Sex oral: el termina - tu inghiti sau nu?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Va place gustul spermei? (Primel 4 pt fete, ultimele 5 pt baieti)

Imi las partenerul sa-si dea drumul la mine in gura frecvent.
25
11%
Am incercat odata, dar de atunci deloc.
16
7%
N-am incercat niciodata, dar poate o sa incerc.
19
8%
N-am incercat nicodata si nici n-o sa incerc vreodata.
28
12%
Partenerei ii place sa-mi dau drumul la ea in gura.
40
18%
Am incercat odata, dar ea nu mai vrea.
29
13%
N-am incercat niciodata ca nici una n-a vrut.
20
9%
N-am incercat niciodata ca nu mi se pare ceva normal.
19
8%
N-am incercat inca dar o sa incerc in viitorul apropiat.
29
13%
 
Voturi totale : 225

Mesajde Gandalf » Lun Mar 07, 2005 10:02 pm

Mí£i, copii, dací£ partenera mea n-ar inghiti, as lí£sa-o.

Really!

THINK...

Eu o "beau" pe ea - si nu mí£ refer aici la "watersports", ea de ce n-ar face la fel cu mine???

Dar nici nu i-as indesa-o pe git... poate numai dací£ mi-ar cere-o ea...

Anyway, nice material for students, this thread! :)
Avatar utilizator
Gandalf
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Dec 22, 2004 12:00 am

Mesajde Jasmine » Joi Mar 10, 2005 9:09 pm

Desi multor femei le place gustul si abia asteapta ca partenerul sa ejaculeze, altora li se pare dezgustator. Cu toate acestea, este un gust cu care te poti obisnui si este o experienta placuta daca te lasi cuprinsa in climaxul lui si ii gusti orgasmul, nu doar sperma.
Barbatii sunt o specie a carei functie de baza este sa insarcineze femeile. Ei fac asta plantand sperma in ele, nu in aer.
El isi poate controla aceasta dorinta subconstienta pana la un punct, dar astfel isi reneaga o satisfactie innascuta care este foarte importanta pentru barbati . El vrea ca corpul tau sa suga toata sperma si s-o inghita.
Ei nu vor sa scoti penisul din gura pana cand nu si-au dat drumul complet si au trecut de climax. Atunci cand faceti sex si tu iti dai drumul, simti cum il tragi inauntru. La fel el simte ca este tras inauntru si de aceea simte nevoia sa ii tii penisul in gura pana isi da drumul si trece de climax.
Este o adevarata dezamagire pentru el sa-i scoti penisul din gura ta calda si moale chiar inainte sa ajunga la climax si sa il masturbezi pana isi da drumul intr-o carpa uda. Este ca si cand el ar scoate penisul din vagin chiar inainte sa-ti dai drumul si ar continua cu degetul. Asa ca tine-te bine si tine-i si penisul in gura pana cand a terminat.
Gustul spermei difera de la barbat la barbat si depinde de moment. Sperma unui barbat poate avea gust placut pentru o femeie si neplacut pentru alta. Ea este ca si albusul unui ou crud. Poate sa nu aiba nici un gust sau poate avea unul pe care nu-l pot descrie. De obicei, e usor sarat si poate fi un pic amar.
Felatia ar trebui sa te excite si pe tine si sa fie o parte dintr-o partida de sex care va va lasa pe amandoi satisfacuti. Ar trebui sa-ti placa sa-i simti penisul in gura si sa simti cum isi da drumul in gura ta.
Am spus mai devreme ca poti fie sa-i inghiti sperma, fie sa o scuipi. Exista si o a trei optinue daca faci deapthroat ("pana-n gat"). El poate sa-si dea drumul direct in gatul tau si sperma s-ar duce direct prin esofag in stomac. Asta este cea mai mare placere a unui barbat. insa numai profesionistele stiu sa faca asta ;) nu incerca daca nu ai experienta necesara..
am zis!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Akyta » Vin Mar 11, 2005 3:18 pm

jasmine, interesanta epopee ce ai scris tu, tare la subiect. Dar poate putin cam dramatica..."El vrea ca corpul tau sa suga toata sperma si s-o inghita"...aceasta hiperbola, zic...hai sa nu dam spermei importanta mai mare decat are, zic. Iar pentru Titina, nu ma mir ca itzi place comportamentul aluia, se coreleaza cu poezele tale...echipa buna ati face, da e numai o parere
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde FlorinT » Vin Mar 11, 2005 11:10 pm

:sal: am tot auzit de inghitit sperma :sperm: si de gustul ei ;b dar de ce oare gustul pasaricii e super naspa si miroase mai tot timpul? :S
FlorinT
Junior Member
 
Mesaje: 70
Membru din: Mie Mar 09, 2005 7:08 pm
Localitate: Romania

Mesajde Akyta » Sâm Mar 12, 2005 1:18 pm

Florine,uite ca Iza bine zice, nu cred ca miroase tot timpul, sau toate, poate ai tu parte doar de d'astea...bietu de tine, aici e vorba de traume si sechele vechi,zic eu...nu mai inghiti, nu mai mirosi, nu o mai atinge, ca o sa visezi urat la noapte, copil scump...
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde FlorinT » Sâm Mar 12, 2005 2:01 pm

Izabela, nu am fost si nici nu am de gind sa ma duc pe centura *p chiar nu ii inteleg pe cei care se duc la curve :N dar poate saracii nu au noroc la femei si incerca pe bani.

Akyta, copil scump A-) esti distractiva ;-) din 5 femei cred ca 4 au probleme de genul asta cu scurgerile urit mirositoare... eu am avut prietene care se plingeau ca au problema asta si ca le deranjeaza... oricum era doar o intrebare pentru voi fetelor cu experienta =D
FlorinT
Junior Member
 
Mesaje: 70
Membru din: Mie Mar 09, 2005 7:08 pm
Localitate: Romania

Mesajde Akyta » Sâm Mar 12, 2005 3:02 pm

Copil scum, sau fata cu experienta, hotaraste-te ce vrei sa fiu! Eu zic ca tot copil scump, desi pe thred-ul cu Postinor 2,am iesit ca ai' din urma bagaboanta. pacat. Copil scum, ce sunt, ce ma vezi tu, ce ar trebui sa ma vada toti...Doamne iti multumesc ca...miros ca un ingeras...in toate locurile care este pe si in corpul meu
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde magdalena » Mie Mar 16, 2005 2:32 pm

dar ce,ne obliga ceva sau cineva sa inghitim??
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Mie Mar 16, 2005 4:30 pm

nimeni, e o chestie de optiuni si preferinte
tu cum preferi?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 10:08 am

nici nu ma gandesc sa incerc. si nici nu stiu daca lui i-ar face o placere deosebita. dar chiar am sa-l intreb in dimineata asta
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde nbm » Joi Mar 17, 2005 12:21 pm

... shi marmota... :D

poate omu e baiat finutz shi nu a vrut sa te jigneasca ;-)
dar garantat i-ar placea mai mult
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Izabela » Joi Mar 17, 2005 1:29 pm

Jasmine scrie:El vrea ca corpul tau sa suga toata sperma si s-o inghita.
Ei nu vor sa scoti penisul din gura pana cand nu si-au dat drumul complet si au trecut de climax.

Ar fi bine sa fie asa, macar am stii un lucru. Dar unii barbati o scot ei instinctiv inainte sa se termine. Deformare profesionala cred. O scot la timp de oriunde. Dar oricum prefer s-o inghit de 10 ori decat sa-mi ajunga prin par o singura data. Cel mai penibil lucru mi s-a intamplat acum trei ani la nunta unei verisoare de-a mea. In toiul petrecerii desteapta cum sunt, m-a pus dracu si am cazut la un pariu cu niste baieti. Nu-mi mai amintesc ce pariu dar stiu ca am pierdut si a trebuit sa ma duc cu unul dintre ei in masina sa-mi faca o muie. Mie imi era tare frica pentru rochie sa nu mi-o murdaresc, asa ca vroiam sa-mi ejaculeze in gura ca s-o pot scuipa afara din masina. Dar el odata ajuns la punctul culminant si-a scos-o si mi-a scuipat-o pe frunte si pe par. In oglinda retrovizoare n-am reusit sa sterg prea bine, parul imi statea aiurea si se lipise. Asa ca m-am furisat inapoi in local cu capul plecat, la baie unde am reusit sa ma spal si sa ma rujez. Dar bomba a cazut cand am revazut la cateva zile caseta lor de nunta unde se pare ca am avut si pe ceafa, cam cat o pastila de aspirina. Nu vreau sa ma gandesc cati au vazut si cati stiu de asta, cert e ca am ramas stropita pentru posteritate, mai ales ca de curand verii mei au trecut-o pe DVD.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 3:35 pm

daca tu spui ca sigur i-ar placea mai mult,o.k,am sa incerc
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Ice-queen23 » Vin Mar 18, 2005 5:07 pm

miammmm

pai de ce sa nu inghiti?
si inca ceva....barbatii nu se simt jigniti daca scuipi,cine ti-a zis asta,te-a capalit.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde nonick » Vin Mar 18, 2005 7:37 pm

Ca poate nu iti place gustul.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Jasmine » Sâm Mar 19, 2005 1:01 pm

there`s something about Iza :yD

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

...raspuns...

Mesajde Serafimu » Sâm Mar 19, 2005 2:36 pm

Ca sa zic asha nu prea cred ca e tare important la un moment dat unde ejaculezi (nu de alta dar imi place la fel de mult sa vad o gura sau o fatza, o tzatza plina*...asta ca sa nu mai vorbesc de buci)... ceea ce este mishto este ca aceea muiere sa o faca cu pasiune, sa vezi ca ii place, ca vrea sa o faca ... nu ca te rezolva. Nu e nica mai placut decat o femeie sa se bucure de ocazia de a o suge...si scuipatul de dupa sincer sa fiu nu prea ajuta la imaginea asta. Reciproca este la fel de valabila .... sa o mozoleshti pe tanti fofo nu presupune o tehnica speciala ca sa fie oki tre sa fie facuta cu placere nu ca o datorie de onoare sau ca remunerare a muii. Ca o concluzie laba putem face si singuri ca in palma e la fel de cald ca in gura...nu tre sa ne ajute nime pentru asta...daca tot ma obosesc sa o scot din pantaloni macar sa merite...asta nu insemna ca nu am scos-o degeaba pana acu...dar cu vremea te plictiseshti...parerea mea...

* plina de sloboz evident
UNDE DRAGOSTE NU E....FOARTE PROBABIL E SECS
Avatar utilizator
Serafimu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 10, 2005 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mar Mar 22, 2005 4:05 pm

nonick scrie:Ca poate nu iti place gustul.

ba mie-mi place!!!
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Mar 22, 2005 9:58 pm

Cat de mult iti place, Ice-queen? Ai manca-o unsa pe paine in loc de icre? Ca cica icrele ingrasa.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mar Mar 22, 2005 10:53 pm

Da` tu ai manca-o? Adica, daca ar fi sa alegi intre icre pe paine si ...... pe paine ce ai alege??? ~p
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Mie Mar 23, 2005 2:49 pm

Izabela scrie:Cat de mult iti place, Ice-queen? Ai manca-o unsa pe paine in loc de icre? Ca cica icrele ingrasa.

Lolutz.
Imi place.Chestia e ca gustul asta tine de alimentatia partenerului(cum majoritatea stiu).Poate am io noroc si a lui are gust bun...
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mie Mar 23, 2005 4:29 pm

Nu mananca numai somon si caviar.E sportiv si mananca f sanatos.Da vad ca aici lumea cere pareri.Eu mi-am spus-o pe-a mea si nu cred ca asta-i un motiv sa-mi fie luate in ras posturile.Inghit pt ca-mi place si vreau.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde delly-angeleyes » Mie Mar 23, 2005 5:37 pm

Observ ca aici stati numai la stouri....:P dar nu cred ca se cade ca cel ce are o problema sa fie tratat asa.Cat despre subiect...nu stiu ce sa zic....sunt lucruri mult prea intime pe care consider ca nu merita sa le discuti decat cu partenerul tau (eventual) Daca inghiti sau nu....cui ii pasa....de fept ar trebui sa ii pese partenerului tau....astfel ai afla daca te foloseste numai fentru satisfacerea placerii sexuale sau nu...iti poate arata dragoste si fara sa ii inghiti tu sperma....Asta ramane la latitudinea fiecareia....fiecare femeie decide ce e mai bine de facut atunci cand e cu partenerul in pat!!! :))
delly-angeleyes
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 22, 2005 1:58 pm
Localitate: Iasi

Mesajde vali » Mie Mar 23, 2005 6:30 pm

florina, nimeni nu inceaca sa convinga pe nimeni
pur si simplus e schimba pareri si impresii.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Vin Mar 25, 2005 1:27 am

memetShol scrie: e bine din cand in cand sa ai ceva cald in stomac nu?

Nu stiu.Nu te contrazic.Poate stii tu mai bine....
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde Abbadon » Mie Mar 30, 2005 4:47 pm

recomand unei fete ( me is a boy btw. ) - sa nu ii fie teama sa inghita :P. Din relatarile unei foste prieten - cica ar fi foarte dulce ( sperma ).

http://www.sexpert.ro sustine ideea.
Doua lucruri m-au umplut neincetat de o isterie metafizica: un ceas care sta si-un ceas care umbla.
Avatar utilizator
Abbadon
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Mar Mar 29, 2005 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Joi Mar 31, 2005 2:47 pm

parca papilele gustative responsabile cu gustul dulce sunt in varful limbii. asa ca multe femei nu prea au de unde sa stie daca e dulce :p
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Trestia » Joi Mar 31, 2005 2:53 pm

[quote="Abbadon"]recomand unei fete ( me is a boy btw. ) - sa nu ii fie teama sa inghita :P. Din relatarile unei foste prieten - cica ar fi foarte dulce ( sperma ).

da' de ce recomanzi ceva ce n-ai incercat pe pielea ta? :)
"Iubirea nu-i paiata vremii, chiar/ De intra sub compasul coasei sale." (W. Shakespeare)
Avatar utilizator
Trestia
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Mar Mar 22, 2005 12:00 am

Mesajde Akyta » Lun Apr 04, 2005 7:01 pm

dar stii ca de la prea mult "dulce", ajunti sa ti se acreasca? mai rarut ca-i mai dragut
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde maximian26 » Mar Mai 17, 2005 10:00 am

Akyta scrie:dar stii ca de la prea mult "dulce", ajunti sa ti se acreasca? mai rarut ca-i mai dragut

Eram curios daca ai gustat de la cineva si ti-a placut,la gust ma refer????
maximian26
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mai 09, 2005 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori