Sfaturi | Intrebari | Solutii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde ZOROX » Joi Ian 11, 2007 11:48 pm

cristi,poate esti frigida.
Deci nu mai mima orgasmul si COMUNICA cu partenera.
Oricum e mai bine decat ejacularea precoce.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Stiu si eu...?

Mesajde Mamaitza » Lun Ian 15, 2007 5:55 pm

Ma gandesc ca e posibil ca asta sa se fi intamplat prima oara apoi, de fiecare data, te gandesti ca iar va fi la fel. Si, zau, nu subestima puterea subconstientului. Esti rigid, nu te relaxezi...cu cat te chinui mai mut sa ajungi la final si gandesti ca, uite, iar se pare ca nu se va petrece, cu atat mai sigur e ca exact asa se va intampla. In schimb, cand esti doar tu cu mana ta, esti relaxat. Mana ta nu se supara daca munceste fara a fi stropita pana la urma, asa incat minunea se petrece. Nu sunt psiholog, dar incerc sa imi explic. Poate te ajuta sa ai o relatie cu o fata careia sa ii explici deschis si care sa fie dispusa sa te ajute. Eu cred ca de la psihic pleaca tot.
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde M@rLanU^^ » Lun Apr 16, 2007 10:25 am

bv fata. ai facut un lucru bun ca i-ai zis sa dea cu pref de mers,

chestia cu virginitatea tre sa se termine odata si odata, si cand ai sa dai de gustul preamaritei sfinte scule o sa iti dai cu pumnii in cap ca ai pierdut timpul pana acum pe forum, cand puteai sa te arzi in draci.....
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde ILFenomeno1 » Lun Apr 23, 2007 1:40 am

mai fa in continuare pana treci de problema asta

____________________

Jocuri gratuite - Forum -Portal
ILFenomeno1
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Apr 23, 2007 1:26 am
Localitate: Craiova

Mesajde M@rLanU^^ » Sâm Mai 19, 2007 1:25 am

incearca diferite pozitii.... poate din cauza e modul in care o faci....
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde bau_bau » Lun Mai 21, 2007 5:55 pm

da, bag-o o data si tine-o acolo cat mai mult posibil :P[/QUOTE]

... eventual, mergi si cu ea la serviciu!
:n:
Avatar utilizator
bau_bau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Mai 20, 2007 11:00 pm

Mesajde M@rLanU^^ » Lun Mai 21, 2007 11:45 pm

reteta unei prime partide de sex anal

prezervativ+mult lubrifiant pe baza de apa+multa grija+niscaiva experienta a baiatului nu strica=sex anal de calitate cu minima durere

apropo cunosc fete care practica sexul anal si chiar le place... mult...

daca vrei mai multe informatii vezi ca este un thread deschis despre sexul anal.....
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

toata stima draga mea

Mesajde mnc21 » Vin Iun 01, 2007 12:52 pm

Elsa... scrie:toata lumea face sex dupa cate se vede prin mesaje, dar face cineva si dragoste. s+a uitat semnificatia iubirii? ce draq? unde va sta romantismul? sexul anal sucks pt fete.e prima alternativa intr+o relatie a homosexualilor care vor sa se afunde in adancul...a ceva...orice. e riscant, caci in timpul contactului anal, fortezi fibrele musculare prea tare si se pot rupe. anusul nu e facut pt penetrari continue ale penisului, plus ca e de doua ori mai posibil sa iei un bts. acolo isi au cuibul milioane de microbi, caci nu elimini domestos si bref cu efect de soda caustica pe acolo.
pace


SUPER TARE AI ACELEASI GANDURI CA SI MINE POATE MAI VB PE MESS CRIS01021984 BAFTA !!! ==D
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Buna

Mesajde roma90 » Lun Iun 04, 2007 6:40 am

iti doresti prea mult, te grabesti,te inhibi vreri sa faci totulcat mai bine ca ea sa fie multumita , fi relaxat
roma90
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Iun 03, 2007 9:45 pm
Localitate: romania

Mesajde Mariner101 » Vin Iun 08, 2007 2:30 am

roma90 scrie:iti doresti prea mult, te grabesti,te inhibi vreri sa faci totulcat mai bine ca ea sa fie multumita , fi relaxat


Subscriu, se intimpla des la inceputul relatiei cu alta partenera, vrei ca totul sa iasa bine si te stresezi prea mult. Relaxeaza-te si lasa-te dus de val. O idee buna ar fi renuntarea la prezervativ cum s-a mai spus, dar cu mijloace contraceptive. N-ar fi rau sa-i faci si ei niste cunilingus, mai salvezi din situatie.
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Cum e cu ata ?

Mesajde Olegutzu » Lun Iul 16, 2007 10:57 am

Salut ! Uite k am si eu o intrebare.. mergeam si noi cu baietii la sauna.. acolo la unii era rupta ata.. si ma iau pe mine in ris ka yo nu am avut sex deoarece ata e intreaga etc..etc..dragoste insa am facut shi cu virgine ..insa ata e intreaga shi asta e.. ce sa inteleg...cum e cu ata asta ? ajutatima va rog sa stiu si yo chiar e o problema dak e intreaga sau ce ?
Olegutzu
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 16, 2007 10:51 am
Localitate: Moldova

Mesajde kant emir » Lun Iul 16, 2007 9:15 pm

nu breh, nare nica

ejtu mai taren atza decat altzii

(daca faceai sauna cu frun ovrei-doi, sigur ar fi ras de tine ca ai preputz, asa ca atza ie parfum)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mar Iul 17, 2007 12:34 am

unele ate se rup mai rpd altele mai greu.daca nu ma insel la majoritatea barbatilor ata nu e rupta.

sincer nu iti recomand sa te iei dupa amicii tai.cand eram mic faceau misto si de mine ca o am prea mare,iar acum uite.au inceput fetele sa umble dupa mine ceva de speriat.acum cred ca sunt invidiosi.

medical vorbind ata e foarte bine venita.incearca sa stai cu putza , scuzati expresia , belita la aer in jur de cateva minute,chiar ore.sa vedem ce fel de sensibilitate mai ai tu cand ti se usuca capu. :D

p.s. nu suntem pe caterinci ,da? :D vai de mine de cand nu am mai bagat post asa mare si serios,merit cola/bere/alcool -> ma duc sa ma tratez ;w
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Olegutzu » Mar Iul 17, 2007 8:26 am

;) Oki.. va multzumesc baietzi.. dar dak spre exemplu e rupta atunci e ceva mai bine sau nu e o problema ? :)
Olegutzu
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 16, 2007 10:51 am
Localitate: Moldova

Mesajde cr3tz » Mar Iul 17, 2007 5:40 pm

nu e mah nici o problema.stai linistit si nu rupe nimic.

daca vrei sa scapi de ea mergi la medic si vezi ce iti recomanda.da sa nu fie vreun medic de e avid dupa bani,care sa iti faca operatie indiferent daca e sau nu cazul. :)
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Olegutzu » Joi Iul 19, 2007 7:08 am

cred k nu e cazul..e doar o prosteala din partea prietenilor mei.. uite k mie mii foarte bine si asa :) ;)
Olegutzu
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 16, 2007 10:51 am
Localitate: Moldova

Probleme legate de penis !

Mesajde daniel4u » Dum Iul 29, 2007 1:30 am

Am 16 ani,si am marimea penisului de 16 cm (cand e sculat),iar aprox 12 cand e normal,.... Vreau sa am penisul mai mare,daca se poate,cum ?
Cum se masoara grosimea penisului ? (eu am masurat-o astfel:am inconjurat centimetru pe penisul in stare de erectie de la un capat la altul ,si rezultatul a fost 12 cm.latimea (penisului) o am de 5-6 cm... Ce pot sa fac pentru a mari grosimea si lungimea penisului ? Oare pot sa satisfac o fata cu aceste marimi ? (eu sunt inca virgin,si nu prea stiu,daca o fata o sa fie multumita indeajuns cu aceste marimi...).
Am o problema pe care o consider destul de nasoala... nu am ejaculat niciodata sperma,ci doar un lichid asemanator ei... dar de culaore incolora...:(
Ce pozitii i-ar place unei fete sa i le fac in timpul unei partide de sex ? (m-am uitat la o gramada de filme xxx,si am cateva pozitii,pe care l-as aplica in timpul sexului)... Faptul ca am o alunita pe penis,poate sa fie un motiv de excitatie pentru fata ?
Va rog sa nu faceti mishto...
Bye !
daniel4u
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Iul 29, 2007 1:12 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde cr3tz » Dum Iul 29, 2007 9:17 am

daca asta e jurnal imi cer scuze ca postez pe el :D

nu am ejaculat niciodata sperma,ci doar un lichid asemanator ei

bah nene,tu esti expert in sperma de stii asa ceva?

mergi si tu de plangi pe umarul parintilor sau a unui prieten.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Iul 29, 2007 10:29 am

o culegere de probleme atarna de cel penis
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ella87 » Dum Iul 29, 2007 12:34 pm

daniel4u scrie:am marimea penisului de 16 cm (cand e sculat),iar aprox 12 cand e normal

Te rog foarte mult.... ce vrei sa zici? Normal si sculat? Adica sculat=anormal?
Iar faza cu lichidul asemanator spermei.... Era vorba aia cu operele lui Shakespeare care n-au fost scrise de el, ci de un contemporan al sau pe care il chema la fel. Sperma din filmele alea oribile pe care le privesti e roz?
ella87
Junior Member
 
Mesaje: 125
Membru din: Lun Noi 27, 2006 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Dum Iul 29, 2007 6:53 pm

IN SFARSIT! Bulldoser sia luat inima in dinti si a vorbit deschis despre problemele lui(chiar daca sia schimbat nickul).
-16 cm e chiar binisor, la asiatici 12cm e o pula mare.
-dale ban zmecleu de fete, tu sa fii satisfacut.o femeie niciodata nu o sa fie satisfacuta(ai pula mare vrea bani si invers,daca le ai pe astea vrea pe cineva care sa le asculte...) asa ca ce rost are???
-iao in toate pozitiile numai iao!!!
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde hesperia » Mie Aug 01, 2007 10:26 am

Exista pe piata niste dispozitive germane foarte bune de marit penisul care nu au deloc efecte adverse si chiar dau rezultate.
Te sfatuiesc sa vizitezi http://www.goodsex.ro si sa te informezi mai bine. E pacat sa stai asa daca poti face ceva pentru a-ti imbunatati situatia.
hesperia
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 27, 2007 1:33 pm
Localitate: Romania

Mesajde daniel4u » Mie Aug 01, 2007 2:10 pm

Mersi mult pentru sfaturi,o sa va informez daca sunt bune acele metode ! Inca o data multumesc,! ;)
Bye !
daniel4u
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Iul 29, 2007 1:12 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde YouDare4More » Mie Aug 01, 2007 2:12 pm

"ata" nu se rupe in timpul actului sexual ( decat prin interventie chirurgicala)
Prin circumcizie se indeparteaza o mare parte din preput, astfel ca glandul penisul nu mai este acoperit de acesta, fiind in permanenta decalotat
..
Libertatea cuiva de a-si flutura pumnii e limitata doar de varful nasului celorlalti. {Popper}
YouDare4More
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iul 25, 2007 10:45 pm
Localitate: Iasi

Mesajde SEFU_SCARII » Mie Aug 01, 2007 5:46 pm

cum tiar sta cu unu din asta in gura?
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde YouDare4More » Mie Aug 01, 2007 11:58 pm

esti un mitocan, de fapt, asta tine mai mult de educatia primita in familie...so... esti prost crescut...
Libertatea cuiva de a-si flutura pumnii e limitata doar de varful nasului celorlalti. {Popper}
YouDare4More
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iul 25, 2007 10:45 pm
Localitate: Iasi

Mesajde SUPER » Vin Aug 03, 2007 6:37 pm

SUPER
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Iul 04, 2007 9:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde kant emir » Vin Aug 03, 2007 6:48 pm

este aceasta reclama neauturizata un spam cumva?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde SUPER » Lun Aug 06, 2007 6:30 pm

doar un copy-paste neatent
SUPER
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Iul 04, 2007 9:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde piskeshu » Mar Aug 07, 2007 10:22 am

Problema mea e mai ciudata. Va spun. Cand fut mult, mi se duce pielea de pe penis asa de tare, incat scade in lungime cu cca 1 cm si in grosime cu cca 0,4 cm. Nu stiu ce sa fac, tre sa treaca o luna aproape pana pot fute din nou la fel de bine. Exista ceva site-uri sau creme? va rog ajutati-ma urgent!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron