Cat ne cunosc fetele?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Cat ne cunosc fetele?

Mesajde Syke » Vin Mai 31, 2002 10:00 pm

De o gramada de timp ne tot chinuim sa intelegem femeile. Dar ele ne intzeleg pe noi? Nu, si nici macar nu fac cel mai mic efort, pt ca in ceea ce le priveste totul e foarte superficial: "Barbatii vor doar sex". Nimeni nu se intreaba de ce, daca o fi bine, sau macar daca e asa. Toate fetele cred ca oricum ar fi noi ne simtim excelent in timpul unui act sexual, si de aia lor le e permis sa stea ca lemnele. Si pe langa toate aste tot ele sunt persecutate, si "sexul slab".
Syke
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Mai 31, 2002 12:25 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cat ne cunosc fetele?

Mesajde qeru » Sâm Iun 01, 2002 7:32 am

Initial trimis de Syke
De o gramada de timp ne tot chinuim sa intelegem femeile. Dar ele ne intzeleg pe noi? Nu, si nici macar nu fac cel mai mic efort, pt ca in ceea ce le priveste totul e foarte superficial: "Barbatii vor doar sex". Nimeni nu se intreaba de ce, daca o fi bine, sau macar daca e asa. Toate fetele cred ca oricum ar fi noi ne simtim excelent in timpul unui act sexual, si de aia lor le e permis sa stea ca lemnele. Si pe langa toate aste tot ele sunt persecutate, si "sexul slab".

pai nu cred ca-shi dau interesul sa ne cunoasca prea bine, din moment ce shtiu ca pot obtzine multe cu nurii lor, asha ca se concentreaza sa arate cit mai bine (majoritatea, ca shtiu unele care fac tot posibilul sa arate nashpa:mad: )
Avatar utilizator
qeru
Junior Member
 
Mesaje: 162
Membru din: Mar Mai 21, 2002 11:00 pm

???

Mesajde Joao » Sâm Iun 01, 2002 1:44 pm

eu am impresia ca le credeti pe fete mult prea DESTEPTE
nu zice nimeni ca unele nu ar fi,dar parca unele prea-s tute rau de tot!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Syke » Dum Iun 02, 2002 1:30 pm

Vad ca fetele stau departe de forumul asta...
Syke
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Mai 31, 2002 12:25 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Dum Iun 02, 2002 10:33 pm

pai nu stiai k fetele vorbesc despre sex doar intre ele?:p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Lun Iun 03, 2002 2:25 am

Ai dreptate mig... :)
Deci propun sa ne schimbam nickurile in nume de fete si atunci sa vezi aici ce posturi :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Eu una da

Mesajde MissBugMafia » Lun Iun 03, 2002 11:19 am

Eu una va cunosc.......
Nu stiu la ce anume te referi. Daca va inteleg?
Sincer...va inteleg. Inca pe unii baieti ii inteleg mai bine decat pe unele fete.
Si.....Joao are dreptate...putine fete gasesti care sa aiba cate ceva in cap.
Is si eu fata, da nu pot avea prietene fete. Numa` baieti.
Macar baietii stiu ce vor si nu si asa..... "fatarnici"
:N :moon:
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: Cat ne cunosc fetele?

Mesajde Vizitator » Mar Iun 04, 2002 7:21 am

Initial trimis de Syke
De o gramada de timp ne tot chinuim sa intelegem femeile. Dar ele ne intzeleg pe noi? Nu, si nici macar nu fac cel mai mic efort, pt ca in ceea ce le priveste totul e foarte superficial: "Barbatii vor doar sex". Nimeni nu se intreaba de ce, daca o fi bine, sau macar daca e asa. Toate fetele cred ca oricum ar fi noi ne simtim excelent in timpul unui act sexual, si de aia lor le e permis sa stea ca lemnele. Si pe langa toate aste tot ele sunt persecutate, si "sexul slab".


poate de multe ori.. nici nu se merita.. sa te chinui sa-i intzelegi.. dar de multe ori.. ii intzelg prea bine.. uneori.. chiar mi-ash dori sa nu-i intzeleg.. si.. e jenant.. sa stai de vorba cu el pr pima data.. si incepe sa-tzi spune,.. verzi si uscate despre ochitaii.. luna si stelele.. iar el in acest timp.. sta pierdut cu ochii in decolteu.. nici macar nu-shi ridica capu.. dar.. el nu vrea .. numa' sex.. sau.. faze.. cand treci pe langa ei.. auzi.. mama ce sani are.. mama ce fund are.. atunci ce sa mai crezi? iar.. in cazul in care nu te simtzi bine in pat.. cu prietena.. aia nu cred ca e "nesimtzire" mai bine zis.. e lipsa de "potrivire" asha.. ca.. ori.. inavatz-o.. ori.. da-i liber..
Vizitator
 

Mesajde cool-girl » Mar Iun 04, 2002 7:36 am

nu ma mai joc.. de fiecare data cand ma logehez.. verific mesajele mele.. noi.. mai citesc ceva de pe formum.. iar atunci cand postez ceva.. vad ca de fapt nu mai eram logata :((( e a treia oara.. cand mi se intampla chestia asta..
ala era tot mesaju meu.. stiu ca mesaju asta e offtopic.. da.. m-am enervat.. sorry..!!
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

Mesajde Aragorn » Sâm Iun 22, 2002 5:36 am

Codrutza si fetele stiu ce vor, si inca mult mai multe si mai bune ca noi...noi cred ca vrem o singura chestie, si atat...restul e asa, daca e e, daca nu nu...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

nui inteleg nimic!

Mesajde Joao » Sâm Iun 22, 2002 8:47 am

Initial trimis de B-O-B-O
Codrutza si fetele stiu ce vor, si inca mult mai multe si mai bune ca noi...noi cred ca vrem o singura chestie, si atat...restul e asa, daca e e, daca nu nu...



cine cred ca vrem o singura chestie?noi sau ele? vorbeste mai clar ca nu prea inteleg nimic!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Aragorn » Sâm Iun 22, 2002 1:16 pm

Scuze stai sa reformulez:

Ele cred ca noi vrem absoult numa un lucru, si anume sex...si de aia de cateva ori am avut si probleme, ca eu faceam ceva si ea interpreta gresit.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Mie Iun 26, 2002 5:52 am

mda, in afar de niste fiinte avide dupa sex altceva nu suntem...ahh, si eventual o pusculita plina de bani.

am vazut azi noapte un film in care unul din baieti ii spunea unei fete "daca ne-ati fute mai mult, poate ca nu ar mai exista atatea razboaie"

bobule, am o idee de topic: de ce sunt barbatii atat de disperati dupa sex?
raspunsul meu: pentru ca stiu ca dupa o anumita varsta nu o sa le mai mearga stromeleacul
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

mda,bun vali asta!

Mesajde Joao » Joi Iun 27, 2002 9:30 pm

pai sa stiti ca va inselati!
desi vrem 90 % sex,nici ele nu-s departe
dar noi mai avem 10% romantism de dat,ele,au numai de primit!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Aragorn » Vin Iun 28, 2002 4:24 am

Initial trimis de vali
bobule, am o idee de topic: de ce sunt barbatii atat de disperati dupa sex?
raspunsul meu: pentru ca stiu ca dupa o anumita varsta nu o sa le mai mearga stromeleacul


Pai vali de ce nu faci subiectul? Eu is de acord dar nu vreau sa-ti fur ideea ca dupa poate ma dai in judecata cu CopyRight-ul :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: mda,bun vali asta!

Mesajde vali » Dum Iun 30, 2002 6:10 am

Initial trimis de Joao
pai sa stiti ca va inselati!
desi vrem 90 % sex,nici ele nu-s departe
dar noi mai avem 10% romantism de dat,ele,au numai de primit!


hmm, diferenta dintre noi si ele este ca ele se pot abtine mai mult decat noi...noi prea suntem disperati.

bobo, lasa asha, de ce nu vrei sa ma asculti?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

te inseli vali!

Mesajde Joao » Dum Iun 30, 2002 4:15 pm

si ele si-o freaca ca si noi,numai ca nu au tupeul s-o recunoasca!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: Cat ne cunosc fetele?

Mesajde PuturOSU` » Vin Iul 05, 2002 10:54 pm

Initial trimis de Syke
De o gramada de timp ne tot chinuim sa intelegem femeile. Dar ele ne intzeleg pe noi? Nu, si nici macar nu fac cel mai mic efort, pt ca in ceea ce le priveste totul e foarte superficial: "Barbatii vor doar sex". Nimeni nu se intreaba de ce, daca o fi bine, sau macar daca e asa. Toate fetele cred ca oricum ar fi noi ne simtim excelent in timpul unui act sexual, si de aia lor le e permis sa stea ca lemnele. Si pe langa toate aste tot ele sunt persecutate, si "sexul slab".

ba,ce nu pot sa suport la ele e ca se cred importante!stau acasa(majoritatea)si freaca tv-ul pe toate canalele si cand vii acasa de la munca obosit iti reproseaza ca nu faci nimic! LA MUNCA CU VOI!
(ce tampit)
Nu conduc pe nimeni dar sunt un lider ,si-mi place sa cred ca sunt un om liber!
PuturOSU`
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Vin Iul 05, 2002 2:22 pm
Localitate: north pole

Re: ???

Mesajde bogdanypo » Dum Iul 07, 2002 4:20 pm

Initial trimis de Joao
eu am impresia ca le credeti pe fete mult prea DESTEPTE
nu zice nimeni ca unele nu ar fi,dar parca unele prea-s tute rau de tot!

Sunt de aceeasi parere cu tine.Rar mai vezi o fata careia sa-i umble mintea.Am vazut o gramada de fete care aratau beton dar cand deschideau gura iti venea sa fugi incotro o apuci, doar sa nu le mai auzi tampeniile.Eu unul m-am saturat de toate figurantele si nu rezist sa stau cu ele nici 5 minute. Recent am patit-o cu una care se lauda la toata lumea ca e cu mine dupa ce am stat cu ea cam o ora intr-o seara cand eram pilit. Ba chiar s-a laudat la colegele de servici ale maica-mii ca am frecat-o in curtea scolii(nu de alta dar macar de-ar fi fost adevarat).Am scapat de ea doar dupa ce am prins-o odata la masa cu multa lume(intr-un bar) si i-am zis ca nu-s suparat ca s-a laudat aiurea (faza cu frecatul) dar sa nu mai spuna ca i-am dat si m#ie ca ma face de toata panarama. S-o fi vazut ce fata a facut si cum a plecat ca din pusca.In rest... sunt satul de toate "tutele"....
bogdanypo
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Iul 04, 2002 10:55 pm

bah vere

Mesajde Joao » Lun Iul 08, 2002 9:26 pm

ce legatura are povestea ta ,cu cat de mult ne cunosc fetele?
parerea mea este ca multi dintre noi suntem la fel de ignoranti ca si ele,daca societatea ar fi invers,noi am fi basinosii!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Kayla » Lun Iul 22, 2002 1:49 am

De unde stiti voi ca nu va cunoastem? Chiar credeti ca tot timpul zicem ca barbatii vor doar sex? Toate stim ca fiecare barbat simte la fel ca o femeie. Deci, daca voi vreti sex rezulta ca si noi vrem sex. Si asa mai departe... Eu, una, ii inteleg pe baieti/barbati. Voi pricepeti ce e cu noi?!:confused:
Kayla
 

Mesajde dadius » Mar Iul 23, 2002 7:15 am

Initial trimis de Melutza
De unde stiti voi ca nu va cunoastem? Chiar credeti ca tot timpul zicem ca barbatii vor doar sex? Toate stim ca fiecare barbat simte la fel ca o femeie. Deci, daca voi vreti sex rezulta ca si noi vrem sex. Si asa mai departe... Eu, una, ii inteleg pe baieti/barbati. Voi pricepeti ce e cu noi?!:confused:


Poate tura asta era mai bine daca stateai deoparte!:)
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mar Iul 23, 2002 11:21 am

De ce? Va e frica sa raspundeti? Dar sunt cu bun simt si ma retrag, sa nu creez controverse.:)
Kayla
 

Mesajde Lord Barty » Mar Iul 23, 2002 1:58 pm

Initial trimis de Melutza
De unde stiti voi ca nu va cunoastem? Chiar credeti ca tot timpul zicem ca barbatii vor doar sex? Toate stim ca fiecare barbat simte la fel ca o femeie. Deci, daca voi vreti sex rezulta ca si noi vrem sex. Si asa mai departe... Eu, una, ii inteleg pe baieti/barbati. Voi pricepeti ce e cu noi?!:confused:


ah...nu....

Respekt!
Avatar utilizator
Lord Barty
Junior Member
 
Mesaje: 148
Membru din: Lun Iul 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Mar Iul 23, 2002 3:00 pm

Initial trimis de Melutza
De unde stiti voi ca nu va cunoastem? Chiar credeti ca tot timpul zicem ca barbatii vor doar sex? Toate stim ca fiecare barbat simte la fel ca o femeie. Deci, daca voi vreti sex rezulta ca si noi vrem sex. Si asa mai departe... Eu, una, ii inteleg pe baieti/barbati. Voi pricepeti ce e cu noi?!:confused:


you go girl!i agree!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mar Iul 23, 2002 9:44 pm

Ce bine imi pare!!!:D :D :D
Kayla
 

Mesajde as xxl » Mie Iul 24, 2002 7:47 am

"pana la 20 de ani femeia nu stie ce vrea,
pana la 30 de ani femeia stie ce vrea,
peste 30 de ani, femeia prea vrea ce stie"

... uite ca eu le inteleg ...
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mie Iul 24, 2002 8:41 am

Misto parere. Mi-a placut. Deci, pe moment, eu nu stiu ce vreau. Uneori e corect...:D ;)
Kayla
 

deci

Mesajde Joao » Sâm Iul 27, 2002 9:33 am

melutzo,problema e ca noi ne controlam complexele mai bine!
desi nu pare asa,dar sunt mai multi baieti dezghetati,si culmea e ca sunt exact cei la care nu te astepti!
la fete e invers!repet,parerea mea!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde marian jan » Lun Iul 29, 2002 1:25 pm

nu pot sa spun cat ne cunosc,ca nu sunt fata.oricum,dorinta de a face sex e aceeasi,existand si exceptii,normal.am intalnit si fete frigide,dar si o nimfomana....nu e bine nici asa......oricum imi mentin parerera ca 85% sunt proaste rau de tot,toata consideratia celor 15%.
oricum rockeritele sunt cele mai de treaba,cele mai de gasca si cele mai tari in pat.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori