Sfaturi | Intrebari | Solutii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde kant emir » Mar Aug 07, 2007 10:49 am

Exista ceva site-uri sau creme? va rog ajutati-ma urgent!

poi tu vrei sa te dai cu o crema sau vrei sa te dai pe un sait?

ca efectele (desi bune, anbele) is esentialmente diferite
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Aug 07, 2007 10:51 am

Pai poate gasesc o crema buna pe-un site, sa ma dau cu ea pe penis.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Nelamurire!

Mesajde wanabeee » Joi Oct 04, 2007 6:14 pm

Buna ,as dori sa imi raspundeti la o intrebare:
-Cati centimetri ar trebui sa aibe un penis al unui baiat de "14 ani"?
Acel baiat este un prieteN de al meu si este foarte ingrijorat desprea marimea penisului lui.Ma dispera cand tot ma intreaba as dori sa imi raspunda mai multa lume . :please:
wanabeee
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Oct 04, 2007 6:00 pm
Localitate: Acasa.

Mesajde cr3tz » Joi Oct 04, 2007 8:01 pm

eu zic sa iti chemi prietenu aici,sa ne arate cum sta problema.cu posta nu merge bine.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Sâm Oct 20, 2007 12:54 am

deci:
1. recunoaste ca tu esti ala cu o "miiica problema" ca n-avem 3 ani sa credem asta cu "un prieten are o problema" (bullshit)
2. de ce ai pus 14 ani in " "?
3. daca nu te-ai calificat la categoria "mare si groasa" poate reusesti sa intri la "mica si jucausa". hai ca nu-i chiar atat de rau. ;)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde tarzan » Dum Oct 28, 2007 4:42 pm

Tratament ejaculare precoce, ejaculare prematura
Ejaculare precoce stop, la http://www.sexshop-romantic.ro
Afrodisiac care intirzie ejacularea citeva ore,partenera
va fi indulcita cu nenumarate orgasme.
Tratament ejaculare precoce, ejaculare prematura
tarzan
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Mie Oct 04, 2006 11:00 pm

ciclu si fertilitate

Mesajde theblu3angel » Joi Noi 29, 2007 11:44 am

dack am facut-o cu una care era ink in perioada de ciclu exista posibilitatea sa ramana in sarcinata?????????? dack am facut-o fara prezervativ si-am lasat in ea? io stiam ca nuh dar unii zick ca da ??plz lamuriti-ma
theblu3angel
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mar Aug 30, 2005 4:54 pm
Localitate: Simleu Silvaniei

Mesajde Ice-queen23 » Vin Noi 30, 2007 11:30 pm

la ce va futeti ma daca habar n-aveti de nimic?
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Noi 30, 2007 11:35 pm

ai vorbit si tu

(habar n-avem de ce, dealtfel)


adica ce vrei tu sa sugerezi, ca tresa faci vreo doua-trei facultati ca sa fii indreptatit sa te imperechezi?

or fi copilasi de 15 ani, sau poate virgini disperati (nu mai conteaza varsta)

adica tu crezi ca niste oameni experimentati (si nu tocmai statuti, si care nici nu-s bolnavi) fac sex pe bulion?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Enemy » Sâm Apr 19, 2008 4:08 pm

si uite chiar si tu n-ai raspuns la intrebare.

Raspunsul este: Da, este posibil, dar sansele sunt mici , 5%.

Stiiintific vorbind, aceasta situatie este posibila in cazul in care femeia respectiva ovuleaza precoce, adica in timpul eliminarii endometrului de la ciclul precedent.
S-au descris destule cazuri in literatura de specialitate. Oricum nu e cazul sa te sperii. Iar daca ai fost printre cei 5% banuiesc ca esti tatic de vreo 3 ani. Glumeam.
Consultanta de specialitate Protectia Muncii. Nu mai astepta. Nici legea nu asteapta!
Enemy
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Aug 29, 2003 11:00 am
Localitate: Earth

Mesajde jl_rona » Sâm Apr 19, 2008 9:24 pm

A woman can become pregnant from having sexual intercourse during menstruation.

In fact, recent research conducted by the United States National Institutes of Health (NIH) suggests that women have the potential to become pregnant at virtually any time during their cycle.

While the chance of pregnancy is greater on certain days of a woman's cycle, it is never completely absent.

While the rhythm method may be appropriate for couples trying to become pregnant, it often fails when used to avoid pregnancy.

Dr. Allen J. Wilcox of the National Institute of Environmental Health Sciences even goes so far as to say that the rhythm method does not offer a significant advantage to couples trying to conceive.

According to Dr. Wilcox, couples who simply have unprotected sex on a regular basis have as much of a chance of conceiving as those who wait for fertile windows.

A woman's cycle begins on the first day of menstruation, which is counted as day one.

Traditionally, days 10 to 17 are said to be a woman's most fertile period.

However, this is based on the idea of a very regular cycle, lasting 28 days, with ovulation occurring on day 14.

In reality, few women are this regular; only 30% of women fit this model.

In addition, even women with regular cycles do not always ovulate at the same time each cycle.

A woman's fertile period lasts for about a week each month.

Sperm can survive in the cervix for up to a week, and the egg is viable for 24 to 48 hours after ovulation. The problem is that ovulation is highly unpredictable.

Teenagers as well as women nearing menopause - two groups that are less likely to desire pregnancy - have the most irregular menstruation cycles. Thyroid disease also contributes to irregular cycles.

In the 2005 NIH study, Wilcox and his colleagues studied the menstruation cycles of 213 women, most between the ages of 25 and 35, when a woman's cycles are most likely to be regular.

They found that a woman's fertile period can extend to the day when menstruation is predicted to begin.

In addition, they found that a woman can become fertile as early as day 4 of her cycle, and that 17% are fertile by day 7.

Therefore, menstruation is no guarantee that a woman will not become pregnant when engaging in sexual intercourse.

http://www.wisegeek.com/can-women-get-pregnant-during-menstruation.htm

mai era chestia aia cu ovulatia spontana, ca cica ovulezi daca iti place prea mult cum te fute unu, dar nu reusesc sa gasesc mare lucru despre ea, decat asta:

http://www.conceptionactionpack.com/2fertiletimes.html
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron