Am Urgenta Nevoie De Ajutor!!!!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 3:45 pm

si care e .. metoda asta? in ce consta?
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde ursu gri » Vin Ian 05, 2007 7:43 pm

dornica_de_sex scrie:si care e .. metoda asta? in ce consta?

Metoda asta se numeshte circumcizie feminina sau FGM(adek mutilarea pasaricilor frumoase). E o traditzie in mali, ciad,mauritania shi alte tzari dastea emancipate(in felu lor). Cu ajutorul unor instrumente de rregula ruginite(cutzit, briceag,unghiera, foarfeca, bucata de tabla etc)se indeparteaza clitorisul. Uneori dak clitorisoaika se inkapatzaneaza sa ramana se aplik planul B; -se smulge). Rezultatul; sexu frumos devine astfel urat. Dupa spusele unor amatori de snuff(care ulterior sau calugarit) oribil chiar.
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde Sică » Vin Ian 05, 2007 7:48 pm

eu tot nu inteleg, de ce ai scris la locatie Iasi daca nu stai acolo?
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 7:51 pm

Multumesc de informatie ursu gri
Pentru ca asa am vrut eu...te deranjeaza cu ceva?
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde frica ucide » Vin Ian 05, 2007 7:54 pm

Ba, ce e aia snuff?
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde ursu gri » Vin Ian 05, 2007 8:01 pm

frica ucide scrie:Ba, ce e aia snuff?

e un film deala tematic cu disectzii cu drujba, torturi fara lumanari shi victime de alea speriate legate cu lantzuri shi sarma ghimpata( astea is de regula filme dealea de se numesc independente)
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde Sică » Vin Ian 05, 2007 8:06 pm

Pentru ca asa am vrut eu...te deranjeaza cu ceva?

sincer?...............NU

dar totusi nu inteleg de ce sa scrii ca esti din Iasi atunci cand tu existi in alta localitate.

Dornica de sex, ce spui de un asl jpg?
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde frica ucide » Vin Ian 05, 2007 8:06 pm

A, misto. Si? Pina la urma ce s-a intamplat ? A rezolvat-o dornica? S-a calmat? I s-au ars bateriile?
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 11:06 pm

Am 16 ani.poza nu dau
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde FleurDuLys » Sâm Ian 06, 2007 12:05 am

si totusi de ce nu se muta threadul asta pe kterink si aberatii?

femeie, daca vrei sa faci sex fa si gata, ce tot tura-vura. Cu rusinea o sa ramai la stadiul de 'masat' pana la adanci batranete.
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde ursu gri » Sâm Ian 06, 2007 3:38 am

si totusi de ce nu se muta threadul asta pe kterink si aberatii?
ce caterinci fliorlizuco?! Aci se dezbat toapice serioase.
Dorniko; dak te intereseaza asha de mult subiectele legate de pasarici itz recomand un documentar Le peuple migrateur. Fi pe faza ks filmari din toate unghiurile.
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde kant emir » Sâm Ian 06, 2007 4:16 am

sica, deci ai priceput ca fata are 16 ani, e feciuara jucausha si curiuasa foc, si daca nu sta in oras cu tine n-ai nicio sansa sa o bagi in pat (desi ea se pare ca ar intra bucuroasa), ca o rupe ma-sa cu bataia daca o prinde ca bate lela prin tara; daca vrei sa-i faci un pustiu de bine, aduna bani de-o noapte la hotel (de fapt o zi, nu "o noapte", ca o rupe ma-sa cu bataia daca ii lipseste noaptea de acasa) si de drumu aferent locatiei si da-i bataie (adica sa no batz pe ia, ci avanta-te in aventura - nu uita ca ie minora si tu ejt catar batran pentru ia, deci ie cu mare risc; mai bine te lasi pagubash, o dai pace sa creasca - si in vremea asta se ocupa altcineva de uriashu iei, ca s-o scape de griji idiuate cum e aia ca ie uraaaat, vai ce uraaaat si mare ie!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ursu gri » Sâm Ian 06, 2007 5:25 am

Emire, aci bunu meu simtz ma obliga sa te contrazic.Luand in considerare faptul k pasarika Degetzikai a imbatranit prematur trag concluzia k fatuka asta este extrem de precoce shi e pregatita sa se confrunte cu abuzurile acestui vrednic pedofil bacauan(sica-evident). Parintzii fetii nu cred k ar avea nika impotriva. Probabil cunosc shi dumnealor zicala "Sexu-i rushinos dar e sanatos"(intzelepciune populara) shi asta iar determina sa o indemne pe fatuka cu "Just Do It, Nike"(intzelepciune publicitara)!
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde HapaGiu » Sâm Ian 06, 2007 9:23 am

ia zi fata vrei sau sa faci ceva cu unu de acilea sau nu? ca vad ca ai bagat la titlu ca ai nevoie urgent de nus ce sfat pai ce urgent mai e asta de 2 zile.. de ce te grabeai atunci voiai sa faci ceva cu cineva si acuma vad ca se intinde discutia in alte chestii.. ai facut sau nu ai facut?
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Sică » Sâm Ian 06, 2007 9:52 am

sica, deci ai priceput ca fata are 16 ani, e feciuara jucausha si curiuasa foc, si daca nu sta in oras cu tine n-ai nicio sansa sa o bagi in pat (desi ea se pare ca ar intra bucuroasa), ca o rupe ma-sa cu bataia daca o prinde ca bate lela prin tara; daca vrei sa-i faci un pustiu de bine, aduna bani de-o noapte la hotel (de fapt o zi, nu "o noapte", ca o rupe ma-sa cu bataia daca ii lipseste noaptea de acasa) si de drumu aferent locatiei si da-i bataie (adica sa no batz pe ia, ci avanta-te in aventura - nu uita ca ie minora si tu ejt catar batran pentru ia, deci ie cu mare risc; mai bine te lasi pagubash, o dai pace sa creasca - si in vremea asta se ocupa altcineva de uriashu iei, ca s-o scape de griji idiuate cum e aia ca ie uraaaat, vai ce uraaaat si mare ie!)

bani tot ii voi strange, ma voi duce cu preteni la un restaurant unde voi be si manca pana o sa imi crape maselele.
Eu cred ca este mult mai bine asa decat sa snopesc drumu pana cine stie unde pentru o virgina.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Sâm Ian 06, 2007 9:06 pm

dornica_de_sex scrie:Am 16 ani.poza nu dau

decat pe Pm si doar cu prim plan la pizda

deci:
1. de la masturbat nu ti se va mari nimic, dar absolut nimic, valabil si pentru tine nanuco, nici labiile, poate daca-ti atarni niste greutati de ele.

2. ori te plictisesti ori esti dornica de atentie nu de sex, pentru ca altfen nu-mi explic chiatul asta de acilea.

3. ti-au zis baietii astia de la modul subtil pana la modul nesimtit, ca unor barbati chiar le place un clitoris mare. sau ca nu tin cont de el.

ce plm mea altceva mai vrei?

s-au oferit si sa te futa.

io propun ca cineva sa-i verifice ip-ul mandrei ca am niste dubii in ceea ce o priveste.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Sâm Ian 06, 2007 10:40 pm

deci..m-am lamurit..adica nu mai am acea impresie proasta despte clitu meu...mi-a trecut.si asta datorita voua.va multumesc :*
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Lun Ian 08, 2007 2:19 pm

acu' pot sa mor linistita.
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde memetshot » Lun Ian 08, 2007 3:22 pm

acu' pot sa mor linistita.

intai verifica cum e aia cu cunilingusu
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Facem o incercare

Mesajde Mamaitza » Lun Ian 15, 2007 6:58 pm

[quote="dornica_de_sex"]:)) Asa mia placut mie sa scriu acolo.! ]

Trimite si mie o poza pe mail, nu trebuie sa te vezi tu, evident, ci dor jucausul incadrat in peisaj. Dar, din care am auzit eu pe la baieti...taaaare pe plac mai maricele...Astept si raspund.
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron