Sfaturi | Intrebari | Solutii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde heartandmind » Lun Dec 06, 2004 5:50 am

shi la barbatzi,ca shi la femei,ejacularea este diferita shi despartzita de orgasm........
heartandmind
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Lun Noi 29, 2004 4:54 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde curnebun » Sâm Dec 11, 2004 7:48 am

[quote="Nicholas_Alex"]O las mai intai sa-mi simta rasuflarea fierbinte pe vagin, si dupa aia incep cunilingusul...si asta nu inseamna ca-mi bag limba acolo! Multi fac greseala asta! Numai clitorisul trebuie "atzitzat"...inauntru de baga 2 dejte (sau unul la voi, ca-i la inceput), si in acelash timp, sug si string incet intre buze (fara dinti, ca doare!!) clitorisul...in fine, ma joc cu el, Trebuie sa si simti femeia, cum incepe sa "gafaie", sa zica.."aaahh Alex"..atunci imi dau seama daca trebuie sa maresc ritmul cu degetele sau nu inca.QUOTE]


Bah Alex, da'n cacat nu-ti mai scapa limba??? Mai iei cate-o gura, ha??? Depravatu dreaq... du-te la WC... e mai mult acolo
curnebun
 

Mesajde curnebun » Sâm Dec 11, 2004 7:50 am

Lorena18 scrie:Mersi baiezti..ma ajutatzi mult..va mai tzin eu la curent shi cand am noutatzi va anuntz :)


Daca nu face ala treaba buna, sa vii fata in Regie, ca ne ocupam noi...Sa nu uiti sa iei un sac de prezervative... ca suntem vreo 20.000 ... tre sa se gaseasca unu sa-ti placa. ;D
curnebun
 

Mesajde curnebun » Sâm Dec 11, 2004 7:53 am

Ashanti` scrie:am 19 ani si pana acum am intretinut relatii sexuale cu 2 baieti , si nici unul nu a reusit sa ma dezvirgineze,am simtit durerea,dar tot virgina am ramas,as vrea sa stiu si eu ce se intampla si ce ar trebui baiatul sa faca?


Poate ti-au infipto-n cur. Ups! wrong whole :moon:
curnebun
 

Mesajde PeerGynt » Lun Dec 13, 2004 2:46 pm

Hai sa o iau pe rand.

In primul rand, Lorena, nu e nimic daca ii iese afara din vagin in timp ce o faceti. Banuiesc ca el are erectie buna, nu? Pur si simplu o baga la loc si continuati.

Daca pana acum ai avut doar 5 contacte sexuale, este normal sa te mai doara la inceput putin. Inca nu te-ai largit. In timp va disparea acest mic inconvenient, plus ca vei avea mai multa experienta.

Faptul ca tu nu ajungi la orgasm, este destul de firesc daca de-abia ti-ai inceput viata sexuala. O femeie trebuie sa invete sa aprecieze actul sexual. Si chestia asta dureaza. Daca vrei sa simti senzatii tari, puteti sa faceti sex oral si atunci vei avea in mod sigur orgasm. Evident, trebuie sa nu ai inhibitii... si sa fii cu adevarat relaxata pentru ca totul sa iasa minunat.

Recunosc insa ca nu inteleg de ce prietenul tau nu a avut orgasm. In general, baietii sunt suficient de emotionati primele dati ca sa-si dea drumul in 3 minute :yD Prezervativul nu incomodeaza in acest sens. Poate e o problema emotionala la el si se va rezolva in timp. Incercati si sex oral.

Apropo, NU renuntati la prezervativ decat daca folositi alta metoda contraceptiva!!! Nu faceti prostii!!!


Acum pentru Ashanti: este posibil, asa cum ti-a spus si proXtu, sa ai himen foarte elastic. Cum adica nu te-au dezvirginat? Nu ai sangerat adica? Se mai intampla. Himenul nu se rupe, pur si simplu se largeste in timp. Nu e nici o problema asta. Nu-ti mai face griji, nu mai esti virgina!
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Dec 13, 2004 3:02 pm

*lol*

peergynt, ai observat ca ultimul post al lorenei este datat 14.08.2003???
si a lui ashanti 05.09.2003?

ai vreo mashina a timpului si nu vrei sa ne zici?? :)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Dec 13, 2004 3:14 pm

mie mi se pare ciudat ca lorena are 5 mesaje si tot atatea contacte sexuale. o fi vreo coincidenta?? adica...sa aiba fanclubu asa influenta??
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Dec 13, 2004 4:13 pm

Nicholas_Alex, adevar graiesti tu. Scuze! N-am vazut. Lasa ca poate mai au si alte fete problemele Lorenei. :)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde carramba » Joi Ian 06, 2005 2:44 am

tati, cred ca iti trebuie putzintica rabdare, ca nu te pui pe fapte chiar brusc...sexul nu e numai o goana dupa orgasme, e o chestiune de rabdare. a zis un mosh batran odata ca cea mai cu cojones zona erogena e creierul..ce zici?
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

am nevoie de sfaturi pls:(

Mesajde Beast » Lun Ian 31, 2005 8:45 am

Salut si buna tuturor celor care ma citesc . Sunt un baiat de 22 ani care nu reuseste sa isi satisfaca partenera in pat , asta de mult timp ...oricat ma chinui si oricat imi dau silinta totul e aiurea , nu stiu ce pot sa mai fac , suntem de ceva timp impreuna si rar reusesc sa nu ejaculez innainte de a avea ea orgasm , ea spune mereu ca inainte ea se uda imediat si ca barbatii ceilalti o satisfaceau mereu si ca rar se intampla sa ramana "in aer" ;a !Acum ne-am cam separat si ea nu crede intr-o impacare ne vedem cam odata pe saptamana , iar eu sunt foarte afectat din cauza asta ...am incercat sa caut si pe alta fata ...dar nu reusesc gandul imi este numai la prietena mea , ea spune ca acum ii este din ce in ce mai greu sa o faca cu mine ...niste sfaturi mi-ar prinde bine , va rog din suflet tuturor care ascultati ....nu stiu ce sa mai fac , pt ca e vina mea .. ;a
Beast
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Ian 31, 2005 8:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Nanuka » Lun Ian 31, 2005 9:22 am

[quote="Beast"]
, ea spune mereu ca inainte ea se uda imediat si ca barbatii ceilalti o satisfaceau mereu si ca rar se intampla sa ramana "in aer" ]
Niciodata nu iti discuti ex legaturile sexuale , mai ales cu prietenul actual. Este greseala ei....problema ta provine de la o inhibitie, te simtiti probabil inferior si iti este teama, gandeshti ca nu poti fi la fel de competent ca si ceilalti.

Nu este neaparat necesar ca ea sa ejaculeze inaintea ta si nu totul se bazeaza pe cat de mult duci actul in sine. Sunt atatea tehnici prin care iti poti satisface partenera, de la o managiere, un sarut, stimulari s.a.m.d

Incearca sa te simti mult mai comfortabil in prezenta ei, sa comunici, sa fiti deschisi unul cu celalalt.

Sfatul meu este sa ai mai multa incredere in tine, sa realizezi cat de mult inseamna ea pt tine si cat de mult poti face tu pt ea.
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Castila » Lun Ian 31, 2005 11:22 am

íŽmi aminteste fostul meu :) mereu termina inaintea mea si eu ramaneam "nesatisfacuta" da ma rog cum a spus Nanuka nu numai prin contact sexual poti satisface persoana iubita :)

Dar ma rog totusi iti dau un sfat .. incearca inainte sa o faci .. sa te duci la bae sa te masturbezi .. asa sigur o sa dureze mai mult cand o vezi face (si sa nu sariti cu gura pe mine ceilanti :P) si sincer daca si ea te iubeste nu cred ca o va interesa mai mult sexul ci personalitatea
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde cometa » Lun Ian 31, 2005 2:36 pm

offtopki : im pare rau sa te contrazic, stimata castila, dar o relatie fara secs e destinata esecului. d-astea cu "daca te iubeste, o sa treaca peste lipsa secsului", mie mi se par total aberante.
ontopik : bestie, eu nu-m permit sa dau sfaturi, da' as sugera sa nu mai fii asa stresat de performanta, ci sa savurezi partida de secs pur si simplu...placerea nu se obtine maratonand...just go with the flow :)
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Castila » Lun Ian 31, 2005 5:26 pm

MelodyStardust scrie:offtopki : im pare rau sa te contrazic, stimata castila, dar o relatie fara secs e destinata esecului. d-astea cu "daca te iubeste, o sa treaca peste lipsa secsului", mie mi se par total aberante.

Nu am zis ca fara sex permanent ca stiu ca o relatie fara asa ceva nu merge
Dar totusi nu`mi spune tu mie ca daca ai o prietena si o iubesti si te iubeste o sa te desparti de ea daca nu reuseste sa te satisfaca :)
That's what i'm trying to say
Ma rog daca acuma uni cred ca este chear necesar sexul :) sunt = cu nimfo.
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Beast » Lun Ian 31, 2005 6:25 pm

Castila in primul rand frumoase versuri :) , in al doilea rand multumesc tuturor pt ca ma ascultati ...Acum am sa va spun ca povestea este mult mai complicata deoarece la 22 de ani ai mei am un copil si prietena imi este nevasta , si este o poveste foarte lunga ...cu inceput frumos si mult romantism , continuund foarte bine in viata de zi cu zi (doar in pat varza :( ) si sfarsind tragic . Am sa incerc sa va spun pe scurt ...problema grava este sexul deoarece ea cu ex-ii sai o facea pe fieacare zi , si ca o facea sa se uda , rar ramanea "in aer" ... iar la mine este invers :(( , mi-am dat intotdeauna silinta sa incerc de fiecare data sa fie mai bine , o problema poate sa fie si pt ca o am un pic cam mare si o cam doare , la inceput ii era groaznic dar s-a acomodat , si ne-am mai obisnuit . Ea este o fire foarte retrasa si ii vine greu sa comunice in pat , iar cand este sa comunice si vede ca nu e cum vrea ea ...se enerveaza imediat si imi spune "sa ma ud odata si gata" , si puteti sa va dati seama orgasmu' dracu ce mai am si eu apoi ,ma scol cu dita-mai rusinea si cu capu' plecat in jos , aproape ca imi vine sa plang de nervi ...parca nu ma ajuta nici ea , si totusi ce vreau sa zic ca sa scurtez este ca este cam hotarata sa divortam , am inceput sa ne vedem odata pe saptamana si atunci cand vin imi tot spune ca ii este greu sa o mai faca cu mine ca se simte nashpa si ca daca vreau sa vin doar sa vorbim si sa vad bebeul meu:(( , iar cand ajung acolo ma bufneste plansul imi iau copilul in brate si ii spun ca o iubesc mult , si ca nu vreau sa ii pierd , si o rog sa ma iubeasca si ea ....iar ea imi spune ca "dragostea cu sila nu se poate" si ca momentan nu mai vrea sa mai stam impreuna si sa o las juma de an un an singura ca ea numai are chef de nici unul! Dar ea are net si vorbeste cu baieti si mie greu sa cred ca nu o sa isi gaseasca pe altul macar doar sa i-o traga , nu cred ca se vor gasi tatici mai buni ca mine...am inceput sa beau din ce in ce mai mult dorm o zi da 2 nu , eu innainte nu beam ,decat asa la petreceri adica foarte rar ! Daca nu beau , imi este foarte rau ,simt o explozie puternica in capul pieptului , mie gandul numai la ea si la bebe, si tot caut sa ma documentez sa caut informatii pe net , am incerca si la doctor ..si numai stiu ce sa fac ...:( Va multumesc pt ascultare tuturor..
Beast
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Ian 31, 2005 8:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Castila » Lun Ian 31, 2005 7:53 pm

Deci felicitari pentru copil in primul rand si in al 2-lea sincer Doamne de am mai vazut asa ceva sa fi in halul asta de rece pentru sex ? Neah .. nu cred ca`i din cauza mea Si fostul meu termina dupa 5-10 minute si nu`mi dadea timpul de a ma "satisface" pun cuvantul intre ghilimele fiind ca ..nu numai sexul conteaza Sunt multi care nu inteleg asta iar o femeie care este pregatita sa`si lase barbatu din cauza la asta Scuze Beast dar este o proasta :) oricum cum ti`am spus nu cred ca este din cauza la sex .. poate si`a gasit pe altcineva ..
Gandeste`te la altceva si lasa`ti "problema" de o parte fiind ca nu esti primu si nici ultimu care nu poate sa stea mai mult pentru a isi "satisface" prietena belive me ;)
Si sincer daca vrea sa bage divortz .. mai bine las`o asa ca nu merita multa atentie :) asta este dovada ca nu te iubeste daca chear este asa de "tare`n gura"
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Dany_S » Lun Ian 31, 2005 8:01 pm

nu prea are sens povestea asta

adica ea deabea dupa maritis si copil si-a dat seama ca de fapt tu n-o satisfaci de nici un fel si nu mai poate sa fie cu tine? Cum vine treaba asta? sau de la primu f*tai a venit bebeul si v-ati luat imediat dupa aia, fara sa va "incercati" prea mult?

Ce varsta are ea?
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Beast » Lun Ian 31, 2005 8:38 pm

dany , sa stii ca noi tot am facut , am facut si am facut prost , bine cum iesea iesea ...ea spunea mereu ca nu este important asta , dar eu tot ii spuneam ca la un momendat o sa treaca toate si o sa conteze asta ...stiu ca nu crezi , pt ca eu nu realizez ce se intampla , mi se pare ca un cosmar ...si parca numai ma trezesc ,ori si-o fi gasit pe vreunul care ma scuzati "i-o trage bine" si adio dragostea care credeam ca exista...sau eu stiu ce sa mai zic , adevarul este ca relatia este rece de mai mult timp pt ca ea tot s-a inhibat in ea nesatisfacand-o , ea mereu imi spunea ca cu ceilalti nu i s-a intamplat , rar i se intampla sa ramana in aer si chestii care ma dureau mai rau , nu stiu daca va datai seama dar nu sunt de fier , si o iubesc mult chiar daca ma lasat , ma gandesc ca poate nu realizeaza ce face ...ea spune ca numai poate sa o faca cu mine , ne vedem odata pe saptamana si atunci e inhibata , si parca nici nu ma lasa sa o ating , desi ea mi-a spus la telefon ca ii vine greu sa o mai faca cu mine , nu stie nici ea de ce!? Daca ea nu stie ...pt mine ramane inca o enigma si tare as vrea sa gasesc raspunsul la toate astea , si sa incerc sa rezolv toate probleme , tare mi-as dori sa ma iubeasca din nou si sa ii iasa din cap gandul despartirii sau inhibitia...imi pare rau pt tot :(
Beast
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Ian 31, 2005 8:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Beast » Lun Ian 31, 2005 8:49 pm

apropo eu am 22 de ani , iar ea are 24 , e cu 2 ani mai mare decat mine , a avut 2 prieteni toata viata , unul 8 ani si altul 3 ani spune ca de la 13 ani a facut pt a nu il pierde pe cel cu care a pierdut 8 ani din viata ei ...
Beast
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Ian 31, 2005 8:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Nanuka » Mar Feb 01, 2005 8:41 am

Castila scrie: daca vrea sa bage divortz .. mai bine las`o asa ca nu merita multa atentie :) asta este dovada ca nu te iubeste daca chear este asa de "tare`n gura"
Castila,

Nu arunca cu vorbele in vant. Aici este vorba de o casnicie la un pas de destramare si un copilash la mijloc.

Nu sunt in masura sa te critic Beast, pt ca nici eu nu sunt perfecta si am facut o mie de gresheli, dar consider ca te-ai aventurat prea repede intr-o casatorie si cel mai grav lucru este ca aveti un bebelush.

Un copil are nevoie de ambii parinti, are nevoie de o viata normala, sa simta o singuranta. Sa stii ca sunt multe cupluri ce se confrunta cu aceashi problema pe care o ai tu...necompatibilitatea la pat.

Sfatul meu este sa te gandeshti serios la viitorul acelui copilash si sa incerci sa discuti serios cu ea in privintza asta. Poate treceti printr-o faza mai grea, se merita o shansa si incearca sa nu te mai gandesti atat de mult la cat de incapabil eshti la pat, negativismul tau si nesigurantza de sine iti poate periclita nu numai casnicia, dar si viitorul tau de barbat.
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Mar Feb 01, 2005 9:01 am

deci daca fac eu asa un calcul rapid, voi sunteti impreuna de 1 an de zile (12+8+3=23), timp in care, v-ati casatorit si ati facut si copil pe deasupra. Eu zic ca v-ati grabit cam tare. Sexul este intradevar extrem de important intr-o relatie si trebuia sa va fiti siguri ca totu e bine macar la capitolu asta inainte de a face niste pasi asa de importanti in viata cum sunt casatoria si bebeu. Daca ea zicea de la inceput ca nu merge partea sexuala de ce n-ati facut ceva ca sa remediatzi problema.
Tot ce pot sa zic, la momentu asta tot ce poti sa faci e sa vorbesti cu ea si sa incercati sa gasiti o solutie, si sa v-o mai trageti putin,sa incercati lucruri noi si sa faci tot posibilul s-o satisfaci. Dar daca ea sta ca muta si nu zice ce vrea, atunci, poti sa uiti, tre sa aiba si ea ceva vointa.....
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Mar Feb 01, 2005 9:14 am

Dany,

Eu una nu-i inteleg pe oamenii astia ce s-apuca sa tranteasca copii numai asha de dragul amorului. Sunt atatea metode cum sa combati o sarcina, de la prezervative, sterilete, anticonceptionale, diafragme s.a.m.d. E f trist. Eu iti doresc multa bafta Beast, sa ai parte numai de fericire si noroc in viata.
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Mar Feb 01, 2005 9:40 am

no, apí£i vad ca treaba-i serioasa shi cere o oarejce aplecare!
deci sfatu` meu ie mai mult de natura tehnica, dar cat se puate de serios:
spui ca-tzi vezi consuarta o data pe saptamana, de unte pin metoda deductziei intzeleg ca-n restu` timpului eshti de capu` matale. shi apropo de cap, io zic sa tzi-l foloseshti in timpu` asta liber. shi cum nu-i musai sa-l foloseshti singur, ca nu cre` ca abitezi in padure, io zic sa-tz gaseshti un vagin(copyright http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=355484&postcount=1) shi sa te antrenezi din greu!

dupa antrenamente grele o sa potzi mere inapoi la consuarta shi sa-i aratzi rezultatu`!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Feb 01, 2005 9:44 am

tare mi-as dori sa ma iubeasca din nou si sa ii iasa din cap gandul despartirii sau inhibitia...imi pare rau pt tot
Mie imi pare rau pt tine. Chiar nu observi ca doamna ta s-a despartit deja de tine ? Inhibitia si tot restul - mofturi & pretexte. Nu te mai duce plangand la femela care casca si se plictiseste in prezenta ta (evident ca nu e vb nici pe departe doar de sex !) E grozav de indrazneata comparatia cu masculii precedenti. Acolo unde incape asemenea nedelicatete nu mai poate fi vb nici macar de respect, ce sa mai astepti dragoste.
Vezi ce mai poti face in privinta copilasului (daca d-na este deja ... "orientata" ... ma abtin, deocamdata)
Dar nu mai incerca sa recastigi nimic, te umilesti inutil. Tot ce poti sa faci este sa astepti.
Iarta-ma daca am fost prea direct.
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Nanuka » Mar Feb 01, 2005 9:55 am

Nu stiu de ce am eu impresia ca threadu asta e facut la mascareala:D, Beast tu esti o clona:p
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde cometa » Mar Feb 01, 2005 12:17 pm

mie mi se pare aiurea ca la 24 de ani sa trantesti un copil, sa te legi de un om, si dupa aia sa incepi cu balarii de genul "nu ma satisfaci, mie nu mi s-a mai intamplat", de parca ar fi prima sau ultima. iar ca pe ea nu o intere secsu' cu tine..well..asta e, gaseste alta pe care s-o intere. cat despre copil, e adevarat, are nevoe de ambii parinti, dar, gandind optimist, poate aia pe care o s-o gasesti tu o sa iubeasca acel copil, daca actuala nesatisfacuta nu-l vrea. ce-i aia "m-am plictisit de amandoi, nu mai vreau sa va vad juma' de an"? im pare rau, copilu' nu-i o jucarie pe care o arunci cand te-ai plictisit de ea. si penca ai atins tangential si subectu' bautura...nu-i solutia. daca nu ai avut capu' la tine cand ati facut secs, de ati ajuns la copil, macar sa-l ai acum si sa arati responsabilitate. parerea mea.
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Beast » Mie Feb 02, 2005 1:31 pm

bravo melody , ai dreptate si tu ..."daca n-am avut capu' la mine cand am facut sex" ! Asta asa eh, s-a intamplat s-a luat o decizie , o decizie din partea ei mai mult...facuse deja cateva avorturi ..si se putea sa ramana fara daca mai facea inca unul , probabil un motiv in plus de a face copilul . Dar ea nu mi-a spus niciodata pana in momentul de fata ca nu ma iubeste , s-au ca nu ii convine nu stiu ce... Intotdeauna eu am spus , sa incercam sa facem ceva draga mea ca mai tarziu ai sa vezi tu ca va afecta mult "patul" ! Dar ea spunea mereu ca nu poate sa imi dea mie indicatii ca sa fac eu asa cum cred si aia eh, si daca imi dadea vreodata vreo indicatie cum i-ar place , nu iesea cum zicea ea ...si uite asa se enerva mai rau si imi reprosa ca s-o las asa ca n-are nimik , ca oricum n-o sa mearga niciodata pt ca oamenii care nu sunt compatibili in pat , nu sunt compatibili si gata! Ca stie ea ! Dar eu tot caut chestii pe internet si nu gasesc asa ceva ...peste tot scrie "comunicarea sta la baza celor mai bune partide de sex " . Nu zic , sunt unii barbatii care sunt intr-adevar ,fara a citi si a invata de unde , de neunde ....buni ,foarte buni in pat ... Dar aia sunt exceptii parerea mea! Orisicum o sa mai caut sa ma documentez , si avea dreptate cine spunea ca nu e bine sa mai ma duc plangand la ea , mai ales ca o vad ca mai si rade de mine ...va multumesc pt tot , mi-ati dat foarte multe sfaturi , bune si rele sunt adevarate toate si mau ajutat cat de cat sa ma linistesc si sa gandesc mai limpede , iar cu inselatul momentan tinand cont de ce anume spunea kant emir , nu e cazul meu...pana nu vad ce se mai poate repara ...sincer sa fiu ,o iubesc prea mult ..
Beast
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Ian 31, 2005 8:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde cometa » Mie Feb 02, 2005 3:05 pm

beast, e cu atat mai grav daca nu ai fost intrebat, macar, despre posibilitatea ecsistentei unui copil. ok, copilul s-a facut, iar donshoara ce face? isi ia tzualele si pleaca la mama, ca nu mai vrea sa va vada, nu mai vrea sa faca secs cu tine ca nu o satisfaci, dar nu ti-ar spune "uite,ma,bruta, asa sa-m faci", ci zboara fericita spre noi orizonturi si posibilitati secsuale nelimitate.si tu, ce planuiesti sa faci, mai ecsact? sa incerci sa salvezi aceasta...nush cum i-as putea spune...pt copil, am inteles bine? nobil gand, nu zic. dar here's another gand : sa zicem ca se-ntampla. si va-mpacati. esti pregatit sa faci fatza unei sotii care nu e multumita de tine si-sh cauta fericirea in alta parte?
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Beast » Mie Feb 02, 2005 5:01 pm

stati putin , nu cred ca a inteles toata lumea ...copilul il tine tot ea , nu mi-ar da copilul pt nimik pe lumea asta , asa spune ea , dar eu nu ma gandesc cine va tine copilul ...ci ce , si cum as putea face sa ...la dracu , nici eu numai stiu , am inceput sa numai am sperante...
Beast
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Ian 31, 2005 8:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde sin ella » Mie Feb 02, 2005 5:05 pm

te distrezi, Beast? te distrezi bine? ~p ~p

la urma urmei, de ce nu? ;-)
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori