Prostitutia, prostituatele sau mai pe romaneste curvele

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

legalizarea prostitutziei?

pentru
20
71%
contra
8
29%
 
Voturi totale : 28

Prostitutia, prostituatele sau mai pe romaneste curvele

Mesajde Aliosha » Mar Mai 07, 2002 6:27 am

Ce perere aveti fratilor de chestia asta ?
Eu mai intai tin sa precizez ca nu am fost la curve(adica pe bani !) (nu am avut nevoie ;n ) si sincer nu m-a incercat nici curiozitatea.
Ca sa dau un punct de plecare conversatiei eu cred ca ar trebui de urgenta legalizata. Pe urma tot ca sa va dau idei sa zicem ca sunt curve ieftine si curve scumpe de diferite clase si tipuri etc....

Declar jocurile deschise.

PS: il asteptam pe aici si pe costasilviu sa ne povesteasca de "aleasa inimii lui" cu chilotii mov :D
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Andrada The Dev » Mie Mai 08, 2002 4:35 pm

Din moment ce astepti parerile, afla ca pe mine curvele nu ma inghit. Urasc ipocritele, ca sunt asa mironosite si dupa aia afli ca de fapt, fac tot, pe bani:)
de ce cu chilotii mov, Aliosha?
Foul is fair and fair is foul, ladies and gentelmen of the audience:)
"You swear to tell the truth and nothing but the truth, so help you God?"
Does anyone (or did anyone) answer no to this question? That... I want to find out.....
Andrada The Dev
Junior Member
 
Mesaje: 442
Membru din: Mar Noi 27, 2001 1:00 pm
Localitate: Currently completing a mission in Nevernever

Mesajde Vizitator » Mie Mai 08, 2002 5:04 pm

sincer curvele ar trebui legalizate si intretinute si sa dea si bonus la clientii fideli ca e ca e la moda!
Vizitator
 

Mesajde Bagheera » Mie Mai 08, 2002 5:38 pm

Marea majoritate a fetelor din ziua de azi sunt materialiste asa ca sunt tot un fel de curve. Alea care iti cer banii inainte au mai mult bun simt. :D Si oricum ar fi interesant dupa legalizare sa vedem Bucurestiul. Daca in Amsterdam e un cartier rosu cred ca la noi va fi capitala rosie.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

?????????????????????????

Mesajde Joao » Mie Mai 08, 2002 9:57 pm

deci,am impresia ca voi spuneti curve la tote iubitoarele de pu*a!
ori asta e o prostie.Exista destule fete cuminti la care le place sa o faca,mai ales daca au avut experiente placute,aici dati dovada de mentalitate comunista,parerea mea.............
si eu as legaliza prostitutia...........
ar trebui sa le spunem si barbatilor curve,dupa mentalitatea voastra.............:sperm:
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde MiG29 » Joi Mai 09, 2002 12:52 am

Nu stiu k nu am fost...shi am vazut niste curve ieri pe marginea drumului de iti venea sa borashti....jalnic....mai sunt shi unele bune da alea costa o gramada de bani ...shi nu sunt io destul de bogat ca sa imi permit sa ii dau pe "fetitze"....
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

??????//

Mesajde Joao » Sâm Mai 11, 2002 5:34 pm

ba vere exista si curve spalate,asa ca lasati-va,zau,prostiti si pe cei putini ce au ramas ne!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde MiG29 » Dum Mai 12, 2002 12:31 am

shtiu k exista shi curve spalate...da ma precizat k nu am bani sa dau pe asha ceva
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Mai 12, 2002 12:54 am

daca zic ca toate femeile sunt curve voi fi ucis de doamnele din acest fanclub cu nenumarate lovituri de topor in tampla dreapta.dar asa este! unele sunt curve si si-o trag pe bani iar altele sunt curve ca sa le-a invatat viata.sau mai corect spus parsive.nu exista femeie pe lumea asta sa nu obtina ce vrea ea!prin orice mijloc!
rog a nu fi inteles gresit!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Dum Mai 12, 2002 1:36 am

Cam asa ceva am zis si eu mai sus si inca nu am fost asasinat...:) "Marea majoritate a fetelor din ziua de azi sunt materialiste asa ca sunt tot un fel de curve. Alea care iti cer banii inainte au mai mult bun simt. Si oricum ar fi interesant dupa legalizare sa vedem Bucurestiul. Daca in Amsterdam e un cartier rosu cred ca la noi va fi capitala rosie."
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

inca o data!

Mesajde Joao » Dum Mai 12, 2002 8:00 pm

ba vere,voi sunteti dusi? Duceti-va la femei ca,cred ca aveti nevoie!
sunt multe femei care nu obtin ce vor,oricearfi!
Zau,asa,chiar ati fost voi cei mai nenorocosi barbati? Sau poate vorbiti din auzite?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde MiG29 » Lun Mai 13, 2002 12:03 am

Io unu vorbesc din auzite,k am mai spus k nu am fost(inca)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Mai 13, 2002 9:55 am

pentru cei care au fost.... sunt chiar asa ieftine?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde curly » Lun Mai 13, 2002 3:53 pm

preturile sunt in functie de calitatea marfii sim de cerere........gasesti renumitele curve de 50 000 prin gari,santiere,pe langa unitati militare,in bordelurile tiganesti....

mai scump si mai profesionist gasesti in camine studentesti basarabence sau la taximetristi!


si mai bun de asa,intre 500 000 si 1 milion pe ora,curve "de centru" care chiar stiu ce fac si care arata de-ntepenesti!majoritatea dinter ele se lasa de meserie atunci cand gasesc cate unul mai prostb dintreb clienti!..........numere de telefon gasesti la toti ospatarii dezghetati


la curve de lux,majoritatea dintre noi nu avem acces,din cauze pecuniare,dar nu numai,clasa constituita preponderent dintre fotomodele-------femei de cateva sute de parai pe noapte


p.s.:in caz ca-si pune cineva problema,nu sunt nici proxenet,nici client,dar cunosc si de aia si de ailalti,de-asta sunt in tema
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

subscriu la ce zice olteanu"!

Mesajde Joao » Lun Mai 13, 2002 9:19 pm

deci cam asa cu curvele,dar mie mi-a povestit de una de statea langa lacescu la Mariot in Bucuresti,cica de 1000$ pe ora.........
nu stiu exact si nu bag mana-n foc, dar imi spunea ca ti-ai fi lasat familia pt ea..........
sopra,nu te duce la laea sub 300.000.......sunt penibile.........
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Bagheera » Mar Mai 14, 2002 7:23 pm

Vad ca mai nou toate tarfele s-au versat si isi fac site-uri de prezentare.Bineinteles au uitat cand o sugeau la coltul strazii pe o napolitana si 2 covrigi si au pus niste preturi pe care nu merita sa le platesti chiar daca ai banii.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde cool-girl » Lun Mai 20, 2002 2:22 pm

Initial trimis de SOD
daca zic ca toate femeile sunt curve voi fi ucis de doamnele din acest fanclub cu nenumarate lovituri de topor in tampla dreapta.dar asa este! unele sunt curve si si-o trag pe bani iar altele sunt curve ca sa le-a invatat viata.sau mai corect spus parsive.nu exista femeie pe lumea asta sa nu obtina ce vrea ea!prin orice mijloc!
rog a nu fi inteles gresit!



ce te face sa crezi numai femeile sunt curve.. de "curve masculine "n-ai auzit :P si toate femeile la tine sunt curve .. sau parsive.. uite nu-sh de acord cu asta.. daca atunci cand iese in orash ii platesti consumatzia.. tzi se pare ca e parsiva..? oricum.. ce face o femeie cu "pasarica".. nu fac 10 barbatzi cu capu.. ai dreptate.. la faza.. cu "nu exista femeie pe lume care sa nu obtzina ce vrea :D
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

Mesajde cool-girl » Lun Mai 20, 2002 2:30 pm

Initial trimis de SOD
daca zic ca toate femeile sunt curve voi fi ucis de doamnele din acest fanclub cu nenumarate lovituri de topor in tampla dreapta.dar asa este! unele sunt curve si si-o trag pe bani iar altele sunt curve ca sa le-a invatat viata.sau mai corect spus parsive.nu exista femeie pe lumea asta sa nu obtina ce vrea ea!prin orice mijloc!
rog a nu fi inteles gresit!



ce te face sa crezi numai femeile sunt curve.. de "curve masculine "n-ai auzit :P si toate femeile la tine sunt curve .. sau parsive.. uite nu-sh de acord cu asta.. daca atunci cand iese in orash ii platesti consumatzia.. tzi se pare ca e parsiva..? oricum.. ce face o femeie cu "pasarica".. nu fac 10 barbatzi cu capu.. ai dreptate.. la faza.. cu "nu exista femeie pe lume care sa nu obtzina ce vrea :D
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

Mesajde Game Over » Lun Mai 20, 2002 3:15 pm

Initial trimis de cool-girl
oricum.. ce face o femeie cu "pasarica".. nu fac 10 barbatzi cu capu..


Da ai dreptate aici, dar ... trebuia sa precizezi ca asta e valabil numai pan' la o anumita varsta. Dupa aia' ce fac ?! Huh ?!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde cool-girl » Lun Mai 20, 2002 5:42 pm

Initial trimis de DarKKiller


Da ai dreptate aici, dar ... trebuia sa precizezi ca asta e valabil numai pan' la o anumita varsta. Dupa aia' ce fac ?! Huh ?!


dupa aia.. mor.. de ciuda... dar si pana mor... :)
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

subscriu la coolgirl!

Mesajde Joao » Lun Mai 20, 2002 9:47 pm

dar mai spun,ca alea care nu mai pot cu pasarica lor,angajeaza 10 veverite tinere!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Si baietii?

Mesajde MissBugMafia » Lun Mai 27, 2002 11:40 am

Initial trimis de SOD
daca zic ca toate femeile sunt curve voi fi ucis de doamnele din acest fanclub cu nenumarate lovituri de topor in tampla dreapta.dar asa este! unele sunt curve si si-o trag pe bani iar altele sunt curve ca sa le-a invatat viata.sau mai corect spus parsive.nu exista femeie pe lumea asta sa nu obtina ce vrea ea!prin orice mijloc!
rog a nu fi inteles gresit!

:con: Bine bine...... da baietii cum is???!
Eu cred ca si baietii obtin ce vor ei fara sa ii intereseze de altii/altele.
Asa ii oamenii....egoisti:D
Si cand zic "egoisti" nu ma exclud:t
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Vizitator » Mar Mai 28, 2002 2:01 am

Spalate sau nespalate , este tot acelasi lucru deoarece nu poti sa stii ce boli au .
Stiati ca puteti lua herpes doar prin sarut ?? sau ca HPV(negii genitali) pot fii nevezuti si ca odata ce ii iei nu mai scapi , pot aparea si in gura , pe gingii.
Nu mai vorbesc de alte boli si mai grave ca SIDA etc. Clamydia de ex. duce la infertilitate , iar 80% din tineri o au si nu stiu sau au avut asa ceva .
Cred ca cel mai bine este sa ai un partener in care poti sa ai incredere iar in ceea ce priveste curvele lasati-o mai lejer ca nu-i sanatos sau macar folositi prezervative .Cu toate ca sa demonstrat ca in unele cazuri chiar si cu prezervativ poti sa o dai in bara ...
Vizitator
 

mda

Mesajde Joao » Mie Mai 29, 2002 10:08 pm

Initial trimis de M@X
Spalate sau nespalate , este tot acelasi lucru deoarece nu poti sa stii ce boli au .
Stiati ca puteti lua herpes doar prin sarut ?? sau ca HPV(negii genitali) pot fii nevezuti si ca odata ce ii iei nu mai scapi , pot aparea si in gura , pe gingii.
Nu mai vorbesc de alte boli si mai grave ca SIDA etc. Clamydia de ex. duce la infertilitate , iar 80% din tineri o au si nu stiu sau au avut asa ceva .
Cred ca cel mai bine este sa ai un partener in care poti sa ai incredere iar in ceea ce priveste curvele lasati-o mai lejer ca nu-i sanatos sau macar folositi prezervative .Cu toate ca sa demonstrat ca in unele cazuri chiar si cu prezervativ poti sa o dai in bara ...



subscriu,dar specific ca nu-i dracu asa de negru!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: mda

Mesajde Vizitator » Vin Mai 31, 2002 12:18 am

Initial trimis de Joao



subscriu,dar specific ca nu-i dracu asa de negru!




Aproape 80% din populatia globului are HPV .Multi tineri , defapt copii mostenesc boala de la mama , la fel cu Herpesul .Foarte multi nu stiu ca au o boala , cunosc cel putin 5 care au aflat ca au o boala dupa citiva ani buni ...
Vizitator
 

AM FOST!!!

Mesajde Syke » Vin Mai 31, 2002 1:05 am

Va spun cu placere ca am fost la femei si sunt gata sa-mi impartasesc experienta cu voi... Nu e extraordinar, si nici foarte scump, daca nu esti pretentios. E bine cand esti disperat sau cand te duci cu prietenii "sa dai o m##e" si va duceti mai multi si f##teti in aceeasi camera si mai faceti caterinca unii de altii. Poate fi distractiv, dar daca vrei sex de calitate tot mai bine e cu prietena.
Syke
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Mai 31, 2002 12:25 am
Localitate: Bucuresti

Re: Prostitutia, prostituatele sau mai pe romaneste curvele

Mesajde PuturOSU` » Sâm Iul 06, 2002 9:09 pm

ba,le respect...sta toata ziua cu gura plina......iti trebuie exercitiu mult
Nu conduc pe nimeni dar sunt un lider ,si-mi place sa cred ca sunt un om liber!
PuturOSU`
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Vin Iul 05, 2002 2:22 pm
Localitate: north pole

ce-i aia ,o curva?

Mesajde Joao » Sâm Iul 27, 2002 1:26 pm

pentru a stabili anumite lucruri pun niste intrebari:
ce este o curva?
ce este o femeie usoara?
ce este o prostituata?
care sunt diferentele dintre ele?
ce inseamna sa iei muie?
ce inseamna sa faci sex oral?
care este diferenta dintre ele?

pt a mai elucida putin mentalitatea romanilor,dati-va cu parerea pertinent, va rog!
poate si alte intrebari ajutatoare!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: ce-i aia ,o curva?

Mesajde Jasmine » Sâm Iul 27, 2002 1:39 pm

Initial trimis de Joao
pentru a stabili anumite lucruri pun niste intrebari:
ce este o curva?
ce este o femeie usoara?
ce este o prostituata?
care sunt diferentele dintre ele?
ce inseamna sa iei muie?
ce inseamna sa faci sex oral?
care este diferenta dintre ele?

pt a mai elucida putin mentalitatea romanilor,dati-va cu parerea pertinent, va rog!
poate si alte intrebari ajutatoare!


o curva-femeie usoara-prostituata : femei care intretin sex pe bani!!
muie-felatie
sex oral-include si felatie si cunnilingus

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Iul 28, 2002 2:20 pm

prostituata = femeia care munceste facand sex. adica sexul este munca ei si de aci isi optine venitul. daca nu face sex nu mananca . asa cum unii oameni sunt ingineri sau medici..asa altii sunt prostituate si gigoloi :p
prostituatele nu sunt curve !

curva = femeie care se fute cu toata lumea,fie pe bani ..fie asa din placere. adica daca ai o prietena si aia se fute cu tot blocu..e curva :p
bineinteles..exista si curve masculine !

muie = d'astaluam cu totzii ! statul ne da muie ! facultatea ne da muie ! oamenii ne mai dau muie din cand in cand ! ni se intampla tuturor

La restu' de difinitzii..nu ma' stiu ! Dar o sa ma documentez ! Pana aici am raspuns bine ? Ce nota am,domnule Joao ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori