Replici de agatzat

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Replici de agatzat

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Sep 04, 2002 1:16 am

Am avut o problema zilele trecute. Mi-a placut o gagica si pana sa apuc sa ma duc la ea si sa scot ceva pe gura... a venit metroul si am pierdut shansa (adica... mai nou sunt singur si in ultima vreme am inceput sa ma uit dupa reprezentantele de marca ale sexului opus ;s ).

Va rog sa ma ajutati cu ceva replici de agatzat... Atunci cand chiar vad ca tipa e interesata si se uita la mine din cand in cand... sau cand ma cred superior... nu am probleme, dar cand dau de una care imi lasa gura apa... ma blochez... :rolleyes:

Le invit si pe fete sa apara cu replici pe care le arunca tipilor pe care ii plac... sau tipelor :S, pentru ca nu e un subiect dedicat numai tipilor
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde JaJa Beens » Mie Sep 04, 2002 12:11 pm

Sopra, devii penibil. cum pui asa subiect dupa toate lectiile care tzi le-am dat. esti cel mai prost elev al meu :D :D :D
Sfatul astrologului: Daca chiar vrei sa o agati, te duci la ea indiferent daca iti e rusine sau nu. Incepi cu un simplu salut si te adaptezi situatiei. Oricum tzine minte ca "cu rusinea mori de foame" (scuze pt exprimare)
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Mie Sep 04, 2002 1:00 pm

ti-am zis ca exista deja un astfel de topic:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=269
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Sep 04, 2002 3:04 pm

ala e prea vechi si e cam la mishto... plus ca de atunci au aparut mai multi "profesionisti" pe site :D

Am fost eu candva, am zis "salut" si apoi m-am adaptat situatiei si am spus ceva de genul: "esti libera in seara asta?" :con:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Re: Replici de agatzat

Mesajde eyewitness » Mie Sep 04, 2002 3:11 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1

.. nu am probleme, dar cand dau de una care imi lasa gura apa... ma blochez... :
[/B]


flutura si tu la mishto o hartie de o suta de parai si poate vine ea la tine...si poate te deblocheaza
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

sopra

Mesajde Joao » Mie Sep 04, 2002 4:12 pm

bai sopra,mai intai fi sigur ca se uita si ea la tine!
ca daca ea nu te observa,si tu te duci la ea cu buna.........asta e!
Dar incercarea moarte n-are!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Sep 04, 2002 4:54 pm

eyewitness - imi dai tu hartia aia?... sau trebe sa fac o cura de slabire pana sa fac rost de ea? :D Aveam un coleg in liceu care tinea mereu in portofel 2 bacnote de 10$ intre care isi punea banii romanesti... nu cred ca trebuie sa va zic ce succes avea tipul de fiecare data cand platea ceva :)

Joao - nu sunt atat de "suparat" sa ma duc dupa una care nu se uita la mine... ce draq... oameni suntem...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde JaJa Beens » Mie Sep 04, 2002 6:54 pm

Sopra daca te duci la ea cu "buna" nu inseamna neaparat ca si o sa mearga, chiar daca se uita la tine si te adaptezi situatiei. oricum incercarea moarte n-are.
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Sep 04, 2002 7:13 pm

dar nu pot sa ma duc la ea doar cu buna... ca eu ma apuc sa zic: "buna, buna / sa ma ...." ;n
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde as xxl » Mie Sep 04, 2002 10:56 pm

mai, mai, mai, da ce oameni rai ...
nu vreti deloc sa-l ajutati pa sefu'. bleah !

Sopra, acu pa' bune. O sa-tz dau o veste foarte proasta:
Nu ezista cuvintili magici ! Brobabil ca stiai asta, asa ca o sa-tz spun cum fac eu:
ANALIZEZ !
cu cat stii mai multe despre cineva, ce-i place, ce nu, ce scoala (facultate) urmeaza, etc., cu atat ai mai multe sanse sa eviti momentele de tacere penibila (care stim cu totii ca nu fac bine la casa omului) !

par egzampli, intotdeauna mi s-a parut o sooper provocare sa agati o tipa ezact atunci cand ea are cel mai putin chef : dimineata in otobus! pa cuvantu' meu, daca e sa fie, ai timp sa intri cu o tipa in vorba si in timpul care ii trebuie busu-lui sa ajunga de la Lahovari si pana la McDonalds. Important e norocu'. intre noi fie vorba, procentul e catastrofat (doar daca nu ejti v-un pooi de bradpit).

observatie personala:
* fetelor le place sa ajute
adik:
ce faci papusico - ASA NU !
nu va suparati, a cata statie e x ? - ASA DA !
te-am ajutat ?
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde DEVILian » Joi Sep 05, 2002 12:30 am

bai sopra...hai sa-ti zic cateva "faze"..care nu au prea dat gres pana acu!dk doar ti se pare simpatica tipa si nu ai ce face cu timpu..apropiete de ea(in caz ca sunteti intr-un loc)...si intreab-o serios cat e ceasu(sau chestii d'astea banale)..apoi vezi dupa privire dk sar ceva scantei!..insa dk pb e mai grava ..adica tipa chiar iti place..avand in vedere ca esti din B..incearca sa mergi pe acelasi traseu cu ea(2-3 zile la rand)..si dk esti un pic mai frumos decat Basescu..te va observa..bafta!!
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
DEVILian
 

Mesajde eyewitness » Joi Sep 05, 2002 12:16 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
eyewitness - imi dai tu hartia aia?... sau trebe sa fac o cura de slabire pana sa fac rost de ea?


sopra pt o cauza nobila fac orice mai ales ca m-as simti nashpa sa stiu ca ai facut eforturi deosebite sa slabesti numai pt a intra in vorba cu o tipa bine...in plus cu vrajeala si papagalu' ,hai aburesti una, doua si atat. in schimb cu franklinu nu dai gres niciodata. e infailibil iti zic io.


--------------------
walk in balance!!!!!
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Sep 05, 2002 4:50 pm

multzam fain pentru indicatii :)

As xxl ... nu merg dimineatza cu transportul in comun (nu am motive)... dar poate o sa imi fac un obicei :D

DEVILian - mai greu faza cu traseul... nici o femeie nu a reusit sa ma faca sa fiu asa disperat... sa merg pe traseu cu ea de 2-3 ori :)

eyewitness - o sa imi dau osteneala sa strang suta aia... dar cum zici tu... cu papagaulu nu tine decat la una, doua... dar suta aia la cate tzine? :con:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Sep 06, 2002 8:25 am

sopra eu ti-am zis s-o fluturi nu s-o dai...ce n-ai ce face pe prafu' si concurenta asta ? ideea este sa intri in vorba ...dupa aia te descurci tu...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Sep 06, 2002 3:51 pm

cum draq doar sa o flutur? :con:... nu iti dai seama ca orice gagica de 3-4-5 stele ma lasa fara ea in 5 min? :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

scuze pentru off-topic

Mesajde marian jan » Vin Sep 06, 2002 4:10 pm

sa va spun io cum m-a agatat o gagica acu vreo 3 saptamani(am avut norocul sa fiu agatat).

eram la sinaia la parterul hotelului in care locuiam si ma uitam la un meci la tv.am observat ca langa mine era un grup de vreo 15 persoane,care vorbeau in cel putin 4 limbi diferite.si intre ele o gagica betoooooon.o observasem io de vreo 2 zile,dar aveam impresia ca nu e fata pentru mine,desi niste schimburi de priviri pe care le avusesem cu ea ma contraziceau.si vine la un moment dat un borac langa mine(mi-am dat seama ca nu vorbeste romaneste) si ma intreaba chinuit cati ani am si cum ma cheama.si se duce si ii spune la gagica.cand am vazut,i-am facut semn sa vina langa mine.intre noi fie vorba,eram fleasca :p .si vine tipa langa mine si o da pe englezeste.si dupa ce vorbim noi vreo 1/2 de ora in engleza,vine barmanita,imi ia berea din fata si ma intreaba daca mai doresc ceva.ii spun ca mai vreau o silva si dau sa o intreb pe ea ce doreste(in engleza,normal) si ea zice : un suc de rosii(in romaneste).am crezut ca mor.tipa era romanca.cand am intrebat-o de ce a vorbit englezeste,a zis ca i se pare o metoda buna de agatat.

inca o data scuze pt off-topic.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Sep 07, 2002 1:15 am

pai bine mai popalin... dar pentru asta trebuie sa invatz sa vorbesc fluent engleza... si sa bag si ceva accent... iar daca dau peste o tipa care a facut rusa si franceza la scoala, ce draq fac? :con:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde marian jan » Sâm Sep 07, 2002 1:42 am

ii zici ca esti din spania.......:B
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Sep 07, 2002 7:29 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
cum draq doar sa o flutur? :con:... nu iti dai seama ca orice gagica de 3-4-5 stele ma lasa fara ea in 5 min? :D

bai sopra sa fim seriosi tu vorbeai de agatat care pe care agata , nu de curve. oricum chiar si asa , te duci iti faci treaba dupa care ceri banu 'napoi. nu vrea: jap,jap si poate mai iei si ceva extra. simplu nu ?...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Sep 07, 2002 5:33 pm

:lol: - jap jap... si ce draq fac daca bagaboantei incepe sa ii placa?... ca eu nu sunt sadic ;P
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde JaJa Beens » Dum Sep 08, 2002 3:46 pm

sa spun putin din casa si sa-l dau in gat pe sopra. Tehnica lui de agatat este urmatoarea: bea de la 2-3 beri in sus si prinde curaj, ia femeia in colimator si ori ii trinteste o replica de-mi vine sa intru sub masa de rusine ori ii lipeste o mana pe c*r de iar ma bag sub masa de rusina
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Dum Sep 08, 2002 3:53 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
:lol: - jap jap... si ce draq fac daca bagaboantei incepe sa ii placa?... ca eu nu sunt sadic ;P


Sopra dar te-ai gandit ca s-ar putea sa iti placa tie si sa nu te mai opresti?
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Sep 09, 2002 2:10 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
:lol: - jap jap... si ce draq fac daca bagaboantei incepe sa ii placa?... ca eu nu sunt sadic ;P
sopra, deja m-ai bagat in sedinta de partid, tu chiar ca esti carcotash... nu esti sadic, si ce ? in ziua de azi pt un franklin mai iti calci pe printzipii ce sa faci. ce , crezi ca in viata faci totdeauna ce-ti place ? ...si vorba altcuiva de pe forum , de unde stii ca n-o sa-ti placa...daca nu incerci nu stii...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Sep 09, 2002 3:23 pm

JaJa Beens - esti carnat

eyewitness - cred ca asta am sa fac... am sa incerc... incercarea moarte n-are :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Gabryel_ » Joi Sep 12, 2002 12:50 pm

Credeam ca o sa gasesc si eu aici cateva replici de agatzat dar dupa ce am citit toate mesajele am ajuns la o concluzie si anume ca aici e vorba despre un tip Sopra Tutt1:silly: care nu reuseste sa agatze nici o fata.Sa nu-i recomandati vreo replica d'aia penibila de genu' "Iti place sa fi agatzata?" sau "nu te supara cat e ceasu'?Un numar de telefon ai?":D :D :D :D :D :D :D
Gabryel_
 

sopra tata

Mesajde Joao » Joi Sep 12, 2002 2:36 pm

concluzia pe care am tras-o eu,din tot ce am citit aici:
In primul rand tre sa ai curaj sa te duci la ea sa scoti ceva,si dupa aia sa improvizezi.Nu exista formula perfecta care sa mearga de fiecare data!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde JaJa Beens » Joi Sep 12, 2002 3:43 pm

Exista o formula (de fapt 2) care merge in f multe cazuri:
una pe nume porsche, ferrari, mercedes s, bmw 7, samd.
a doua tine de persoana de fapt de prima impresie care o face.
ar mai fi si a treia dar nu prea e recomandata: feromoni.
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Joi Sep 12, 2002 3:45 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
JaJa Beens - esti carnat


Sopra, nu sunt carnat, asa sunt eu. si faza cu "Sopra dar te-ai gandit ca s-ar putea sa iti placa tie si sa nu te mai opresti?" ti-o spun din proprie experienta.
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Sep 13, 2002 1:40 am

replica auzita acum 5 min in regie... eram cu JaJa Beans si xkran... si auzim la unu care fugea dupa o gagica: "Auzi? Auzi? Papusha..." ;i
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Mr Hyde » Sâm Sep 28, 2002 3:34 am

"Am o intrebare? Pot sa ti-o pun?" :D. Stiu, e veche si idioata, da' tot ma distreaza, am si incercat-o :D
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron