Cat ne cunosc fetele?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

ha?

Mesajde Joao » Sâm Aug 03, 2002 8:58 am

cum dreacu ai ajuns tu la concluzia asta?
numai de-astea cunosti?
iar chestia asta cu fetele-s un mister pt barbati e o chestie pt tuti si tute!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

parere

Mesajde szocz attila » Dum Aug 04, 2002 6:57 pm

sunt fiinte ca si noi
in era noastra asistam la o trecere subtila de la patriarhat la matriarhat... Poate acest lucru ne face sa ne punem atatea intrebari. E ok!- pana nu trecem de un stadiu de stupizenie...
Raspunsul la intrebarea generala: uneori ne cunosc prea bine!!!
Avem nevoie de ele ca de aerul pe care il respiram, si acest lucru este valabil si viceversa. -Atunci de ce sa cautam suprematia???
by -everybody!
szocz attila
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 05, 2002 11:00 pm

hmmmm,adevarat

Mesajde Joao » Lun Aug 05, 2002 10:04 pm

dar nu a negat nimeni ca nu ar fi si ele mult mai bune ca noi la multe chestii.dar si noi suntem pe primul loc la multe altele.este o relatie de interdependenta.
intrebarea mea: ele isi dau seama? noi ne dam seama?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

isi da seama?

Mesajde szocz attila » Mar Aug 06, 2002 6:26 pm

se spune , ca femeile cu varsta intre 20 - 30 de ani nu prea isi dau seama ce vor; intre 30 - 35 de ani isi dau seama ce vor, cele peste aceasta varsta prea bine stiu ce vor
szocz attila
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gabilici » Lun Sep 02, 2002 6:57 am

"sunt fiinte ca si noi
in era noastra asistam la o trecere subtila de la patriarhat la matriarhat... Poate acest lucru ne face sa ne punem atatea intrebari. E ok!- pana nu trecem de un stadiu de stupizenie...
Raspunsul la intrebarea generala: uneori ne cunosc prea bine!!!
Avem nevoie de ele ca de aerul pe care il respiram, si acest lucru este valabil si viceversa. -Atunci de ce sa cautam suprematia???
by -everybody!"


Deacord.....uneori noi, fetele, va cunoastem prea bine...asta poate fi un lucru bun si un lucru rau in acelasi timp. Da, e adevarat sunte fete proaste care nici nu vor sa va inteleaga dapai sa incerce...sunt si ele ca si o majoritate din voi...vor doar sex... asa ca fetele au un dar de a vb fffffff mult ....dar sa stiti ca daca au cap si sunte interesante in baiat...pot sa si asculte si isi dau silinta sa va cunoasca...totul depinde de felul de fata .... so nu este un raspuns anume la intrebare "cat de mult ne cunosc fetele?" doar ca fetele destepte va cunosc f bine ,poate mai mult decat ati vrea voi, si asta doar daca le dati ceva timp(nici nu trebuie mult) ...so asa ca...feriti-va de proaste dar cel mai grav feriti-va de fete destepte !!!! :)
gabilici
 

heh

Mesajde n3aGabitz » Mar Sep 03, 2002 9:22 am

si cu toate astea cat de mult ati crede ca ne cunoasteti va treziti ca nu stiti nici macar care e filmul preferat....
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Superba Oana » Vin Oct 18, 2002 6:02 pm

nu va cunoastem foarte bine in nici un caz.dar ne straduim...
oricum noua ne sta capul mai mult la sex decat voua...
si chiar daca nu ne cunoastem unii pe altii atat de bine se pare ca ne merge foarte bine impreuna...
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Oct 19, 2002 11:12 am

Sunt fete si fete. Unele ne cunosc, altele - nu. Unele isi dau silinta sa ne cunoasca, pe altele prea putin le intereseaza acest aspect. Unele incearca sa poarte o conversatie cu tine, iar cand ajung la concluzia ca nu ai nici o treaba cu un subiect anume isi spun: "Ce bou e asta", altele sunt capabile sa discute ore in sir despre cariera celor de la Animal X (am dat un exemplu la intamplare, nu imi sariti in cap). Unele incearca sa aiba o relatie cu noi (dar nu se poate din cauza noastra), altele sunt interesate doar de malai. In concluzie, daca fetele vor sa ne cunoasca - pot sa faca asta. Cu conditia sa nu isi bata joc de noi.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Lun Oct 21, 2002 3:56 am

Daca vrei o fata numa pt sex, si ea vrea numa asta, atunci nici tu nici ea nu o sa va cunoasteti in nici un fel, mai putin intim.
Daca vrei o relatie mai seriosa, atunci cunoasterea vine cu timpul, si dureaza atat cat relatia...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

B-O-B-O

Mesajde szocz attila » Lun Oct 28, 2002 4:26 pm

Initial trimis de B-O-B-O
Daca vrei o fata numa pt sex, si ea vrea numa asta, atunci nici tu nici ea nu o sa va cunoasteti in nici un fel, mai putin intim.
Daca vrei o relatie mai seriosa, atunci cunoasterea vine cu timpul, si dureaza atat cat relatia...


Intr-adevar, nimic nu este mai frumos, decat o relatie "serioasa", intelegand prin asta o relatie de suflet. Cred ca da multe ori (ptr. unii intotdeauna) acest lucru inseamna : -a trai!
Pe de alta parte o relatie bazata numai pe sex poate sa infloreasca mult timp, aducand placeri neimaginabile..
szocz attila
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 05, 2002 11:00 pm

Re: heh

Mesajde ROBAKITA » Lun Oct 28, 2002 5:03 pm

Initial trimis de original
si cu toate astea cat de mult ati crede ca ne cunoasteti va treziti ca nu stiti nici macar care e filmul preferat....

ORIGINAL,Cred ca aici ne ai cam ''jignit''tare ,voi vorbiti care uneori nici nu va amintiti cind e ziua de nastere a sotiei,sa nu mai vorbesc de aniversarea casatoriei.
Si ca sa dau un raspuns la intrebare,daca va cunoastem pe voi baietii si cam de ce sinteti in stare,adevarul e ca am putea sa stim de ce a-ti fi in stare si voi sa nu puteti face nici macar ''jumate'' din ''treaba''inceputa,ma refer la lipsa de cunostiinte ,nu mai spun de experienta. Mi s-a intimplat o data cu un tip in noaptea de revelion la SINAIA ,nu a avut cu ce face ''treaba'',necaz mare pe mine,imi venea sa mor,era MINUSCULA.
E,ORIGINAL,ce spui de asta?
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Aragorn » Lun Oct 28, 2002 5:19 pm

Robakita ce spui tu e cam cu doua taisuri...pt ca sarcul baiat daca o avea minuscula nu era vina lui, nu?
Dar totusi is curios ce intelgi tu prin minuscula? (cati cm?)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: heh

Mesajde as xxl » Lun Oct 28, 2002 7:13 pm

Initial trimis de ROBAKITA

era MINUSCULA.


o fi fost clopotzelul mic, da' poate si catedrala era prea mare ...
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

BAU

Mesajde PreferatA » Mar Oct 29, 2002 10:00 am

Initial trimis de B-O-B-O
Robakita ce spui tu e cam cu doua taisuri...pt ca sarcul baiat daca o avea minuscula nu era vina lui, nu?
Dar totusi is curios ce intelgi tu prin minuscula? (cati cm?)

dar ma rog a kui era vina ka el o avea mika ? daca makar ... nu era dotat asa makar putea sa ii confere placere "altfel "[ma refer la niste limbutze ] sau makar sa nu se mai dea la ea .. si sa nu o mai duka in dormitor daca stia ... ka are o "kestiutza " in lok de o
"kestie "

KIar asha CE POATE FACE UN BARBAT DACA ARE PENISUL MIC?
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Re: heh

Mesajde marian jan » Mar Oct 29, 2002 11:38 am

Initial trimis de ROBAKITA

necaz mare pe mine,imi venea sa mor,era MINUSCULA.


te-ai gandit ca poate si tu arati pe masura p**i baiatului?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: Re: heh

Mesajde eyewitness » Mar Oct 29, 2002 12:12 pm

Initial trimis de ROBAKITA

,necaz mare pe mine,imi venea sa mor,era MINUSCULA.


pai da papusa daca tu o ai frapiera e normal....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: heh

Mesajde ROBAKITA » Mar Oct 29, 2002 11:58 pm

Initial trimis de Alin


te-ai gandit ca poate si tu arati pe masura p**i baiatului?

Alin,parca as vorbi cu frate-miu,care e ALIN si el ,dar nu asta vroiam sa zic.
Cind spun ''minuscula''si nu era de vina p***a mea ,cu altii am avut succes,atit de minuscula ca si cu degetul era mai multa satisfactie,din pacate pentru mine nici asta nu stia sa faca.
Multumit,apropo tu cu ce te ''lauzi''?
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Re: Re: Re: heh

Mesajde ROBAKITA » Mie Oct 30, 2002 12:02 am

Initial trimis de eyewitness


pai da papusa daca tu o ai frapiera e normal....


Ma scuzi Eyewitness,nu prea am inteles noul vostru mod de a va exprima .Ce ai vrut sa spui prin''frapiera''?
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

raspuns

Mesajde ROBAKITA » Mie Oct 30, 2002 12:14 am

PreferatA,mersi pentru sustinere,dupa cum vezi ocolesc adevarul ca atunci cind o ai ''minuscula''si ma refer minuscula atit de minuscula ca si cu degatul e mult mai satisfacator.

B-O-B-O,cred ca ti-am dat si pentru tine un raspuns.Cm mult spus poate mm,ca nici cu mina nu am putut sa o cuprind,poate il mai ejutam si eu putin,ca doar era pentru mine.

as xxl,
''clopotelul mic... catedrala prea mare...'' taica dar ce crezi ca am,e una destul de normala si foarte iubita de ''voi'',pina acum nu s-a plins nimeni,ba din contra.

Intr-un cuvint nu mai cautati scuze pa aici pa colo si vedeti adevarul ca atunci cind ai in fata o femeie si nu ai cu ce face ''treaba'',nu cred ca e de vina numai femeia.
Exista destul de multe cazuri si cu ale''voastre'',din nefericire o singura data mi s-a intimplat si nu vreau sa ma mai gindesc.
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Re: Re: Re: Re: heh

Mesajde marian jan » Mie Oct 30, 2002 11:48 am

Initial trimis de ROBAKITA

apropo tu cu ce te ''lauzi''?



si dintr-o data femeile sunt interesate de marimea p**i mele :o
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: Re: ???

Mesajde roger » Joi Oct 31, 2002 8:33 am

Initial trimis de bogdanypo

Sunt de aceeasi parere cu tine.Rar mai vezi o fata careia sa-i umble mintea.Am vazut o gramada de fete care aratau beton dar cand deschideau gura iti venea sa fugi incotro o apuci, doar sa nu le mai auzi tampeniile.Eu unul m-am saturat de toate figurantele si nu rezist sa stau cu ele nici 5 minute. Recent am patit-o cu una care se lauda la toata lumea ca e cu mine dupa ce am stat cu ea cam o ora intr-o seara cand eram pilit. Ba chiar s-a laudat la colegele de servici ale maica-mii ca am frecat-o in curtea scolii(nu de alta dar macar de-ar fi fost adevarat).Am scapat de ea doar dupa ce am prins-o odata la masa cu multa lume(intr-un bar) si i-am zis ca nu-s suparat ca s-a laudat aiurea (faza cu frecatul) dar sa nu mai spuna ca i-am dat si m#ie ca ma face de toata panarama. S-o fi vazut ce fata a facut si cum a plecat ca din pusca.In rest... sunt satul de toate "tutele"....



Marfaaaaaaa ! Shi presupun, cand te-ai trezit era dimineatza shi pasarelele ciripeau, nu ?
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: ???

Mesajde roger » Joi Oct 31, 2002 8:51 am

Am intrat pe subiectul asta shi am ramas pur shi simplu ca la dentist . In afara de cateva pareri ok, numai rahturi. Urla frustrarea shi misoginismul in voi. E drept ca am vazut shi ceva pareri androgine, dar oricum nu la nivelul celor exprimate de catziva "dehsteptzi".
Razboiul femei contra barbatzi exista de cand lumea shi va exista cat lumea. In general noi barbatzii suntetm mult mai tentatzi sa greshim shi suntem foarte ushor manipulabili din aceasta cauza pentru ca de cele mai multe ori se intampla sa gandim cu alt cap decat cel de pe umeri. Avem un punct slab shi din pacate acest punct slab ne cam subjuga. Suntem tratatzi cu o oarecare indulgentza : suntem lasatzi sa trecem strada cand vrem noi, insa numai pe unde vor ele. Iar ala care a inventat vorba aia :"in spatele fiecarui om puternic (sau de succes) se afla o femeie" nu a greshit de loc. E adevarat insa ca nu l-a luat in calcul pe Michael Guest. So, ca sa picam la pace trebuie sa ne mai spalam shi noi nitzel, sa se mai murdareasca shi ele un pic shi sa ne intalnim undeva la mijloc. Altfel, acest razboi o sa continue, iar noi in permanentza vom fi obsedatzi shi porci, iar ele proaste shi curve.
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde marian jan » Joi Oct 31, 2002 11:48 am

"in spatele fiecarui om puternic (sau de succes) se afla o femeie"

stii continuarea?


....si in spatele acestei femei se afla un alt barbat care se uita la curul ei....:Dq
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: heh

Mesajde eyewitness » Joi Oct 31, 2002 12:31 pm

Initial trimis de ROBAKITA


Ma scuzi Eyewitness,nu prea am inteles noul vostru mod de a va exprima .Ce ai vrut sa spui prin''frapiera''?


ti-l citez pe as xxl :

"...poate si catedrala era prea mare ..."

concluziile le tragi tu...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

PACE

Mesajde ROBAKITA » Joi Oct 31, 2002 3:50 pm

Eyewitness,PACE,vad ca deja subiectul si-a luat alte forme.

De ce nu vreti sa recunoaste-ti ca sint barbati si cu p*** mica si nu au cu ce face treaba,mie mi s-a intimplat si nu era ''VINA MEA''.
IERTARE nici ''prapastie'' nu e ,dar nici ''gaura de soarece''.OK.
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Re: raspuns

Mesajde Aragorn » Joi Oct 31, 2002 4:44 pm

Initial trimis de ROBAKITA
B-O-B-O,cred ca ti-am dat si pentru tine un raspuns.Cm mult spus poate mm,ca nici cu mina nu am putut sa o cuprind,poate il mai ejutam si eu putin,ca doar era pentru mine.


Ori ai tu mana mare (ceea ce ma indoiesc) or ala saracu nu are nimik in pantaloni... oricum ma mir ca ati ajuns asa departe tinand cont ca tipul stia ce are (sau mai bine zis ce n-are) in pantaloni...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: PACE

Mesajde Aragorn » Joi Oct 31, 2002 4:49 pm

Initial trimis de ROBAKITA

De ce nu vreti sa recunoaste-ti ca sint barbati si cu p*** mica si nu au cu ce face treaba,mie mi s-a intimplat si nu era ''VINA MEA''.



Normal ca sunt barbati si cu p*** mica asa cum si femei plate sunt... si in plus femeile au o solutie la problema (silicoane), pe cand barbatii din pacate n-au nici una inca... si cel mai mare necaz este ca nu e vina lor.

I'm just glad that i'm not one of them :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: PACE

Mesajde roger » Joi Oct 31, 2002 7:42 pm

Initial trimis de B-O-B-O



Normal ca sunt barbati si cu p*** mica asa cum si femei plate sunt... si in plus femeile au o solutie la problema (silicoane), pe cand barbatii din pacate n-au nici una inca... si cel mai mare necaz este ca nu e vina lor.

I'm just glad that i'm not one of them :D



Nimic mai fals! Exista proteze shi implanturi, adica ai posibilitatea ca prin operatzie sa-tzi reconsideri barbatzia...Aloooo ! Pe ce lume traitzi fratzior ?
roger
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Feb 11, 2002 2:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aragorn » Joi Oct 31, 2002 9:06 pm

Pai stai putin omule... proteze si implanturi? Ok hai sa le luam pe rand...daca imi pun proteza e ca si cum as avea un picior de lemn iar daca imi fac implant sansa de reusita e mica (asta am citit pe net) iar sansele sa se intample ceva nasol sunt mari... eu cand ziceam ca nu e nici o posibilitate ma refeream la ceva sigur si de viitor si care nu afecteaza functionalitatea si felul in care simt ...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde PreferatA » Vin Noi 01, 2002 12:42 pm

ah ah ah si la femei nu e sansa sa faca cancer sau altceva dupa ce ishi pun silicoane ? dupa o anumita perioda? mda dar ele cred ca daca fac asta sunt mai plakute .. si prietenul o sa o aprecieze mai mult ... plus ka se simte ea mai bine ? si te asigur ka si un tip kare o are mika o sa se simta mult mai bine daca face implanturi dar deh kum voi suntetzi mai frikoshi sau mai komozi .. va multzumitzi ku ce avetzi ...
SIZE=3]ma intreb oare chinezii kum ishi satisfac amantele ?[/SIZE]
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron