Sex oral: el termina - tu inghiti sau nu?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Va place gustul spermei? (Primel 4 pt fete, ultimele 5 pt baieti)

Imi las partenerul sa-si dea drumul la mine in gura frecvent.
25
11%
Am incercat odata, dar de atunci deloc.
16
7%
N-am incercat niciodata, dar poate o sa incerc.
19
8%
N-am incercat nicodata si nici n-o sa incerc vreodata.
28
12%
Partenerei ii place sa-mi dau drumul la ea in gura.
40
18%
Am incercat odata, dar ea nu mai vrea.
29
13%
N-am incercat niciodata ca nici una n-a vrut.
20
9%
N-am incercat niciodata ca nu mi se pare ceva normal.
19
8%
N-am incercat inca dar o sa incerc in viitorul apropiat.
29
13%
 
Voturi totale : 225

Mesajde Mariner101 » Mie Mai 18, 2005 12:07 am

Observa (ca pe linga multe stouri si luari de par intre fete) sunt si pareri pe aicea, din proprie experienta, asa ca am sa spun si eu ceva. Oricum este foarte placut sa-ti dai drumul in gura partenerei, mai conteaza ce se intimpla dupa aceea? Noi, barbatii , oricum nu mai simtim nimic apoi, poate daor orgoliul ranit sau o timpenie de mit care se propaga aiurea! Asa ca doamnelor si domnisoarelor, ramane la latitudinea voastra personala ce sa faceti. Din xperienta mea cu femeile pina acuma, am avut cateva care m-au lasat sa-mi dau drumul la ele in gurita (si ce bine e!) dar nici una nu a inghitit, si nu m-am simtit deranjat de asta, deloc. E doar un mit prostesc!
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde M@le » Vin Mai 20, 2005 11:17 pm

Atata timp cat exista unda verde de ambele parti,orice e posibil :) A-)
Your Kiss is my command.
[font=Book Antiqua]Incubus online.
[/font]
Avatar utilizator
M@le
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Mai 19, 2005 11:00 pm

Mesajde Devlynn » Lun Iun 06, 2005 6:59 pm

bai, baieti si fete, vad ca aici e fiecare cu parerea lui! io, ca fata, va spun parerea mea! nu e o rusine nici sa faci sex oral, cu atat mai putin sa inghiti!
propria mea experienta e amuzanta, ca parima data cand am inghitit a fost din curiozitate si din cauza imprejurarilor!eram cu prietenul meu la o petrecere unde se cam incinsesera spiritele ;-) eram in living, unde se dansa, era intuneric, doar lumina de la monitor...si eram pe canapea...el cu spatele la lume....si daca ma apucasem, ce era sa fac? am inghitit....si n'a fost mare lucru! nu mi s'a parut asa special...si lui i'a placut...deci....pana la urma...why not? :)
Avatar utilizator
Devlynn
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Iun 05, 2005 11:00 pm

Mesajde Richard79 » Joi Iun 30, 2005 10:55 pm

wow devlynn, i wish i was him :D
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Vin Iul 01, 2005 5:14 pm

Aoleu, Izabelo, sper ca tot ce am citit eu pe aici scris de tine sunt fabulatii, nu realitate! Cred ca nu esti chiar in toate mintile daca ai acceptat ca un individ cvasi-necunoscut pentru tine sa te "iubeasca" de mai multe ori in stilul descris!...
:wow: Voiam sa scriu "violat", dar imi dau seama ca tu ai acceptat de fiecare data, ceea ce e destul de ciudat (dpdv al unui om normal). In al doilea rand, iarasi nu e dovada de normalitate sa pui pariuri "pe o muie mica" cu niste prieteni...

Pe de alta parte, daca stau sa ma gandesc bine, tu ai putea fi o adevarata mana cereasca pentru specia masculina! In orice caz, daca asa te porti tu de obicei, sa nu te astepti sa fii vreodata respectata.

Si mai spuneai despre Goni_q ca ar fi naiva...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

he he

Mesajde zatin » Mar Iul 12, 2005 2:25 pm

Aproape Ca M-ai Facut Sa-mi Doresc O Partida...he He
I'M NOT BAD, I JUST TAKE WHAT'S RIGHTFULLY MINE!
promit sa citesc regulile privind semnatura
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iul 12, 2005 2:53 pm

goldeart, dar nu mai bine bagi lincu direct, fara sa insiri ditamai cearceafu de post?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Iul 12, 2005 3:00 pm

Baicsule, mi-ai luat vorba din gura! :D
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Mar Iul 12, 2005 3:18 pm

eu cred ca pe goldeart il paste un avert ca am impresia ca posteaza acelasi lucru pe toate threadurile.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde SlashSnake » Vin Aug 19, 2005 9:58 am

Pt. Ice-queen 23: Foarte bine faci ca inghiti, pt.ca iti place si pt. ca vrei. Toate ar trebui sa inghititi "in stilul Ice-queen 23" si atunci placerea ar fi de partea ambelor parti.
Avatar utilizator
SlashSnake
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Aug 16, 2005 11:00 pm

Mesajde cubu » Vin Aug 19, 2005 12:29 pm

Ce placere poasa simta una care inghite, bre? Are gust de milkshake cu aroma de vanilie? Sau omusoru e unu din aia 7 centri alu ofendicioasa? ~p
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde jupanu85 » Mie Sep 28, 2005 12:52 pm

izabela vad ca tie chiar iti place sa faci sex oral si asta nu e ceva rau, iar cu "tu inghiti sau nu" cel mai bine pt un baiat este sa inghiti ca simte o placere mai mare vb din propia experenta
jupanu85
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 21, 2005 1:29 pm
Localitate: Baghdat

Mesajde Izabela » Vin Sep 30, 2005 8:34 pm

Da jupane, imi place f mult s-o iau in gura, iar acum incepe sa-mi placa si in cur. Cam tarziu, dar asta e, daca celalalt nu s-a priceput... Oricum asta-i pentru alt thread.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Cemah » Vin Sep 30, 2005 10:51 pm

NU IZA ,nu pleca..povesteste-ne cum te futzi in cur ,cum te-a mai abuzat cineva..mai stai...mie imi plac la nebunie experientele tale.Si le shi inghit ..ca sa fiu ontopic
Cemah
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Mie Iul 14, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde gigica » Dum Oct 02, 2005 11:41 am

Again, ce caterinca e pe topicul asta... ~p
Cred ca pe un baiat l-ar deranja super tare daca o scuipi ... :D Si nu prea cred ca poti sa o tii in gura ca sa ajungi sa o scuipi la baie...si altfel nu vad unde...in servetel? ~p

Oricum, daca va plangeti de gust, cand e el aproape gata, faci un deep throat si aluneca direct pe gat.... si astfel nu mai contact cu mugurii gustativi :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Oct 02, 2005 4:17 pm

faci un deep throat si aluneca direct pe gat


gigica, cat ceri pe ora de meditatie? ma gandeam s-o sponsorizez pe ramuna fro 6 macsim 12 lectii ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Oct 02, 2005 9:43 pm

primele 15 lecţii sunt gratuite.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Lun Oct 03, 2005 8:42 am

gigica scrie:Cred ca pe un baiat l-ar deranja super tare daca o scuipi ... :D


Nu pricep, de ce sa ne deranjeze chestia asta? In fine, pe mine nu ma deranjeaza... poate pe altii... :D

Chestia cu deep throating-ul nu e pentru toate fetele. Daca nu suporti chestiile infipte adanc in gat, nu stiu cum rezisti fara sa vomiti. :bolnav: Asa ca mai bine scuipi fara jena.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Oct 03, 2005 1:00 pm

nu neaparat... si mie la prima incercare de deep throat mi-a venit sa vomit, dar am mai incercat de cateva ori, si pana la urma am reusit, ideea e ca trebuie sa te relaxezi si sa o iei treptat... ca daca o iei prea repede... risti ca finalul acelei partide de sex oral sa fie undeva deaspura wc-ului si cu un iubit speriat tipand... ce-am facut???????????? :n:
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde p1tbull » Lun Oct 03, 2005 1:50 pm

am citit si eu tot topicul..multumesc fetelor ca mi-ati provocat o erectie puternica =)).
Avatar utilizator
p1tbull
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Oct 03, 2005 2:36 pm

deci pe mine nu ma deranjeaza daca scuipa sau nu si cred ca pe multi nu ii deranjeza fiindca dupa ce iti dai drumul nu prea te mai intereseaza ce se intampla cu sperma tu tocmai ai avut un orgasm si inca il savurezi :D
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde lenjerie-r » Mar Oct 04, 2005 7:20 pm

Daca nu sinteti o ''fanatica'' a felatiei spuneti doar ca primiti sexul partenerului, pe care-l adorati si iubiti, si concentrativa asupra senzatilor voastre.Cind aveti penisul in gura umflat ca un fruct in pirg, invatati sa apreciati gustul sau unic si finetea pielii sale cu limba dvs.
Apropiativa de penisul partenerului, care nu este in erectie, si incepeti sa lingeti capul , incet, ca o micuta pisicuta...El va incepe sa se umfle ca un tigru, apoi , prinde-l cu toata gura, si sugeti delicat, doar cu virful buzelor.
Apoi trageti, aspirati, asta va crea o presiune asupra penisului.Cind este complet in erectie, sugeti toata lungimea fructului sau, ca o delicioasa banana coapta.
Puteti sa incepeti sa sugeti chiar inainte ca el sa fie dezbracat, si suflati caldura gurii voastre asupra sa.Barbatii adora asta... Nu uita din cand in cand
sa ridici privirea ta galesa de scolarita catre el,si clipeste delicat din sprancene.
Printre saruturile coplesitoare mai anunta-l cat de mult il iubesti,si ce mult
adori sa-i oferi corpul tau si placeri sublime
Pentru cele care ingit sperma , oferiti 2 pahare de suc de rosii, acompaniate de telina si morcovi, inainte cu 1 ora de a face sex.Gustul spermei este super delicios..
Daca aveti nevoie de alte gusturi recomandat este prajitura de mere cu
scortisoara,dupa care suc de ananas la discretie.... :*
lenjerie-r
 

Mesajde Arthemis » Mar Oct 04, 2005 7:28 pm

goldehart stikes again!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde vali » Mar Oct 04, 2005 8:25 pm

ii sterg si userul asta, sa ne mai caute si pe alte forumuri.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mar Oct 04, 2005 9:06 pm

apreciem! mai ales ca asta cu sucul inainte de sex cu o ora a mai fost, asa ca sa vina cu ceva nou!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde vali » Mie Oct 05, 2005 7:39 am

ţelină si Chardonay
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Vin Oct 07, 2005 5:58 pm

si ce sucuri ne mai sugereaza pt a obtine alte arome? :)
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

sperma

Mesajde liviotilia » Dum Oct 09, 2005 1:33 pm

[quote="Akyta"]Acu am citit toate posturile de la sex oral da sau nu....si asta e o curiozitate de-a mea: daca o fata face sex oral partenerului, cand el termina, ea inghite, sau nu? Eu am auzit baietzi zicand ca se simti jigniti daca fata scuipa sperma su ma rog... asa ca, ziceti voi parerea voastra, indiferent ca sunteti fete sau baieti, atata timp cat vorbiti in cunostinta de cauza ]
DACA TU AI FACUT-O SI TIA FACUT PLACERE CONTINUA ASA CUM VREI TU. nU CRED CA PRIETENUL TAU SA SE SIMTA JIGNIT DACA SCUIPI.
liviotilia
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iul 17, 2005 5:58 pm
Localitate: dublin

Mesajde o_tzestoasa » Lun Oct 10, 2005 11:08 am

Iliviotilia...sunt sigura k Akyta itzi apreciaza sfatul si o sa fie impacata de acu inainte, de fiecare data cand scuipa.. dar ai dreptate, daca un lucru face placere trebuie continuat, poate se imbunatatesc si rezultatele si o sa iasa o felatie mai reusita...sa stii, Akyto k vbesc in cunostinta de cauza, cum mi-ai cerut
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde the_curse » Lun Oct 10, 2005 11:58 am

cred ca pana la urma, este problema fiecarui cuplu acest element al sexului oral:)..adica finalizarea.
Nu se face public asa ceva:) Eu unu consider ca ar fi cel mai scarbos (si in acelasi timp injositor)lucru pentru o fata sa inghita pur si simplu sperma partenerului
(vomitttt)
Avatar utilizator
the_curse
Junior Member
 
Mesaje: 181
Membru din: Dum Mar 28, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori