su. Sa fie oare din cauza ca nu stii sa scrii corect romaneste? Nici eu n-as lasa-o pe fiica-mea sa umble cu unul care scrie asa cum scrii tu.

Acum trecand peste aspectele astea, fata trebuie sa aleaga ce e bine pentru viitorul ei. Pana una alta, Weet-Weet are mare dreptate: ea trebuie sa-si vada interesul si sa-si asigure viitorul profesional. Asta inseamna terminarea unei facultati, iar pentru terminarea ei are nevoie de ajutorul parintilor. Dragoste gasesti oricand, o cariera nu.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Sep 20, 2006 10:24 am

auz, da palma? cum fu palma?
peste fatza de genu: "taci fa!!"
peste cur :"mmmm, ce teaj fute"
peste cur: "tu nu ma contrazici pe mine"
dupe ceafa: "tutz mortzii tai"
etc
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Sep 20, 2006 11:37 am

Vedeti ca o luati pe langa subiect! Va rog fara off-topice aiurea!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde SOD » Mie Sep 20, 2006 12:18 pm

thechaoswithin scrie:Am pus la Sex ce am de zis pt aici presupun vizualizeaza o groaza de persoane thread-urile!poveste e simpla,pt voi poate,dar pt mine este foarte grea!E legat de dragoste,ea sa mutat in cls a 11 a la mine in clasa,si un an de zile mam tinut de ea,insa ma vroia doar ca amic,apoi pe zi ce trecea,incepuse sasi dea seama ca o iubesc!de atunci sintem impreuna de 9 luni,pana acum cateva zile,3-4,cand ea a decis sa ne despartim!faptul k tatal ei nu era si nu avea de gand sa fie vreodata de acord e principalul motiv!o certa mai mereu,defapt MEREU si in orice moment din cauza ca e cu mine,chiar daca el nu ma cunoaste,si asa este tatal ei,mai nebun de felu lui,nu o lasa afara prea des nici pe ea nici pe sora ei... etc... iar de vb cu el nu am putut vorbi pt ca mia spus clar la telefon ,,NU VOR MUSCHII MEI SA FI CU FIMEA"!ea considera acum ca e mai bine pt amandoi,pe ea no mai cearta,eu nu mai sufar(considera ea) pt ca nu mai plang deoarece nu o pot vedea mereu,fiindca ne era super greu sa ne vedem pe ascuns si destul de putin, o ora maxim... numai cand era el plecat de acasa sau la servici mai mergea cateva ore in plus!ea insa o iubesc si simt CA NU POT RENUNTA la ea... chiar dear fi sa risc totul!in schimb luni iam dat o palma din cauza ca nu stiam ce sa mai fac,tot auzindo ca sa terminat si ca nu mai are rost iar ea a decis!in ochii ei vad ca tine la mine!nu stiu cum,ce,unde,in ce fel sa fac!mai ales ca acum incepem amandoi facultatile,pt ca avem 19 ani!


dragul meu,

ma bucur foarte tare ca ai avut taria de a ne impartasi santimentele si trairile tale, dar ma bucur si mai mult pentru ca te pot ajuta, deoarece si eu am trecut prin asa ceva, chiar la o varsta mai frageda decat a ta.

in primul rand iti zic ca nu rezolvi nimic lovindu-ti partenera. ba mai mult, risti sa o inraiesti si sa o indepartezi definitiv. ori noi nu vrem asta, nu? vinovat pentru toata aceasta situatie e mitocanu de tac-su, futu-l in gura sa-l fut. bun. trecem mai departe. odata stabilit vinovatul, trebuie sa trecem la fapte, sa actionam. asadar, nu trebuie sa te mai vaiti ca o baba careia i-a cazut si ultimul floc, ci trebuie sa iei haturile in mana, sa arati fetei sa esti barbat si ca esti dispus sa faci orice pentru ea. drept pentru care, te duci matale frumusel in dupa masa asta in fata blocului ei, te pitesti dupa o masina ceva, si stai la panda pana vezi ca apare tac-su de la munca. vezi sa nu te vada careva, ca dai de dracu. eventual de imbraci cu ceva de camuflaj, te dai cu fard verde pe moaca si te arunci intr-un boschete. acum tu esti cel stapan pe situatie. tu controlezi totul. si cum stai tu asa in boschete, de-odata apare tac-su de la munca. atunci tu, ca un leu ranit si furios ce esti, sari din boschete drept in fata lui, iei o atitudine mandra, demna de un urmas al lui burebista, stai cu picioarele bine infipte in glia stramoseasca, il privesti drept in ochi ( vezi sa folosesti privirea tip magnum ), incercand sa-l strapungi pana in sufletul lui negru, si-i futi un bolovan in mecla de sa-l buseasca borsul instantaneu. ai grija sa prinzi in lovitura si nasul. atunci, durerea va fi atroce si el va fi orbit de sange. practic este in mana ta. este neputincios ca un copil mic. o sa cada in genunchi urland de durere. atunci tu, cu aceeasi atitudine mandra, il apuci de par, ii ridici capul in asa fel incat sa ai contact vizual si-i rastesti printre dinti urmatoarele vorbe :
- ma pish pe tine ! as putea sa te ucid cu o singura lovitura, dar nu o fac. vreau sa traiesti ca o scarnavie ce esti, sa apuci ziua in care fiica-ta va fi sotia mea iar tu nu vei fi invitat la nunta. atunci sa te vad!
apoi ii dai drumul si pleci, fara sa fugi, fara sa te grabesti, afisand aceeasi atitudine mandra de care iti povesteam.

bafta!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde thechaoswithin » Joi Sep 21, 2006 4:07 pm

prea funny... numa k sa terminat deja...:)!a si tacsu nu ma placea pt ca el nu place pe nimeni si nu le lasa pe ea sau sorsa sa aibe prieteni,etc...etc... oricum,sa dovedit in final ca eu eram cel parsiv care i aducea trandafiri cu un scop ascuns... ciudat... rau!
thechaoswithin
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 12:08 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron