Replici de agatzat

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde SuperContra » Sâm Noi 23, 2002 1:27 am

Ai un ceas sa-mi spui cum te cheama!

Am auzit-o la unu.
SuperContra
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Oct 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Fester » Sâm Noi 23, 2002 1:30 am

Buna! Ce faci fetelor?
Fester
Junior Member
 
Mesaje: 95
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 10:45 pm
Localitate: Otherwhere

Buna, vrei o guma?

Mesajde Love2Fly » Sâm Noi 23, 2002 1:49 am

Ce frumoase sunteti bre fetelor...cand va duc la o plimbare cu calul? cum care cal? cu al meu!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mar Noi 26, 2002 10:53 am

bah, mi-au dat lacrimile citind pe aici

o replica care a tinut "buna, imi dai si mie numarul tau de telefon, ca pe al meu l-am pierdut"

jaja, cred ca ai gresit, nu sopra tre sa isi faca curaj, ci fata, din motive de sopra :)

eyewitness, cu cat imprumuti suta aia de $ ca vreau si eu sa agatz ceva.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Noi 28, 2002 8:51 am

Initial trimis de zoso
eyewitness, cu cat imprumuti suta aia de $ ca vreau si eu sa agatz ceva.

bah zoso asa ca ne cunoastem pt tine e gratis...da' acu pe bune la "look"-ul tau cred ca ele ar trebui sa cotizeze la tine....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Noi 29, 2002 7:11 am

sa imi bag, nu stiu cum de am noroc numa la maneliste sau la minore.
chiar nu se gasesc rockerite frumoase (si libere) in tzara asta?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Cica replici

Mesajde AdevaRapper » Joi Dec 26, 2002 12:00 am

1.cica "Arati mai bine decat iti permite legea" am auzit-o la un terminat
2.cica "Angelica, vrei sa-mi bag p^^^-n tine?" am auzit-o la Andrei Gheorghe
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Joi Dec 26, 2002 2:02 am

Hehehe...
Asta am auzit-o (Dan Helcig a zis-o candva... ). Sincer sa fiu, nu am incercat-o dar.. cine stie.. poate intereseaza pe cineva.
Era ceva de genul - sa te duci la o fata (preferabil sa nu o cunosti) si sa ii zici pe un ton calm "Nu sunt un psihopat, dar daca nu accepti sa iesi cu mine in oras o sa incep sa tip in gura mare ca ai ramas insarcinata cu mine si ma santajezi cu asta ca sa te iau de nevasta." Dan Helciug a zis ca a tinut de cateva ori.. Nu stiu insa cate palme si-a luat in schimb...
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Metode sigure !!

Mesajde Dragos NPC » Joi Dec 26, 2002 11:59 am

1.Te duci la ea direct(tot un zambet) : - Saru-mana domnisoara!Imi dati si mie o geanta-n cap va rog ? (la care o bufneste rasul si trebuie sa ai prezenta de spirit si sa te bagi cu ea in seama ; trebuie sa obti pe loc o intalnire sau un numar de telefon sau locul unde lucreaza unde vei aparea mai tarziu cu un urias buchet de flori (ex.))

2.O urmaresti nitzel pe strada sa prinzi momentul si apari direct in fatza ei fiind sigur ca nu are cum sa te ocoleasca si incruntat ii spui(dand din degetul mare amenintator cat mai aproape de fatza ei : - Sa sti .. Sa sti ... Sa sti ca ma cheama Dragos(ex) (acelasi efect ca la punctul 1)

3.Asta merge la ospataritze! Te uiti la ea de sus pana jos si ii zici : - Imi aduceti si mie meniul va rog ? .... dupa ce il aduce te faci ca nu gasesti ce cauti si zici : - Aveti ... (te faci ca ai un lapsus) aaaaa.... aveti ... aaaaa ... cum se zice ? ... aaaa ..aaa ..aveti timp liber deseara ?(la care va fi toata un zambet) asta merge 60-70 % din toate cazurile.

4.Asta merge la cantaretze ! Eram cu niste prieteni la mare si eram pustan (19ani) ... Pe terasa restaurantului Caraiman canta formatia Univers (din ploiesti) .... cantau destul de bine (in engleza slagare internationale gen Vaya con Dios , Black etc ce era in voga pe vremea aia) si tipa avea o voce de efectiv iti penetra auzul ... despre cum arata nu mai zic nimic doar ca te baga in stare de alerta generala si te facea sa vibrezi puternic instant cum te privea (aveam impresia ca daca se apleaca isi va atinge fara sa se straduie prea mult sani cu nasul):) .. discutii la masa - mama ce buna e aia ce beton e ... s.a.m.d.Eu de colo : - Ce mah ce vi se pare asa nemaipomenit ? E o gagica normala (blufam normal dar imi venise o idee nastrusnica) ... aia de la masa : - Du-te bah de aici nu vezi cum arata ? mama ce belea e gagica ... eu de colo : - Bah vreti sa o agatz ?(vreau sa precizez ca pe vremea aia aratam la fel cu price pustan de varsta mea ba chiar eram si ceva supraponderal) .. aia de la masa mea : - Ce mah ? Tu s-o agati pe aia mah ? Du-te bah si te plimba bah .... eu ... - Baieti facem pariu ca in 2 ore voi la bratz cu ea pe faleza ? ... aia ... Du-te mah si te impusca mah si rasete en-gross :) .... eu ... - Baietii daca o agat si ma plimb cu ea singur pe faleza in 2 ore imi platiti inca 3-4 zile de stat la mare ? ... ca eu a doua zi trebuia sa plec din lipsa de finantze ( nu mai avea nici bani de tren:) ).... ei de colo : - Da frate daca o agatzi pe aia respect si 4 zile iti platim tot inclusiv cazare .... - Ok zic eu. Zis si facut.Plec de la masa lor si ma asez la prima masa de langa orchestra ca sa fiu sigur ca gagica ma observa si dupa fiecare melodie incep sa aplaudez frenetic ca un nebun si bineinteles ca dupa mine au inceput sa aplaude si ceilalti meseni :) dar normal ca eu dadeam tonul .... gagica m-a remarcat imediat si chiar mi-a zambit ... la un moment dat formatia a facut o pauza si s-au dus la o masa ca sa manance si ei .... m-am dus direct la masa lor am dat noroc cu toti ii sarut ei mana (complimente despre cum a cantat etc) si ma opresc in dreptul basistului care mi s-a parut ca find cel mai in varsta.Ii zic : - Stiu ca nu este momentul dar eu sunt in trecere prin statiune si am fost deosebit de impresionat de calitatea muzicii caruia ii dati viata.Pot lua loc la masa sa discutam un minutzel ? ... la care el putin sceptic se uita catre ceilalti si zice : - Mda dar un minut nu mai mult.Eu ma asez la masa si incep sa insir o povestioara bine pusa la punct cum ca tata este foarte bogat si ca ar vrea sa investeasca intr-o formatie si ca are vreo trei super restaurante prin Bucuresti si pe la munte si ca initial as dori sa facem contract cu ei la un pret bun ca canta supermisto ca exact de asta avea nevoie bla bla bla .... La care tipul si-a schimbat imediat atitudinea si dupa ce i-a spus gagici ceva la ureche am fost invitat brusc pe scaunul de langa ea toata fiind un zambet si fiind ochi si urechi doar la mine ... i-am pus cateva intrebari banale si inca odata ''placa'' care i-o pusesem si basistului (vreau sa spun ca ma abtineam enorm sa ma uit in sani ei) ... ea s-a aratat superincantata chiar notandu-mi telefoanele unde o pot gasi ''la orice ora'' a mai specificat. Din cand in cand ma mai uitam la masa baietilor si aproape ca ma bufnea rasul cand ma uitam cum le statuse friptura in gat si ce fetze disperate aveau :D ... dupa pauza tipa a cantat din nou dandu-mi doua dedicatii :) si imediat dupa ce a terminat de cantat (mi-a usurat munca extrem de mult) a venit si mi-a zis : - Ce faci nu vrei sa ne plimbam pe faleza sa mai stam de vorba ? ... dupa 2 ore de plimbat pe faleza a ramas sa o sun cand ajung sa vorbesc cu tata la Bucuresti ca ei sa vina sa dea o proba si ne-am despartit cu un pupat zgomotos pe buze .... ce a urmat ? : nu m-am mai vazut niciodata cu ea ; pentru prieteni mei am fost ''eroul zilelor'' ce au mai urmat (bineinteles platite de ei) ; practic m-am ales cu o plimbare pe faleza cu o supertipa (ce buze aveaaaaaaa...)cu inca 4 zile de stat la mare si cu un pariu castigat :)

Cam atat din ce imi aduc aminte de metode de agatzat ; am enumerat mai sus doar metode testate de mine si care chiar au dat rezultate dar de cele mai multe ori am agatzat gagici mai ales la mare cu un simplu : ''- Buna'' sau cu un ciorchine de banane reci lasat pe cearceaf (uite sa te racoresti ca am impresia ca ti-e cald).Daca imi mai aduc aminte va mai zic dar astea sunt cele mai tari.
Momentan nu am semnatura.
Dragos NPC
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mar Dec 24, 2002 12:05 pm
Localitate: No Problem C@fe

Mesajde omnem » Joi Dec 26, 2002 12:43 pm

DRAGOSH NPC, respect.

Imi voi da teza de doctorat din metodele tale :)
omnem
Junior Member
 
Mesaje: 135
Membru din: Vin Dec 20, 2002 1:28 pm

Re: Metode sigure !!

Mesajde Aragorn » Lun Dec 30, 2002 9:18 pm

Initial trimis de Dragos NPC



Uite cine cunoaste :)
Acum chiar ca nu mai au motive baieti sa rateze :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde fakerul » Mie Ian 01, 2003 11:54 pm

"...dupa 2 ore de plimbat pe faleza a ramas sa o sun cand ajung sa vorbesc cu tata la Bucuresti
ca ei sa vina sa dea o proba si ne-am despartit cu un pupat zgomotos pe buze .... ce a urmat..."
Ei bine,ce sa urmeze?Nimic altceva decat ca Dragos NPC s-a trezit transpirat si cu o "harta" de
toata frumusetea pe cearceaf sau chiloti.
Merci de sfat dar de telenovele din astea am podul plin.Daca crezi ca poti sa contribui cu ceva
mai veridic GO FOR IT! daca nu dai cu "labuta" inainte.
"Cam atat din ce imi aduc aminte de metode de agatzat" Ahaaa!! deci astea sunt numai cele de
care iti aduci aminte pai inseamna ca ai cloncanit o gramada de pitzipoance numai sa ai grija ca
si penisul se aseamana cu o bricheta ,are un anumit numar de aprinderi
fakerul
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 29, 2002 10:36 pm
Localitate: autohton

Mesajde vali » Joi Ian 02, 2003 5:27 am

ce imi plac astia care fac pe desteptii aiurea

fakere, esti tare, frate, ce sa mai, esti bengos.

ia zi, 12, 14, 15, cati ani ai?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde o.O » Joi Ian 02, 2003 5:39 am

Traduceri libere ale povestilor lui Dragos NPC :)


1) Te duci la ea direct (cu un zimbet) : pot sa fiu catelusul tau? daca ti-e mila de mine poate ma iei acasa

2) O urmaresti nitzel pe strada sa prinzi momentul si apari direct in fatza ei ,si, sperand ca nu iti da o geanta in cap ca la punctul 1 ii dai o informatie care pentru ea nu valoreaza 2 bani

3) Asta merge la ospataritze! Te uiti la ea de sus pana jos si ii zici "Daca esti destul de disperata , te rog fa-ti timp si pentru mine diseara" (si apropos, nu cred ca merge 60-70% din cazuri din moment ce la ospatarite se dau tot felu de tipi 90% din timp si replica asta nu iese in evidenta ;)

4) ma rog, partea asta e mai lunga si consta in:
- vorbe fara sens la o masa plina de baieti
- transformarea intr-un mare pres ... felicitari, esti cel mai mare fan
- momirea unei fufe cu niste bani inexistenti
- o plimbare pe faleza cu una care vroia DOAR bani inexistenti. Tot ce ai primit este atentie , si asta nu pentru ca ai fi fost in ochii ei o persoana deosebit de interesanta :)
- cistigarea unui pariu (partea pozitiva)

nimic revolutionar aici .. sau gresesc ? inca se pare ca lumea crede ca banul face o diferenta :) sau, ca sa reformulez .. lumea crede ca femeile care alearga dupa bani vor da si altceva , sau daca te comporti ca in filme primesti ceva in schimb in afara de ATENTIE . (btw, daca primesti atentie, cu ea ramai, si cu harta fakerului)
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

in general nu agat, m-agata ele !

Mesajde Bamse » Joi Ian 02, 2003 5:14 pm

Nu agat ca nu prea stiu, nu imi place sa i-au teapa si tot asa...
Am niste prietene tare dragalase...ma duc cu ele la discoteca...pe acolo pe dincolo ..si daca vad vreuna care sa imi placa...le zic lor ..si rezolva ele toata treaba.
Ultima smecherie ...e ca m-am "indragostit" de o fata blonda ....frumusica foc si simpatica...si cuminte (nu agat toate toapele) ...si s-a dus un amic la ea ...ia zis nu stiu ce ...ea a zis
"ehhh"...dupa aia m-am dus io ...i-am zis ceva..oricum nu conteaza ce, ca n-a auzit....si dupa aia s-a dus o amica ...a vb cu ea ..s-a intors la mine si a zis...hai dute si danseaza cu ea ..si dupa aia a fost frumos ..:D
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Sopra .. ajutor :-) ia si invata replica asta .. si o sa ai fetitele la degetu` mic

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 7:22 pm

Fetito nu stiu de ce vorbesc.. dar ceea ce stiu e ca trebuie sa vorbesc.Sa iti spun cat mi`e de dor de tine. Da! , mi`e dor de tine? Oare chiar mi`e dor? Cred ca da! , ca nu prea pot sa te scot din minte nici o clipa. As vrea sa fii la mine acasa , sa iti vorbesc , sa te vad , dar nu pot.Ahh , urasc distanta ( 10 cm ) si tot ce tine de ea , urasc clipele , minutele , orele , zilele , noptile , saptamanile ce ne despart. Acum , cred ca cel mai mare dusman al meu este timpul , timpul nenorocit cuprins intre plecare si revedere , sau despartire si regasire . Mi`e greu sa trec de unele clipe cand aud melodi ce parca schiteaza in minte o figura pe care doream sa o vad pentru cateva clipe . De ce? Oare iubesc? .. nu , eu nu am voie sa iubesc , iubirea inseamna suferinta si durere . Dar parca totusi te iubesc ! Tu .. cea pe care o iubesc esti spinul trandafirului ce mi`a strapuns inima ; tu esti Ingerul Alb din noaptea vieti ce`mi lumineaza calea spre fericire.Tu esi steaua care a vazut luceafarul atunci cand dragostea mea s`a stins pentru cateva clipe ale mandriei . Tu esti lacrima eterna a vietii mele . Tu esti golul vietii mele pustiite si norocul ce mi`a umbrit existenta pe acest pamant . Tu esti raza de soare ce a patruns in sufletul meu si mi`a daruit un pic de speranta si alinare ; tu esti acel vis care sper sa nu se sfarseasca dureros .. tu esti iluzia trecutului meu si acea fantasma ce`mi bantuie prezentul ; tu esti raspunsul la intrebarile mele despre iubire . Tu esti infinitul din sufletul meu , tu esti si vei ramane doar a mea.Cand voi inchide ochii pentru totdeauna , tu sa`mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a ne incalzi , iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri , si tu sa`ti prinzi in par tradafirul rosu` al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetzea mortzii . Iar ... de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid , sa stii ca e de ramas bun . Si cand pamantul imi va acoperi trupul pe care tu candva o sa`l atingi , sa`tzi amintesti ca te`am iubit dintotdeauna sincer si ... acea iubire nu s`a stins .. dar sa nu plangi , ca eu voi fi mereu cu tine , chiar daca numai in vise . Iar pe mormantul meu din florile ce mi le`ai adus sa`mi scrii cuvantul : " fericire " caci am simtit`o datorita tie .. si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt . Imbratisez dorinta de`a muri sarutand placerea durerii caci nu mai pot inchide ochii de nevoia ta . Imi lipseste zambetul tau ,am nevoie de imbratisarea ta .. si imi lipseste mai mult ca oricand lumina okilor tai , caci viata mea acum e doar un vis si acela e de a te regasi din nou ... sa`tzi spun cat imi lipsesti ... Nu pot sa mint si sa`mi inchid ochii la ceea ce am pentru tine dar stiu ca iti pot oferi mai multe decat simpla zi de maine . Astept pe o foaie un simplu gand amar si recunosc ca n`am puterea sa pot gasi un rost , satul si cu ochii flamanzi de tine , imi pierd mai mult decat jumatate de viata si inca caut sa te gasesc . As vrea ca sarutul tau sa`l simt acum pe buzele mele si lacrimile mele sapa cu durere in propia`mi inima facand o rana fara seaman caci doare si totusi nu stiu de ce . Satul si cu privirea trista ma uit la fiecare colt de strada , geam .. si incerc sa te gasesc , dar tu nu esti , mi s`a parut ca ai fost dar acum ai disparut .. si asta ma doare chiar daca nu e de conceput . Tot ce stiu este ca`mi lipsesti si ca te voi iubi mereu cu riscul de a muri la fel . Un gand amar imi rascoleste inima si vreau acum sa mor decat sa indur pentru toata viata o lipsa fara cuvinte si o durere neexplicabila ... Te voi iubi mereu !!!! Ai intrat in inima mea ca un musafir nepoftit si te`ai cuibarit intr`un loc numit dragoste de unde nu te mai pot scoate.Eu te`am primit cu un zambet cald si te vroiam pentru mine , doar o clipa dar acea clipa sa insemne o vesnicie.Si astazi ma bucur ca mi-ai iesit in cale si as vrea sa stii ca sulfetul si corpul uman tanjesc dupa o atingere si un sarut din partea ta ! Ai patruns prea adanc in inima mea si vei ramane acolo mult timp sau poate ... iesim la un suc? :D
(Compozitie proprie.. pe care nu o mai folosesc.. eu am ajuns la concluzia ca cel mai bine e sa fii tu insuti .. sa ii spui fetei verde`n fata ce ai de zis .. adik "imi place de tine.. am putea iesi si noi la o cafea/suc sa ne cunoastem mai bine?" sau .. in loc de suc/cafea poti sa propui gi/vodtka alea alea .. dar asta doar daca fata e alcoolica :D )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde fakerul » Vin Ian 03, 2003 3:04 pm

Bai vali care sunt aia care fac pe desteptii aiurea,singurii care fac
asa,sunt doar doi:tu(vali)si cu b-o-b-o.Doi lameri care atuncea cand
se apropie de pizda se umplu de mucii.Mey vali si de ce ma intrebi
cati ani am?bai oricum nu sunt genul tau,daca vrei sa futi ceva vezi
ca b-o-b-o e liber si poate in idila voastra in luati si pe dragos,
nu de alta dar sa va mai minta ca voi ii permiteti.Bai viata este plina
de cacat,iar voi trei sunteti plini de viata.Toti prefacuti se prefac
ca stiu,va ridic degetul mijlociu la toti trei.Mi se rupe,stii ca mi se
rupe,mi se rupe stii ca mi se rupe,de voi.Sunt sigur ca ma priviti cu
drag...prin luneta,fefefe ptiu he.Femeile si bani sunt doar
in capul vostru bai,lingailor.In concluzie:taranii de oras sunt cele
mai proaste animale.

Bai o.O esti modelul meu.
fakerul
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 29, 2002 10:36 pm
Localitate: autohton

Mesajde fakerul » Vin Ian 03, 2003 11:48 pm

Rockere ,ce te face sa crezi fac pe desteptul?Sau poate nu stiai ca
spiritele mediocre condamna de obicei tot ceea ce le depaseste
puterea de intzelegere.Tu nu ai inteles ca atunci cand nu stii ca
nu stii,ti se pare ca stii.Asa ca nu te pot condamna.
Varsta mea nu cred ca are vreo importanta dar ai aivut totusi
dreptate cu privere la cifrele pe care le-ai enumerat.De fapt 15
reprezinta suma bileleor de pe p..a mea + anii de detentie pe care
i-am ispasit.
Despre deviza ta "omu'ie inainte de toate" pot sa spun doar ca sunt
deacord cu tine...in cazul in care esti servit.In locul tau lasam
criticile si aerul de om cu experienta in domeniu la o parte si
incercam sa invat ceva despre psihologia feminina.
fakerul
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 29, 2002 10:36 pm
Localitate: autohton

Mesajde vali » Vin Ian 03, 2003 11:56 pm

ia sa vedem, poti sa iti iei un ban?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Sâm Ian 04, 2003 1:24 am

Mai mai, Vali e un adevarat prezicator :)
Multumim de participare fakerul...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Nasoala kestie asta cu blocatu...

Mesajde A!exutzul© » Mie Ian 08, 2003 3:28 am

Nu stiu sa agatz vere. Sau nu stiu sa intru in vorba cu fetele. Lolz, naspa treaba. Vad una dragutza. care kiar imi place, belesc okii la ea si nik` mai mult. Se uita la mine, vede ca ma uit si intoarce capu.. intorc io capu se uita ea.. si tot asa.. Si desi o vad ca se uita la mine nu ma duc sa vorbesc cu ea. Pur si simplu ma blochez.. Eroarea 404 umana...
Si nu mai zic ca incercat sa ma agatze una mai demult si nu m-am lasat agatzat. De fapt nu mi-am dat seama ca vroia sa ma agatze decat a doua zi... si cica era prea tarziu.
Sau la un party se bagase una in seama cu mine si m-am comportat ca un prost... n-am bagat-o in seama.
Daca imi face cineva cunostintza cu una, n-am probleme. Daca e sa imi fac singur cunostintza... cangi, ca ma blochez.


Imi dau seama ca pierd multe pe kestia asta, dar CE SA FAC ??
Wanna become a God...
Symphony Of Destruction...
To kill stupid peolpe
Avatar utilizator
A!exutzul©
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Mirela » Lun Ian 13, 2003 10:51 pm

una care a functionat 100% ( in curand cei doi se vor casatori )

2 tipe la o masa intr-un bar . un tip vine , se aseaza comfortabil langa ele si se adreseaza nonsalant primeia : "auzi , crezi in dragoste la prima vedere sau sa mai dau cateva ture ? "
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Mie Ian 15, 2003 11:15 pm

una noua :)
Pardon me, but I am writing a phone book - can I have your number?
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

misto

Mesajde claudiupst » Joi Ian 23, 2003 2:06 pm

Cred ca depinde foarte mult de circumstante!Poti agatza oriunde,dar cu conditia sa fii pe faza si sa-ti simti ca-ti place de respectiva!
claudiupst
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Ian 08, 2003 11:47 am
Localitate: aproape de oricine

Replici de agatzat

Mesajde claudiupst » Joi Ian 23, 2003 2:12 pm

bah era un tip cam timid si pusese ochii pe o tipa super misto in discoteca si s-a gandit s-o agtze!A mers la ea dar cand s-o abordeze ea a intrat in baie!A asteptat-o pana a iesit si apoi ia zis Te-ai cacat frumoaso?
claudiupst
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Ian 08, 2003 11:47 am
Localitate: aproape de oricine

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron