ash vrea si eu sa stiu daca's bun de ceva

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde kant emir » Dum Noi 26, 2006 12:23 pm

haha, e satisfacuta fata
carevas'ca ejt bun de ceva, or ba? (asta ie sutalasuta ontopic)

acuma fii si tu baet bun si detaliaza, ce-ai facut, cum te-ai descurcat, etc
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Lun Noi 27, 2006 10:25 pm

haha, aoleoo a plecat inapoi azi dimineatza:((( dar e okay ca o s-o vad iarasi in 4 saptamani....deci cum sa fie,, tot ma jucam cu ea prin pat si bagam si eu mana pe unde stiam eu ca trebe si la un moment dat asa din senin m-a intrebat daca eu cred ca ne grabim si m-am oprit din tot ce faceam si am intrebat-o despre parerea ei si i-am spus ca nu vreau sa o fortzez sa faca ceva ce nu e ea confortabila sa faca...si pana la urma am ajuns la concluzia s-o facem dar protejat (nici nu ma gandeam la altceva) si de atunci seara am facut-o in fiecare noapte pana pe la 5 dimineatza....obositor, pe bune..saptamana asta cred ca am dormit 3 ore pe noapte...dar stai asha...ca o gasit maicamea prezerbative in masina de spalat ca eu le aveam intr-o pereche de blugi si maicamea ii pusese la spalat oOoooOOoo...aoleoo a fost nashpa
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde FleurDuLys » Lun Noi 27, 2006 10:29 pm

era o faza ... 'too much information' :bash: in rest vorba lui pijke: continuati (eu ma retrag :|)
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Noi 27, 2006 10:52 pm

dar stai asha...ca o gasit maicamea prezerbative in masina de spalat ca eu le aveam intr-o pereche de blugi si maicamea ii pusese la spalat oOoooOOoo...aoleoo a fost nashpa

nu e asa nashpa, nashpa e ca nevasta lu varu tau sa iti ia prezervativele din blugi fara ca tu sa stii si cand sa ai nevoie de ele sa observi ca nu sunt.

felicitari pt. futae
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Noi 27, 2006 10:54 pm

si de atunci seara am facut-o in fiecare noapte pana pe la 5 dimineatza....obositor, pe bune..saptamana asta cred ca am dormit 3 ore pe noapte...dar stai asha...ca o gasit maicamea prezerbative in masina de spalat ca eu le aveam intr-o pereche de blugi si maicamea ii pusese la spalat oOoooOOoo...aoleoo a fost nashpa

poi in alt post ziceai ca ie la tine (mandra, gagica, cvasifeciuara-care-numa-o-data-si-numa-cu-unu) - care ie legatura cu maica-ta?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Bravo

Mesajde zatin » Lun Noi 27, 2006 11:43 pm

imi placu povestea ista. parca e un srial pt adolescenti...cu happy-ending...traiasca romanu ca-i nascut poet...cu polla peste medie :D
I'M NOT BAD, I JUST TAKE WHAT'S RIGHTFULLY MINE!
promit sa citesc regulile privind semnatura
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 28, 2006 10:38 pm

hahaha, breee mie dor de ea deja si numai ce o plecat ieri, ahh
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde Invincible » Mar Aug 05, 2008 8:55 pm

-eu stiam ca vaginul se adapteaza dupa scula.
Sophie_A scrie:da, sigur... scula de masina, scula de ceas, scula de pantofi si mai ales, scula de portofel cu card atasat.

Stie Sofica ce stie.... Tilica, nu vrei sa ma completezi? :D

Vero, ia da-i un PM baiatului astuia.
________
Deci, din cate stiu eu, e nevoie de 5 cm sa gadili punctu G. Stiu asta ca am vazut o emisiune in care se plimba una cu microfonul pe strada si intreba femeile daca marimea conteaza. si toate ziceau ca ba.

am gasit si asta... citim mai incolo. http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=15621
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron