Banii Sau Dragostea , Poate Ati Patit Si Voi

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde memetshot » Lun Dec 04, 2006 5:08 pm

fleur, offf. vine tata memet sitz explica.
deci alex zice ca fetele, care este ele asa gandituare, pun in balanta tot ce are un barbat si porma aleg. si nu conteaza daca au bani, atata timp cat au bani. si ca tre sa futa bine. nu banii ci baietii.

amu ca tzam tradus, zi mersi :D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde FleurDuLys » Lun Dec 04, 2006 5:28 pm

memetu', mersi frumos :D

alex@, permite-mi sa te mai plictisesc cu o sugestie: ai auzit de semne de punctuatie? ei, atunci foloseste-le si o sa fiu deplin multumita

si on topic: femeile (alea pe care le cunosc eu nah) vor mai mult de la un barbat decat un portofel plin de bani. desigur, nu ar fi rau sa fie si ala prezent, dar daca nu e, si e compensat in schimb cu alte calitati, se poate ma, se poate. si da bre, oi fi eu una dintre idealistele alea care cred ca saracia nu-i un pacat mare. Se poate scapa de el cu putina ambitie si rabdare. in schimb de prostie, mitocanie, rautate, nesimtire si altele, mai greu.
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Dec 04, 2006 5:47 pm

Se poate scapa de el cu putina ambitie si rabdare

si cu ceva bani, evident
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Dec 04, 2006 6:27 pm

fleurdu, abarnache abarnare (prin definitie), deci nu te obosi sa-i ceri ce nu puasatz dea

blueman, daca nai tu, nun seamna ca nare nimeni; daca nu vezi tu, nun seamna ca nu vede nimeni, orca chear nu ezista

uite, repet o idee: daca tu unbli numa cucu rve pruaste, normal ca nosa vezi printre ele decat curve pruaste; varianta be fiind: daca nu te baga in seama decat curvele pruaste, s-ar putea sa fie o problema cu tine (poi daca nu reusesti sa trezesti interesul altei categorii de mueri?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde blueman » Mie Dec 06, 2006 3:12 pm

[quote="kant emir"]
blueman, daca nai tu, nun seamna ca nare nimeni]
... amin ...

[quote="kant emir"]
uite, repet o idee: daca tu unbli numa cucu rve pruaste, normal ca nosa vezi printre ele decat curve pruaste]

nu erau proaste ... puate ar fi bini sah mah reprofilez pi pruaste ...
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde kant emir » Mie Dec 06, 2006 5:13 pm

apoi daca ce descrii matale p'acolosha nuie pruaste (banuesc io ca le investejt cu ... macar istetzime, or chear viclenie, din moment ce te-au bagat in seama, si mai ales ca au fost in stare sa te lase pt unu mai breaz), apoi incerc sam imaginez cate piciuare ar trebui sa aiba casa posa zici si tu, cu iniman pacata, ca da domne, ierau pruste veritabile!
puate ar fi bini sah mah reprofilez pi pruaste ...

ma abtziu sa mai zic raotatzile carem trec pin tzasta
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde blueman » Joi Dec 07, 2006 4:33 pm

kant emir scrie: incerc sam imaginez cate piciuare ar trebui sa aiba casa posa zici si tu, cu iniman pacata, ca da domne, ierau pruste veritabile!


apoi nu crek mai mult de duoua chicioari ca daca ari mai multi e miriapod di-acumah

kant emir scrie:ma abtziu sa mai zic raotatzile carem trec pin tzasta


io nu doritam sa intru in polemiCA CU domnia ta ... iar daca am intrat, asta e ... ceasu rau

no ham
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde kant emir » Joi Dec 07, 2006 4:40 pm

daca ari mai multi e miriapod

ei ash, puasa fie capra, vaca sau fro oratanie outuare si cotcodacituare/macanituare

io nu doritam sa intru in polemiCA

da di ce, ejt ocupat? nu-i pacat sa perz ocazia?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde blueman » Joi Dec 07, 2006 4:54 pm

kant emir scrie:ei ash, puasa fie capra, vaca sau fro oratanie outuare si cotcodacituare/macanituare


io-te ca la chestiile astea nu m-am gandit ... is bune de luat in calcul... ca la nevoie, cine stie de unde te poti scuate din belea ]
da di ce, ejt ocupat? nu-i pacat sa perz ocazia?[/QUOTE]

in perioada asta nu-s fuarti ocupat ... da' sah shtii ca in general nu fac parte din vreun mint rubbing development center
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde kant emir » Joi Dec 07, 2006 5:07 pm

da' sah shtii ca in general ...blablabla

ete fas, devii neinteresant, asa ca reviu la topic:
si banii, si dragostile - poi ce pana mea?

shanume ce ie treaba titlului daca am patzit sio au ba?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde nanary » Joi Dec 07, 2006 9:49 pm

Eu cred ca majoritatea fetelor se uita la barbatii cu bani deoarece asa le invata mamele de mici :)) si le indeamna sa isi gaseasca un barbat care poate sa ii ofere o viata decenta..... majoritatea considera ca numa cel cu masina beton si cu vila poate sa ii ofere asa ceva...!!
nanary
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Dec 07, 2006 9:32 pm
Localitate: cluj

Mesajde kant emir » Joi Dec 07, 2006 11:34 pm

sa isi gaseasca un barbat care poate sa ii ofere o viata decenta..... majoritatea considera ca numa cel cu masina beton si cu vila poate sa ii ofere asa ceva...!!

apoi deh, nare dreptate ala care zice ca asa gandejte curvele pruaste? adica de ce cuada canelui tresa-i ofere iel iei viatza decenta? ce, ia ie oluaga? ie andicapata, tresa capete?

cu toata seriozitatea zic: o muere care crede ca ia ie buricu satului, si ca tresa vina fatfrumosu si sa-i ofere o viata decenta, nu e decat o papushica, o jucarie inutila; sau nah, cu utilitate limitata

asemenea specimene ar trebui sa aiba urmatoarea soarta: la varsta potrivita (sa zicem 16-18 ani, max 20-22) expuse la "targuri de papushele", prezente in cataloage (casa poasa beneficieze fetzfrumoshii de oferte serioase, sa aleaga in cunojtintza de cauza); dupa ce alege, masculu cel bogat o ia, o duce acasa si-i ofera viatza cea decenta; atunci cand papushica ecspira (se depreciaza, se ofileste, sare de 25 de anishori), ii face vant la risaicalbin si se duce iar la targ si-si ia alta, ca doar pe banii lui o ia si o tine

nu, papushelelor?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Dec 08, 2006 8:48 am

kant emir scrie:
se depreciaza, se ofileste, sare de 25 de anishori
vai, mercic emire :rau:
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde razvan » Sâm Dec 09, 2006 9:45 am

[quote="kant emir"]apoi de semenea specimene ar trebui sa aiba urmatoarea soarta: la varsta potrivita (sa zicem 16-18 ani, max 20-22) expuse la "targuri de papushele", prezente in cataloage (casa poasa beneficieze fetzfrumoshii de oferte serioase, sa aleaga in cunojtintza de cauza)]

nici asa nu e bine, ca kolumbeni sunt putini, si pina le vine rindul, se stafideste smochina si nu se mai incadreaza in caietul de sarcini, pentru achizitionare...

se prefigureaza necesitatea legalizarii haremurilor... :n: , dar nici asa parca nu ar fi bine. unii cu "un garaj plin" si altii nici macar cu o trotineta????
viata lunga si prospera
Avatar utilizator
razvan
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Dum Aug 12, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori