ejacularea precoce

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde PeerGynt » Lun Sep 19, 2005 9:37 am

De ce-ti faci atatea griji? Gasteste-ti intai o prietena care sa te iubeasca cu adevarat. Ea te va intelege si in timp iti vei rezolva problema. ;)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Florion » Mie Sep 28, 2005 7:00 pm

Am shi eu o intrebare daca o futi pe una shi nu folosesti prezervativ shi te scapi in ea?mai este cale de scapare?vreau un raspuns rapid plizzzzzz
Avatar utilizator
Florion
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Sep 12, 2005 11:00 pm

Mesajde nbm » Mie Sep 28, 2005 7:02 pm

scapare de la ce? de la spinzuratoare? sau de ejacularea precoce?
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Mie Sep 28, 2005 7:09 pm

florion am veste buna pt tine este cale de scapare ca sa nu apara bebe mai devreme, se gaseste la farmacie anticonceptionale care se iau de catre partenera dupa actul sexual dar in cel tarziu 2 zile parca, deci daca au trecut 2-3 zile te-ai cam dus daca nu au trecut fuji si cumpara.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde nbm » Mie Sep 28, 2005 7:15 pm

ia da tu un search pe forum cu postinor si vezi despre ce e vorba
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mie Sep 28, 2005 7:15 pm

daca au trecut 2-3 zile te-ai cam dus

adevaru ie ca daca ie minora, fosta virgina (si o cheama si Ramuna) te-ai cam dus intr-adevar. La puscarie. 7 ani.

una peste alta, vezi ca ai gresit threadul.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Florion » Mie Sep 28, 2005 7:42 pm

Mersi Sica wine doar eram si eu curios
Avatar utilizator
Florion
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Sep 12, 2005 11:00 pm

Mesajde Sică » Joi Sep 29, 2005 12:15 pm

cu placere florion

theblu3angel scrie:cum sa fac sex daca io deja m-am excitat si deja am ejaculat pe mine,( e f nashpa sa ti se intample chestia asta. Cel putin am sa incerc un timp sa nu ma mai masturbez.

de multe ori se poate sa iti ramana inca sculata deci actul sexual se poate duce la bun sfarsit fara nici o problema ca dupa 10-20 de min o sa poti ejacula din nou.
cat despre masturbare asta este o problema numai daca dureaza mai putin de 7-10 min "autosatisfacerea", o masturbare normala tine intre 10-15 min dar este de preferat sa fie intre 20-25 astfel nu vei mai suferi din cauza masturbarii de ejaculare precoce.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Joi Sep 29, 2005 2:44 pm

Sica_wine, n-as fi totusi de acord cu tine. Masturbarea dureaza in general mult mai putin decat contactul vaginal. Motivul e simplu: stimularea manuala este mult mai "brutala". Nu e ceva neobisnuit ca la laba sa te tina 2 min, iar in vagin 10 min.

Ceea ce spui tu se obtine simplu prin excitari-dezexcitari succesive. Faci laba pana esti aproape de orgasm, dupa care faci o mica pauza si apoi continui. Te poti masturba astfel 30 min si poti avea un orgasm foarte placut :p
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde gigica » Sâm Oct 01, 2005 8:49 pm

Daca fata arata prea misto sau daca el nu a mai facut sex de muuult timp, sau daca e ea mult prea stramta eu zic ca e normal sa apara o ejaculare precoce :D
Parerea mea!
Asa ca baieti, go ahead and get laid more often :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Oct 03, 2005 9:22 am

Gigica, cam asa e. Dar nu-l impiedica nimeni pe respectivul care n-a mai facut sex de muuuuuuuuulta vreme sa faca o laba inainte :D

Oricum, asa cum spunea si Sica_wine, daca nu ti se culca dupa ejaculare, n-ai nici o problema; regulezi in continuare. Singura problema e ca trebuie sa intrerupi sa schimbi prezervativul. Dupa care, da-i bataie! Pentru cuplurile ce folosesc anticonceptionale, problema este transparenta, tipul nici nu trebuie sa se opreasca. Putina "lubrifiere" nu strica niciodata.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Oct 03, 2005 2:28 pm

eu asprefera intodeauna anticonceptionalele in loc de prezervativ dar din care am auzit cica le fac rau persoanelor feminine si nu prea ma rezum la ele mai degraba cu prezervativ si fara sa patesti nimic decat altfel.
ejacularea precoce se intanleste la foarte multi baieti deci nu este nici o rusine daca patesti asa ceva
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde the_curse » Lun Oct 10, 2005 12:00 pm

Citeam aici ca daca esti mic(16-18 ani) indubitabil ai si ejaculare precoce.Mei nu-i chiar asa.Cel putin in cazul meu nu a fost asa.Prima data am facut-o la 17 ani si mi-am dat drumul(cum zice romanu) cam intr-o ora....si de atunci din ce in ce mai greu se intampla asta
Avatar utilizator
the_curse
Junior Member
 
Mesaje: 181
Membru din: Dum Mar 28, 2004 12:00 am

Mesajde lux91 » Sâm Noi 12, 2005 1:31 am

http://www.sexshop-romantic.ro/sex-shop/?id=76
Intirzie ejacularea de la 1 la 3 ore indulcind partenera cu multiple orgasme.Performante sexuale de citeva ore
lux91
 

Mesajde Arthemis » Sâm Noi 12, 2005 1:43 am

Bre da voi astia de pe romantic sex shop nu mergeti decat in gasca??? ca multi mai sunteti... hai paoza! si mai rarut cu spamurile astea ca nu-i frumos, daca ziceai sa faca o laba inainte te iertam da-mi vii cu chimicale ii moare dracu pula de tot... asa ca valea!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Bucky » Sâm Ian 14, 2006 3:14 pm

Am citit de curand ca in Orient se folosesc de ceva timp unguente ce contin anestezice locale (in special Sovcaine si Decaine) cu care se "unge" organul cu 0,5 - 2 h inainte de raport... cica ajuta, n-am incercat....n-am gasit substantzele...:))
Daca incearca cineva, pls sa anuntze ...
Atentzie sa nu vi se usuce si sa cada... Bafta...
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

iata ce au

Mesajde rita » Mar Feb 21, 2006 11:48 pm

iata ce au la http://www.sexshop-romantic.ro e bun a folosit si tipul meu

Produs natural lichid din plante asiatice conceput cu scopul de a intarzia ejacularea cateva ore (intre1-5 ore)care stimuleaza si asigura in acelasi timp o erectie puternica, impinge singele in toate tesuturile penisului marind grosimea si circumferinta.Pentru barbatii care doresc sa obtina maratoane sexuale cit si pentru cei care ejaculeaza mai repede.Cu ajutorul acestui produs penisul devine masina de sex.
rita
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 21, 2006 11:06 pm
Localitate: SWISS

Mesajde rita » Sâm Apr 01, 2006 1:55 am

Bucky scrie:am gasit substantzele...:))
Daca incearca cineva, pls sa anuntze ...


Performante sex , afrodisiac, http://www.sexshop-romantic.ro
un produs din plante si extracte asiatice afrodisiace cu ajutorul caruia
veti obtine adevarate maratoane sexuale, intirzie ejacularea citeva ore,
partenera va fi indulcita cu nenumarate orgasme.Afrodisiac de calitate
superioara, are 30 de ani pe piata mondiala.
rita
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 21, 2006 11:06 pm
Localitate: SWISS

Mesajde rita » Vin Iul 21, 2006 11:38 pm

eu am cumparat o crema vaginala de la http://www.sexshop-romantic.ro/sex-shop/?id=26 pentru
stimulare, si a fost super bomba, aveam mereu placere, inainte imi era
foarte greu sa ma stimulez, chiar daca eram mi se facea oral.
prietenul meu a cumparat si el o crema , credea ca ejaculeaza prea repede, acum
nu il mai pot opri, sapa ore intregi.... A-)
rita
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 21, 2006 11:06 pm
Localitate: SWISS

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 22, 2006 12:57 am

cheama domne pe aia de la cartea recordurilor :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde rita » Sâm Iul 22, 2006 4:11 pm

pai v-am scris ca sunt bune , dar astia vad ca sterg mesajele de ajutor
rita
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 21, 2006 11:06 pm
Localitate: SWISS

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 22, 2006 4:14 pm

poate ei nu au nevoie,astia de tot sterg aici,vai ce nesuferiti tu :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Iul 22, 2006 4:18 pm

"ajtia" sterg spamurile si reclamele mascate
asta este forum de discutii, daca ai pareri personale te ajteptam a ti le expui daca nu mergi la anunturi publicitare.

ahh, sa nu uit, daca mai bagi linku ala ai ban permanent pe fanclub
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

scapti de ejaculare precoce

Mesajde bitulica » Mie Aug 23, 2006 3:12 pm

Sunt extrase din plante care intirzie ejacularea pina la doua ore deci te faci campion mondial. Eu am incercat si e tare tare . AM dat 400OOO pe 20 ml solutie si am cam folosit trei sferturi din el in juma de an cam trei patru pufuri pe cap si ai rezolvat problema. Daca vrei pot sa ti dau adresa de unde sa comanzi. Pe la sex shopuri 3ml E 7OO.ooo lei jecmneala. SI daca vrei au si creme care contracta muschii vaginali pentru partide de neuitat. In Asia se folosesc de sute de ani sunt profesori doctori.Cu crema nu mai conteaza :sperm: daca e mica se face vaginul mic.

zoso scrie:vi s-a intamplat vreodata sa asteptati atat de mult sa i-o
trageti unei super-tipe si sa va moara in 10 minute? :(

daca da, oki. daca nu, de ce nu recunoasteti mah?

acum cautam remedii :sperm:
bitulica
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Aug 23, 2006 2:25 pm
Localitate: iasi

pe aproape

Mesajde bitulica » Mie Aug 23, 2006 3:17 pm

SE foloseste in orient numai extrase din plante gen xin xin o planta care are efect anestezic, clove iar are efect anestezic . Pentru cei care sufera de ejaculare precoce e tare tratamentul in primul rind ca e uz extern nu nghiti nik nu are efecte adverse etc.

Bucky scrie:Am citit de curand ca in Orient se folosesc de ceva timp unguente ce contin anestezice locale (in special Sovcaine si Decaine) cu care se "unge" organul cu 0,5 - 2 h inainte de raport... cica ajuta, n-am incercat....n-am gasit substantzele...:))
Daca incearca cineva, pls sa anuntze ...
Atentzie sa nu vi se usuce si sa cada... Bafta...
bitulica
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Aug 23, 2006 2:25 pm
Localitate: iasi

Mesajde piskeshu » Mie Aug 23, 2006 3:18 pm

Bitulica io vad c-o cam dai pe spamuri. Domoleste-te cu dc vrei iti dau io solutia miraculoasa. Adica mai precis hai ca-ti vand io panaceul. Ne-ai mai zis de crema de stramtat putza fetii o data.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Mie Aug 23, 2006 8:17 pm

Si Bitulica, cate efecte secundare sunt cunoscute la toate anestezicele si intaritoarele de strumeleac pe care le recomanzi?
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde bitulica » Joi Aug 24, 2006 6:59 am

mai baieti kind scuipati prea repede tratmente sunt girla.Folositi sprayuri contra ejacularii sunt sprayuri care contin extracte din plante fara efecte secundare nu va faceti de risssssss!!!!!!!!!,faceti sport, luati aminoacizi si vitamine calciu ,zinc,viamina E.Cei care au problema asta nu stati sa treca de la sine mergeti la un medic.Va poate afecta psihic, emotional.NU MAI STATI FARA SA VA TRATATI nu mergeti pe principiul ca orice barbat mai pateste asa ceva dar se rezolva.Daca aveti nevoie de adrese da web unde sa studiati problema si ce tratamente sunt adecvate cereti si se rezolva.

BUky da mi adresa ta ka ti trimit eu moka un spray sa rezolvi problema si am sa te invat si ce sa faci sa fii mega campion .
bitulica
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Aug 23, 2006 2:25 pm
Localitate: iasi

Mesajde bitulica » Joi Aug 24, 2006 7:04 am

BUky da mi adresa ta ka ti trimit eu moka un spray sa rezolvi problema si am sa te invat si ce sa faci sa fii mega campion .
bitulica
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Aug 23, 2006 2:25 pm
Localitate: iasi

da mi adresa ta satzi trimit un spray moka sa rezolvi

Mesajde bitulica » Joi Aug 24, 2006 2:05 pm

Daca vrei si ai nevoie zi si trimit eu un spray (moka fara many) si ai sa vezi cam cum te rezolva.Eu folosesc de mai bine de un an si nu mai am o treaba . E TARRRREEEE. kUMPAR DIN KHINA DAR E TARE SI ARE NUMA PLANTE E SI FFF MISTO MIROSITOR


cEL PE CARE EU IL FOLOSESC CONTINE ALOE VERA,CLOVE;GINSENG KOREAN,APA,ALCOOL, ZI SI TU CE POATE SA FIE CHIMICAL.CLOVE CONTINE O SUBSTANTA CARE SE NUMESTE EUGENOL SI ESTE UN ANESTEZIC NATURAL CARE SE EXTRAGE DIN CUISOARE (ASTA INSEAMNA CLOVE=CUISOARE,)ACEST EUGENOL SE FOLOSESTE SI IN STOMATOLOGIE PENTRU ANESTEZIE LOCALA LA PROTEZE DENTARE .NU TI FIE FRICA ,CA NU SE USUCA SII CADE.DECIT SA TERMINI IN 3 MINUTE MAI BINE FOLOSESTE L CA E TARE NICI VORBA DE RECTII ADVERSE.SINGURA CONTINDICATIE E SA NU FII ALERGIC LA EUGENOL .ATIT .§§!!!IN REST SPOR LA LUCRU
[quote="PeerGynt"]Si Bitulica, efecte secundare sunt cunoscute la toate anestezicele si intaritoarele de strumeleac pe care le recomanzi?[/QUOTE

Edit: Bitulica draga, ai fost banat deoarece: ai facut posturi consecutive de cel putin 5 ori, desi te-am avertizat de doua ori, scrii aiurea cu litere mari, n-ai citit regulamentul. Aviz amatorilor! (Piskeshu)
bitulica
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Aug 23, 2006 2:25 pm
Localitate: iasi

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori