Masturbare!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Cat de des va masturbati?

niciodata (asexuatii :) )
12
5%
o data pe luna
7
3%
o data pe saptamana
44
18%
o data pe zi
52
21%
de mai multe ori pe zi (categoria grea :) )
32
13%
ocazional
95
39%
 
Voturi totale : 242

in ct e mai scumpa samantza

Mesajde valbog » Sâm Iul 03, 2004 2:39 pm

eyewitness scrie:pe ghencea ie 5 mii o mana mare la brazilianu


pacat sa irosesti samantza mai ales daca te gandesti ca o singura doza poate sa repopuleze intreaga Africa cu albi
NU SUNT RASIST!!!! mai bine o dam la fete sa o bea sau sa-si faca masti ca e buna la ten!!! sau poate ca unele ar trebui sa faca o cura de slabire bazata pe samantza nu cred ca ingrasha! ;S
:z
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde tester » Sâm Iul 03, 2004 3:34 pm

valbog scrie:nu cred ca ingrasha!


Asta daca nu mananci seara, dupa 6.
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde nae cinefil » Lun Iul 05, 2004 12:30 pm

valbog scrie:pacat sa irosesti samantza mai ales daca te gandesti ca o singura doza poate sa repopuleze intreaga Africa cu albi

alooooooo, multisexualu! tocma ce facushi o descoperire epocala: sperma continand spermatozoizi, care, asha cum am invatzat totzi din filmele americane(vezi seria Uite cine vorbeshte), sunt albi,atunci shi produsul de conceptzie va fi alb, indiferent de culoarea "providerului"! Ca altfel nu-mi pot explica cum dintr-o doza(?!) de sperma, indiferent de la cine(sa nu mai vorbim de caini, cai, magari shi alte personaje zoofile:)) ies numa albi!
valbog scrie:samantza nu cred ca ingrasha!

asta asha-i! numa ca in unele cazuri asha de tare prosteshte...
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

moaaaaaa unde este cultura?

Mesajde valbog » Lun Iul 05, 2004 6:30 pm

[quote="nae cinefil"]alooooooo, multisexualu! tocma ce facushi o descoperire epocala: sperma continand spermatozoizi, care, asha cum am invatzat totzi din filmele americane(vezi seria Uite cine vorbeshte), sunt albi,atunci shi produsul de conceptzie va fi alb, indiferent de culoarea "providerului"! Ca altfel nu-mi pot explica cum dintr-o doza(?!) de sperma, indiferent de la cine(sa nu mai vorbim de caini, cai, magari shi alte personaje zoofile:)) ....
bah in primul rand mai pune si tu mana pe o carte din cand in cand si nu mai pune mana pe..... ca orbesti si in al doilea rand daca ar fi sa ne luam dupa filmele americane " care mustresc de cultura" o sa ajungem cu totii "invatati"! vai s-amar de cultura tv din zilele noastre! ;e asa ca iti recomand sa mai citesti! am inteles exact ce vrei sa spui si m-ai ....
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde Tessy » Lun Iul 05, 2004 10:39 pm

votat!nu am gasit varianta cu mai multe ori pe zi pe sapt dar ocazional asa ca am zis o data pe sapt....
din cunostintele mele si din ce am mai auzit si io pe la scoala...masturbarea nu afecteaza cu nimik organismul...nu afecteaza creierul nu te aduce la stadiul de leguma...doar te ajuta sa-ti cunosti corpul si punctele sensibile
primul meu orgasm l-am avut masturbandu-ma din acel moment am putut sa-i indic partenerului pozitia si modul potrivit pt a-mi provoca placere....am prietene de 27 de ani care nu au avut niciodata orgasm..cand le-am intrebat daca s-au masturbat vreodata s-au rusinat si chiar m-au privit ciudat....pai cum sa aiba orgasm cand ele nu se cunosc??
barbatu incearca si el da mai trebuie si indrumat(nu generalizez...vb de jum spre maj)
dintre prietenele mele am putut discuta subiectul asta doar cu vreo 3 si atunci folosind cuvinte codate..asa ca am renuntat si m-am purtat ca si cum nu stiu nu fac si nu zic....:)
Avatar utilizator
Tessy
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 22, 2004 11:00 pm

Mesajde Izabela » Lun Iul 05, 2004 10:47 pm

Io daca incep sa ma mas-turbez turbez.Ca nu ma mai pot opri si nu-mi ajunge.Iar orgasm n-am avut niciodata masturbandu-ma.Poate asa m-as potoli si eu.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Tessy » Lun Iul 05, 2004 11:39 pm

si atuci de ce te mai masturbezi daca nu ai orgasm?......
Avatar utilizator
Tessy
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 22, 2004 11:00 pm

Mesajde Izabela » Lun Iul 05, 2004 11:52 pm

pentru ca oricum e mai bine dacat sa stau linistita.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Tessy » Mar Iul 06, 2004 12:25 am

pai bun...da cand te opresti?cand ai terminat sa te zgarii?ca de obicei omul care se masturbeaza se opreste dupa orgasm...tu cum faci?ai ceasu pus?sau cum?
Avatar utilizator
Tessy
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 22, 2004 11:00 pm

Mesajde proXtu » Mar Iul 06, 2004 7:02 am

nu rade, bey, ca e nashpa sa te masturbezi shi sa nu ajungi la orgasm :p
pentru fete, adica, la baietzi nu am auzit asha cevam ei e mai porci shi termina repede ;h poate fata are mai greu orgasm daca se excita numa' clitoridian. daca nu ajunge la orgasm nu inseamna ca nu se simte bine, ba unii zic ca e mai bine sa te excitzi cat vrei da' sa nu termini, cica e mai sanatos :A
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Tessy » Mar Iul 06, 2004 11:13 am

cum ?e mai sanatos......."ba unii zic ca e mai bine sa te excitzi cat vrei da' sa nu termini, cica e mai sanatos ".....pe asta nu am mai auzit-o....si nu radeam...dar trebuia sa ma luminez si io cum e cu masturbarea fara orgasm:)
Avatar utilizator
Tessy
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 22, 2004 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 06, 2004 11:16 am

E ca shi cum te-ai duce la pescuitfara sa te intereseze daca prinzi ceva, numa pt. placerea de-a pescui. :o
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Iul 06, 2004 11:21 am

Tessy,eu ma opresc cand incepe sa ma doara,ca dupa aia nu mai e nici o placere.Nu ma opresc ca sa n-am orgasm.Ar fi culmea.Dar nu ajung la orgasm asa.Dar nu-ti spun cum ma simt dupa.Parca am baut 100 de cafele.Nu pot sta linistita o secunda.Mai ales daca-i si vara.Acuma oricum am barbat si nu e cazul.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

hi hi hi

Mesajde valbog » Mar Iul 06, 2004 11:28 am

piskeshu scrie:E ca shi cum te-ai duce la pescuitfara sa te intereseze daca prinzi ceva, numa pt. placerea de-a pescui. :o


Cam asa este dar nu e neaparat sa ai orgasm e doar asa de plictiseala, te joci cu toate cele!
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde Tessy » Mie Iul 07, 2004 11:21 am

eko,este posibila masturbarea si fara introducerea degetelor ...asa ca nu mai ai probleme cu durerea...plus ca orgasm ai suta la suta....mai fa niste cercetari poate ai succes.....
plus ca barbatul nu are nimik cu masturbatul tau..sunt 2 lucruri toatl diferite....poti sa te culci cu el,el sa plece si tu sa-ti aduci aminte de ceva ce ti-a facut si sa te mastrubezi(am dat un ex sunt mai multe)...asa ca treaba cu nu ma masturbez cand am barbat nu tzine...
Avatar utilizator
Tessy
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 22, 2004 11:00 pm

Mesajde Izabela » Mie Iul 07, 2004 11:58 am

Tessy scrie:mai fa niste cercetari poate ai succes....


Draga,nu ma invata sa ma masturbez!Ce cercetari as mai putea face?Oricum nu ma pasioneaza asa mult sportul asta.

poti sa te culci cu el,el sa plece si tu sa-ti aduci aminte de ceva ce ti-a facut si sa te masturbezi

Poate asa e la tine.
Barbatul meu nu pleaca pana nu-mi incarca complet "bateriile".Si chiar daca pleaca si ma lasa nesatisfacuta eu imi fac nervi,nu ma masturbez.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Tessy » Mie Iul 07, 2004 1:09 pm

bun daca parerea ta este asta despre masturbare ce pot eu sa spun......nu e vb de incarcat bateriile....dorintza de sex poti avea oricand....nu am vrut sa te simti atacata nu asta era dorintza mea
Avatar utilizator
Tessy
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 22, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iul 07, 2004 1:21 pm

eko scrie:Barbatul meu nu pleaca pana nu-mi incarca complet "bateriile".

inseamna ca a muncit mult de tot inainte sa plece la bursa in Spania. sau nu e vorba de ala?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde proXtu » Mie Iul 07, 2004 10:31 pm

eko scrie:Barbatul meu nu pleaca pana nu-mi incarca complet "bateriile".Si chiar daca pleaca si ma lasa nesatisfacuta eu imi fac nervi,nu ma masturbez.


nervi nu e sanatosi pentru libidou ;-) shtie tessy ce shtie :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde TEMP » Dum Aug 01, 2004 11:02 pm

Tessy scrie:eko,este posibila masturbarea si fara introducerea degetelor ...asa ca nu mai ai probleme cu durerea...plus ca orgasm ai suta la suta....mai fa niste cercetari poate ai succes.....
plus ca barbatul nu are nimik cu masturbatul tau..sunt 2 lucruri total diferite..



i may have the solution:

Click

bun pt ambele sexe:A
oricum unele metode sunt;S
Avatar utilizator
TEMP
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Iul 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Dum Aug 29, 2004 9:09 am

lol...ce discutzii p'aici...eu una nu cred k exista persoana care sa nu se fi masturbat niciodata la viatza ei...sau..sa nu o faca in viitor deloc...am votat "ocazional"...e haios cum am inceput...la 8 ani :) din gresheala,nu shtiu cum stateam eu rezemata de birou shi ma "leganam" dintr-o parte in alta,n-aveam ce face...shi... :D apoi...normal,nu shtiam ce e..aveam 7-8 ani,dar mi-a placut shi am continuat.pot sa zic k atunci cand eram mica eram obsedata de asta :) lolza...deci pe cand ma jucam eu pe'atunci la calculator cu monk,lui ii era gandul la joc,iar mie.... :j
ps: pe cand eram mica ii shi dadusem un nume,crezand k e o "inventzie" de-a mea shi k sunt singura care shtie despre asta...asta e faza cea mai amuzanta...numele era "zinga"(nu sh' d la c venea).....looolza...ce cretina eram :D
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

?

Mesajde stefan80 » Joi Iun 30, 2005 12:26 pm

cine nu s-a masturbat niciodata sa ridice mainile in sus :D
eu am votat de mai multe ori pe zi =))
stefan80
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Lun Sep 01, 2003 10:32 am
Localitate: acolo

Mesajde blue_wing » Joi Iun 30, 2005 1:58 pm

cand am pofta. chiar si de mai multe ori pe zi.
nu stiu de ce comenteaza parintii la chestia asta dar mie mi se pare normal
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde goldheart » Mie Iul 06, 2005 3:32 am

Bagheera scrie:Poate masturbarea sa substituie sexul.


Indicat era sa se fi adaugat acestui thread si notiunea ''cum sa te masturbezi'' deoarece exista diferite metode de masturbare atit pt femei cit si barbati.La aceste metode fiecare ar putea descrie in felul sau,ce simte,si cum simte placerea,indiferent daca are orgasm, ejaculeaza sau nu.Exista posibilitati de masturbare atit de diferite si pot sa implice placeri supranaturale neintilnite pina acum,in cazul ca masturbarea este cea banala.Fiecare persoana a gasit in spatiul sau intim cite ceva mai picant,mai bun,mai stimulant in timpul masturbarii.A dvs de a descrie citeva rinduri despre aceste metode,fantezii sau idei...............invitatie :*
goldheart
 

Mesajde stefan80 » Mie Iul 06, 2005 8:52 am

goldheart scrie:Indicat era sa se fi adaugat acestui thread si notiunea ''cum sa te masturbezi'' deoarece exista diferite metode de masturbare atit pt femei cit si barbati.La aceste metode fiecare ar putea descrie in felul sau,ce simte,si cum simte placerea,indiferent daca are orgasm, ejaculeaza sau nu.Exista posibilitati de masturbare atit de diferite si pot sa implice placeri supranaturale neintilnite pina acum,in cazul ca masturbarea este cea banala.Fiecare persoana a gasit in spatiul sau intim cite ceva mai picant,mai bun,mai stimulant in timpul masturbarii.A dvs de a descrie citeva rinduri despre aceste metode,fantezii sau idei...............invitatie :*


Pai sparge tu gheatza !
stefan80
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Lun Sep 01, 2003 10:32 am
Localitate: acolo

Mesajde Angelo » Mie Iul 20, 2005 4:08 pm

Ciao a tutti !Eu ma masturbez de mai multe ori pe saptamana insa sunt perioade in care nu am chef de nimik. Cat despre goldheart..sparge tu gheata si spune-ne ce metode folosesti tu. :n:
Angelo
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 20, 2005 3:54 pm
Localitate: Romania

Mesajde SOD » Mie Iul 20, 2005 4:47 pm

ba nene, o sa radetzi, io nu ma masturbez , da-mi fac o laba beton. Si-acu vreau sa trec la etapa 2, adica sa fac azi o laba, ca am apa calda inchisa si trebe sa ma spal cu apa rece. va spun maine cum a fost.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Angelo » Mie Iul 20, 2005 5:07 pm

Pt Sod Orgasm maxim si distractie placuta!
Angelo
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 20, 2005 3:54 pm
Localitate: Romania

Mesajde tzutzush » Lun Aug 01, 2005 5:18 pm

dupa cum a spus si titina si eu am descoperit singura ... masturbarea; nici nu mai stiu pe la ce varsta, dar eram la fel de sigura k ea k numai eu fac asta, desi ma simteam, din nush care motiv, vinovata. mai sus am ales rasp ocazional; in unele zile sunt extrem de excitata, iar in altele deloc. precum baietilor si mie imi plac filmele xxx, doar cateodata...ma excita. locul preferat pt masturbare e baia, in cada si de fiecare data am orgasm :P. am auzit k sunt 2 tipuri de orgasm (in cazul femeilor): clitoridian si vaginal. acum sper sa nu va faceti o impresie proasta despre moi :D
Avatar utilizator
tzutzush
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Dum Mar 27, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Aug 01, 2005 5:31 pm

Bravo, Tzutzush, mi-a placut, ai dat un raport complet! ;)

Da, asa e, femeile au parte de cele doua tipuri de orgasm. Se spune ca cel clitoridian este mai ascutit si mai violent, iar cel vaginal este profund si cutremurator. Tu ce parere ai?

E normal sa te simti vinovata, deoarece asta tine mult de educatia primita. Cred ca pe Discovery am vazut o chestie interesanta despre subiectul asta, se pare ca fetele descopera de foarte mici (4-5 ani) ca mangaierile in anumite zone le provoaca placere. In mod firesc, parintii le suprima aceste "apucaturi" daunatoare si, ca rezultat, fetitelor li se intipareste in cap ca sexul este ceva rau, murdar, etc si trebuie sa se fereasca de el.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori