Mi-am luat ca nevasta o curva, este bine ce am facut?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mi-am luat ca nevasta o curva, este bine ce am facut?

Mesajde alex_nicholas » Vin Mai 24, 2013 10:55 am

Buna ziua,

M-am insurat cu o curva, care am gasit-o intr-un bordel din preajma Madridului. Acum am ceva remuscari, nu stiu daca am facut bine sau nu. Mama nu ne-a primit sa stam la ea acasa si la tata nu este loc, ca-i in cosciug la cimitirul mare, chiar pe prima alee la dreapta (ma scuteste de mers pe jos, ca are si o florarie langa el). Acum stam cu chirie la fratele nevestei, dar am o banuiala ca nu este chiar fratele ei.

Cu sexul este bine, ca stie multe. Stau si ma gandesc, se poate ca situatia asta sa fie razbunarea unei camile? Acum vreo 2 ani, am dat o palma la o camila, ca se baga in mine. Atunci pe loc, un arab (cred ca era stapanul camilei) mi-a zis ca sa ma feresc de razbunarea camilei, ca sunt animale care tin minte tot. Nu l-am bagat in seama, dar a doua zi era sa ma intepe un scorpion. Am zis ca ala a fost razbunarea camilei, dar acum ma indoiesc.

Voi ce parere aveti?
Avatar utilizator
alex_nicholas
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mai 24, 2013 10:39 am

Re: Mi-am luat ca nevasta o curva, este bine ce am facut?

Mesajde eliana » Vin Mai 24, 2013 11:38 am

Intrebarea care ma macina pe mine este: ce culoare avea camila?


Si daca da, de ce?

P.S. Ca sa nu fiu off-topic: Eu cred ca scorpionul a fost o diversiune, sa iti iei de griji. E posibil ca ce e mai rau, sa vina de acum in colo. Si nevasta sa fie tot diversiune.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron