Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?

Mesajde Elena_1988 » Mar Feb 16, 2010 5:49 pm

Buna.
Intr-un salon de masaj erotic se poate face si masaj de relaxare, body massage, masaj erotic si masaj tantric.
Parerea mea este ca este gresita mentalitatea romanesca ref la inselat partenerul atunci cand mergi la masaj erotic ;
In primul rand se poate merge la masaj impreuna cu partenerul/partenera, ambii putand beneficia de niste senzatii extraordinare.
Mai trebuie stiu faptul ca in timpul unei sedinte de masaj de acest gen aveti voie sa atingeti partenera in anumite limite, in niciun caz in zona intima a acesteia .
Doar o persoana foarte inchisa si old fashion se poate considera inseala daca sotul/iubitul s-a dus la masaj erotic. Din contra, sedinta de masaj poate fi considerata un prleudiu, sotul/iubitul cand ajunge acasa poate fi deja excitat maxim, iar sotia sa beneficieze de o seara extraordinara.
Voi ce parere aveti? Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu? :biggrin
Avatar utilizator
Elena_1988
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 11, 2010 2:05 am
Localitate: bucuresti

Re: Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?

Mesajde mrnmarius » Mie Noi 02, 2011 12:00 am

Da, eu am fost, si e foarte relaxant. Dupa o zi de munca te simti excelent!

publicitate
Ultima oară modificat de kant emir pe Mie Noi 02, 2011 8:47 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama
www.as-face-reclama.com
Avatar utilizator
mrnmarius
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Ian 20, 2011 4:23 pm
Localitate: timisoara

Re: Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?

Mesajde AnduXX » Mie Oct 31, 2012 6:42 pm

Nu am fost dar m-as duce. In schimb, nu sunt de acord cu faza ca nu e inselat. Nu m-as duce decat daca as fi single, sau daca as stii sigur ca partenera mea nu are absolut NIMIC impotriva.
Avatar utilizator
AnduXX
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mar Oct 30, 2012 11:47 pm
Localitate: arad

Re: Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?

Mesajde betea20 » Mie Aug 05, 2015 10:53 am

Nu am fost si nici nu m-as duce. E prea scump.
betea20
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Aug 19, 2014 12:23 pm


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron