Sfaturi | Intrebari | Solutii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde FleurDuLys » Sâm Dec 16, 2006 2:23 am

da mah, da nu potz copara doo camile cu trei pere sho nuca


am zis in postul de mai sus (sau de mai jos, nu stiu sigur) cum ca mi-ati facut impresia ca voi credeti ca femeile se rezolva asa usor- cu 2 sau 3 limbutze (sau mai multe na) si nu mai cere nica-nica. Am inteles gresit, imi pare rau si-asa mai departe. :P
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Dec 16, 2006 2:38 am

moam', ce plictiseala cand incepe lumea saj ceara scuze!
banubanubanu, nai inteles gresit shamu nu vrei sa recunojt, aia ie!
si tu jeorj, tot asa
si tu, fricaomuara tot asa

deci nu breh, secsu ie secs si tresa fie de tofelu
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde FleurDuLys » Sâm Dec 16, 2006 2:42 am

asa-i, precum a zis kant emiru', n-am inteles gresit si n-am vrut sa recunosc. Si-mi cer scuze pentru asta. Scuze, scuze, scuze. Mii de scuze, milioane de scuze, miliarde de scuze. ta na na :D

Subscriu la ce a zis emirul mai sus. Desi am niste retineri totusi la 'tot felu'... ca sunt unii cu preferinte ciudate si nu stiu ce ar putea sa inteleaga si sa rasfranga asupra noastra, 'normalilor' cum c-am prefera la randul nostru.
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Dec 16, 2006 3:11 am

fleordu, tzineo tot asa cu scuzele si cu aprobatu si te faci dujman cu mine

bre, tofelu, da' in deplina armonie de cuplu, da? de bunavoe si nesilitz unu de altu sa sho puna care cum or vrea, cu ciudateniile si apucaturile si deviatiile care leor vini mai lande mana
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde FleurDuLys » Sâm Dec 16, 2006 3:24 am

fleordu, tzineo tot asa cu scuzele si cu aprobatu si te faci dujman cu mine


pai si nu voiai bre sa te certi? si-n plus, dupa mine toata lumea are dreptate la ea in ograda. :D

si-n rest, eu am senzatia ca-n general tocma' deviatii nu cer acordul celuilalt. si cest lucru face comportamentu' secsual si mai deviat.
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Dec 16, 2006 3:44 am

eu am senzatia ca-n general tocma' deviatii nu cer acordul celuilalt

nu cred sa fie asa (poi vezi tradu cu foot tramplingu), decat in cazuri extreme (si si patologice)


pai si nu voiai bre sa te certi?

poi cum sa ma cert can tum dai dreptate sitz ceri scuze intr-una? poi ie cinstit dimpartea ta? nu ie
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde frica ucide » Sâm Dec 16, 2006 2:29 pm

jeorj scrie:bre asta cu frica ucide, m-ai facut praf. sau paf sau cum vrei sa zici.
adica ca sa compari sexu de careo fi cu folbalul sub orice forma, se chiama ca ai probleme la mansarda superioara


Baietica, tin sa te-anunt ca ceea ce vrei tu sa zici e ca eu am pus semn de egalitate intre doua, nu comparatie, care e o figura de stil si de care nu se tine seama intotdeauna mot-a-mot. Si nu, nu am pus semnul egalitatii intre sex si fotbal, si da, am facut o comparatie. Ca sa vezi cum e cu comparatiile astea.. Cand il auzi pe unu` ca zice "Ba, m-am imbatat CA un porc", tu-ti imaginezi ca a baut pana s-a transformat in porc sau crezi ca si porcii trag la masea pana cad sub troaca, de exemplu?
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde ELLLA » Sâm Dec 16, 2006 5:32 pm

si-o trage cu altcineva, e clar
sfatul meu este sa iti cauti o virgina si sa o modelezi cum vrei tu
ELLLA
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 4:51 pm
Localitate: BREAZA

Mesajde kant emir » Sâm Dec 16, 2006 6:36 pm

frica ucide si jeorj, temperati-va umpic, ca o luati la vale de pomana (adica nu va mai loatz de sus, si nici nu va mai punetz la punt unu pe altu, ca n-avetz niciunu motiv)


elllllllllllllllllllllllllllllllllllla, ce fel de virgina de modelat? freuna de aia de-o iei in cutiutz si o asamblezi acasa? umfel de kit? si, de fabt, cu cine forbeai?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde razvan » Sâm Dec 16, 2006 7:19 pm

daaaaa!!! UNGURII!!!, ca daca s-ar place intre "EI", nu si-ar mai lua nevste, si incet, incet s-ar stinge stirpea...

asta ca in bancul ala cu "de ce nu ai politistii sida"
pentru ca pe ei nu-i iubeste nimeni, si nici intre ei nu se "iubesc" ;)
viata lunga si prospera
Avatar utilizator
razvan
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Dum Aug 12, 2001 11:00 pm

Am nevoie de sfaturi

Mesajde Krystyna » Mar Dec 26, 2006 10:44 am

Buna. Numele meu este Cristina, si am patit ceva ce nu mi-am inchipuit niciodata ca mi se va intampla deoarece m-am considerat destul de desteapta sa evit lucrul asta. Insa nu a fost asa. Acum 4 luni am intalnit un baiat, care nu este din Romania. M-am indragostit de el prin felul in care se purta, cum vorbea si pentru ca il consideram un baiat destept si cu bun simt. Am crezut ca si el s-a indragostit de mine pentru ca a facut multe pentru a ma ajuta. Noi ne-am cunoscut in Muntenegru la un seminar stiintific, unde am stat 2 saptamani. Eu eram virgina si i-am spus lucrul acesta, a parut ca ma intelege si asta m-a impresionat foarte tare.imediat dupa acest seminar a fost organizat altul in Serbia, Belgrad, dupa o luna, si mi-a cerut sa vin si eu, chiar m-a ajutat si cu bani. am venit. acolo in ultima zi , fiind foarte indragostita de el am vrut sa facem dragoste, dar nu a reusit sa ma dezvirgineze. Ne-am hotarat sa ne intalnim dupa 2 luni in Bulgaria, sa ne vedem , sa fim din nou impreuna. In tot timpul ne trimiteam mailuri si mesaje de dragoste. am crezut tot ce mi-a spus, ca ma iubeste si ca nu a mai intalnit o fata ca mine, ca cele din tara lui umbla numai dupa bani si sunt artificiale. Ma simteam bine. In fine, am plecat si in Bulgaria. acolo am avut o saptamana de vis, m-am distrat ca niciodata. Si s-a intamplat si inevitabilul, am facut-o. In sfarsit m-a dezvirginat. Nu am avut nici un regret pt k il iubeam. Dupa ce am ajuns in tara, eu i-am povestit mamei ce am facut, si apoi i-am spus si lui, iar el s-a suparat ca i-am spus mamei. Si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. am aflat apoi ca in timp ce imi jura iubire, el avea o alta prietena din tara lui, careia la fel ii spune ca o iubeste. Am ramas socata chiar in ziua de craciun cand am aflat lucrul acesta...si nu de la el, pentru ca nu vrea sa mai vb cu mine, ci din mailul lui. da, i-am vazut parola de la mail, si curiozitatea m-a pus sa ma uit. Partea cea mai urata a povestii este ca am facut sex neprotejat, iar acum mi-e teama de ce e mai rau.

Ceea ce as vrea sa stiu este dupa cat timp de la actul sexual se pot depista bolile venerice, asta in caz ca era infectat cu ceva. sau cealalta boala cumplita, Sida.
Krystyna
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 26, 2006 10:24 am
Localitate: Constanta

Mesajde kant emir » Mar Dec 26, 2006 10:50 am

ei nah, ca daca nu aflai ca mai are una nu-ti bateai capul cu bolile, este?

si inca ceva: de ce esti indiscreta? poate ca o sa ai vreodata parte de un mascul calumea (dragastos, sincer, dedicat, etc) - invata din timp respectul si formele lui de manifestare, ca sa meriti o relatie buna
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Mar Dec 26, 2006 10:53 am

fugi la medic, fa analize, in special la sange.

iar partea cu indragostitul: poti sa fii tu cat de inteligent d.p.d.v. mintal dar cand inima comanda numai gandesti cum trebuie, fii bucuroasa ca ai petrecut acele clipe de vis, sa nu te gandesti la partea goala a paharului mereu sa o vezi pe cea plina.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde RajaF » Joi Dec 28, 2006 8:07 pm

dupa 3 luni mergi la medic sa iti faci analizele, dupa care mai mergi la 6 luni daca mai vrei inca o data ca sa fii sigura...

pana atunci (daca nu ai facut-o deja) fa rost de un test de sarcina ca sa nu ai musafiri...

si data vitoare, il iubesti sau nu, foloseste prezervativul...

si nu il asculta pe emiru... foarte bine ca i-ai citit mail-ul, daca e atat de fraier sa iti lase parola la indemana :P
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde ingerasul_eu » Vin Dec 29, 2006 4:09 pm

cum se spune?nici o minune nu tine mai mult de trei zile?e...la mine tinut o saptamina..iar pe urma sa terminat...definitiv de data aceasta...asta-i viata...ne mai auzim
ingerasul_eu
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Noi 28, 2006 10:39 pm
Localitate: UNDEVA LINGA TINE

Mesajde kant emir » Vin Dec 29, 2006 4:43 pm

care-i minunea mah? ca sontors? sau ai avut un orgazm deo stamana?
si de unde stii tu ca e definitiv? orcearfi, ca nu se intelege
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Vin Dec 29, 2006 6:43 pm

deci asta a dovedit ca fute bine, atat de bine incat s-a hotarat sa nu tina asemenea bunatate de sex numai pentru ingerash... asa ca a mai futut la ea vreo cateva zile si dupa aia tuleo....
veche si clasica poveste, dupa ce-i spui: boule ala-i picorul, sau vezi ca-mi dai limbi-n buric, si-i arati cum unde si-n ce fel, pleaca...offf trist, foarte trist.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mie Ian 03, 2007 2:01 pm

Dragostea creeaza ,de obicei, boli precum "threesome" sau "bukake" asa ca mare grija pe cine iubesti
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Nu reusesc sa termin... :(

Mesajde maryan_anghel » Joi Ian 04, 2007 12:11 am

Am 19 ani si dupa 2 luni d relatie cu prietena mea, am inceput sa facem si sex si pna acum am facut-o d 2 ori. Inainte sa fac sex cu ea, mai o facusem de 2 ori insa cu dame de companie. In ambele dati, atunci ejaculasem, insa acum cu prietena mea nu stiu c s intampla. Nu reusesc sa termin, desi mi s pare atragatoare, tin la ea, iar daca ma masturbez gandindu-ma la ea, ejaculez fara probleme. O alta problema este faptul ca la un moment dat nu am o erectie satisfacatoare atunci cnd trebuie sa-mi dau kilotii jos si sa imi pun prezervativul; in rest la preludiu, totul e ok. Pna la urma mi s scoala, dar tot nu resesc sa termin. Am auzit situatii in care la inceputul vietii sexuale apare ejacularea precoce, insa la mine este total invers. D c mi s intampla asta? E normal sa s intample asa uneori la inceputul vietii sexuale? Astept raspunsuri in special de la persoane avizate (doctori, psihologi sau persoane care au patit ceva similar).
maryan_anghel
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 03, 2007 11:37 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Joi Ian 04, 2007 9:48 am

Si prietena ta nu e bucuroasa? Stie ca tu vrei sa renunti la situatia asta? ~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Joi Ian 04, 2007 11:09 am

Hehe, tare! Probabil e ceva de natura psihologica la tine. Acum exista 3 variante:
1. Prietena ta e foarte multumita asa cum e (btw, esti primul ei partener?)
2. Prietena ta e momentan multumita, dar s-ar putea ca peste un timp sa se simta frustrata ca nu te face sa iti dai drumul (plus ca e si la ele ceva psihic, simt o satisfactie cand isi simt partenerul ejaculand, mai ales in interiorul lor).
3. Prietena ta deja nu e multumita.

Incearca sa vezi ce parere are despre aceasta chestiune. Daca te incadrezi in 1. sau 2., atunci nu trebuie sa iti faci momentan prea multe griji, s-ar putea ca in timp sa se rezolve de la sine problema.

O sugestie ar fi ca ea sa inceapa sa ia anticonceptionale si s-o faceti fara prezervativ. Dar acum numai voi stiti daca aveti incredere unul in celalalt (ma refer la boli venerice). Si in nici un caz nu faceti prostia sa o faceti fara nici un mijloc contraceptiv!!! ;)

PS: unde crezi tu ca umbla doctorii si persoanele avizate pe site-ul asta? ~p
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Ian 04, 2007 11:22 am

unde crezi tu ca umbla doctorii si persoanele avizate pe site-ul asta?

cum bre, in sectiunea "doctori si persuane avizate"
niica nu stii
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

...

Mesajde maryan_anghel » Joi Ian 04, 2007 2:32 pm

Va multumesc mult pt sfaturi, kiar m-ati incurajat, iar dc o sa-mi cada peste 4 luni, nu-i nimic, creste alta :)). La abstinenta oricum am trecut deja d ceva vreme (in sensul k nu ma mai masturbez).
Ar mai fi ceva. Mai mult decat sexul normal p mine ma excita teribil sexul oral (si sa fac si sa primesc). Felatie mi s-a mai facut (la dame d companie bineinteles). Dar eu cunnilingus n-am mai facut, insa ma tenteaza ideea. Ma gandeam sa-i fac prietenei aceasta placere, mai ales k nici ea n-a avut orgasm pna acum, iar p mine cred k m-ar excita suficient cat sa ajung sa termin. Ce ziceti?
maryan_anghel
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 03, 2007 11:37 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Joi Ian 04, 2007 4:08 pm

Nu reusesc sa termin... :(

si cu
nici ea n-a avut orgasm pna acum

da' de intalnit vatz intalnit? adica nu mai zic de penetrare, observi?
si incheierea aia akcentuata cu italicu, ce ie, invitatie?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Ian 04, 2007 9:58 pm

maryan anghel, esti davist? :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Ppss » Dum Ian 07, 2007 7:48 am

a trecut ceva vreme de cand n-am mai intrat pe forum......tin sa va spun k nu mai sunt cu el......si sunt fff multumita de alegerea facuta...!!!
Ppss
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Noi 22, 2006 5:57 pm
Localitate: Buc

need heelp!!!!

Mesajde Spinneker » Mie Ian 10, 2007 7:15 pm

salut ..sunt cristi am 21 de anii si am o problema foarte mare...niciodata nu am reusit sa ejaculez inrtr-un act sexual. de cand mi-am inceput viata sexuala nu am reusit sa temin niciodata si tot timpul m-am intrebat de ce?? am crezut ca sunt devina fetele ca nu fac treaba buna , dar de cateva lunii am cunoscut o fata care e fenomenala dar nici ea nu a reusit sa ma faca sa ejaculez ..o facem si fara prezervati..facem si sex oral ..dar nimica..nu stiu de ce nu pot sa ejaculez..singura metoda este sa ma masturbez...doar asa pot termina...daca aveti vreo idee...ca nu stiu ce sa mai fac...:sperm:
Spinneker
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 10, 2007 6:18 pm
Localitate: acasa

Mesajde kant emir » Mie Ian 10, 2007 7:54 pm

k nu stiu ce sa mai fac...

masturbeaza-te, citeste regulamentul, masturbeaza-te iar, fa rost de-o carte de romana, mai masturbeaza-te o data si gata

usor, nu?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ursu gri » Joi Ian 11, 2007 8:13 pm

mha cristi, io nu cred k o sa gaseshti pe forumu ista pe cineva care satz dea o mana de ajutor. Aici sunt numa nene rai iar tantile nu cred k o sa indrazneaska sa se atinga de problema ta deshi poa sor arata interesate de marimea ei(a problemei). Io nu cred k problema dumitale e chiar asha de mare. Poa exagerezi supraestimand problema shi natura ei, drept pt care io zic sa consultzi mai intai un pediatru shi sa o paraseshti pe Manuela. Nu cred k te iubeshte chiar dak zice k ea tzine de tine. Succes!
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde kant emir » Joi Ian 11, 2007 8:47 pm

ehehehe, banditu! sho ieditat postu dupa ce i-am raspuns io, o scos k-urile sho mai reparat umpic limbutza

degeaba, ca tot se vede, puncte-punctosule!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori