Banii Sau Dragostea , Poate Ati Patit Si Voi

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Banii Sau Dragostea , Poate Ati Patit Si Voi

Mesajde Rider » Mie Noi 29, 2006 9:47 am

Uitandu-ne in jur gasit tot felul de cupluri , unii care se vad de la o posta , fata incredibil de frumoasa, baiatul extrem de urat si plin de bani ...iubire platonica:)) . Treaba e de ce fetele se uita dupa CA$H in primul rand ??? unde sunt fetele finutze, feminine, si sufletiste??? Sunt sigur ca nu in discoteca , in schimb ele sunt inlocuite cu cele cu o tona de machiaj pe fatza, pt care conteaza daca ai un BMV seria 6, si ca tati sa fie un mare barosan. Exemplu concret , tovarasul meu cel mai bun statea cu o tipa, de vreo 5 luni, intr-o zi , un tip se da la ea, tipul nu avea nici macar bacul luat, la 22 de ani :)))dar avea bani calumea, penibil, asta a dat inapoi la inceput , apoi a ramas cu gagiu cu bacul neluat , dar plin de bani de la tati.Pe proasta nu a interesat-o ca asta nu terminase nici liceul, pe cand tov meu era anul 4 la medicina, asta nu a contat... DECI MINTEA FEMEII?? CE REGULI URMEAZA??? BANII SAU DRAGOSTEA??
Rider
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 27, 2006 1:23 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde PeerGynt » Mie Noi 29, 2006 10:34 am

Pai cred ca ti-ai raspuns singur: nu le cauta in discoteci, desi si pe acolo mai gasesti exceptii. In general fetele "finutze, feminine si sufletiste" se gasesc pe toate drumurile, dar s-ar putea sa nu vrei sa iesi cu ele. Iar alea cu care ai vrea sa iesi, s-ar putea sa fie deja date :n: Vezi ca era un thread mai vechi, despre "unde si cum o/il gasesti".

Din pacate, mintea femeii este programata sa caute "protectie". Daca protectia inseamna bani, sau doar un barbat muncitor si cu viitor, asta depinde de fata. Sau cel putin asa cred eu... :D
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Noi 29, 2006 10:43 am

ca tati sa fie un mare barosan.

sau ca gramatica sa fie aproape de adevar. rider e nou nick alu 2 muste?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Noi 29, 2006 10:58 am

PeerGynt scrie:Din pacate, mintea femeii este programata sa caute "protectie". Daca protectia inseamna bani, sau doar un barbat muncitor si cu viitor, asta depinde de fata. Sau cel putin asa cred eu... :D


Foarte mare adevar! Mai ales de la o varsta incolo.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 12:23 pm

unii care se vad de la o posta
adica s-au cunoscut la o pojta, sau placut si deatunci se vad si in alte conditzii

Pe proasta nu a interesat-o ca ... blablabla
poi daca ie pruasta? asta imi zice mie multe despre tovarashu tau - cine se aseamana se aduna (iar daca se aduna fara sa se asemene, ie clar ca au probleme: se aduna or de projt, or de chiori, or de disperatz)

deci: ratatzi din tuata tzarile, unitzi-va! adunatzi-va intr-un loc si apucati-va sa va plangetz de mila, ca ce buni stetz voi, si ce rele si ce curve si ce pruaste ie iele, ca nus in stare sa va descopere bogatzia sufletelor vuastre si prefara portofele unflate

poi bah, ie normal ca intre un cap sec si un portofel plin sa alegi ce ie mai util (or mai cu greutate, or mai promitzator) - dujmanii vostri is (presupunem, da?) la fel de natarai, numa ca au parale; voi navetz nica, decat ofticarea ca navetz bani (si, sa ma ertz, nici minte - se vede dupa generalizarea pe care o faci cu asemenea topice)

shanume de ce vedetz voi numa mueretu cu apucaturi de genu asta (pruaste si hraparetze, interesate, dornice sa parvina, etc)? masculi d'ajtia nu-s pe la tuate coltzurile?

si ultima intrebare: mueri calumea natz vazut pe lumea asta (oameni de calitate: cu suflet bun, cu valori, cu principii)? or puate ca nu v-au vazut (or bagat in seama) iele pe voi?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Noi 29, 2006 12:35 pm

cine se aseamana se aduna

ce ai putea sa spui despre iuda? duar avea numa amici unu si unu
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 12:40 pm

hehehehe, iuda ie un ezenplu numa bun de mascul care pupa pe parale






(da stii ca parerile-s inparztite? si ca moralitatea lui iuda si a actelor sale se vede grozav de diferit - din cele doo perspective fundamentale: politica si "crejtineasca"?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Mie Noi 29, 2006 12:42 pm

unii zic ca iuda era mana in mana cu sefu lui... asa ca...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde h0va » Mie Noi 29, 2006 12:42 pm

ash putea sa spun ca dupe ultimele cercetari iuda era apostolu preferar a lu gizas..

noah ca am zis'o odata cu varutzu :-:

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 12:50 pm

da bre, sio as putea sa spun ca tot nehalitu si statutu care nare partenera zice ca mueriles curve si profituare

si chiar asa ie
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde FleurDuLys » Mie Noi 29, 2006 12:52 pm

bre, nu sunt curent cu ultimele cercetari asa ca va rog sa ma lamuriti voi: daca Iuda a fost rugat de Iisus sa-l tradeze, tot Iisus l-a pus sa se si sinucida?Sau de fapt nu s-a sinucis? sau cum?

Pentru ca ideea e ca Iuda nu l-a tradat pe Iisus numai pentru ca l-a vandut pentru niste arginti, ci si pentru ca a tradat intreaga credinta propovaduita de Iisus omorandu-se dupa. gurile rele spun ca daca nu ar fi facut-o, ar fi putut fi si el iertat. Sau Iisus a vrut sa plateasca un tribut pentru celelalte suflete salvate? (scuzati-mi offtopicul)
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 12:55 pm

fliorduliz, abarnai

si nici nutz ezplic aici, ca vine pijke si sterge tot, si mie num place sa muncesc degeaba - tzoi zicen alta parte
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Noi 29, 2006 12:56 pm

kantemiru:"dujmanii vostri is (presupunem, da?) la fel de natarai, numa ca au parale; voi navetz nica, decat ofticarea ca navetz bani (si, sa ma ertz, nici minte - se vede dupa generalizarea pe care o faci cu asemenea topice)
"

~p ~p

ridere, nu-l asculta pe kantemiru! ie din ala cu: "ce-am in gusha, ie shi-n capusha" sau "am venit si io asa, incogito". trebuie ca ie bogat. daca citesti printre randurile postului, ti-a scuipat si-n butoiu cu muraturi! deci iel are femei bune si curvishtine.

Parerea mea ie urmatoarea: ala care pateste precum medicu in anu 4, trebe sa o ia pe calea homosexualitatii. pai, cum sa mai aiba iel incredere in femei, daca dupa 5 luni de zile (viata de om!!!), fata fuge cu unu precum kantemiru?!? Frumos, cu bani si toate alea de face baietii saraci geloshi, da fara bac ( ~p )?
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 1:00 pm

da bre, mai dezconspirat! io is ala care io loat muerea lu medicinistu - poi ce pana mea, daca nam bac, macar muerea unuia cu facultate so am landemana, no?



(si nam parale, bre! da muerile imi plac, asa sa stii)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde blueman » Mie Noi 29, 2006 2:07 pm

kant emir scrie:poi bah, ie normal ca intre un cap sec si un portofel plin sa alegi ce ie mai util (or mai cu greutate, or mai promitzator) - dujmanii vostri is (presupunem, da?) la fel de natarai, numa ca au parale]
cunosc si eu un caz .... tipul super smart, lucra ca programator (nu era din aia nespalati si cu plete ... si nici antisocial) si ea il paraseste pentru cashul altuia ... daca tot umbla dupa cash, cred ca i-ar trebui si niste rosii sau niste castraveti sa o poona de o salata ... sa mearga cashul mai bine

kant emir scrie:shanume de ce vedetz voi numa mueretu cu apucaturi de genu asta (pruaste si hraparetze, interesate, dornice sa parvina, etc)?

astea s-ar f. tare in ochi ... ce sa-i faci
kant emir scrie:si ultima intrebare: mueri calumea natz vazut pe lumea asta (oameni de calitate: cu suflet bun, cu valori, cu principii)? or puate ca nu v-au vazut (or bagat in seama) iele pe voi?

ba da am vazut ... da deja erau luate
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde memetshot » Mie Noi 29, 2006 2:18 pm

lucra ca programator (nu era din aia nespalati si cu plete ... si nici antisocial)

hehe...majoritatea programatorilor is nespalati si cu plete?
aia spalati cu plete is buni de ceva?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 2:43 pm

ba da am vazut ... da deja erau luate

hehehehehehe, deci da: vatz dezmeticit cam tarziu, santzeleg? shanume voi unde eratz can se dadeau mueri calumea? uare nu cunva unblatz dupa borfaciuni eftine, facile?

memetu: stei cul, ca asta ie imaginea pe care o au unii despre categoriile evoluate: ruacheri pletosh si nespalatz, programatori pletosh si nespalatz etc pletosh si nespalatz

adica daca te tunz scurtscurt (ieventoal ras in cap, ca ie usor de intretzinut si ie si trendi) si te parfumezi si te spilcuejt, gata! ejt cum trebe, cum place lor (adica ce naiba, nu tresa-i unbrejt nicicum: nici sa vajai calare pe frun motor care rupe asfaltu, nici sa nu mergi cu cajti pe urechi pe strada - nununu, sa mergi cu giamurili masinii deschise, sa auda totz ca ejt manelist cu sufletu curat; daca iti arati cu ostentatie - sau cu nepasare, tot aia - elitismu, ie gata, i-ai facut sa se simta de doo parale, deci ejt najpa: nespalat si pletos)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Mie Noi 29, 2006 2:44 pm

Poate ca-s mai ieftini.
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Noi 29, 2006 2:49 pm

memetshot scrie:aia spalati cu plete is buni de ceva?
da :D
cunoshti vreunu? :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Noi 29, 2006 2:55 pm

la nevoe (or cu comanda) spalam fro catzva
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Mie Noi 29, 2006 3:41 pm

bre in zilele noastre programatorii ie unii din cei mai bine platiti tovarasi. poate ca omu nu stia sa se poarte cu fata. programatorii roacheri sunt cool, dar mai sunt si de-aia programatori tocilari:P
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde memetshot » Mie Noi 29, 2006 4:38 pm

Shaki scrie:da :D
cunoshti vreunu? :D

nu...ma gandeam daca sa ma spal sau nu
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Joi Noi 30, 2006 10:17 am

ce-mi plac mie topicurile de pe sex, in ele gasesti: istorie, religie, politica, drame, bucurii, probleme, durere, economie, job descriptionuri.... este ca un fel de bazar. gastesti tot ce vrei, pentru orice informatie e de ajuns sa dai un search.
cred ca o sa introduc si un curs valutar, un topic pe care sa-l actualizez zilnic, atunci chiar meniul e complet
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Noi 30, 2006 10:47 am

de genu....daca curvele in amsterdam costa 50E cand ar trebui sami iau valuta? cat ie o curva daia az?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde pacha » Joi Noi 30, 2006 10:51 am

La Cluj nu stiu,ca eu merg in Ungaria.
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde blueman » Lun Dec 04, 2006 3:21 pm

in incaperea in care lucrez sunt vreo 20 de programatori minim ... si nu miroase deloc urat ... curios ca n-are nimeni plete ... se duce lumea asta de rapa?
hai ca am divagat de la subiect ...
so ... daca vrei o muere klumea conform definitiei date de kant_emir, trebe sa cautati incepand de la o varsta frageda ... o iei de prin liceu si o cresti / cresti impreuna cu ea ... alta modalitate nu prea vad ... cel putin asa era pe vremea mea ... ca acu, trebe sa le iei mai de pe la gimnaziu
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde alex@ » Lun Dec 04, 2006 4:41 pm

saracu blueman,daca tu nu ai avut ocazia sa dai de o fata klumea asta nu inseamna domne ca ele nu exista decat la gradinita ci doar ca ar trebuii sa-ti pui tu intrebarea oare nu ai tu vre-o vina ca doar femeile pun in balanta tot ce au un barbat,poate cela nu avea bacul dar era bun la pat hmm cine stie cum zicea si shaki de rockari :rulz: ca fiecare apreciaza ce vrea de la un barbat ca doar nu ne uitam doar la bani(dar daca are cu atat mai bine)ca cine stie poate pretenul tau se purta cu ea in pat ca pe masa de operatie ca se mai pune si problema asta asa.............
Eu nu sufar de nebunie.......ma bucur de ea in fiecare minut.
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde FleurDuLys » Lun Dec 04, 2006 4:49 pm

off-topic grosolan si grosier: alex@, postul de mai sus e in spaniola? ca ma crucesc si ma invartesc si ma chinuiesc in fata calculatorului si tot nu imi dau seama ce-ai vrut sa zici.
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde alex@ » Lun Dec 04, 2006 4:55 pm

FleurDuLys scrie:off-topic grosolan si grosier: alex@, postul de mai sus e in spaniola? ca ma crucesc si ma invartesc si ma chinuiesc in fata calculatorului si tot nu imi dau seama ce-ai vrut sa zici.

poate daca citeai tot ce sa scris pana acum intelegeai ce am vrut sa spun asa ca scuteste-ma ca ma plictisesti :adormit:
Eu nu sufar de nebunie.......ma bucur de ea in fiecare minut.
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde Necko » Lun Dec 04, 2006 4:58 pm

fleorduli, ce-ai ma cu biata spaniola? ferita sfintu s-o stilceasca careva in halu asta! exprimarea de mai sus e o ofensa la adresa oricarei limbi, oricare ar fi ea si oriunde s-ar afla :P
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori