intrebare pt fete !!!!!!!!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

intrebare pt fete !!!!!!!!

Mesajde mnc21 » Vin Iun 01, 2007 1:35 pm

sunt impreuna cu prietena mea de 5 ani si doar de 6 luni am inceput sa facem dragoste totul normal pana aici acum suntem deja logoditi in toamna o sa facem nunta pana aici e ok problema este urmatoarea in momentul cand facem dragoste ia nu ma lasa sa imi dau drumul inauntru pe motiv ca ii e frica de sarcina ,sarcina cei drept nu ne-o dorim momentan niciunul dar din cate stiu io exista riscul ramanerii insarcinate doar in perioada de ovulatie in rest nu ce e de facut ce riscuri sunt de a ramane in afara perioadei ? va multumesc !!!
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde M@rLanU^^ » Vin Iun 01, 2007 4:13 pm

bha frate decat sa te trezesti cu vreun "chitchipurus decapotabil" (copchil) pe cap mai degraba pune mana si cumpara niste prezervative, sau du-o pe ea la un doctor sa ii prescrie niste anticonceptionale daca vrei sa iti dai drumul in ea

inca ceva

mnc21 scrie:sunt impreuna cu prietena mea de 5 ani si doar de 6 luni am inceput sa facem dragoste


cati ani aveti voi doi? de curiozitate...
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Iun 01, 2007 5:11 pm

exista riscul ramanerii insarcinate doar in perioada de ovulatie in rest nu

nu te baza pe asta; pune balonu, ca-i mai sfant

pentru restul amanuntelor fa un search pe forumul de sex, s-a discutat de nenumarate ori
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde mnc21 » Sâm Iun 02, 2007 12:15 am

M@rlanu da e adevarat suntem de 5 ani impreuna eu am 23 si ea 21 e vreo problema ca nu am facuto pana acum 6 luni? daca la asta te refereai?
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde EpicMan » Sâm Iun 02, 2007 12:35 am

Riscul unei sarcini exista oricand, chiar si cand nu e la ovulatie.Defapt chiar daca nu "iti dai drumul in ea" in timpul contactului sexual exista riscul "scaparilor" de "material seminal".Asa ca nu te baza pe asemenea tampenii auzite (ca numai la ovulatie). Daca de exemplu ai o problema cu prezervativu' (toata lumea stie ca taie placerea) atunci pune-o pe anticonceptionale ( du-o la doctor inainte ca sa ia de care trebuie...sa nu o indopi de hormoni aiurea) si problema e in mare parte rezolvata.
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Mesajde mnc21 » Sâm Iun 02, 2007 12:39 am

Ms Mult Epic Man
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde EpicMan » Sâm Iun 02, 2007 12:43 am

Cu placere....oricand :)
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Am Si Eu O Intrebare Pentru Fetele Care Nu Mai Sunt Virgne!:| ...

Mesajde Printu!! » Joi Sep 27, 2007 2:44 pm

Fetelor... Va rog frumos sa ma ajutati si pe mn cu ceva...Sunt cu prietena mea de 11 luni , ea era virgina si acum 2 luni si cateva zile si-a inceput viata sexuala... dar problema e ca nu i-a curs sange deloc...:-?? nici dupa... ajutati-ma si pe mine va rog... ea zicea k nu neaparat ii curge sange obligatoriu... Ajutati-ma va rog! :| Merci... Poate e vreo fata care vrea sa-mi dea add pe id de mess rosu223344 :| Am Mai Multe Intrebari! Mersi Frumos:D
Printu!!
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Sep 27, 2007 2:31 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Joi Sep 27, 2007 2:55 pm

1. are himen elastic
2. n-are himen deloc
3. e anemica
4. ai pula mica.

am uitat:

5. nu era virgina
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Joi Sep 27, 2007 7:15 pm

mai frumos decat fata de mai sus nu iti putea raspunde nimeni. stie ea, ce sa mai...
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde Mihai bunu » Joi Sep 27, 2007 11:40 pm

pastile :), anticonceptionale, prietena mea asa face. Va duceti la doctor, el va recomanda pastilele (maxim 30 RON folia de o luna), ale noastre sunt 14 RON. Le ia in fiecare zi, de 5 luni o facem mereu si noi o facem mult la genu 8-9 ori pe saptmana fara prezervativ, deci daca era sa se intample se intampla de multe ori, au eficienta 99%, fara efecte secundare, ingrasarea si altele sunt mituri doar daca sunt recomandate de doctor, cu doza optima de hormoni. E cea mai buna solutie, toate cuplurile mai vechi iau pastile. Metoda cu "datu drumu in afara" are eficienta de vreo 65% asa ca sigur daca mai continuati o sa aveti puradei, sperma ramane acolo 7 zile pana mor bulangii aia, oricand apare un ovul astia sar pe el. Pilulele sunt baza, fara probleme, simti tot ca nu mai stai cu cizmele pe tine.
Bafta in continuare
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Sep 27, 2007 11:52 pm

adica ai si tu o prietena? credeam ca esti calugar, dupa cat de scarbit ai postat alaltaieri:
Mihai bunu scrie:ai mare mare mare dreptate omule, toates curve, materialiste, ai banu ai tot, ai toate curvele proaste sugatoare de pula si bani, poate sunt fete care imi citesc mesaju si zic "ia uite si pe asta" dar asa este sunteti toate curve, proaste aveti numai pula si bani in cap,...
Am ajuns sa urasc tarfele asstea proaste, sug pula o noapte si o vezi intr-un Q7 lovit bineintleles ca o tarfa blonda nare cum sa stie sa conduca, este limitata de dumnezeu la creier, a fost programata sa faca 2 lucruri, sa suga pula si sa cheltuie. Asa sunt toate, sug pula o noapte si le vezi pe strada cu trofeu dupa ce toata noaptea a fost slobozita pe fata de toti garoii, si le vezi in super masini si se cred mari doamne, dar sunt vai mama lor, merita sa le futi si sa le lasi in canal.

adica de 5 luni stai cu un asemenea specimen?
sperma ramane acolo 7 zile pana mor bulangii aia,

uiti ca si tu, prea bunule mihai, ai aparut pe lume tot ca urmare a perseverentei unui bulangiu d'ala

da' cu pisica ce parere ai? ca vad ca judeci interesant
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Mihai bunu » Joi Sep 27, 2007 11:57 pm

kant emir scrie:adica ai si tu o prietena? credeam ca esti calugar, dupa cat de scarbit ai postat alaltaieri:

adica de 5 luni stai cu un asemenea specimen?

uiti ca si tu, prea bunule mihai, ai aparut pe lume tot ca urmare a perseverentei unui bulangiu d'ala

da' cu pisica ce parere ai? ca vad ca judeci interesant



hmmm ce legatura are postu meu cu postu ala mai vechi ? aloo de unde ai picat ? nai cumva ce face si te iei si tu de cine apuci ?
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Sep 28, 2007 12:19 am

nai cumva ce face si te iei si tu de cine apuci ?

bingo
ce legatura are postu meu cu postu ala mai vechi ?

pai: le-ai emanat tot tu, pe ambele; is legate (ambele) de sex; vorbesti (in ambele) despre femei si relatii cu femei

o gramada de legatura
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Mihai bunu » Vin Sep 28, 2007 12:27 am

[quote="kant emir"]bingo

pai: le-ai emanat tot tu, pe ambele]


pai ma, asa se vede legatura asta am gagica, si akm 2 zile am zis ca toate sunt curve. Si am zis ca la urasc DOAR pastea care sunt curve si e logic ca daca nu-mi plac aceste femei nici mort no sa stau cu una care imi suge banii, stau cu una care ma ajuta in viata, nu te judec pentru-ca nu esti obligat sa crezi ce zic eu si nici nai de unde sa sti adevaru, ca fata mea nu este curva, dar nici nu ma intereseaza, eu sunt fericit ca nu e curva si asta e cel mai important nu parerea unui necunoscut. Iar postu de azi a fost sa-l ajut cu o informatie pe cel care a deschis postu, am dar un exemplu mai amanuntit sai arat ca pastilele sunt bune, dar n-am batut apropo la curve, doar tu ai facut legatura cu postu vechi, am pomenit de o fata si te-a dus gandu la postu meu vechi.
iar postu vechi a fost un apropo la baiatul care a zis la fel ca mine ca 90% sunt dupa bani, n-am facut decat sa intaresc parerea dar cu mai multe detalii.
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Sep 28, 2007 12:31 am

poi astea:
fata mea nu este curva
eu sunt fericit ca nu e curva

si cu astea:
toates curve, materialiste,

Asa sunt toate,


nu se pupa
da' lasa, culca-te si fii fericit
daca ai ceva noutati, mai treci p'aci, sa ne mai zici si noua
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Mihai bunu » Vin Sep 28, 2007 12:38 am

kant emir scrie:poi astea:
si cu astea:



nu se pupa
da' lasa, culca-te si fii fericit
daca ai ceva noutati, mai treci p'aci, sa ne mai zici si noua




akm faci pe dectetivu, se vede ca te plictisesti rau de tot, in fine, mi se rupe pula de parerea ta :)

somn usor... cred ca esti un pic cam "obosit"
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Sâm Oct 20, 2007 1:07 am

"mi se rupe pula de parerea ta" dpmdv tocmai ai afirmat ca te intereseaza foarte mult parerea lu' kant emir , nu d'alta dar imi imaginez (n-as avea de unde sa stiu) ca durerea ar fi fooaaarte mare. sau gresesc? :)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron