replici de dat papucii

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Hera » Lun Oct 21, 2002 11:16 pm

Initial trimis de FREAKBABY
Bai Omilor
Si atunci cand te-ai luat deja cu el(NENOROCIT) atunci cum mai ii dai slapii? ;)

intentezi divort! :D
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde FREAKBABY » Mar Oct 22, 2002 12:42 am

Initial trimis de Hera

intentezi divort! :D


Divort bine bine, da cei zici? "nu mai tine eu ma tirez !"?
sau "Si asa esti parazit , ma tirez ca nu mi-o pui"?
tra sa fie un motiv sau o vrajeala care sa duca, ca prost nu-i , si cu juma` de cap nu vreau sa ajung!! ;( :=
FREAKBABY
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Dum Oct 20, 2002 5:57 am
Localitate: All around the world

Mesajde Hera » Mar Oct 22, 2002 12:47 am

poarta o discutie la obiect, vorbeste clar si deschis...de nu pricepe, nu merita sa iti bati capul sa ii explici... acum mai e o problema...tre sa ai motive reale :) . dar si simplul fapt ca nu mai doresti sa fii langa el, e un bun motiv :D
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde Fester » Lun Oct 28, 2002 12:34 am

Da de ce sa dai papucii ba? Eu nu dau papucii...imi fac harem.
Fester
Junior Member
 
Mesaje: 95
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 10:45 pm
Localitate: Otherwhere

Mesajde nederlande » Lun Dec 02, 2002 2:39 am

daca Codrutza isi permite sa faca poante ... nu imi :u ca strecor si eu una

... esti cu Anca de 5 luni, nu mai merge treaba si vrei out.
Asa ca ii spui: "Dana draga ..."
:T


am un scurt mesaj pt. fetele care simt cu adevarat in fiinta lor ca barbatii sunt porci: inevitabil ai un test in fata ta ... daca simti asa, mai vrei ca barbatii sa faca sau nu parte in viitor din viata ta?
... daca da ... nu mai generaliza si INVATA DIN EXPERIENTA ca sa te poti proteja pe viitor ... fie ca vei fi pregatita pentru 'incercare' fie ca vei deveni imuna
... daca nu ... stii si tu urmarea si vei ajunge eventual sa cauti 'ALINArea' in bratele alteia

una peste alta ... problema nu va mai fi 'barbatii sunt porci' ci faptul ca poti ramane marcata pe restul vietii de un asemenea eveniment ... si r fi pacat


ciao :moon:
Avatar utilizator
nederlande
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Vin Noi 29, 2002 12:00 am

Mesajde o.O » Lun Dec 02, 2002 2:14 pm

Porcii despre care se vorbeste sint de multe ori cei cu coloana vertebrala, si care NU se ploconesc in fata femeii. Astfel, femeia obisnuita cu comportamentul submisiv crede ca are in fata un porc, cind ea insasi e de fapt cauza problemei :)
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Mesajde vali » Mie Dec 04, 2002 7:06 am

"imi bag pula, m-am saturat de tine" si am plecat. eu ajunsesem la o distanta apreciabila si ea tot masca ramasese.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Vin Ian 10, 2003 11:39 pm

"Cred ca nu mai are rost sa continuam..."
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Sydney » Vin Ian 17, 2003 6:23 pm

Initial trimis de Fester
Da de ce sa dai papucii ba? Eu nu dau papucii...imi fac harem.



Respect frate!Asa e frumos.
Da' dak o fi sa ii dai papucii cuiva,replica vine dupa firea omului.Poti foarte bine sa ii spui:
1.Beshi d-aci si dak te mai vad iti ard un capac de iti vezi ceafa(asta sa nu vorbesti indecent cue ea)
2.Fatuca,am stat cu tine din lipsa de inspiratie!
3.Se poate si mai bine ca tine
4.M-am plictisit de mutra ta
etc. sau sa vada ca desi "barbatii e porci" nu e totusi inculti ii citezi din marii clasici contemporani:
"Tu plangi,mie imi vine sa rad de neplacut/M-am tirat definitiv,sa nu ma dai disparut" SAU
"mi-am luat sapca,hanoracu',te-am pupat,ma mut"

Si mai sunt multe pe lista pe care o am in fata da' nu le mai tin minte!
HOWGH!
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde barbarella » Sâm Ian 18, 2003 8:47 am

Initial trimis de o.O
Porcii despre care se vorbeste sint de multe ori cei cu coloana vertebrala, si care NU se ploconesc in fata femeii. Astfel, femeia obisnuita cu comportamentul submisiv crede ca are in fata un porc, cind ea insasi e de fapt cauza problemei :)


Daca o femeie tine la tine, ultimul lucru pe care si-l doreste e sa te ploconesti in fata ei. Daca isi doreste asa ceva, nu tine la tine, se joaca si vrea sa vada pana unde poate intinde coarda. Pe de alta parte, e absurd sa presupui din start ca femeia e cauza problemei atunci cand ceva nu merge. La fel de bine ar putea sa fie vina ta. Oricum, morala la ce ai spus e ca faci bine ca nu te ploconesti - ca sa iubeasca un barbat, o femeie trebuie mai intai sa-l respecte. Dar ai grija, respectul trebuie sa fie reciproc.
barbarella
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 18, 2003 6:34 am
Localitate: wherever

Mesajde o.O » Dum Ian 19, 2003 5:25 am

Ai perfecta dreptate. Ceea ce descrii tu este cazul ideal .. insa multe chestii se fac inconstient .. dar raspunsul la ele conteaza
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Mesajde barbarella » Dum Ian 19, 2003 6:02 am

Conteaza foarte mult si, chiar daca uneori poate fi interpretat gresit, e preferabil sa-ti pastrezi self-respect-ul intact. Stii, la femei orgoliul e direct proportional cu modul cum arata - cu cat arata mai bine cu atat sunt mai orgolioase. Ele impart barbatii (mai mult sau mai putin constient) in doua categorii: cei care le flateaza orgoliul si despre care povestesc prietenelor, dar pe care ii pastreaza totusi din lipsa de altceva, respectiv barbatii de care se indragostesc, despre care nu prea discuta cu prietenele si pe care ii respecta. Din ultima categorie fac parte barbatii cu coloana vertebrala, care nu se lasa dominati sau umiliti si pe care nu sunt niciodata sigure ca i-au cucerit complet. Intr-un fel si femeilor le place vanatoarea, un barbat care nu sucombeaza imediat in fata farmecului lor le intriga si le atrage intotdeauna. Si, pana la urma, prefera intotdeauna barbatul care reuseste sa domine in relatie, niciodata invers. Situatia inversa e ceva temporar si o sa-l paraseasca imediat ce la orizont apare un tip interesant, care rezista si nu e usor de cucerit.
barbarella
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 18, 2003 6:34 am
Localitate: wherever

Mesajde o.O » Dum Ian 19, 2003 6:38 pm

Excelent spus si foarte cuprinzator.. as vrea sa vad mai multi oameni care realizeaza chestiile astea, si nu se ascund dupa deget cind vine vremea sa le spuna sau sa le aplice .
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Mesajde barbarella » Lun Ian 20, 2003 9:17 am

LOL, pai toate femeile le aplica, dar, evident, cele mai multe n-o sa recunoasca niciodata.
barbarella
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 18, 2003 6:34 am
Localitate: wherever

Mesajde o.O » Lun Ian 20, 2003 9:41 pm

Nu ma refer la femei ;)
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

replici de dat papucii

Mesajde claudiupst » Joi Ian 23, 2003 2:17 pm

Bah cel mai bine e s-o faci pe ea sa-ti dea papucii(ai scapat de scenele lacrimogene)!si asta o faci purtandu-te super nasta,ea o sa se sature si o sa-ti dea papucii!(si ai scapat)
claudiupst
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Ian 08, 2003 11:47 am
Localitate: aproape de oricine

Mesajde Bamse » Mie Mar 26, 2003 12:32 am

Intr-o seara m-a invitat o amica la discoteca. Eram io si cu vreo 7 fete. Anyway ...nefiind mare dansator..si nici cine stie ce chef nu aveam eu de dansat cu 7 fete pe langa mine. Asa ca mare parte a timpului stateam asa degeaba si vizualizam dansatoarele de la bara. In fine....la un moment dat...eram io undeva langa masa...dar in picioare cu o bere in mana..dadeam asa alene din cap...si vine o tipa din alea 7 la mine si zice "dansezi?" ...la care io ..."nu. sunt cu berea si daca e sa dansez fac valuri !"
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Apr 09, 2003 6:53 am

bulletproof method

u start doing a lot of cocaine, don't shave, sell the TV. tehn she gets mad: "u are not the man u used to be. u only wanna do drugs and anal sex" and she goes away. the best part is that she fells bad cause SHE left you
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde genicon » Mie Apr 09, 2003 11:23 am

" totul a inceput ca un vis frumos, a continuat ca un vis frumos, totul a fost frumos ... dar... din orice vis mai trebuie sa te si trezesti..."
Patetic sau nu? :D
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Mar Iun 03, 2003 11:13 pm

Cel mai usor sa dai papucii e sa fii indiferent cu persoana de langa tine.
Sa nu mai fii atasat de ea si sa faci ce vrei.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde tUdOrUK » Mie Iun 04, 2003 12:31 am

Fuck Off
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde alex@ » Mar Noi 07, 2006 9:11 am

eu cred ca este normal sa se discute in cazul in care nu mai crezi ca poti sta cu persoana iubita,din pacate chestia asta cu..nu stiu cum sa-i zic exista si la baieti si la fete asa ca nu incercati nici unul sa va scoateti ca suntem bagati in aceasi oala,singura mea parere ca cine nu spune nimic si tace ca un las o sa treaca peste chestia asta si mai greu asa ca vorbiti ca suntem o tara libera si cred ca cu toti suntem niste persoane destul de mature ca sa intelegem o despartire. P.S.-in discutie nu trebuie sa existe cuvinte urate pt ca atunci chiar ca ar fii o despartire urata si in plus oricine are defecte indiferent ca e fata sau baiat.
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Noi 07, 2006 10:48 am

bre alexato/alexatule ce faci mai? iei tuate subectele muarte de amu 3/4 ani si le scoti la aer?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde alex@ » Mar Noi 07, 2006 10:51 am

scuze memetshol dar sunt noua aici si am intrat unde mi sa parut mie interesant asa ca nu cred ca fac rau la nimeni daca am intrat aici
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Noi 07, 2006 10:52 am

uite aici replica de dat papucii:

"alo, domnu! papucii dumneavuastra, pliz!"

alexo, nu mai cere ertari ca ma dor falcile de la cat casc in urma ta
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde memetshot » Mar Noi 07, 2006 10:54 am

alex@ scrie:scuze memetshol dar sunt noua aici si am intrat unde mi sa parut mie interesant asa ca nu cred ca fac rau la nimeni daca am intrat aici

injoi then...da nu mai scrie doo posturi consecutive ca te loveste mai marii...


replica de dat papucii? nustu. io am patit replica de luat papucii: dami si mie papucii aia sa mac pana la baie.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde pure_sugar » Mar Noi 07, 2006 12:12 pm

he he, io i-am primit original!

-te iubesc asa de mult incat vreau sa te vad fericita si stiu ca nu ai fi, cu mine, asa ca mai bine sa nu mai continuam...
plus ca
-eu sunt gras si oribil (fals) si tu esti asa de sexy, mai bine ti-ai gasi pe cineva asa ca tine...

ce sa zic, eu zburdam de fericire de cate ori il vedeam si el vrea sa fiu fericita fara el...
asta da replica!
Daca lumea ar fi de ciocolata, ne-ar fi, pana la urma, greatza de ea...
Avatar utilizator
pure_sugar
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Feb 03, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Noi 07, 2006 12:18 pm

asta da replica!


ca sa nu mai zici de mama suacra care a aruncat cu babujii dupe tine, nu?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde pure_sugar » Mar Noi 07, 2006 12:22 pm

da-o dracu de taratura, nu merita pomenita...pana la urma io cred ca numa el a fost ala, ea putea sa zica ce voia
Daca lumea ar fi de ciocolata, ne-ar fi, pana la urma, greatza de ea...
Avatar utilizator
pure_sugar
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Feb 03, 2005 12:00 am

Mesajde pacha » Mie Noi 08, 2006 5:37 pm

E greu mah.Mai bine lasi cheile in cutia postala si-i dai un telefon.
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori

cron