Am Urgenta Nevoie De Ajutor!!!!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Am Urgenta Nevoie De Ajutor!!!!

Mesajde dornica_de_sex » Joi Ian 04, 2007 12:29 am

Buna!Va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine cu ceva.. care probabil vi se va parea o prostie..
Eu ma masturbez(imi masez clitorisul) de ft mult timp iar acesta sa marit si sa facut foarte urat (zic eu).Vreau sa imi incep viata sexuala dar din cauza asta imi e frica!Am impresia ca partenerului meu nu o sa ii placa sau o sa aibe o impresie urata despre mine.Nici sa puna mana nu il las si cateodata ne certam din cauza asta.
Nu stiu ce sa fac!:(( Spuneti-mi va rog parerile voastre!Urgent! ~a
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde maryan_anghel » Joi Ian 04, 2007 2:22 am

Super tare! Mie mi-ar placea d tine. :p Cred k m-ar excita kestia asta si m-as juca mult cu clitul tau. Pune-l sa-ti dea limbi, o sa-i placa. ;)
maryan_anghel
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 03, 2007 11:37 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Joi Ian 04, 2007 10:13 am

Nu-ti fa probleme draga, chiar o sa-i placa, stimulii vizuali is foarte importanti pentru barbati.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Joi Ian 04, 2007 8:51 pm

multumesc, m-ati mai incurajat..
dar mai ajtept pareri :D
:nesigur:
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Joi Ian 04, 2007 8:55 pm

[quote="maryan_anghel"]Super tare! Mie mi-ar placea d tine. :p Cred k m-ar excita kestia asta si m-as juca mult cu clitul tau. Pune-l sa-ti dea limbi, o sa-i placa. ]
A vrut odata dar nu l-am lasat.. poate data viitoare :D
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde ursu gri » Joi Ian 04, 2007 10:09 pm

dornicodesegz nu-i asculta pe tinerii ceia k e pervershi! Dar, k sa am o parere cat de cat obiectiva despre peserika ta zglobie ash avea nevoie de nishte poze k sa pot studia obiectiv, adek cu obektu la vedere shi sa pot sa viu cu un pronostic pertinent.
Povestea pasaricii tale este similara cu a unei alte zburatoare shi anume Ratzushka cea urata, care sa straduit sa se adapteze cerintzelor shi trendului din cardul ei de mhakanitoare adopptive. Povestea se termina cu un soi de hepi end; Ratzushka cea urata realizeaza k e o alta specie cu alte specializari shi specialitatzi decat cea a suratelor adoptive. Adevarul a eliberat-o(precum sta scris intrun bezt seler de suxces) shi sa apukat sa inoate shi sa zburde pi toate gardurile fara nici o inhibitzie sau discernamant.
Shaku veri on topic. Ceai putea sa faci concret? Concret nika, fiinca concretetzea este un lucru nenatural,nefiresc. O unealta a satanei shi a cristinei aghilera. Ai putea insa sa creezi nishte conditzii care sa inlature blocajele tale psiho mai putzin logice(deshi io personal kred k pasrika aia a ta despre kare crezi k seamana cu Betty Boop este doar un efect shi nicidecum o cauza a instrainarii de Big Vulturache-vezi, sondeaza-te, da nu cu sonda). Revenind; poate ar ajuta o seara crepusculara, o butelie de vin vechi shi roshu shi o lumina difuza shi confuza( pot fi shi lumanari k la intrunirile de satanishti dar fara matzele moarte de rigoare,,,,-nahh) Acest semiintuneric(in nici un caz bezna totala) foloseshte la mentzinerea confortului tau psiho( mai putzin logic, evident) Ashadar lumina asta difuza va crea efectu de pasarika camuflata iar alcoalele(nu exagera) vor elimina cateva inhibitzii.
Concluzia e k nu are rost satzi faci prea multe griji. Desigur, dak ai avea o pasarika precum o varza, conopida sau smochina atunci poa s-ar schimba datele problemei. Nu e cazu tau. Pt asta e nevoie de mai mult decat de nishte degetzele. De EX. 7 copii shi un sotz dement, Dildo(model 3400xxl cal de curse premiat), fier de calcat(cu aburi), tuburi(multe) de spray, peshte spada congelat etc etc.
In loc de incheiere, Moment publicitar " Zboara puiule, zzboara"!
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde Wild Rose » Joi Ian 04, 2007 10:38 pm

cum ma cu lumina inchisa? ne futem ca niste chiori, ce plm? dornica de sex, te sfatuiesc sa-l lasi pe saracu' baiat sa faca ce doreste. nu stii ce pierzi :P
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde dornica_de_sex » Joi Ian 04, 2007 10:49 pm

Eu vreau sa il las dar ma retine faptul ca mi-e rusie cu ce am :((
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde Sică » Joi Ian 04, 2007 11:10 pm

dornica_de_sex, eu stau in Bacau (cam la 2 ore distanta) vino la mine sa te fut, jur ca nu o sa ma intereseze cum arata clitorisul tau
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde ursu gri » Joi Ian 04, 2007 11:13 pm

cum ma cu lumina inchisa?
Rozicoo, ia pune mana pe intrerupator, aprinde beculetzu shi mai citeshte odata.........shi nu mai fha prostioare cand citeshti forumelile altora ,k nu te potzi concentra
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde frica ucide » Joi Ian 04, 2007 11:14 pm

dom`le, nici mare nu e bine să fie. Poate te ia la bătaie pe motiv că eşti travesti :D

Oricum, testează piaţa, altfel n-ai de unde şti ce şi cum. Chiar dacă nu te vrea nimeni, ceea ce mi se pare imposibil, continuă să-l masezi, că pină la urmă se face suficient de mare ca să preia prerogativele de la ruda sa de singe nobil, penisul :D:D:D
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Joi Ian 04, 2007 11:15 pm

:)) Eu nu sunt din Iasi!Daca eram mai aproape sa sty ca veneam! ;)
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde frica ucide » Joi Ian 04, 2007 11:18 pm

Clar. Ursule şi Sică, v-o dau vouă, bă :D
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Joi Ian 04, 2007 11:35 pm

Daca unii dau la muie cu pula mica ,tie de ce sa-ti fie rusine sa primesti cu pizda bosumflata ?
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Ian 04, 2007 11:36 pm

poi de ce ai scris mah, la locatie, ca stai in iasi? ca altii, mai hotarati decat sica, or fi deja in tren, pe la 2 jumate tzor bate la usa!

(sica, nu zi hop pana n-ai sarit santzu: jur ca nu o sa ma intereseze cum arata clitorisul tau - poata ca o fi iel frumushel, da' daca nu incapetz amandoi in acelash pat, ce te faci?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Joi Ian 04, 2007 11:48 pm

:)) Asa mia placut mie sa scriu acolo.! ;;)
Si daca vrea careva, am si poze... mi-ar placea sa arat cuiva ca sa stiu ce parere are!Cine doreste sa dea un mesaj (privat)!!
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde frica ucide » Joi Ian 04, 2007 11:50 pm

Să mor de-am dat mesaj privat. Jur să nu mai am loc sub soare dacă nu vă mint.
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Ian 04, 2007 11:56 pm

hehehe, nu poti sa atasezi nica la pm

hehehehehe, pune undeva, sa vedem totz
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Ian 05, 2007 12:03 am

ursu gri: nu te`ai prins, n`ai inteles. adicalea nu incurajez sexu' pe intuneric, intelegi matale? adicalea daca doua (sau mai multe) pers. se fut consider ca ar trebui sa se "dezbrace" si de inhibitii, prejudecati, samd. inteleg foarte bine ce ai scris tu acolo, ii ziceam sa nu cumva sa se gandeasca sa nu fie pic de lumina .. pan' la urma si cu cateva lumanari poti vedea cate ceva.. ca sa nu mai zic ca simti . lasa, ignora-ma.

fata n`are ce sa ascunda. tipu' probabil nu-si va da seama. plm. fetele din ziua de azi se agita prea mult pe chestii gen " m`am epilat acum 3 zile si mi`a crescut un fir de par, vai ce o sa zica" si nu se bucura de ce`i frumos.
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 12:08 am

nu pun undeva sa vada toti..care vrea,vorbesc cu el pe mess si arat..
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Ian 05, 2007 12:16 am

Dornica_de_sex ,ti-ai ales gresit metoda de a agatza. Mai invatza alte replici ,ca asta cu "am buba-n pizda,hai sa ti-o arat" e cam dureroasa.
Dar exista si pt tine loc pe ogrish.com ,sunt sigur.
Mai bine te duci la medic sau la inapoi la ursitoare sau cum procedati voi acolo in Moldova.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 12:21 am

sorry, dar nu sunt la agatat!
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Ian 05, 2007 12:24 am

noup, doar dornica de sex :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 12:26 am

:) mda..nu stiu ce mi-a venit de am pus numele asta.. :D
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde frica ucide » Vin Ian 05, 2007 12:26 am

Wild Rose a zis-o bine, si ma mir, ca e femeie. Hai sa promovam miscarea "Fara Inhibitii" :D Un fel de intoarcere la the summer of love, fara droguri si masini pictate cu floricele :D.

Eu imi cam dau seama de diversele aspecte (an)anatomice ale persoanei de langa mine, dar unele-mi plac si peste altele trec cu vederea. Daca nu-s grosiere :)
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 12:31 am

bai eu v-am cerut o parere despre asta si nu am chef de caterinca..daca voi aveti va rog frumos sa faceti in alta parte,bine?
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Mesajde frica ucide » Vin Ian 05, 2007 12:34 am

bai, problema ta e de ris, deci primeste raspunsuri pe cale de consecinta DE RIS! Ce se va intampla daca tipul ala o sa ramana oripilat, te calugaresti? Tai din el? Ti-am zis, incearca si vezi ce si cum. Abia apoi plange-te. In rest, nu esti singura din lume cu clit mai mare decat prevede legea. Nici nu-s standarde pentru asta.
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Ian 05, 2007 12:37 am

pai.. de ce nu te duci la ginecolog?

ps. ce dimensiuni are un clitoris normal?! si cat de MARE poate fi al tau?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde ZOROX » Vin Ian 05, 2007 12:37 am

Dornica_de_sex ,du-te la medic ,verifica-te poate ai dracu vreo boala si-i dai si lu'
prietenul tau limbist .Daca amicul tau vrea sa-ti faca oral,tu accepti si el ramane cu impresia ca suge pula datorita matzului tau atat de "expresiv" ,proeminent iti garantez ca in 2 zile ajungi pe Kterinca & Aberatii si ramai si cu ,vorba aia ,BUZA UMFLATA.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde dornica_de_sex » Vin Ian 05, 2007 12:38 am

nici sa nu aud de asa ceva!mi-e frica de el!!Nu vreau!
Avatar utilizator
dornica_de_sex
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 04, 2007 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori