sperma o problema?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

sperma o problema?

Mesajde nicu90 » Mie Dec 25, 2013 2:28 pm

salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!
nicu90
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 25, 2013 2:25 pm

Re: sperma o problema?

Mesajde koko80 » Mar Mai 17, 2016 1:39 pm

E ok. Altii ar vrea sa ejaculeze cat ejaculezi tu si iau tot felul de produse in speranta ca o sa reuseasca si ei.
koko80
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 17, 2015 10:26 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori