virginitatea - demodata?.....

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde BuBBLeS » Joi Dec 30, 2004 1:24 am

ma.. va e rau? :P o fii demodata kestia asta cu virginitatea,da' recunoasteti ca toti v-ati dori o virgina! La baieti e altfel.. eu una kiar n-as vrea un virgin >:)
did i dream u dreamed about me?! :P
Avatar utilizator
BuBBLeS
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Dec 29, 2004 12:00 am

Mesajde Gandalf » Joi Dec 30, 2004 4:50 pm

"Virginitatea este o boalí£ care ar trebui tratatí£ la nastere", spunea o femeie desteaptí£.

Dar totul e subiectiv pe tema asta, si fiecare e liber sí£ fací£ (,) ce vrea cu corpul sí£u

Eu, unul, am avut parte de MULTE virgine (peste 10), dar nu pentru cí£ mi-am dorit asta sau am cí£utat-o cu luminarea... Poate unde-s mai tandru si mai nu-spun-cum-ca-nu-vreau-sí£-mí£-laud, au venit ele la mine. Nu, nu-mi mai doresc virgine.

Dar, edificator pentru subiectul de fatzí£, e cazul uneia dintre ele, care vorba Parazitilor "se freca in cur ca nesu'", si m-a ales pe mine s-o "destup" si "dincolo". Pentru cí£, cicí£, n-ar avea incredere in altcineva, hehe. Yeah, right!

De unde am dedus (brains la greu, nu?) un adeví£r strí£vechi, care suní£ asa: VIRGINITATEA E UN MOFT, nimic mai mult.

Sí£ ajungi sí£ pretuiesti - sau, mai rí£u, sí£ venerezi! - o bucatí£ de carne inseamní£ cí£ ori ti-e foame foarte rí£u, ori esti inecat(í£) in prejudecí£ti, ori ai prea putiní£ mobilí£ intre urechi...
Avatar utilizator
Gandalf
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Dec 22, 2004 12:00 am

Hm...

Mesajde PeerGynt » Mar Ian 04, 2005 7:10 pm

Poate ca unii baieti vor virgine, dar eu unul NU VREAU!!!! Niciodata nu mi-am dorit sa ma insor cu o fecioara. Baietii care au astfel de pretentii o fac dintr-un orgoliu de neinteles. Plus ca circula poanta aia: “De ce vor barbatii sa se insoare cu o virgina? – Deoarece virginele nu pot face comparatii.â€Â
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde h0va » Mar Ian 04, 2005 8:24 pm

bre peer-2-peer
Ei bine, multe dintre onorabilele domnisoare care merg fecioare la altar ajung in scurt timp sa-si insele sotii, fie din cauza ca nu sunt satisfacute (motiv oarecum intemeiat), fie pentru ca SUNT CURIOASE CUM ESTE ALT BARBAT sau din PLICTISEALA!


i'auzi..astea care nu se phoot pe rupte inainte de maritish se plictisec mai repde sau cum..in principiu ce te faci dak iubesht o persuana care n'a mai trecut shi pe la altzii anterior? ii dai papucii shi'o invitzi sa te contacteze dupa ce shi'a facut rodaju' la veveritza?

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde carramba » Joi Ian 06, 2005 2:51 am

ba, voi va dati mari
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

Mesajde carramba » Joi Ian 06, 2005 2:54 am

:hehe: :hehe: faza cu virgina pe care o cresti si dupe vrea sa vada cum e cu altu mis-a intamplat si mie si nu e chiar ca-n filme, iti vine sa faci treaba aia cu tesla.
admit ca de obicei sentimentele nu alege, da' de aici si pana la a te tine de oo cand afli ca e virgina e ca de la normal la patologic.
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

Mesajde carramba » Joi Ian 06, 2005 2:57 am

BuBBLeS scrie:ma.. va e rau? :P o fii demodata kestia asta cu virginitatea,da' recunoasteti ca toti v-ati dori o virgina! La baieti e altfel.. eu una kiar n-as vrea un virgin >:)

virgine vor numai aia care n-au avut, crede-ma. :cool:
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

Mesajde PeerGynt » Joi Ian 06, 2005 2:19 pm

Cred ca n-am fost destul de clar si am si exagerat putin.

Evident, daca o iubesti cu adevarat, n-ai ce face, te tii dupa ea... Si cum o fi viitorul, asta e! Important e sa fii fericit acum, nu sa te gandesti ca te paraseste dupa 10 ani de casnicie.

Eu ma refeream in special la modul de gandire al unor fete, care considera ca trebuie sa fie pure la maritis si isi inchipuie ca vor fi fidele toata viata. Practica demonstreaza altceva...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Izabela » Joi Ian 06, 2005 11:45 pm

Pacat ca nu sunt indicatori de virginitate si la baieti. Pentru ca la cum fac sex unii cam 80% ar fi virgini.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Ian 07, 2005 8:00 am

aha. inseamna ca i-ai testat pe toti de stii care este procentul celor care "ar fi" virgini.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde LoveVerde » Sâm Ian 08, 2005 9:37 am

"dezvirgineaza-ma da vezi sa imi si placa si eu nu fac nimic, ok?"

problema de mai sus nu se aplica doar la cererea de pierdere a virginitatii, ci la sexul pe care il cer in general femeile. urasc femeile care asteapta de la un barbat sa faca tot, fara ca ele sa dea nimic, dupa care sa mai critice: "e slab in pat" ... dar unele proaste nu se gandesc ca nu trebuie sa le placa doar p****lor? ce sa ofere barbatul daca nu da femeia nimic? nici nu se mai chinuie ... trebuie sa stie si femile ce sa ofere !!!!! OMFG

(nu stiu daca are prea mare legatura cu subietcul dar e o problema care ma enerveaza de mult)
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde carramba » Sâm Ian 08, 2005 6:34 pm

Inimi & Cutite scrie:Virginitatea nu e deloc demodata, e ceva special . Oricum multi aleg sa renunte la ea,dar nu e de moda veche, e ceva ff. rar intalnit ca un diamant.

tu esti gagica sau baetzel, ca prea le zici cu foc?
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

wow

Mesajde carramba » Sâm Ian 08, 2005 6:37 pm

Izabela scrie:Pacat ca nu sunt indicatori de virginitate si la baieti. Pentru ca la cum fac sex unii cam 80% ar fi virgini.

la baieti sunt cei mai multi si mai vizibili indicatori de virginitate..trebuie doar sa stii sa te uiti. unii nu scapa de ea nici dupa ce au copii. :ham:
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

go go swat

Mesajde carramba » Sâm Ian 08, 2005 6:42 pm

tati, ti-am citit textele si esti ok, da' daca fata nu vede asta, te chinui degeaba; in plus, vezi ca am zis ceva mai deunazi si nu s-a obosit nimeni sa vada cum e cu fetele pe care le cresti...n-am io toate raspunsurile, da' crede-ma ca stiu ce vorbesc de data asta. nu tre' sa iei de bun ce zic, da' retine, atata tot.
in rest, cine merita sa ai niste cojones cat china?
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

Mesajde carramba » Sâm Ian 08, 2005 6:43 pm

pogo era cam betutz?
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

Mesajde carramba » Sâm Ian 08, 2005 6:44 pm

nu cred ca ai cine stie ce erectii la 4 anisori, iar aia mica o fi fost ea precoaca, da' parintii ei nu stia?
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

right to the spot!

Mesajde carramba » Sâm Ian 08, 2005 6:49 pm

J'adore scrie:Stiu ca sunt mica, si ca nu ar trebuii sa ma bag in discutIle astea, SI CICA NU STIU NIMIC DESPRE CHESTII DASTEA.....BLABLABLA!
Dar, eu personal cred ca virginitatea e super demodata si o tampenie, dar si prea devreme e rau, am cunoscut fete care la 13, 14 ani au facut-o, si aia cu 3-4 ani mai mari ca ele, nu au facut nimic altceva decat sa le dea papucii, si cand au auzit ca au fost primii, nu au zis nimic altceva decat ca nu stiau ca au fost primii...yeah right!
Cum mi-a zis o persoana foarte aproPiata, CAND ITI VINE ITI VINE, DAR TREBUIE SA VREI SI SA FI GATA SA ITI ASUMI RESPONSABILITATEA!:) :o

ce intelegi prin a-ti asuma responsabilitatea?
teoretic e corect ce spui, dar sunt curios daca stii ce zici, de fapt. :ham:
carramba
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Dec 17, 2004 12:25 am
Localitate: la munca

Mesajde Abita » Lun Ian 17, 2005 10:06 pm

Eu mi-am pierdut virginitatea la 24 de ani. Am tot asteptat (si sincera nu stiu de ce) ca sa dau "ce aveam eu mai de pret" unuia care chiar nu merita. Dar nu regret. Oricum cu mine inca e ca si cand as fi virgina. Cred ca pot pacali usor pe cineva ca sunt virgina.
Avatar utilizator
Abita
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:00 am

Mesajde Mariner101 » Mar Ian 18, 2005 5:02 am

star_sad9 scrie:apoi, in cazul casatoriei, o vor virgina...


S-o crezi tu ca o vor virgina! O vor experimentata, harsita, sa fi incercat de toate, si sa nu aiba inhibitii. Asta vor! Poate vrei tu o virgina, dar iti spun din experienta, ca te simti ca un profesor : o luam de la bastonase si liniute. Adica n-ai avut nici o problema inainte, si dintr-o data, stai asa, ca io nu stiu ce e aia, sunt fecioara, nu vreau sex oral, nici anal, nu stiu nimica si nu sunt pregatita! Primul lucru pe care mi l-a spus dupa primele contacte, a fost : ce proasta am fost sa astept atata : am irosit ani buni din viata mea! Imi pare rau dupa ei
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde Mariner101 » Mar Ian 18, 2005 5:13 am

cool-girl scrie:totzi vor cam acelasi lucru,.. sex.. indiferent daca e ceva trecator.. sau e love adevarat catzi dintre voi atzi vorbi cu o fata care e virgina.. si nu vrea sa mearga mai departe.. din diferite motive.. ?? sau.. mai bine zis.. cat timp.. ?


cool-girl, io aveam 22 de ani cand am facut chestia asta, si am asteptat 18 luni pe uscat, sa ajungem la sex, (si suntem impreuna si acum!) asa ca vei mai gasi si indivizi de astia nu te gandi ca nu sunt. Ca sunt (probabil) foarte rari, asta nu-i face dacat exceptiile, care confirma regula.
Inca ceva : stiam de mult, ca in Franta, cand fetele de 16 ani sunt operate, preventiv, de apendicita, mult mame cer ca fetele sa fie si deflorate chirurgical, in timpul op de apendicita. Ce mai ziceti de asta? Asa da, mame moderne!
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde cosmicX » Mar Ian 18, 2005 6:11 pm

"N-am nevoie de o fata cuminte / vreau o bagaboanta sa ma lasa fara cuvinte"

I rest my case :)
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Ian 18, 2005 6:36 pm

Mariner101 scrie:mult mame cer ca fetele sa fie si deflorate chirurgical, in timpul op de apendicita. Ce mai ziceti de asta? Asa da, mame moderne!


chiar crezi ca e chestiune legata de modern ? io zic ca te-nseli. ia mai rumeg-o.

hint: pleaca de la ideea ca multe fete se chinuie mult prima uara, dureri, sangerari etc. multe sunt marcate si psihic de la acel moment.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde manu144x » Joi Feb 17, 2005 11:57 pm

well...parerile sunt impartite...dar yete si parerea mea...faza cu virginitatea nu e o chestie demodata...e o chestie foarte actuala...e ushor sa te dezvirginezi....dar e greu sa te abtii pana la casatorie...sincer...din cate am inteles aici e la moda sa nu fii virgin inca de tanar...si asta ii face pe unii mai experimentati...deh...vrajeala...nu sunteti cu nimic mai experimentati...si ne mai miram totusi de unde apar toate sectele astea cu nebuni care considera ca f**** este ceva perfect normal cu oricine oricand oriunde in orice sens...si ne miram de ce exista oameni gay...exista pentru ca sexul e considerat doar placere...nimic mai mult...just a way to have fun...pacat...cause it`s not...it`s more than that...bineinteles ca o vreau virgina...de ce ? pentru ca vreau sa fie a mea 100% si NU cred ca o relatie se bazeaza pe sex in proportie de 70% pt ca dupa 30-40 de ani ce faci...? ca de imbatranit tot imbatranesti...si de zbarcit tot se zbarceste...shi ce faci...? divortezi ca sa iei o p**** mai tanara ? hehe...(asta doar daca sunteti ceva jen tziriac) well...sincer...is virgin si nu cred ca exista fata sa ma convinga sa nu fiu pana dupa casatorie...pt ca nu cred ca demodat sa fi virgin...e ceva de ce putzini sunt in stare....sa fim serioshi cine nu e in stare sa faca sex...come ooooooooooooooon...?
PS...presimt ca pe viitor o sa trimitem copiii la 7 ani in prima zi de scoala cu prezervative in ghiozdane si in penare...(just in case)
manu144x
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 17, 2005 11:41 pm
Localitate: aicea

Mesajde Wild Rose » Vin Feb 18, 2005 12:02 am

manu144x, tu chiar crezi ca la 40-50 de ani oamenii nu se mai fut? Pardon.. Nu mai intretin relatii sexuale? :hehe:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Izabela » Vin Feb 18, 2005 1:24 am

manu144x scrie:sa fim serioshi cine nu e in stare sa faca sex...come ooooooooooooooon...?


deocamdata tu, manu(presupun ca o faci manual), daca zici ca esti virgin.
Nu fi fraier si du-te si te freaca si tu nu de alta dar ca sa castigi ceva experienta, sa stii cum s-o iei ,ce sa-i faci, nu e bine sa fiti amandoi neexperimentati.
Or sa va intrebe parintii a doua zi dupa noaptea nuntii: Ei, ati dormit impreuna, na cum a fost?
Si o sa le raspunzi: Da, dar n-am dormit prea bine ca ma intepau papusile ei in coaste, iar dimineata nu mi-am mai gasit 3 masinute.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde manu144x » Sâm Feb 19, 2005 1:58 am

eu ma refeream in principal ca o relatie nu trebuie sa se bazeze 70% pe sex...daca e asha e o relatie pierduta...iar cand aud de unii care ishi lasa parteneru pt ca nu se stia la pat...mi se pare penibil pur si simplu...chiar s-a pierdut dragostea undeva pe drum...? sau se confunda prea mult cu sexu...?
manu144x
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 17, 2005 11:41 pm
Localitate: aicea

Mesajde nonick » Sâm Feb 19, 2005 4:23 am

manu144x scrie:eu ma refeream in principal ca o relatie nu trebuie sa se bazeze 70% pe sex...daca e asha e o relatie pierduta...iar cand aud de unii care ishi lasa parteneru pt ca nu se stia la pat...mi se pare penibil pur si simplu...chiar s-a pierdut dragostea undeva pe drum...? sau se confunda prea mult cu sexu...?

Hai sa zicem ca esti virgin si naiv.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Izabela » Mar Feb 22, 2005 10:16 pm

manu144x scrie:eu ma refeream in principal ca o relatie nu trebuie sa se bazeze 70% pe sex...daca e asha e o relatie pierduta...iar cand aud de unii care ishi lasa parteneru pt ca nu se stia la pat...mi se pare penibil pur si simplu...chiar s-a pierdut dragostea undeva pe drum...? sau se confunda prea mult cu sexu...?


Sa stii ca nici cea mai sexuala relatie nu se bazeaza 70% pe sex, daca ar fi sa ne luam dupa timpul cat partenerii fac sex. Daca o faci in medie de 3 ori pe saptamana a cate 1 ora (asta daca suntem generosi cu cifrele), facand un mic calcul reiese: 3*1 / 24*7 = 0.017 ---> 1.7% . Hai sa zicem daca te numesti Casanova iti permiti vreo 5% macsim 10%.

Manu, nu-i asa ca atunci cand mergi la piata sa cumperi o lebenita mare omul iti decupeaza o bucatica ca sa-l gusti sa vezi daca e bun, ca altfel nu merita sa te chinui sa-l cari pana acasa si pierzi si banii. Ei tot asa se intampla si aici. Casatoria e o investitie pe termen lung.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Crist1na » Mie Feb 23, 2005 1:18 pm

Da,ai dreptate,manu144x: daca o relatie se destrama din cauza sexului,atunci n-a fost o relatie adevarata + nu ar trebui sa se faca presiuni asupra virginitatii. Nu e un subiect asa de important pt.ca nu conteaza daca esti virgin(a) sau nu (bineinteles daca esti, chestia asta te face mai special).
Referitor la lubenita, eu n-as compara pentru ca poti avea surprize placute si cu o lubenita pe care n-ai gustat-o.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde Lauri-k » Vin Feb 25, 2005 3:37 pm

O.K.
Acum am terminat de citit toate mesajele postate de voi toti, fiecare aveti dreptate din punctul vostru de vedere si, vorba aia, gusturil nu se discuta. Plus ca fiecare are dreptul la opinie.
Daca virginitatea este demodata?
Sigur este faptul ca vremurile s-au schimbat, si odata cu ele si oamenii. Unde acum 50 de ani daca nu erai fecioara in noaptea nuntii erai privita chiorasi si considerata o rusine pentru familie, si la fel se intampla si daca nasteai un copil din flori (unele familii isi trimiteau fetele aflate in asemenea situatii sa nasca prin munti sau la o manastire), acum aceleasi lucruri sunt privite cu oarecare ingaduinta de catre societate.
Pierderea virginitatii ar trebui sa fie un act voluntar. Cele mai stupide situatii sunt alea in care auzi cate un tip, care probabil se crede darul Domnului pentru femei pe pamant, spunandu-i fetei ca o paraseste daca nu face sex cu el. Si e dureros cat de multe fete isi incep viata sexuala cu si din cauza tipilor de genul asta. Nu fiindca ar vrea ele sa faca acest pas, ci din teama de a nu il pierde pe respectiv.
Si cand, dupa ce obtin ceea ce vor de la ele, aceiasi baieti/barbati care le declarau fetelor iubire vesnica, isi indreapta pasii (si nu numai) catre alte orizonturi, doare sa le vezi pe acestea cazand in disperare si facand (sau incercand sa faca) gesturi disperate.
Am fost martora la un asemenea caz cand eram in liceu si una dintre colegele mele a vrut sa se sinucida pentru ca a aflat ca cel care fusese primul barbat din viata ei, era de fapt insurat si avea acasa nu numai o sotie dar si o fetita.
Si atunci, cata incredere poti sa ai in barbati, cand sunt in stare sa distruga viata unui copil (pentru ca daca ma gandesc mai bine asta era ea atunci, un copil) doar pentru a-si satisface poftele? (si aici nu sunt vizati toti barbatii, doar acea categorie)
Dar ce zic?!
Cata incredere poti sa ai intr-o femeie? Cand, dupa cum bine ziceti voi, o iei virgina, o inveti ce si cum, si dupa ce da fata de gustul..... iubitului, iti pune coarne de nu mai sti daca cea de langa tine e femeia pe care tu o iubesti si careia i-ai daruit tot sufletul, sau o tarfulita oarecare.
Dupa cum vedeti, nu sunmt sexista. Cred ca inainte de sex intr-o relatie ar trebui sa existe intelegere incredere si iubire (toate impartasite de ambii parteneri) si abia dupa aceea sex.
Vor sau nu barbatii o femeie virgina in noaptea nuntii?
Varul meu adesea imi spune: " Laura, daca nevasta-mea e virgina in noaptea nuntii cred ca fac un circ cu ea de nu se vede. Pai ce sa fac, stau sa o invat atunci ce si cum sa faca?
Bina, acuma stiind-ul cum il striu eu pe varu-meu, nu asteapta el noaptea nuntii. :) O initiaza el mai devreme, mult mai devreme, in toate tainele amorului.
Eu insami nu as vrea un ... flacau... in patul nuptial.
Exista o varsta potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala?
Aici intervine dezvoltarea fizica si psihica a fiecarei fete si a fiecarui baiat in parte. Mai e vorba si de alegerea sau gasirea partenerului potrivit si multe alte chestii.
Vad ca multi dintre voi vorbiti despre virginitate si dati de inteles ca acea fabuloasa prima data s-a intamplat deja (cu mai mult sau mai putin timp in urma), dar foarte putini aveti ... sa-i zic curajul?... de a spune care a fost varsta la care ati facut cunostinta cu placerea, voluptatea, poate cu orgasmul. Si discut cu multi baieti care considera ca prea putine fete mai sunt virgine dincolo de varsta majoratului, asta probabil ca sa nu zica 15- 16 ani.
Eu de exemplu am facut prima oara dragoste cu prietenul meu la astronomica varsta de 19 ani :). Pana si prietenul meu (care e trecut bine de varsta inocentei adolescentine) a fost putin mirat. Iar cel mai bun prieten al lui (ca deh, trebuia sa impartaseasca cu cineva o asemenea ... sa-i zicem surpriza :) ) i-a spus sa o lase incolo de vrajeala ca e imposibil asa ceva. (cel putin sunt multumit ca mi-a spus si mie ca a vorbit cu el despre asta, si ce i-a spus).
Suntem si acum impreuna si ne merge nesperat de bine. Si stiti ce? Nici nu ma gandesc ca as putea vreodata sa ajung sa-l insel cu alt barbat. Asta pentru ca in el am gasit tot ceea ce am nevoie, atat pe plan fizic, cat si afectiv.
Cred ca ati obosit sa cititi acest mesaj, daca ati avut rabdare sa il cititi pana la capat. Eu stiu sigur ca am obosit scriind-ul. Asa ca am sa ma opresc aici, cu speranta ca randurile mele nu au deranjat pe nimeni.
Va astept sa-mi comentati, sustineti sau negati punctul de vedere.
Cu respect, Laura
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron