caut clienti pentru salon de "masaj erotic"

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

caut clienti pentru salon de "masaj erotic"

Mesajde Elena_1988 » Vin Mar 05, 2010 5:39 pm

Buna!
Peste tot aud barbatii vorbind despre masajul erotic, cat de bine se simt, cat sunt de rasfatati, cum ca invata multe lucruri noi de la tinerele domisoare ce lucreaza intr-un salon de masaj erotic si le pun in practica cu iubita/sotia!
Dar noi, doamnele/domisoarele, avand aceleasi drepturi ca si barbatii...profitam de aceste drepturi?
Voi ce parere aveti? Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?
Ce fel de fete gasesti la astfel de saloane?
Un prieten mi-a recomandat salonul [cenzurat] , spunandu-mi ca este situat central, luxos si pot merge singura sau cu iubitul si ca pot opta pentru masaj de relaxare, body massage, masaj erotic,masaj tantric, jacuzzi massage...etc.
As prefera sa merg singura sau cu o prietena , voi ce parere aveti sa-mi fac cadou acest "martisor"?
Sunt heterosexuala dar pur si simplu sunt curioasa ce senzatii traiesc barbatii/femeile cand merg la un salon de masaj erotic si daca sunt multumita, data viitoare merge impreuna cu iubitul meu!
Imi plac senzatiile tari si m-am saturat de monotonie, timpul trece si noi trebuie sa ne traim viata!


modedit: in scopul evitarii dezinformarii s-a modificat titlul, si pentru ca nu este locul potrivit pentru reclama, s-a sters numele asezamantului
Avatar utilizator
Elena_1988
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 11, 2010 2:05 am
Localitate: bucuresti

Re: FEMEI vs. BARBATI

Mesajde kant emir » Vin Mar 05, 2010 7:49 pm

ma lasi?


pentru reclama mergi la publicitate, fa un anunt cinstit, pune si tarife si gata
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron