Pentru ca se poarta povestea mea...

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Pentru ca se poarta povestea mea...

Mesajde COSS » Joi Oct 11, 2007 12:03 pm

Am zis sa-mi scriu si eu dilema sau drama sentimentala prin care trec. M-am intrebat de ce. Pentru ca simt nevoia sa ma destainui? Nu, am mai spus-o si altora! Pt ca sper s-o vada si ea? Nu, in niciun fucking caz!!! Adevarul e ca sper in naivitatea mea sa vina cineva cu un sfat si eu sa zic baaaaa, asta e maaa, e genial!!!!

Asadar,

Imi place de o fata. Pana aici totul e normal dar problemele sunt mai multe:

1. Mie cand imi place de o fata, devin mai prost cand sunt in preajma ei. NU ma simt in largul meu, fac glume chinuite, vorbesc mai putin, etc. Daca ei ii place de mine, e OK! Sunt in stare sa fac chiar si primul pas, ne combinam, facem sex si ne despartim destul de repede pt ca asa sunt eu cu fetele care sunt in limba dupa mine. Cu fetele de care imi place in schimb e dezastru!! Mai ales ca nu sunt genul cae sa treaca la actiune... las timpul sa treaca, mai vedem noi... mai vorbim. Pana ma hotarasc eu, se combina cu altu!

2. Are prieten. Si nu numai ca are prieten dar are prieten de vreo 2-3 ani. Avantajul ar fi ca se intelege execrabil cu el, se cearta permanent, e trista si suparata din cauza lui. Cu mine, pe de alta parte, se intelege perfect. Suntem cei mai buni prieteni, am iesit de cateva ori in oras, si odata doar eu cu ea. In pauze stam mai mereu de vorba etc...

3. E in clasa cu mine. Asta n-ar fi neaparat o problema dar pt mine e pt ca o vad in fiecare zi = ma chinui in fiecare zi! E e permanent bucuroasa, rade mereu, rad si eu dar in sinea mea sunt extrem de distrus!! Toata chestia asta se repeta, va dati seama, zilnic!

4. Fata n-arata grozav la corp. Si asta ma sperie pt ca e prima oara cand imi palce o fata care nu e buna!!! Va dati seama? Si mai mult, nu mi-a placut de ea din prima. M-am indragostit pe parcurs... cu cat stateam mai mult timp cu ea, cu atat imi placea mai mult e ea. In vacanta asta nenorocita de vara ne-am vazut la inceput o data sau de 2 ori apoi deloc!! Aproape c-o uitasem cand a inceput scoala si totul a revenit - nimic nu se schimbase. Diferenta este ca parca acum o plac mai mult!!

5. M-am tot gandit. S-o intreb direct: "Vreau sa te sarut!"... n-am avut taria... Sa-i spun sincer ce simt... Am incercat...:
Se plangea ea acum cateva zile ca sunt distant. (ziua urmatoare): "Vrei sa-ti spun de ce sunt distant? Pentru ca eu sunt un om destul de mandru si de orgolios..." "Ti-am ranit orgoliu? :) " "Nu ma, lasa-m sa-ti spun! Asa... sunt un om foarte mandru si nu vreau sa accept ca o fata poate avea o influenta atat de mare asupra mea. Adica sa ma gandesc la ea tot timpul..." " Aha, auzi da regizorul ala oare chiar s-a certat cu aia?" - A schimbat brusc subiectul. Nici nu cred ca m-a auzit! Habar ce sa cred NU STIU!!! Ciudata si penibila intamplare. Unde mai pui toate framantarile mele inainte sa-i spun chestia asta...! MOr de oftica!!!!!

6. Nu va mai zic ca intr-un timp prietenul ei ma vedea pe mine ca cel mai bun confident al lui. Si se plangea de ea!!! Adica eu care sunt in limba dupa ea, il ascultam pe el cum o critica! Normal ca nu ma durea de ce zice el dar nici n-am avut inima sau poate ca n-am stiut ce sa zic, ca sa ii fac intr-un fel sa se desparta!! Oricum el e foarte ciudat. Visul lui dintotdeauna a fost un copil! Si ea n-are decat 20 de ani!!!! (EL - 21, eu tot 20)

7. Simt ca parca nu v-am spus tot. Poate pt ca intr-adevar ma simt f naspa. Situatia dureaza cam din semestrul 2 al anului universitar trecut! Adica cred ca de mai bine de juma de an. In timpul asta n-am avut decat o singura prietena care a fost de kkt!!! Cat de mult il inteleg pe Vine Carter alias Raptorescu acum... (are si el o poveste mai dramatica pe pagina a 2-a_
COSS
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 11, 2007 9:57 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Inuyasha » Joi Oct 11, 2007 10:09 pm

Cred ca ar trebui sa-ti faci curaj si sa-i spui fetei ce simti. Indoiala doare cel mai tare.
Grow me a garden of roses, paint me the colors of sky and rain, teach me to speak with their voices, show me the way and i'll try again.
Avatar utilizator
Inuyasha
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 14, 2007 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Oct 11, 2007 10:11 pm

Are prieten. Si nu numai ca are prieten dar are prieten de vreo 2-3 ani. Avantajul ar fi ca se intelege execrabil cu el, se cearta permanent, e trista si suparata din cauza lui.
bah tu sper ca nu te dai la puiu meu,da?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori