Sex oral (pozitia 69)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

69 va convine?

sunt dezgustat de asa ceva
14
11%
mi-ar place dar nu am avut ocazia
32
26%
practic de fiecare data
41
33%
practic ocazional
37
30%
 
Voturi totale : 124

Ei ei

Mesajde MissBugMafia » Lun Oct 21, 2002 4:22 pm

B-O-B-O ...macar Cain a fost singuru` care mi`a explicat cum se face....;)
De aceea ii voi raspunde : (offtopic) Da...am 16 ani si`s virgina....deocamdata...ca maine cine stie ce se poate intampla:p :D
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: sex oral

Mesajde sabian » Joi Feb 13, 2003 11:47 am

De fapt 69 se poate facein mai multe...pozitii. (prietenii stiu de ce).
Important e ca face parte din jocurile erottice si fara ea parca nu e complet actul sexual. Femeile sint oarecum mai reticente la pozitia asta, dar odata ce prind gustul nu le mai opresti. E dovedit stiintific ca placerea oferita de sexul oral e mai intensa decit in timpul actului sexual. Deci: spor la treaba, prieteni!
sabian
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 9:26 pm
Localitate: bucuresti

:)

Mesajde MissBugMafia » Vin Feb 14, 2003 12:22 pm

Hai ca stiu si eu cum ii... si chiar poate fi ori el despurpa ori cu... dar el prefer sa fie el.

69 rulz
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde deampulea » Vin Feb 14, 2003 1:46 pm

alex: io il fac cand vrea muschii mei ... si-ai ei :))

io cred ca e mai bine pe rand... te concentrezi mai bine... da' din cand in cand mai merge si 69 pentru variatie...

parerea mea
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde o.O » Dum Feb 16, 2003 5:34 pm

sabian: din cite mi-am dat eu seama ,orgasmul clitoridian (asa se scrie?) este foarte diferit de cel vaginal.. avantajul celui vaginal este ca poate fi repetat la nesfirsit, in vreme ce clitorisul devine extrem de sensibil, chiar dureros, dupa un orgasm de-al lui (asta in cele mai multe cazuri, nu in toate). Plus ca un orgasm vaginal poate fi atins in citeva secunde, in vreme ce clitorisul trebuie stimulat MULT mai mult
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Re: :)

Mesajde n3aGabitz » Mar Feb 18, 2003 10:44 am

Initial trimis de MissBugMafia
Hai ca stiu si eu cum ii...
69 rulz


sa intelegem ca ai supt si tu in sfarsit un penis mami?
ti-a placut? hai fii sincera!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde curly » Mar Feb 18, 2003 2:30 pm

idiotule,tocmai a zis ca i-a placut!
din cauza unor idiotzi ca matale se retzin multe femei de la a oferi/primi unele placeri
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde ROBAKITA » Mar Feb 18, 2003 3:39 pm

Pozitia 69,e una din pozitiile mele preferate mai ales si daca e si reciproc e si mai bine,cind e reciproc amindoi partenerii isi pot da seama de placerea care i-o provoaca partenerul si duce la un sex oral mult mai fierbinte si mult mai palpitant,bineinteles ai nevoie si de partenerul ideal pentru asa ceva,nu de un papa lapte care nu stie nimic,iar cel separat adik el primul si apoi tu lui,imi place sa ii fac lui ,dar mie mai putin sa-mi faca ,nu stiu de ce nu rezist si ma bufneste risul,deci un 69 el deasupra si eu dedesubt,pot spune din propria experienta ca e super fain:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde deampulea » Mar Feb 18, 2003 3:47 pm

robakito: sa-ti traiasca coerenta
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde MissBugMafia » Mie Feb 19, 2003 10:34 am

n3aGabitz
1. Nu`mi spune "mami" ca ma seaca
2. da am incercat si ce propui? asta nu inseamna ca sar cu gura in pula oricui! O fac doar cu cel cu care is de un an de zile... si care`i faza?
Si cum adica "in sfarsit"? ?? inca nu am nici 17 ani

Curly... chiar crezi? :)
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 3:14 pm

Se pare ca majoritatea care a-ti postat aici nici macar nu ati incercat aceasta pozitie. Cum puteti sa ziceti ca 69 e o pozitie incomoda? nu e deloc incomod, baiatul nu sta cu capul ridicat si fata sta foarte bine pe baiat. Incercati si dupa aceea puteti sa ziceti ca 69 e o pozitie nasoala. Mie imi place la nebunie si o practic cu prietena mea de fiecare data cand fac dragoste cu ea. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Ciudat

Mesajde Love2Fly » Sâm Mar 08, 2003 12:23 am

Eu am impresia ca pe forumul asta se minte pe rupte. Toata lumea e macho, toata lumea e super experimentata sexual, fetele fac sex oral "la greu", baietii dau limbi mai mult decat sug fetele si tot asha. Sa va spun ce cred eu: eu cred ca in general pe net toata lumea se da ceea ce ar vrea sa fie. Uitati un exemplu:
,imi place sa ii fac lui ,dar mie mai putin sa-mi faca ,nu stiu de ce nu rezist si ma bufneste risul,deci un 69 el deasupra si eu dedesubt,pot spune din propria experienta ca e super fain

Pai frate! asta e o parere unanima a fetelor de pe forum. De aici inteleg cateva lucruri:
1. Ori sunt fetele de pe aci prea occidentale
2. Ori se minte (varianta concludenta)
3. Mint tovarasii mei cand spun ca atunci cand le zic prietenelor lor sa-si faca si cate un sex oral mic si ele nu accepta ca sunt rusinoase. Si mai ales eu am mint pe mine! Eu personal n-am gasit inca fata care sa fie atat de "deschisa" la aceste practici sexuale. Si nici colegii de facultate si nici amicii etc...so....
cut the crap people and say the true and nothing but the true.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Sâm Mar 08, 2003 3:21 am

"1. Ori sunt fetele de pe aci prea occidentale
2. Ori se minte (varianta concludenta)"


mai e o varianta:

3.ori tu sugi pula si esti un bou!(ti-o spun aici si pentru subiectul "cu sau fara facultate".handicapatule!faci parte din cei care trag tara in jos!muie!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Si chiar mai e una!:)

Mesajde Love2Fly » Dum Mar 09, 2003 12:47 am

3.ori tu sugi pula si esti un bou!


4. Ori o s@#i tu nefiresc de mult si te simti al dreaq de lezat de spusele mele. Ce? acoperi anumite persoane? sau iti place sa categorisesti omul dupa sex.?(dealtfel clasic tie)

ti-o spun aici si pentru subiectul "cu sau fara facultate".handicapatule


Intradevar....ceea ce banuiam despre tine se confirma!:) iar te simti lezat!
Stii ce? te ataci prea mult! cred ca ti se trage de la iarba cretinule!:)

faci parte din cei care trag tara in jos!muie!


Oh...sefule! aici te-ai intrecut pe tine. Nu stiam ca prostia poate fi impinsa la limita imposibilului. Insa de la cretini idioti ca tine ma astept. Bine ca o tragi tu in sus fumand iarba si imbatandu-te si frecand menta prin baruri si prin discoteci ca sa te simti cool si ca sa f@#$ tu mult!.....lol......esti exemplul tipic de om care la 30 de ani se va uita la viata printr-un geam de mercedes, din exterior(ca sa citez 2 clasici)......
Bafta tie !:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Ciudat

Mesajde ROBAKITA » Lun Mar 10, 2003 1:22 am

Initial trimis de Love2Fly
Eu am impresia ca pe forumul asta se minte pe rupte.

Pai frate! asta e o parere unanima a fetelor de pe forum. De aici inteleg cateva lucruri:
1. Ori sunt fetele de pe aci prea occidentale
2. Ori se minte (varianta concludenta)
cut the crap people and say the true and nothing but the true.



O parere ''unanima'' care din pacate era parerea mea,deci daca vrei sa te convingi ,ia avionul din Canada si vino pina in Grecia sa-ti fac o demonstratie,asta in caz daca si numai daca arati gen ''Richard Gere'',fac ce vrei tu :D :D :D .

Nu stiu cum sint ceilalti dar daca mie imi place sa ''fac'' ,mai putin sa mi se faca,care e problema,normal ca am si eu unele preferinte,depinde si cine le ''face'':p :p .Intr-adevar atunci cind spui adevarul nu te crede nimeni ,:rolleyes: :rolleyes: ,ce viata de ''rahat'':confused: :confused:
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde marian jan » Lun Mar 10, 2003 6:01 pm

e ultimul post in care te bag in seama.nu pot decat sa-ti raspund:iarba calmeaza :o

parazitii nu sunt clasici,cauta in dictionar semnificatia cuvantului.dar sa iti raspund :shoot yourself!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

:)

Mesajde Love2Fly » Mie Mar 12, 2003 12:42 am

deci daca vrei sa te convingi ,ia avionul din Canada si vino pina in Grecia sa-ti fac o demonstratie,asta in caz daca si numai daca arati gen ''Richard Gere'',fac ce vrei tu


:( Ah sefa' ce onoare pe capu' meu!:) vrei sa-mi demonstrezi ca se poate si asha ceva? lol....pai eu nu prea stau in Canada ci in "eterna si fascinanta Romanie" deci ne despart vreo 800-1000 de Km!:)

;P ;P Damn! si am fost prin septembrie prin Paralia-Katerini si prin "Tessaloniki"....si n-am avut ce face....:)...poate mai vin la toamna prin Grecia daca ma tin buzunarele....atunci nu o sa scap ocazia sa te intalnesc :p

parazitii nu sunt clasici,cauta in dictionar semnificatia cuvantului.dar sa iti raspund :shoot yourself!


Nici nu ma asteptam sa intelegi fraza!:) Tipic!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde ROBAKITA » Mie Mar 12, 2003 1:43 pm

:) nasol ,daca ai fost prin Katerini si nu ai avut ce face,asta drept dovada nu ai stiut unde sa ''bati'':P

Am zis ca fac demonstratie numai si numai daca arati ca Richard Gere ,fac ce vrei tu ,iti zice ''shefa'',lool

Cand mai vii in Grecia si vrei sa ai ce ''face'' da un ''ragnet'' si poate iti fac un discount in camping-ul meu :)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde angel_girl » Sâm Mar 15, 2003 6:02 pm

Nu conteaza pozitia!Conteaza sa te simti bine!!
angel_girl
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 3:06 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Pizzi » Lun Mar 17, 2003 11:16 am

Angel_girl aici era vorba doar de pozitia 69, ce parere ai despre ea, daca ai practicat-o vreodata, etc. Intelegi? sau trebuie sa-ti desenez. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde MissBugMafia » Sâm Apr 26, 2003 3:17 pm

Care ati incercat 69 in picioare?Eu am incercat.... normal ca el ma tinea:)).M`a cam lasat masca da mi`am intrat rpd "in rol". A fost dragt pacat ca nu am rezistat mult.... cu capu`n jos.
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

looool

Mesajde n3aGabitz » Mar Apr 29, 2003 2:33 am

pizzi: i-ai facut frate desenu la fata? :)))))
missmafia: esti o balerina sa mor........ma uimesti cu post-urile tale
adevaru e ca daca isi dadea el drumu din pozitia aia...nu te vedea prea bine :P da cred ca te descurcai tu!

safe sex!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Bamse » Mar Apr 29, 2003 3:14 am

Parerea mea : e o pozitie nasoala!
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Re: Re: Ciudat

Mesajde vali » Mar Apr 29, 2003 3:29 am

Initial trimis de ROBAKITA
Nu stiu cum sint ceilalti dar daca mie imi place sa ''fac'' ,mai putin sa mi se faca


e a 2a oara cand aud asta la o fata.
si pretena mea mi-a zis la fel. ok, e jenant, care e cauza? nu ne pricepem sau nu prezinta interes pentru voi?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde MissBugMafia » Mar Apr 29, 2003 4:47 pm

Maaaa deci daca`si dadea drumu in pozitia aia eu ma cam inecam...
Pt ca`s la inceput inca....are grija de mine si inainte sa termine ma pune si se pune intr`o pozitie mai umana, ca altfel, la pozitiile lui nu`mi gasesc nici gura, sa`i bag p#@ in ea.
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde ROBAKITA » Mar Apr 29, 2003 8:52 pm

Nu e jenant,vali sau ca nu ati sti cum sa o facet,dar nu stiu,mie cel putin imi place sa il fac pe el sa se simta bine,decit pe mine care ma apuca risul si nu se ajunge la nimic,adik sint mult prea incordata si rid ,ma ghidil si nu ''inteleg'' nimic,dar au fost si dati in care am reusit sa ma abtin sa nu rid si sa ''inteleg'' cit e de excitant si cit e de frumos,depinde si de cine iti face si cum iti face:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde vali » Mar Apr 29, 2003 9:09 pm

1. eu zic ca ma pricep cat de cat (n-am avut plangeri pana acum)
2. sigur nu se gadila

nu ca m-ar deranja foarte tare, da daca ea mi-o suge, tre sa bag si eu botu, nu?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mar Apr 29, 2003 9:45 pm

Cam asa ar fi,dar poate pe ea nu o excita daca iti bagi botu' :)si ii place numai sa o ia:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde vali » Mar Apr 29, 2003 10:15 pm

femeile...cine sa le inteleaga?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

.....

Mesajde n3aGabitz » Mie Apr 30, 2003 12:22 am

curly: pe cine faci tu idiot ma agariciule? daca te mai prind ca ma injuri asa aiurea te ard...ai grije...cacat cu oki care esti!

missmafia: bravo "mami" :P (just kidding)

robakita: sa inteleg ca te gadili repede?

vali: nu stiu frate....cred ca nici cu telepatia nu am ajunge undeva cu femeile...asta e.
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron