Cat ne cunosc fetele?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde roger » Vin Noi 01, 2002 2:13 pm

Initial trimis de PreferatA



ah ah ah si la femei nu e sansa sa faca cancer sau altceva dupa ce ishi pun silicoane ? dupa o anumita perioda? mda dar ele cred ca daca fac asta sunt mai plakute .. si prietenul o sa o aprecieze mai mult ... plus ka se simte ea mai bine ? si te asigur ka si un tip kare o are mika o sa se simta mult mai bine daca face implanturi dar deh kum voi suntetzi mai frikoshi sau mai komozi .. va multzumitzi ku ce avetzi ...
SIZE=3]ma intreb oare chinezii kum ishi satisfac amantele ?[/SIZE]



nu e nici frica, nici comoditate...este vorba despre o conceptzie cat se poate de gaunoasa la majoritate (i hate ti say it) ....Majoritatea barbatzilor crede ca numai voi suntetzi obligate sa facetzi orice pt a arata bine....
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aragorn » Vin Noi 01, 2002 4:27 pm

Mai cand vezi o tipa pe strada te uiti la sani ei si daca is mari ies in evidenta...dar daca te uiti la un barbat pe strada nu cred ca iese in evidenta ce are in pantaloni oricat de mare ar fi...

Si nu inteleg ce conceptie gaunoasa vezi tu?
Silicoanele is mult mai safe si mai ieftine decat un transplant de p*** sau proteza...si in plus unii sunt multumiti de ce au (de ex. eu)...asa ca de ce as vrea sa risc sa pierd ce am ca sa am si mai mare...si ce sa fac dupa? Ca tot aia fac cu ea, nu?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde roger » Vin Noi 01, 2002 5:30 pm

Initial trimis de B-O-B-O
Mai cand vezi o tipa pe strada te uiti la sani ei si daca is mari ies in evidenta...dar daca te uiti la un barbat pe strada nu cred ca iese in evidenta ce are in pantaloni oricat de mare ar fi...

Si nu inteleg ce conceptie gaunoasa vezi tu?
Silicoanele is mult mai safe si mai ieftine decat un transplant de p*** sau proteza...si in plus unii sunt multumiti de ce au (de ex. eu)...asa ca de ce as vrea sa risc sa pierd ce am ca sa am si mai mare...si ce sa fac dupa? Ca tot aia fac cu ea, nu?



Dear BOBO, n-am intzeles nimic. Nu-i problema. Subiectul este mult mai complex decat pare la prima vedere.
Shi cred ca se refera shi la tine pt ca vad ca eshti singurul care a simtzit nevoia sa-shi gaseasca o scuza ....
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde PreferatA » Sâm Noi 02, 2002 4:04 pm

[quote]Initial trimis de B-O-B-O
[B]Mai cand vezi o tipa pe strada te uiti la sani ei si daca is mari ies in evidenta...dar daca te uiti la un barbat pe strada nu cred ca iese in evidenta ce are in pantaloni oricat de mare ar fi...


sa inteleg ca pentru voi conteaza imaginea numai ? pai ku imaginea .. sa zicem ka o aduci pe o tipa in pat .. dar cand e vremea sa te dezbraci si o ai mika ce naiba faci ? nu se vede pe strada dar se vede in pat . sau ptr tine e important ca daca nu se vede pe strada nu poate lumea sa rada de tine .. kum rad unii de tipele blana de pe strada ... dar oare e mai imp ka nu rade lumea de tine decat ce crede persoana care ajunge in pat ku tine ? ea ce crezi ka o sa simta kand o sa vada ca o ai zuper mika desi aratzi super benga ?
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde o.O » Sâm Noi 09, 2002 5:46 am

De la ce a inceput si la ce s-a ajuns ;). Adevarul e undeva la jumatate. In vreme ce primul lucru care ne atrage la femei este aspectul fizic, aspectul nostru conteaza mai putin in comparatie cu .. hmm .. personalitatea. Ceea ce inseamna ca in vreme ce un barbat urit , dar care stie sa se descurce , poate avea aproape orice femeie doreste, o femeie urita este oarecum "blestemata" pe viata.
Iar abordarea lui roger este cel putin puerila. Stimabile, intr-adevar , femeile au puterea de a controla. Insa un barbat cu adevarat puternic stie ce sa faca si cu o femeie.



o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Mesajde roger » Lun Noi 11, 2002 9:02 am

Initial trimis de o.O
De la ce a inceput si la ce s-a ajuns ;). Adevarul e undeva la jumatate. In vreme ce primul lucru care ne atrage la femei este aspectul fizic, aspectul nostru conteaza mai putin in comparatie cu .. hmm .. personalitatea. Ceea ce inseamna ca in vreme ce un barbat urit , dar care stie sa se descurce , poate avea aproape orice femeie doreste, o femeie urita este oarecum "blestemata" pe viata.
Iar abordarea lui roger este cel putin puerila. Stimabile, intr-adevar , femeile au puterea de a controla. Insa un barbat cu adevarat puternic stie ce sa faca si cu o femeie.



o.O



Ha, ha ! Asta bun glum la tine mei ! Am mai spus shi o repet - atata vreme cat vom gandi cu alt cap decat cu cel de pe umeri, vom fi vulnerabili. Poate poponarii sa fi scapat de treaba asta.
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde o.O » Lun Noi 11, 2002 9:30 pm

atunci trebuie sa te trezesti, sa gindesti cu capul de sus.. si NU ma refer la culesul sapunului ;)
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Mesajde Aragorn » Dum Noi 17, 2002 12:57 am

Initial trimis de PreferatA
ea ce crezi ka o sa simta kand o sa vada ca o ai zuper mika desi aratzi super benga ?


Hehe nu ecazul la mine, sau te referi in general?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Aragorn » Dum Noi 17, 2002 1:00 am

Initial trimis de roger



Dear BOBO, n-am intzeles nimic. Nu-i problema. Subiectul este mult mai complex decat pare la prima vedere.
Shi cred ca se refera shi la tine pt ca vad ca eshti singurul care a simtzit nevoia sa-shi gaseasca o scuza ....


NEa roger daca s-ar referi la mine n-as posta de rusine...asa ca veziti dumitale de treaba ta si posteaza lucruri inteligente si care le poti dovedi... pe de alta parte daca tu ai probleme cu marimea ce sa faci? Fate homo ca acolo nu mai conteaza.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Re: heh

Mesajde vali » Mar Noi 19, 2002 9:50 am

Initial trimis de ROBAKITA
Multumit,apropo tu cu ce te ''lauzi''?


eu ma laud cu ... "destul" de satisfacatoare, ca nu mi-am mai masurat-o din clasa a 10a :D

alin
"si dintr-o data femeile sunt interesate de marimea p**i mele"

alin, lasa asta, mai bine da-i fetei numarul tau de telefon :D mai scurtati din conversatie
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Noi 19, 2002 9:53 am

Initial trimis de B-O-B-O
Mai cand vezi o tipa pe strada te uiti la sani ei si daca is mari ies in evidenta...dar daca te uiti la un barbat pe strada nu cred ca iese in evidenta ce are in pantaloni oricat de mare ar fi...


ete nah...cum sa nu iasa?

ia ia-ti tu niste blugi stramti sa vezi cum se observa.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Noi 19, 2002 9:54 am

Initial trimis de Alin
mentin parerera ca 85% sunt proaste rau de tot,toata consideratia celor 15%.
oricum rockeritele sunt cele mai de treaba, cele mai de gasca si cele mai tari in pat.


eu ma gandeam ca 95%

rockeritele is faine mah, dar alea de gashca nu arata bine, alea de treaba is minore si alea tari in pat tre sa le futi cu lumina stinsa. sunt patzit
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Noi 19, 2002 10:09 am

si vis-a-vis de cei cu instrumentu mic, sam kinison (dumnezeu sa-l ierte) spunea, intr-un show (tipul era stand=up comedian):

"oh yeah, i got a small dick, a tiny dick, that's why you won't mind whan i'll shove it in your ass"

:D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Noi 19, 2002 1:48 pm

Initial trimis de zoso
ete nah...cum sa nu iasa?
ia ia-ti tu niste blugi stramti sa vezi cum se observa.

si-ai sa mai observi pe langa fetite chicotind in juru-ti ,o sleahta de masculi pofticiosi ,salivand ,cu ochii iesiti ca la melc, anticipand placerea de a te pune ...in 4 labe.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Noi 19, 2002 2:32 pm

riscurile meseriei...


PS: partea faina e ca iti poti alege...fetitze sau baietzei :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde roger » Mie Noi 20, 2002 4:13 pm

Initial trimis de B-O-B-O


NEa roger daca s-ar referi la mine n-as posta de rusine...asa ca veziti dumitale de treaba ta si posteaza lucruri inteligente si care le poti dovedi... pe de alta parte daca tu ai probleme cu marimea ce sa faci? Fate homo ca acolo nu mai conteaza.


Din nou nu ai intzeles ce am vrut sa spun, dar nu ma supar, pt ca m-am prins ca nu o faci intentzionat....In alta ordine de idei, ai facut o mare obsesie pentru dimensiunile organului tau. Pacat ca nu ai fost la congresul barbatzilor, unde s-a propus ca (de vreme ce toata ziua ne mandrim cu ea), sa ne-o punem in frunte....


O.o Treaba e foatrte ushoara ca teorie, dar ca de obicei, praftica ne omoara ! Ashtept sa imi spui cam cat ai rezista in fatza unei tipe care nu neaparat arata bie, dar are sgarm shi mai mult decat atat, vrea sa obtzina ceva de la tine.,... Barbatzii sunt foarte coruptibli la favoruri sexuale. E simplu. Suntem facutzi pentru a fi coruptzi, ne place sa fim coruptzi. E ca in poanta aia "Daca ne datzi bacshish ne jignitzi. Jignitzi-ne cat de des!!". Este admirabil ca iei aparea speciei, dar nu este suficient ...Think about it ...
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

bau

Mesajde PreferatA » Joi Noi 21, 2002 11:35 am

Initial trimis de zoso
riscurile meseriei...


PS: partea faina e ca iti poti alege...fetitze sau baietzei :D


daca e mika .. nu potzi alege nika ... sau mai ai o mika sansa ku limba .... dar cu limba nu se fac copiii :))
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde SuperContra » Joi Noi 21, 2002 5:19 pm

Pai ce sa cunoasca o gaura sparta la un penis cu putin creier deasupra,
nu de alta dar trebuie sa se descurce in pat?!
SuperContra
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Oct 05, 2002 11:00 pm

Re: bau

Mesajde vali » Joi Noi 21, 2002 5:57 pm

Initial trimis de PreferatA


daca e mika .. nu potzi alege nika ... sau mai ai o mika sansa ku limba .... dar cu limba nu se fac copiii :))


ma rog, fiecare dupa posibilitati
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde SuperContra » Joi Noi 21, 2002 11:31 pm

Cat de mikuta e acceptabila?
SuperContra
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Oct 05, 2002 11:00 pm

Mesajde o.O » Vin Noi 22, 2002 2:19 am

roger, daca patesc asa ceva (deocamdata nu mi s-a intimplat) ma duc la universitate si strig in gura mare ca sint un bou ;)
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron