Masturbare!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Cat de des va masturbati?

niciodata (asexuatii :) )
12
5%
o data pe luna
7
3%
o data pe saptamana
44
18%
o data pe zi
52
21%
de mai multe ori pe zi (categoria grea :) )
32
13%
ocazional
95
39%
 
Voturi totale : 242

Mesajde eyewitness » Vin Mai 30, 2003 12:50 pm

pai vezi tu sharino cam asta e o lutza ca erai curioasa pe alt thread. una care pe forum vorbeste vrute si nevrute, libera si fara prejudecati si cand ie la o adica vine cu infantilisme de genu "love is in the air", "i-am jurat dragostea mea pana la moarte" ,"fidelitate" si multe altele. dupa ce va luati o teapa ,doua veniti cu coada intre picioare la alex sau si mai rau intrati pe matrimoniale si bagati ca sunteti dezamagite de barbati si ca vreti fete. sau cum spunea si vali, lutze sunt alea care se dau rotunde pe forum si la o intalnire forumista daca ii asterni o mana pe bulan incepe sa tremure ca varga crezand ca deja e dezvirginata.

m-ai dezamagit profund sharino...da de azi inainte esti lutza.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

2078

Mesajde baixinho© » Vin Mai 30, 2003 1:18 pm

Initial trimis de sharina``
raman fidela to my baby pana la moarte

care dintre ei, ca ie doi. ete dovada:
Initial trimis de sharina``
(...)acum 4 luni am cunoscut un tip de 29 de ani care mi-a sucit mintile si care e super bun la pat(...)acum 2 luni am cunoscut alt tip. de 22 de ani cu care am dezvoltat treptat o relatie destul de placuta cu un viitor promitzator(...) desi am o relatie care pare a fi stabila eu continuu sa ma vad cu tipul de 29 de ani si mi-e frica sa nu pot renuntza la unul din ei

te referi la ala cu care esti de doua luni sau la ala cu care ti-o tragi? sau la nici unul? pe de alta parte, chestia cu fidelitatea este apa de ploaie! cel mai elocvent exemplu este al lui Adrian si Alexandra Mutu, care acum sunt in divort, iar in urma cu trei ani si-au jurat iubire pana ce moartea ii va desparti! si asta este primul exemplu care imi vine in minte! nu zicea nimeni sa te duci sa o pui cu cel la care s-a referit eyewitness, dar modul in care ai refuzat asa-zisa oferta te-a scazut mult in ochii mei (acum nu trebuie sa plangi).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde sharina`` » Vin Mai 30, 2003 1:56 pm

...accept calitatea de lutza conferita de tine eye si faptul ca l-am dezamagit profund baixinho pt ca in definitiv aprecierile obiective despre propria pesoana le fac cei din jurul nostru ... desi mi se devedeshte acum din nou ca franchetzea nu e decat un defect ... si mi se pare ridicol acum sa aduc explicatii pentru fiecare replica in parte , pt ca as lupt pentru o cauza pierduta .In definitiv de ce v-ati obosi voi sa ma analizati nu doar dupa aparente ? Si cum eu consider o mare greseala sa ramai intr-un grup unde nu esti placut.....am sa va urez the best you can get ... o viata placuta ... si ... mi-a facut placere sa va cunosc. bye :sal:
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde gabuba » Vin Mai 30, 2003 1:57 pm

Masturbarea este o reglare hormonala ce o practica toata lumea, ma rog aproape toata lumea (exeptie fac impotentii, si aia fara pofta de sex) .
am auzit de persoane care o fac ca sa-si consolideze casnicia (sau varianta 2 - amanta), relatia ori etc...
iar femeile vorbesc mai rar despre asta in prezenta barbatilor deoarece sunt mai sfiioase si mai pline de decenta... dar ele intre ele, isi povestesc cum s-au udat cand l-au vazut pe unu', altu' .
eu nu credeam pana nu am fost martor la o asemenea discutie. eram cumva in spate ... si
ea 1 : fata l-ai vazut pe ala?
ea 2 : pe care, pe care?
ea 1 : ala bunutz rau ... mama imi venea sa mushc din el...
ea 2 : cu asta in gand te-ai ... aha...
ea 1 : da ma, da
ea 2 : si nu te simti vinovata dupa?
ea 1 : ba da, putin, dar ma uit in continuare la filmuletul lui becki pe care l-am primit si imi mai trece desi nu prea mai am chef ...

JUR, ca discutia e adevarata ...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde PhutreGuy » Vin Mai 30, 2003 2:04 pm

mai sa fie....ce sa spun, fiecare cu opinia lui vis-a-vis de masturbare. Votat ocazional si io ca deocamdata sunt pe liber. Si parca te mai calmeaza ... :)

Laba, sportul si turismul intareste organismu' !
My name is Nobody because Nobody is perfect!
Avatar utilizator
PhutreGuy
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Mar Mai 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Mar Iun 03, 2003 4:58 am

anunt cu mandrie ca de 2 saptamani nu am mai facut nimic cu mine insami si intentionez sa mai rezist pe baricade inca 2...ma pastrez ce pot sa zic... am ajuns la concluzia ca aceasta metoda este binefacatoare dar mi-e sa n-o dau in altele...
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Iun 03, 2003 7:30 am

adica in ce sa dai ... ?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Mar Iun 03, 2003 10:29 pm

hehehe, am bagat si io un ocazional, desi in ultimele doua luni am stat mai pe tusa...ca nu prea am mai simtit nevoia.
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

------

Mesajde Nanuka » Mar Iun 03, 2003 10:59 pm

Uite eu m-am masturbat de ce nu?
Acum n-o mai fac ca-l am pe barbatimiu. Da sincer nu vad o crima in chestia asta si nici rusine..ma rog nici s-o spui in gura mare..da pun pariu ca toata lumea a incercat ..di curozitate macar:)

Adevarul ca a te masturba e un lucru tabu ..dar hai sa fim sinceri
face parte din viatza ..si nu mi-e rusine s-o zic
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde sven » Vin Iun 06, 2003 11:54 am

[B]la cei 21 de anisori ai mei stau tot ca acum vreo 17 undeva in pat sau in fata televizorului sau... pe unde apuc si fac si eu ce pot.
asta fiindca maica-mea nu e de acord cu pierderea virginitatii inainte de mariaj.

spune-i mamei tale ca in ziua de astazi nu mai e mare pricopseala sa te mariti virgina. din contra, e un mare handicap. potrivirea la pat e foarte importanta si asta se testeaza de obicei inainte de casatorie. ce-ar mai fi sa te trezesti insurat si sa constati ca nu te potrivesti cu nevasta? ce de probleme...........
sven
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iun 06, 2003 11:28 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Superba Oana » Sâm Iun 07, 2003 8:01 pm

Initial trimis de Gabyzzu
adica in ce sa dai ... ?

gabyzzule tu intai sa faci 18 ani si apoi mai vedem noi...
administratorii: vreo bulina rosie ...ceva?ca afla copiii prostii
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde genie27 » Dum Iun 08, 2003 2:46 pm

cu partenerul meu, desi imi place la nebunie sa fac sex, am orgasm in 20% cazuri, iar cand ma masturbez in 100% cazuri :D alte intrebari?
I'm a nobody, nobody is perfect, therefore I'm perfect.
genie27
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Iun 08, 2003 1:38 pm
Localitate: craiova

2152

Mesajde baixinho© » Dum Iun 08, 2003 3:54 pm

Initial trimis de genie27
alte intrebari?

ce ai votat in sondaj?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 2152

Mesajde genie27 » Dum Iun 08, 2003 4:07 pm

Initial trimis de baixinho

ce ai votat in sondaj?

o data pe zi
I'm a nobody, nobody is perfect, therefore I'm perfect.
genie27
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Iun 08, 2003 1:38 pm
Localitate: craiova

Mesajde BEATMAN » Mie Iun 18, 2003 3:54 pm

AM votat de mai multe ori pe zi dar ocazinal adica cand am chef o fac de mai multe ori pe zi si cand nu am chef nu fac deloc

Pentru mine e un fel de sport sant cel mai bun adica singurul lucru la care sunt bun inafara de baut cantitati industriale de alcol

Si intodeauna SEXU cu o persoana iubita este de cea mai buna calitate:a


"...so when he went into his brother's wife he spilled the semen on the ground...And what he did (spilling his semen) was displeasing in the sight of the Lord and He slew him also."
..........Genesis 38:9

Use a towel, you filthy Animal
:a
BEATMAN
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Lun Iun 16, 2003 9:20 pm
Localitate: Montreal

Mesajde genicon » Vin Iun 27, 2003 12:36 pm

Era o veche melodie, care zicea cam asa: "Ei, si ce, daca oamenii vorbesc - Ca eu tin la tine, si tu ti la mine..." Hehehe... Cam asa e si aici - lumea vorbeste... Aia care nu vorbeste - face :) Si eu am fost cam tacut in ultimul timp. Hehehe...

Beatmane - te provoc la duel! "There will be only one!" :p

Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Iun 28, 2003 5:27 pm

Initial trimis de Superba Oana

gabyzzule tu intai sa faci 18 ani si apoi mai vedem noi...


imi faci propuneri deja? ;D (esti trecuta in agenda... )

pai ba, noua la scoala odata, la o lectie de sexologie, ne zicea diriga ca cica masculii daca se masturbeaza prea des ajung impotenti... cu asta cum e? :D
si ne-a mai zis ca cica femelele nu se pot masturba cu gandul la ceva, nu concep asa ceva, ci trebuia neaparat sa aiba material didactic (o revista or something)....
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Fantezii

Mesajde ricmures » Dum Sep 07, 2003 7:40 pm

Salut la toata lumea...
Sunt nou aici...
Interesant daca nu aveti prejudecati..

Intrebarile mele sunt :
- Ce fantezii aveti legate de masturbare ?
- Ce fantezii ati avut curajul sa le puneti in aplicare ?
- Ce spuneti de masturbarea in grup ?

Astept parerile voastre pe Forum dar si privat pe e-mail ric@mymail.ro
ricmures
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Sep 07, 2003 6:29 am
Localitate: Tg-Mures

Re: Masturbare!

Mesajde Alds|hc_ » Mar Sep 09, 2003 1:38 pm

Initial trimis de Bagheera
Poate masturbarea sa substituie sexul. Desi am trecut de mult de varsta cosurilor pe fata si a tremuratului in fata vreunei damblagii care mi se parea mie mai "sexy" consider ca masturbarea are un rol important in viata individului. As dori sa fiti cat mai sinceri si sa nu veniti cu chestii de genul: ce e aia? eu... niciodata si tot asa.. O sa propun si un mic sondaj pe acest subiect . Sa vedem ce iese...


Masturbarea nu substituie sexul asta ii clar. is doua chestii separate care merg mana in mana sa spunem asa :D

masturbarea nu o sa subtituie sexul si nici sexu nu o sa ma vindece de masturbare.. poate cu varsta cand imi mai scadea libidoul m-oi lasa de sportu asta heh

masturbarea ii ca si cum ti-ai lua de la fast food un sandwich sa iti potoleasca foamea pe cand sexul cu mandra ii ca si cum te-ai apuca sa iti gateasti tu o ceva de mancare mai complicat (meri cumperi ingredientele, le cureti, astepti sa fiarba apa.. etc..si peste vreo 2 ore insfarsit manaci..). scopul sandwich-ului ii sa iti potoleasca foamea repede, atunci cand gatesti ii ceva mai mult nu numai sa iti potoleasca foamea.

nu am gasit optiunea "de cateva ori pe sapt" si am votat optiunea "in fiecare zi" si cam asta ar fi media pe toti anii de cand o scutur heh. Prin liceu erau zile cand faceam maraton..
*** Blessed is the end user who expects nothing, for he/she will not be disappointed.
Avatar utilizator
Alds|hc_
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Dum Sep 07, 2003 11:00 pm

Re: Fantezii

Mesajde Alds|hc_ » Mar Sep 09, 2003 1:53 pm

Initial trimis de ricmures
- Ce fantezii aveti legate de masturbare ?

...the usual, cascade de buci, tzatze, buze fierbinti, limbi naravashe, si ca dau la buci la:
carmen electra, angelina jolie, jenifer lopez, toate bunocitatile aparute prin filme, sute de modele ce o aparut prin playboy/penthouse/treziti-va!, cateva foste colege de clasa, duzini de anonime de pe strada, femei imaginare, femei generate pe calc, blonde, brune, shatene, vreo cateva extraterestre de prin star trek... to name just few..

Initial trimis de ricmures
- Ce fantezii ati avut curajul sa le puneti in aplicare ?

.. acuma ma gandesc...

Initial trimis de ricmures
- Ce spuneti de masturbarea in grup ?

poate cu un grup de femei bunoace, daca te referi la legenda "jerking off while other males are watching" pass...
*** Blessed is the end user who expects nothing, for he/she will not be disappointed.
Avatar utilizator
Alds|hc_
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Dum Sep 07, 2003 11:00 pm

Re: Masturbare!

Mesajde Wolfie » Vin Sep 19, 2003 10:06 am

normal ca m-am masturbat...
precum s-a mai spus la acest subiect barbatii (si probabil 99% din femei) sunt de doua feluri: unii care recunosc si unii care nu recunosc...
am un prieten care nu a vrut in ruptul capului sa recunoasca si de curind a acceptat ca s-a masturbat (are aproape 30 de ani....)
asa ca cine pretinde ca nu s-a masturbat mai bine tace ca in orice caz a mintit!!! :):):)
Wolfie
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Sep 19, 2003 9:31 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde alias_free » Mie Sep 24, 2003 3:16 pm

Am votat ocazional! Dar ocazional inseamna si .....de cateva ori pe zi! hihiihiihihi

Uneori o laba la timpu ei ,face cat 2 femei!
alias_free
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Sep 24, 2003 11:43 am
Localitate: romania

Mesajde Alds|hc_ » Mie Oct 01, 2003 3:18 pm

Initial trimis de alias_free
Dar ocazional inseamna si .....de cateva ori pe zi! hihiihiihihi


pt unii ocazional mai inseamna asa la cate o ocazie.. onomastica, nunta, botez, inmormantare... you know.. :D
*** Blessed is the end user who expects nothing, for he/she will not be disappointed.
Avatar utilizator
Alds|hc_
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Dum Sep 07, 2003 11:00 pm

of course ;-)

Mesajde proXtu » Mie Oct 08, 2003 12:27 pm

toata lumea o face, deci shi eu :p
shi toate fetele pe care le'am cunoscut au facut'o, singure cu mana lor, sau cu diverse jucarioare :D
numa' noua barbatzilor nu prea ne plac jucarioarele :D
in privintza asta io zic ca fetele e mai deskise la minte ;-)
e totushi o kestia se itzi bagi in tine un corp strain shi rece, plastic ori altceva, ba shi cu ceva motorashe, electricitate, etc :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

am votat..........

Mesajde ricmures » Mie Dec 10, 2003 1:50 am

Eu am votat 1/zi pus/minus, depinde de stare, de situatie.
Voi?
ricmures
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Sep 07, 2003 6:29 am
Localitate: Tg-Mures

Mesajde proXtu » Dum Dec 14, 2003 10:00 am

care e moderator aici sa se autosesizeze shi sa shtearga reclamele astea :D mai baga shi o juma' de pagina ... nesimtzire :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

nu ai pretentzii

Mesajde valbog » Vin Iul 02, 2004 10:24 am

=D
bluey scrie:as vrea:

sa fie brunet cu ochii albastri
sa-mi placa fizic
sa aiba una din facultatile care ma pasioneaza pe mine
sa faca de mancare, sa spele, sa calce...impreuna cu mine/sau singur
sa fie bun in pat (sa-i placa amorul, sa nu-i fie rusine, sa ma ia incet, sa vrea sa ma faca sa ma simt bine)
sa ma faca sa rad
sa nu ma faca sa plang
sa aiba casa, masina, bani cat sa ii ajunga si lui si mie
si sa ma iubeasca (asta se stie)

barbatul potrivit pentru femeia care vreau sa devin
corespunde cineva?

apropos: nu mai sunt urata!!!

ps: o vara placuta va doresc...




Moooaaaaance standarde ai mey! Asa ceva nu s-a nascut inca, cel putin pe planeta asta :cool: Cred ca ar cam trebui sa mai cobori standardele astea ca poate te vad domnisoara batrana! E bine sa ai pretentzii, dar nici chiar asa!

In legatura cu subiectul, masturbarea este ceva acolo dar nu trebuie ignorata sau pusa la coltz pentru ca nu trebuie sa uitam ca prin aceasta practica am cunoscut noi prima oara placerea sexuala! Facuta in limite normale si dupa 20 ani nu strica mai ales ca am auzit ca ar fi oarecum sanatoasa pt ca mai schimba samantza :sperm: si o mentione proaspata! Totul e sa nu dai in onanism. Am votat si eu odata pe luna!
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Vin Iul 02, 2004 11:40 am

valbog, probabil c-o sa-tzi explice Nicholas cum sa faci sa evitzi onania fara sa renuntzi la masturbare, asha ca nu dispera!
...mai ales ca vad ca eshti tot de pe malu lu pontus euxin

peseu: o sa-tzi explice el pentru ca aici e tarlaua lui, nu din alte motive!:) scuze daca s-a interpretat eronat!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

my god!!!!

Mesajde valbog » Vin Iul 02, 2004 12:43 pm

nae cinefil scrie:valbog, probabil c-o sa-tzi explice Nicholas cum sa faci sa evitzi onania fara sa renuntzi la masturbare, asha ca nu dispera!
...mai ales ca vad ca eshti tot de pe malu lu pontus euxin

peseu: o sa-tzi explice el pentru ca aici e tarlaua lui, nu din alte motive!:) scuze daca s-a interpretat eronat!


Cine a zis ca am o astfel de problema? stai linistit ca nu am interpretat gresit!
am zis doar ca e sanatos sa mai improspatezi samantza daca nu ai o viatza sexuala destul de plina!
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iul 02, 2004 1:03 pm

valbog scrie: e sanatos sa mai improspatezi samantza

pe ghencea ie 5 mii o mana mare la brazilianu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori