la ce se refera exact"femeie buna la pat"??

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde La Bella » Mar Mar 18, 2003 10:07 pm

Dragule csor, sa stii ca eu nu am fost niciodata de parere ca la prima abatere ii dau papucii, ci dimpotriva, am cautat sa rezolvam impreuna micile decalari, dar atunci cand am vazut ca vorbesc degeaba, pentru ca pe el nu-l intereseaza decat satisfacerea dorintelor, mi-am spus decizia. Ce rost ar mai fi avut sa continui, cu cineva insensibil, pe care nu-l intereseaza parerea mea?!? Tu ce ai fi facut?!?
Oricum, asta nu a fost singura situatie cand am incercat sa salvez ce e de salvat in relatia respectiva, dar probabil tu ai intalnit numai contrarul.
Daca fiecare ar incerca sa fie bun macar o zi, probabil multe s-ar schimba!
La Bella
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Mar 12, 2003 7:53 pm
Localitate: München

Mesajde csor73 » Mie Mar 19, 2003 1:15 pm

Cat se poate de corect, Bella. Dar in legatura cu ideea "nu sunt buna la pat din cauza ex-ului". Nu imi pare corect. Mai frumos imi suna "sunt lipsita de experienta din cauza unei relatii nereusite". Nu acuza sau nu te scuza... Pentru ca la fel de bine poti controla, si tu, situatia. Iar o "femeie buna la pat" mai degraba se leaga de compatibilitate decat de experienta.
as good as it gets
csor73
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 2:20 pm
Localitate: Romania-Constanta

Mesajde La Bella » Mie Mar 19, 2003 11:40 pm

Oh, csor, imi pare rau ca nu am fost atenta la cum m-am exprimat si, trebuie sa-ti dau dreptate, cuvintele tale sunt folosite in ordinea corecta si dau asa un plasticism, pe care dirigu' meu, precis le-ar fi notat cu un punct- asta e f bine, crede-ma!!!!!
Iar, cu compatibilitatea, iar ai dreptate, dar cu modelarea a ceea ce primesti, nu cred ca fiecare este in stare de asa ceva, daca persoana care trebuie modelata nu-si da macar silinta. Trebuie macar sa-si recunoasca greselile si sa vrea sa schimbe ceva- bineinteles totul.
Oricum, cred ca daca intr-o relatie nu exista compromisuri si intelegere, nu va dura- probabil daca este prea multa indiferenta sau prostie va dura.
Daca fiecare ar incerca sa fie bun macar o zi, probabil multe s-ar schimba!
La Bella
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Mar 12, 2003 7:53 pm
Localitate: München

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 20, 2003 2:38 pm

Initial trimis de La Bella
... cuvintele tale sunt folosite in ordinea corecta si dau asa un plasticism, pe care dirigu' meu, precis le-ar fi notat cu un punct...
wow... credeam ca trebe sa ajungi intr-o anumita clasa ca sa ai diriginte... cata profunzime domle, cata profunzime :-S

Cert e ca la unele... "foshtii" care le futeau si nu le intrebau nimic... shtiau ei de ce nu fac asta ;k
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde La Bella » Joi Mar 20, 2003 9:55 pm

Supra Tutt1- Oau, cat de sensibil esti!!!!!!!!! Frustrarile ti se arata, sau asa de dur esti de obicei?!?
Daca fiecare ar incerca sa fie bun macar o zi, probabil multe s-ar schimba!
La Bella
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Mar 12, 2003 7:53 pm
Localitate: München

funny remarca...

Mesajde NashuL » Vin Mai 30, 2003 4:22 pm

Cert e ca la unele... "foshtii" care le futeau si nu le intrebau nimic... shtiau ei de ce nu fac asta ;k [/B]


Si de o pertinenta rar vazuta :D
Acuma daca e putin mai dura asta e :)
NashuL
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 30, 2003 4:17 pm

Mesajde PhutreGuy » Vin Mai 30, 2003 5:24 pm

Nu accept una care sta ca o scandura, geme in gand, iti povesteste ce intamplari ciudate a avut, in timpul actului si care daca faci ceva rau din greseala sa se ridice si sa plece.
E placut ca dupa sa stea cu capul pe pieptul tau, nu sa se intoarca cu spatele si sa adoarma, sau sa iesim la o tigara (daca suntem fumatori amandoi).
Si nu in ultimul rand sa stie ce sa faca, sa te simta, nu sa-i explici pas cu pas ca atunci ti se apleaca.
My name is Nobody because Nobody is perfect!
Avatar utilizator
PhutreGuy
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Mar Mai 13, 2003 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Lun Iun 02, 2003 11:28 pm

Revenind la subiectul acestui topic,''femeiea buna la pat'' e acea care nu face inhibitii si care ii poate face un oral partenerului ,in asa fel incit sa o tina minte,femeia care nu sta ca o ''scindura'' si asteapta sa termine celalat ,femeia care i-a initiativa in pat si nu lasa partenerul sa se plictiseasca linga ea,femeia care cu numai o privire il va face pe cel de linga ea sa o doareasca ,femeia care stie sa flirtreze doar cu privirea si sa-l faca pe partener sa se excinte doar la gindul ce il va astepta, femeia care atunci cind face sex nu face doar o singura pozitie ,ci cit mai multe,femeia care dupa o noapte de sex impreuna o vei dori si a doua zi...dar dupa cum spunea sopra asa ceva nu exista inca...deci ;P
Oricum mai cautati poate veti gasi si ceea ce se numeste ''FEMEIA BUNA LA PAT'':p
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde vali » Lun Iun 02, 2003 11:45 pm

Initial trimis de ROBAKITA
femeia care i-a initiativa in pat si nu lasa partenerul sa se plictiseasca linga ea

nu stai prea bien cu limba, nu? :D

eu m-as multumi cu jumatate din ce ai spus tu mai sus robakita
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Iun 03, 2003 10:37 am

Initial trimis de vali
eu m-as multumi cu jumatate din ce ai spus tu mai sus robakita
deci tu te multumesti cu o femeie buna la pat doar pe jumatate... ceea ce probabil ca si pe tine te face sa fii bun doar pe jumatate ;). Daca toti ar gandi ca tine si s-ar uita mai intai la ei si apoi la partener, cred ca ar fi mult mai multa fericire pe lumea asta :o
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde vali » Mar Iun 03, 2003 11:17 am

esti constient ca nu o sa dai niciodata de una
"care nu face inhibitii si care ii poate face un oral partenerului ,in asa fel incit sa o tina minte,femeia care nu sta ca o ''scindura'' si asteapta sa termine celalat ,femeia care i-a initiativa in pat si nu lasa partenerul sa se plictiseasca linga ea,femeia care cu numai o privire il va face pe cel de linga ea sa o doareasca ,femeia care stie sa flirtreze doar cu privirea si sa-l faca pe partener sa se excinte doar la gindul ce il va astepta, femeia care atunci cind face sex nu face doar o singura pozitie ,ci cit mai multe,femeia care dupa o noapte de sex impreuna o vei dori si a doua zi" ???
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Iun 03, 2003 11:44 am

probabil ca sunt eu inconstient, dar sa stii ca "am dat" de specimene care corespund celor descrise mai sus. Nu stiu cat de bune sunt cu altii, dar cu mine au fost asa cum trebuie sa fie o femeie buna la pat (dupa parerea mea, exprimata probabil anterior)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde vali » Mar Iun 03, 2003 12:40 pm

atunci inseamna ca esti/ai fost un om fericit. felicitarile mele. :o

unde ai gasit-o, sa caut si eu tot in zona aia, poate am noroc
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mar Iun 03, 2003 12:44 pm

Initial trimis de vali
[B]
nu stai prea bien cu limba, nu? :D


Eu stiu ca nu stau bine cu ''limba'',dar ce vrai sa ma ajuti cu ''limba'' sa stau mai ''bine'':D
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde vali » Mar Iun 03, 2003 12:47 pm

cate calitati din alea enumerate indeplinesti, sa stiu daca te "ajut" ?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mar Iun 03, 2003 1:00 pm

Din cele enumerate cam le stiu pe toate,dar vezi mi-e rusine sa le expun si pe restul,dar nu cred ca imi vei face fatza...sint o tipa plina de calitati,nu bune ,asta se stie...deci ''pazea'':p
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Iun 03, 2003 1:03 pm

Initial trimis de vali
unde ai gasit-o, sa caut si eu tot in zona aia, poate am noroc
in centru.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde vali » Mar Iun 03, 2003 1:56 pm

Initial trimis de ROBAKITA
Din cele enumerate cam le stiu pe toate,dar vezi mi-e rusine sa le expun si pe restul,dar nu cred ca imi vei face fatza...sint o tipa plina de calitati,nu bune ,asta se stie...deci ''pazea'':p


pai asta e, odata cu lucrurile bune vin si alea rele
nu se poate numa lucruri bune
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

.......

Mesajde Nanuka » Mar Iun 03, 2003 10:53 pm

Pt barbatzi o femeie buna la pat..inseamna sa arate bine in primul rand, sa fie senzuala, si sa-i faca tot "tacamul".
Daca s-ar putea ca ei sa stea ca bolovanii si ea sa faca totul ce bine ar fii.
Si culmea dupa ce-l satisface e curva, e panarama face de toate, se duce si barfeste ca mama mi-a facut aia si-aia "am rupt-o frate, da e buna fata".

Auzitzi baietzi..mai punetzi si intrebari de genu "La ce se refera exact barbatul bun la pat".
Sa vedetzi raspunsurile noastre ale femeilor..Categorisisiti-va ..
Cam catzi cati din voi sunt cu p...a tare:)
Asa ca nu mai comentatzi atata.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron