Sex oral: el termina - tu inghiti sau nu?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Va place gustul spermei? (Primel 4 pt fete, ultimele 5 pt baieti)

Imi las partenerul sa-si dea drumul la mine in gura frecvent.
25
11%
Am incercat odata, dar de atunci deloc.
16
7%
N-am incercat niciodata, dar poate o sa incerc.
19
8%
N-am incercat nicodata si nici n-o sa incerc vreodata.
28
12%
Partenerei ii place sa-mi dau drumul la ea in gura.
40
18%
Am incercat odata, dar ea nu mai vrea.
29
13%
N-am incercat niciodata ca nici una n-a vrut.
20
9%
N-am incercat niciodata ca nu mi se pare ceva normal.
19
8%
N-am incercat inca dar o sa incerc in viitorul apropiat.
29
13%
 
Voturi totale : 225

cum,cum ,cum?

Mesajde Joao » Dum Aug 25, 2002 9:39 am

originale,baga niste detalii,ca nu sunt sigur ca am inteles ce ai spus!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

ok..

Mesajde n3aGabitz » Dum Aug 25, 2002 12:06 pm

deci...nu obisnuiesc sa intru in detalii asa ....da..hai fie...

rusoaica aia frate...prima data cand m-am speriat ca sa zic asa a fost cand ea era on top si na eram in timpul actului si vad ca, "curge" ceva alb.....si m-am gandit ma ce am ejaculat eu precoce atat de puternic incat sa sparg prezervativul???? si cand colo....ea era inculpata...si de fiecare data cand o fingaream sau faceam sex tot asa....deci pur si simplu ejacula...deci sa nu te gandesti ca tishneshte asa ca la noi looool nu frate...deci curge atata tot...si la culoare e ori albicios ori mai transparent...aialalta de care am zis...mama...aia...facea show...pai eram eu in pat si ea pusese un scaun langa pat si statea in fund pe el...cu picioarele deschise si se masturbat cu un marker si pe urma ma pus pe mine sa continui si intrase in extaz si tot asa incepuse sa secreteze fluide...etc.... destule detalii? kestia e ca atunci ca faci sex..nu iti dai seama pe moment daca fata ejaculeaza sau nu fiindca nu stai sa urmaresti ce e acolo jos...si plus de asta ca la scurt timp dupa ejaculare devine transparent si e greu sa iti dai seama.....mai ales daca totul se petrece pe intuneric...deci frate probabil ca ai avut parte de asa ceva de mai multe ori..da nu ai fost pe faza!

hai salut
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

merci de raspuns frate

Mesajde Joao » Dum Aug 25, 2002 12:43 pm

sa nu fi fost si alte secretii fungice pe langa ce ai vazut tu acolo!
Si ai dat limbi acolo in timp ce ea ejacula? (asta asa ca sa nu fiu oftopic!)
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

lol

Mesajde n3aGabitz » Dum Aug 25, 2002 5:21 pm

NU!....la rusoaica nu....in skimba celeilalte da.....daca si-a dat drumu cand eram eu in actiune asta numai stiu...oricum asta l-alta era mai "curtata"
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Cucu-Bau » Mie Aug 28, 2002 12:47 pm

am adus odata vorba despre asta dar prietena mea nu a vrut,mi-a spus ca a mai incercat odata asta si nu i-a placut deloc...deci banuiesc ca atractia sau neatractia pentru asa ceva depinde de cum o faci prima oara
Cucu-Bau
 

nu cred

Mesajde Joao » Mie Aug 28, 2002 4:33 pm

eu te contrazic aici,cred ca e vorba de cat de bine vrajesti tu!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Aug 29, 2002 6:22 am

99% depinde de cum o vrajeshti... si 1% depinde de pofta ei de mancare :D... sau mai bine zis... depinde de ceea ce zic papilele gustative.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Sâm Sep 07, 2002 11:18 am

mi se pare mie sau nici o fata nu a votat aici sau a raspuns ? hihihihi


deci asadar si prin urmare ... totul depinde de starea in kare te afli [adika de cata busuioaka de bohotin ai baut] si daca ai un iubit de ceva vreme plus ka stii ka si el itzi face tzie :) e cel mai plakut sa primesti sex oral .. asha ka ce tzie itzi place altuia sa`i faci:PPPPPp


kateodata si sanii sunt frumosi daca sunt putzin cinstitzi ku "sampanie" [intelegetzi voi] :) dar nu`i nici o problema daca si gusti din sampanie :PP


am indraznit prea mult totusi :) see ya around ka daca vede mama ma omoara :))
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Lun Sep 09, 2002 4:39 pm

Nu as putea spune ca imi place insa...Eu ma ghidez in pat dupa un singur principiu:"Nu dai,nu ai"(placere!!)So...De ce se spune ca are un gust rau cand mie mi se pare ca nu ...are gust...Ma rog,prietenul meu nu bea si nu fumeaza (se spune ca acesti barbati au sperma mai putin sarata)...,ca sa raspund la intrebare,totusi,am sa iti spun ca fetele sau femeile(mai rau)care sustin ca nu or sa o faca niciodata sunt...cel putin ipocrite...Iar eu nu ma consider....
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Sep 10, 2002 6:23 pm

crazy felina are dreptate...
oricum eu consider ca daca tipa te iubeste macar incearca, iar daca ii place sau nu o deranjeaza continua, daca nu macar a incercat si ramai si tu cu inima impacata...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Cain » Mar Oct 15, 2002 3:07 pm

Intradevar, depinde f mult de dispozitia AMBILOR parteneri in momentul ala.
Cain
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Oct 15, 2002 1:38 pm
Localitate: m'bucuresti

Mesajde Aragorn » Lun Oct 21, 2002 4:07 am

cain, un exemplu de mesaj fara continut si la abureala numa ca sa aduni posturi, si pt chestia asta ai juma de avertismet, incearca sa postezi ceva ce nu s-a postat si nu posta aiurea.

Chiar acum citeam un articol misto pe http://www.sexaz.ro despre acest subiect...la sex oral ... va sfatuiesc pe toti sa-l cititi. Cine nu il gaseste sa ma roage pt un link.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

...

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 7:00 am

Cred ca multe femei sunt frustrate de aceasta problema...si de asemneanea sunt si care considera ca in momentul in care un barbat termina in gura lor ele injosite...insa nu e decat o gandire bolnava...Intr-adevar daca ar face sex ocazional....logic ca acel barbat nu are nici o afectiune pt ea...si poate ar mai putea zice ca o injosire.. dar in momentul in care fac sex oral cu iubitul tau........e cu totul altceva.....daca vor scapa de gandurile alea.......si in primul rand de gandul "biax!ce scarbos!"(nu e nimic scarbos...asta daca aveti incredere in igiena prietenului vostru....si daca nu bea bere inainte de a face:))... isi vor satiface iubitii pe depin....
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 4:58 pm

Sharina, da´ nu ai raspuns la intrebare..iti place gustul sau nu?
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 5:07 pm

S-ar putea sa ma repet.....insa gustul spermei nu este unul neplacut in momentul in care respectivul barbat este curat si sanatos...si daca nu consuma alcool in general..berea da un gust putin amarui spermei.... dar...daca femeile ar scapa de gandirea asta bolnava...ca in definitiv asta e .. autosugestie...nu il las sa temine in gura mea ca e scarbos...pe naiba.........pt cele care totushi nu sunt experimentate dar vor sa se obishnuiasca cu senzatia......incercati cu lichior de oua.. sau cu renumitul coktail blow job - care sunt convinsa ca pentru acest exercitiu s-a inventat - atunci cind e bine facut are aceeasi consistentza..sau sa isi tarteze iubitii cu miere divolvata in lapte sau cu vin roshu...mie imi place rezultatul......
..si mai e ceva..........papilele gustative se afla pe limba........dar daca in momentul in care simtzitzi ca partenerul ejaculeaza....incercati sa inaintati putin capul spre abdomenul prietenului si lasati penisul sa alunece pe omuletz.........ii va inzeci lui placerea si te va ajuta pe tine sa inghitzi mai ushor ....
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

:P

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 5:11 pm

Da Nicholas_Alex...imi place gustul spermei prietenului meu.......
Raspuns satisfacator?:)
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 5:18 pm

Initial trimis de sharina``

..si mai e ceva..........papilele gustative se afla pe limba........dar daca in momentul in care simtzitzi ca partenerul ejaculeaza....incercati sa inaintati putin capul spre abdomenul prietenului si lasati penisul sa alunece pe omuletz.........ii va inzeci lui placerea si te va ajuta pe tine sa inghitzi mai ushor ....


Wow..multumesc pentru sfat, dar eu nu inghit inca...cu toate ca am incercat cu Amarillo si inghetata de stafide...dar nimic! Nu-i de mine, si gata!

Raspunsul mai mult decit satisfacator...esti pe bune? Imi dai voie sa te ating?:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Mai 26, 2003 5:24 pm

sharino. m-a impresionat profund franchentea si nonsalanta in abordarea acestui subiect atat de delicat si sincer chiar ma intreb ,cum de altfel si userul nisholas alex se intreba, daca intr-adevar esti reala.

totusi io am o intrebare: io nu am lichior de oua si nici cock(tail) blowjob. crezi ca as putea s-o "antrenez" pe prietena mea inainte cu whisky cream din ala irlandez?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 5:48 pm

Alex...eu ziceam pt fete faza cu inghitzitul..ca poate le foloseshte daca au incredere in ce zic...:))nu dadeam sfaturi pt baieti...ei nu au ce inghitzi:))
Si...nu am nimic anormal...sunt cat se poate de real,poate diferenta e ca ma irita ipocrizia pipitzelor care se dau sfinte ... imi place sa fiu deschisa in discutiile de genul....pt ca falsele pudori sunt inutile....
Nu stiu daca tine cu cream-ul ala.......nu stiu ce sa zic:(
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 6:06 pm

Sharina, mi-am dat seama...dar nu m-am putut abtine sa nu dau putina ironie din mine...imi cer scuze. Vezi tu, unii (de exemplu userul eye) poseda cel mai important lucru, cind vine vorba de titlul acestui subiect:prietena. Eu nu am, caci sint mai timid din fire...ma batut Dumnezeu taciturn..nu ca nu incerc, dar cind incep sa vorbesc cu o fata, ma fac mut! De aia imi petrec o mare parte din viata pe Internet. Pot sa ma laud ca am facut si netsex de citeva ori! A fost misto de tot!

Dar sa revenim la subietul nostru...imi place de tine ca esti deshisa, si nu te feresti...asa si trebuie sa fie o fata! Daca vreodata termini cu prietenul tau, si ai drum pe la mare, as vrea sa te cunosc...nu in sensul "mai indeaproape"...ci ca om, ca fire, etc...

Nu-ti face griji cu user-ul eye. Are posibilitati (bani sa cumpere, looks, etc), deci mai mult ca sigur va simti placerea descrisa de tine intr-un post mai sus. Pe cind eu...offff...lasa ca ma duc sa-mi pun o portie de peste cu usturoi...sper ca-mi va ridica moralul...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

hihi

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 6:15 pm

Alex...mi-ar faci si mie place sa ne cunoashtem.....sper ca voi ajunge si pe la mare anul acesta...insa asta se va intampla dupa ce termin cu bacul si admiterea la facultate....doua obstacole pe care sper sa tre cu bine............si :ppppp pt faza cu tiniditatea...asta nu e prea bine dar cred ca stii si tu asta..i-ati inima in dintzi ca noah...si femeile sunt oameni nu?:) nu au nimic deosebit si nici de temut ....}{ esti super :)pe bune
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

:)

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 6:22 pm

A...am uitat ceva....ai zis ca ai zis ca ai facut cybersex cum se zice....e fain?adica....sincer nu am incercat si ma gandeam acum cum e:)))....adica incercam sa ma pun in postura de a tasta cu o mana si cu cealalta sub bikini......pt ca in definitiv....asta presupune nu?
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 6:33 pm

Sa stii ca mesajul tau mi-a dat ceva inspiratie. O sa incerc sa uit de timiditate, si o sa o intreb pe o prietena veche daca vrea sa iasa cu mine la un film...sper sa accepte. Sa nu mai zic ca ti-am citit posturile (da!toate!), si m-am hotarit sa ma rad la zona genitala...nu ca as avea-o mica, dar aici este vorba de igiena, cum bine ai zis si tu! :o

In ceea ce priveste cybersex-ul, nu este chiar asa de greu cum iti inchipui...adica ai timp intre mesaje sa te atingi pe la zonele erogene..eu eram cu pantalonii jos, si cu un prosop pe mine...sa am loc de "manifestare"...ce nu este misto, ca nu stii niciodata cine este la celalalt capat...daca intelegi ce vreau sa zic...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 6:54 pm

:)In sfarshit un barbat care se lasa convins sa se epileze !!!!:)) Ce happy sunt....pe prietenul meu a trebuit sa il iau cu zaharelul , cu dulcegarii ... promitzandu-i ore intregi de real love ca sa il conving sa se epileze...era si el suspicios si reticent la gandul ca va ramane cu cocoshelul de bebelush:).......si l-am convins sa ma lase pe mine sa efectuez operatiunea :) desi a fost extrem de reticent sa isi dea outzele pe mana mea .... i-a facut placere si s-a invatzat prost....acum vine la mine de fiecare data sa il epilez:) tzine loc de preludiu.....si imi face si mie mai multa placere sa ma joc cu limbutza pe cocoshelul lui....ma refer la felatie daca nu ai inteles:)
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

DA sau Nu?

Mesajde ROBAKITA » Lun Mai 26, 2003 10:54 pm

Eu vin cu un raspuns destul de convingator DAAAAAAAAAAAAAA si inca cum,imi place la nebunie sa se termine la mine in gurita si pe fata mea,oriunde ,nu am nici o problema,atit timp cit il iubesc si vrea sa fie totul crazyy.
Am facut multe la viata mea,dar una nu pot uita,o seara de revelion goi-goluti si plini de ''sampanie',super excitant si destul de fain,hm,mi se face pofta:p
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mai 27, 2003 6:18 am

Sharina, dupa cum vezi, sint o persoana usor de influentat...asa ca te rog sa fii mai atenta cu mine...nu de alta, dar nu as vrea sa cad in pacate, cerindu-i viitoarei mele prietene sa-mi faca ce-i faci tu prietenului tau...nu ca nu mi-ar place...:)

Nu stiu de ce, dar am impresia ca ne-am cunoscut pe undeva..sa fi fost intr-o alta viata?Intr-un mod ciudat, am inceput deja sa tin la tine, cu toate ca nu ne cunoastem deloc...weird, or what?


Robakita, seara aia de revelion, ma implica si pe mine, pe un fotoliu, uitindu-ma la voi?:p
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Mai 27, 2003 8:27 am

sharina sa stii ca pe mine personal m-ai surprins intr-un mod placut in special pentru sinceritatea si gandirea ta libertina care trece usor peste unele concepte retrograde in abordarea unor subiecte foarte actuale cum ar si sexul si educatia sexuala. putin mai inhibati multi useri mai vechi m-au "delegat" sa iti fac o invitatie si pe alte threaduri de pe acest forum unde discutiile sunt libere si fara oprelisti ,respectiv forumul de kterinca si aberatii "say what..." si in plus pe forumul de generalitati exista un thread "cum arata userii..." unde userii posteaza poze cu chipurile lor si unde ne-am bucura nespus sa avem placerea de a avea si o poza cu tine...ce zici?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mar Mai 27, 2003 9:07 am

Initial trimis de Nicholas_Alex Robakita, seara aia de revelion, ma implica si pe mine, pe un fotoliu, uitindu-ma la voi?:p [/B]




Hmm,m-ai dezamagit,doar sa privesti?????:rolleyes: :con:
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde eyewitness » Mar Mai 27, 2003 9:24 am

pai robatiko ce pretentii sa ai? isi mai bucura si el ochii ca altceva la varsta lui ce sa-si mai bucure? la cat i-a dat zilnic in cap maimutei iti dai seama ca bietu animal isi dadu de mult obstescu sfarsit...
acu ce sa zic...il depozitezi pe un fotoliu , ii dai niste ochelari cu +3 la dioptri si il lasi si pe el sa se uite...faci si tu un bine unui om sarman...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mai 27, 2003 9:50 am

Hehehe...maimuta mea este nemuritoare!!! Ca ala din filmul ala de nu murea..:D

Robakito, eu ziceam sa ma uit, asa de inceput...ca nu chiar asa de ramolit sint, cum a zis eye....daca nu ma crezi, da-mi un tel cind vii in tara..:) O sa-ti placa de mine....:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron