trucuri in preludiu!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

trucuri in preludiu!

Mesajde Joao » Vin Apr 26, 2002 11:44 pm

eu fiind primul aici,incerc sa fiu cat mai serios!
Spuneti ce va placut voua cel mai mult la un preludiu: mirosuri, masaje, frisca/ciocolata, legat la ochi sau dansat!
Acum sa va vad experienta!;v
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

vad ca favoritul vostru e preludiul............

Mesajde Joao » Sâm Apr 27, 2002 3:11 pm

eu va zic una acum
aveti o cutie de inghetate si va jucati cu o lingurita(plina) pe partenera(pe unde nu va spun,nu e greu sa va dati seama).
dupa ce folositi inghetata,o si lingeti(inghetata rece si limba voastra o s-o excite la culme,o sa faca niste sfarcuri beton)
dupa care o puteti intarata--ii dati,nu ii dati----- si alte chestii care va mai trec prin cap!
va mai spun una maine!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: vad ca favoritul vostru e preludiul............

Mesajde Aragorn » Sâm Apr 27, 2002 3:15 pm

Initial trimis de Joao
eu va zic una acum
aveti o cutie de inghetate si va jucati cu o lingurita(plina) pe partenera(pe unde nu va spun,nu e greu sa va dati seama).
dupa ce folositi inghetata,o si lingeti(inghetata rece si limba voastra o s-o excite la culme,o sa faca niste sfarcuri beton)
dupa care o puteti intarata--ii dati,nu ii dati----- si alte chestii care va mai trec prin cap!
va mai spun una maine!


LOL
Hai ca iti spun eu una mai beton. chestia asta n-am facut-o eu numa am auzit-o ca intrebare la televizor.
Cica intreaba o tipa ca daca tipul ii baga un ou de ciocolata inuntru, si lasa ciocolata sa se topeasca si dupa tipu' s-o linga, are ceva?
Interesant, nu? :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

bleah

Mesajde Joao » Sâm Apr 27, 2002 3:19 pm

mi se pare groaznic de scarboasa,mai ales la ce igienice-s fetele pe la noi,ca de multe ori sunt eu mai curat ca ele.............
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: bleah

Mesajde Aragorn » Sâm Apr 27, 2002 3:25 pm

Initial trimis de Joao
mi se pare groaznic de scarboasa,mai ales la ce igienice-s fetele pe la noi,ca de multe ori sunt eu mai curat ca ele.............

Yep ai dreptate...dar dupa cum ti-am spus asta era o intrebare la televizor...la ora de sexologie...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

pt cei cu atingerea fina

Mesajde Joao » Dum Apr 28, 2002 1:34 pm

va recomaand masajul(erotic daca vreti).
sunt multe tehnici,dar daca stiti sa va miscati degetele si mai aveti si o crema cu aroma de vanilie,vi se va deschide partenerul(a) ca un boboc de lalea.
sa vedeti atunci umezeala dracu!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Vizitator » Dum Apr 28, 2002 10:44 pm

asta am auzit-o eu de la una amic....

iei o capsuna.... o lingi, o pui in zahar, o scoti, si o freci se sanii si de sfarcurile partenerei.... dupa care lingi gratios sanul.... sau alta... vestitul cub de gheata : il ei si il perinzi pe suprafata sanilor... mai shtiu o chestie... da' e prea scarboasa pt. a o pomenii!
Vizitator
 

mda

Mesajde Joao » Dum Apr 28, 2002 10:55 pm

asta am sugerat-o si eu cu inghetata,e mai putin utitlizata decat frisca si gheata!(si mai gustoasa,dupa mine.......)
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

inca unul

Mesajde Joao » Sâm Mai 18, 2002 12:22 pm

daca aveti o prietena care stie sa se miste,puneti-o sa danseze pt voi(+/- dezbracat!, depinde de cat de bine se misca)
Eu am avut o data o tipa,care ma excita ingrozitor cu miscarile ei provocatoare si unduitul corpului! As mai vrea-o o data!(sau de mai multe....:o )
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: bleah

Mesajde Chrysilla » Vin Oct 03, 2003 6:38 pm

Initial trimis de Joao
mi se pare groaznic de scarboasa,mai ales la ce igienice-s fetele pe la noi,ca de multe ori sunt eu mai curat ca ele.............


Da,mai ales cu balele alea care`ti curg din....gura...

Mai bine puneati trucuri pentru ludiu si postludiu.......
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

mda

Mesajde Joao » Sâm Oct 04, 2003 8:11 am

faptul ca num ai eu si bobo am spus ceva pe aici arata cat de mult conteaza preludiul la romani.
care in cel mai bun caz e ceva de genul: hai fata dezbraca-te mai repede sa ejaculez in tine,ca daca mai stai putin,dau pe afara!

parerea mea
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

sa nu exageram :D

Mesajde proXtu » Mie Oct 08, 2003 9:53 am

ei na ... kiar asha o concluzie grosiera sa tragi shi tu, ca preludiul nu conteaza la romani :D ... oarecum de kestia asta o avut grija shi natura, asha ca fara sa "preludiezi" umpic fata nu prea rezolvi nimic, ca daca nu se umezeshte, nu numa' ca o doare pe ea, dar te doare shi pe tine :D deci vrea-nu vrea, shi romanul este obligat sa presteze putzina munca de convingere, macar asha, de okii lumii ;-) excludem din discutzie "violatorii" aia care au gelul pregatit, se ung pe obiect, o ung shi pe fata, shi "da'i sa sune" ... aia e cazuri patologice, zic io :D si ar mai fi un aspect : sunt destule cazuri cand nici unul din parteneri nu mai are nevoie de preludiu, pentru ca ala o avut loc deja intr'un mod mai "diferit". potzi avea o discutzie care sa ii excite asha de tare pe amandoi, incat fata sa zica "ia'ma acuma!", fara sa'i mai arda de nici un preludiu ... si tu, ca fraierul sa incepi cu saruturi, limbi si ea sa'ti tranteasca un "baga'mio odata!" de sa te cutremuri :D asha ca preludiul asta imbraca atatea forme, incat ma ashtept la kestii mai originale decat sex oral, saruturi, mangaieri, frishca shi alte toppinguri ;-)
sau poate ca am intzeles noi greshit, ca tot discutam aici de preludii, pe cand baietzii de pe forum tace shi face ... shi noi doar tastam :D

apropos, careva o venit cu un subiect mai interesant decat preludiul asta atat de vehiculat shi deja banalizat : postludiul ;-) asta da piatra de incercare :D daca mai potzi transforma si postludiul intr'un preludiu deja e prea mult :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde alex@ » Mar Noi 07, 2006 8:51 am

mai baieti eu va spun un singur lucru care sa-l tineti minte despre fete si anume ca clitorisul adora sexul oral asa ca daca vreti sa inebuniti o femeie va asigur ca asta este cea mai sigura cale si presupun ca si in cazul vostru e la fel
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Noi 07, 2006 10:14 am

corect, si clitorisul baietilor adora secsgzxul oral.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron