Dragoste la distantza....exista asa ceva?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde helguera88 » Joi Ian 23, 2003 10:23 pm

Dragoste la distantza nu merge ... e o varza ... parera mea.

Mr.Hyde ... tu stii mai bine la ce ma refer :)
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Ines » Vin Ian 24, 2003 1:44 pm

Eu cred ca dragostea adevarata rezista la orice (daca e impartasita, bineinteles). Daca nu, poti sa stai cu ea/el in aceeasi casa si sa simti ca te despart ani lumina...

BOBO, povestea ta imi da incredere! Sa ai noroc!
Ines
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Ian 24, 2003 1:10 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Ian 28, 2003 8:59 am

Well, poate sint sceptic, dar eu nu cred in dragoste adevarata...ce sa mai zic de dragostea la distanta! Cunosc o groaza de lume, perechi, familii...si nu am vazut pina acum asa ceva....poate este dragoste la inceput, dar dupa aia se schimba in ceva ce aduce a prietenie...devine monotona...si pina la urma una dintre parti tot scapa la "vecini".

Bobo, tu ai stat pe "uscat" tot timpul asta?

Pulsar, cum poti fii sigur ca te iubeste intradevar?? Poate te foloseste sa poata pleca in Canada! Parca vad ca o iei acolo, si dupa ce ia permisul permanent, da divort...:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Ian 29, 2003 5:23 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
Pulsar, cum poti fii sigur ca te iubeste intradevar?? Poate te foloseste sa poata pleca in Canada! Parca vad ca o iei acolo, si dupa ce ia permisul permanent, da divort...:D


Eu sunt in proportie de 99% sigur, daca nu chair 100%...
Dar stii cum se spune: "Dragostea e oarba" si "Om trai si om vedea", dar eu is convins ca o sa mearga pana la capat...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Joi Ian 30, 2003 1:01 am

Vad ca subiectul deschis de mine a avut o adevarata "priza" la userii de pe acest forum. In seara asta mi-am adus aminte de EA....cea care mi-a fost "muza" pentru a initia acest subiect si poate...pentru putzina vreme m-a facut nostalgic si mi-am adus aminte de povestea lui BOBO care desi pana acum n-am mai spus-o, m-a impresionat....adica ce ar putea fi mai frumos sa ai persoana pe care o iubesti langa tine in Canada si pentru care te-ai chinuit asha mult sa faci relatzia sa reziste....frumos! foarte frumos. Doamne! ce n-as da sa putem trai cu totii ceea ce a trait si traieste BOBO. Insa deocamdata EU nu ma pot declara "multzumit" de "relatzia" mea cu EA pentru ca "distantza" deocamdata e o problema si pentru mine si pentru ea. Mda....poate in primavara cand imi voi achizitiona o masina voi scurta aceasta distantza la cateva minute de mers cu masina...cu 180km\h:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Da!

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 12:13 pm

Da , eu cred ca poate exista Dragoste la distanta , eu fac aceasta afirmatie deoarece am avut parte de asa ceva.. nush .. a fost ceva frumos .. ceva ce nu am sa pot uita niciodata.. stiti voi .. atunci cand ai pe cineva la distanta si il/o iubesti ..parca ceva te face sa fii mereu cu dangul la el/ea ! Stiu ca nu poti sa fii sigur de ceea ce persoana respectiva face acolo departe de tine.. dar dragostea care este prezenta .. te face sa uiti aceasta problema.. ! Eu am iubit si inca iubesc pe cineva la distanta :-(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

continuare

Mesajde pulsar » Sâm Mar 29, 2003 6:52 am

buna ziua, tot George aici, am mai scris acum cateva luni de zile tot pe aceeasi tema.

Si eu impartaseam aceeasi parere cu multa lume de aici, cum ca relatiile astea la distanta sunt varza si ca nu pot sa mearga..si totusi acuma sunt cu ea de un an si ceva si parca suntem ca in prima zi. Vocea ei este la fel de dornica sa ma auda ca la inceput si nici ea nu-mi iese din gand.

Am venit in Romania in Decembrie si am mers cu ea la Paris 1 sapt si am mai stat si o luna cu ea in Buc. E greu..dar pe de alta parte e mult mai bine asa. Eu sunt la facultate si nu as avea timp de o prietena 'locala'. Sa o plimb cu masina, sa o duc la filme, la disco, etc... Ea la fel invata de rupe pentru Bac si facultate. Intotdeauna trebuie privite lucrurile bune :)) O sa vin iara in romania acuma in May si stau pana in Septembrie - parte o sa stam in Spania doar noi doi ca sa vedem cum mai e si asa! Pentru cei care sunt intr-o situatie asemanatoare, daca merita, mai bine sa nu regretati mai tarziu. Eu personal nu cred ca as mai gasi o persoana care sa ma faca la fel de fericit cum ma face ea..si de fapt doar asta coneaza.

ma fut in ei de bani, ma-ngrop pe datorie cum zic parazitii :PP

si faza cu vizita ei aici nu a fost posibila, asa ca acuma am facut scrisoare la ministru imigrarii si am audienta privata sa discut problema :) Daca sunt nebun si nu am ce face!
pulsar
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 03, 2002 8:50 pm
Localitate: Buc

Re: continuare

Mesajde Weet-weet » Mar Iun 24, 2003 12:42 pm

Heehheheeeeeeeee ! Ce cunoscuta imi suna povestea .. numai ca eu am fost cea din romania , si el e cel din Franta , si uite ca acum suntem impreuna ... vorbeam in fiecare zi , pe net , la telefon ... si am ajuns sa ne cunoastem dupa o luna si ceva de cand ne cunoscusem ... acum , sunt 9 luni de cand ne stim , propae 8 de cand suntem impreuna si ne e bine impreuna , mai bine decat la distanta . El chiulea de la ore ca sa marga in romania ,asa ca , e si el nebun , si eu , dar asta e ! ne iubim
bafta in continuare , si casa de piatra ( daca e cazul ) !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Mie Iun 25, 2003 11:03 pm

Da cu sigurantza exista
Poate vi se pare ciudat...dar eu mi-am cuoscut sotzul pe internet..suntem de doi ani impreuna si ma simt foarte fericita cu el...am stat un an la distantza..numai chat si telefoane
dupa un an de zile a venit in Romania...si dupa scurt timp ne-am casatorit.

Acum suntem impreuna si pt nimic in lume nu mi-as dorii sa fiu desparztita de el ..il iubesc si ma iubeste.....

Din prima clipa am stiut ca el imi este jumatatea..:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Joi Iun 26, 2003 9:05 am

Mie nu mi se pare ciudat deloc ... eu pe internet l-am cunoscut pe viitorul sot ...
Nu pot sa zic ca din prima clipa am stiut ca el imi va fi sot , ici prin cap nu imi trecea , chiar ma enervase
dar acum suntem impreuna si il iubesc enorm de mult ...
Va doresc toturor numai bine , pupici
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Dragoste la distantza....exista asa ceva? DA EXISTA!

Mesajde Alds|hc_ » Joi Sep 11, 2003 11:49 am

thread-ul e antic dar io is nou pe aici so here goes..

doi prieteni de ai mei sunt casatoriti de vreo 1 an si ceva, locuiesc in franta acum si s-au cunoscut pe mirc acu vreo 4 ani.
tipu ii din franta (francez), tipa ii din filipine (filipineza din aia hot hot! hehe). vreo 3 ani de zile comunicau doar pe irc, email, telefoane, messenger-uri to toate felurile etc. in cele din urma s-au intalnit si s-au vazut in realitate peste cateva luni am fost invitat la nunta lor in franta. mi-am strans bani si m-am dus.

perfect success story! :) nu oricine ii facut pt asa ceva pt ca nu oricine ii capabil sa iubeasca destul de mult sa mentina o iubire la distanta. si ii ff important ca amandoi sa fie la fel de incapatanati ca altfel nu merge.


btw.. si io is bagat in ceva de genu asta de vreo 5 ani si ma chinui sa fiu langa ea pt ca merita. Love is stong and she's so sweet :-X
*** Blessed is the end user who expects nothing, for he/she will not be disappointed.
Avatar utilizator
Alds|hc_
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Dum Sep 07, 2003 11:00 pm

Mesajde alias_free » Joi Sep 25, 2003 8:49 am

In cele mai multe cazuri, cei care pot intretine"dragostea la distanta" au parte de una dintre cele mai fericite relatii!
Chestia e sa depasesti incertitudinile!

E verificata la baiatu`!
alias_free
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Sep 24, 2003 11:43 am
Localitate: romania

???

Mesajde Carolina Roxana » Joi Oct 02, 2003 2:20 pm

Buna! Chiar ma bucur ca se gaseste un site unde poti vorbi de unele probleme...Asta cu dragostea la distantí¥....nu e bine...O trí¥iesc pe propria-mi piele! Eu stau in Suedia, el in Romania...ne-am intalnit, ne-am plí¥cut....si atat! Eu am plecat, dar nu am uitat unul de celí¥lalt. M-am intors in varí¥, ne-am regí¥sit,ne-am distrat ..sperí¥m ca intr-o zi o sa putem fi impreuní¥...eu stiu...in Suedia sau in altí¥ tzarí¥, in nici un caz nu inRomania! Dea-sta s-au si mutat ai mei...Deci, eu zic ca existí¥ iubire la distantí¥...Tot ce trebuie e putzin optimism! E greu,dar..asta e!
Carolina Roxana
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 02, 2003 1:10 pm
Localitate: Ö, Suedia

Mesajde Matrashita » Joi Oct 02, 2003 3:50 pm

Tare ash fi curioasa ce s-a intamplat cu povestea de dragoste dintre Love2Fly si tipa din Ploiesti..
Ei,Love2Fly...zi-ne pana la urma cine a avut dreptate..?Dureaza sau nu dureaza?
Eu sunt de parere ca o dragoste la distanta,intretiuta sau chiar f bine intretinuta(telefoane,sms,mail,vizite din cand in cand,scrisori...etc)poate rezista in timp.
Daca abia primesti o veste de la omul iubit inseamna ca iubirea se va stinge incet-incet dar sigur si ca nu mai sunt sanse de a pastra o astfel de legatura.
Oricum Ploiestiul este la doi pashi de Bucuresti,si sper k toate lucrurile au mers bine.
Zi`ne tu Love2Fly...
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

hmmm

Mesajde proXtu » Mie Oct 08, 2003 11:34 am

cum bine zicea tata lor, nicholas, nici io nu mai cred in dragostea pura shi eterna. aia e doar la inceput, dupa un timp trec senzatziile alea de gol in stomac, etc... dar important este ce ramane, daca eshti realist itzi dai seama ca poate nu mai simtzi cu ea ceea ce ai simtzi cu o alta fata, noua, cu care sa zicem ca incepi o alta relatzie, dar daca exista respect, atractzie shi alte asemenea "amanunte" atunci alegi sa continui. relatziile la distantza eu le consider periculoase pentru ca timpul petrecut impreuna este relativ scurt, fatza de cel in care stau separatzi, shi e normal sa il petreci extraordinar, pentru ca tocmai distantza shi lipsa celuilalt amplifica toate sentimentele, emotziile, senzatziile fizice, etc ... am trecut shi io prin mai multe feluri de relatzii la distantza (shi prin mai multe feluri de distantze :p) si am ajuns sa fiu cam sceptic, sau mai bine zis mai realist. sunt mult prea multe aspecte ce tzin de realitatea curenta, de prezent, shi care pot interveni oricand... nu spun ca nu poate ieshi bine, doamne fereshte :p dar poate ieshi bine shi totul sa fie OK timp de un an sau mai multzi, si abia dupa aceea sa intervina ceva, indiferent ca e la distantza sau nu. senzatzia asta de eternitate shi idea asta de "impreuna pana la adanci batranetzi" incepe sa devina cam invekita :D shi nu e parerea mea, cia a scoiologilor (ashtia is ? :p) care au studiat problema shi au zis ca ne indreptam spre o societata in care viatza oamenilor va fi impartzita in mai multe relatzii (stabile) dar care vor dura, sa zicem, 10 ani, sau ceva de genul asta ... ca societatea se skimba, shi noi la fel ... dar e frumos sa visam ca vom imbatrani alaturi de cea pe care o iubim (acum ;o)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Cruela » Mar Noi 18, 2003 6:24 pm

Parerea mea este ca exista dragoste la distanta. Am langa mine un asemenea caz si anume o foarte buna prietena de-a mea indragostita de un tip care e plecat de 6 luni in Spania. Isi scriu, vorbesc la telefon si ea e la fel de indragostita de el ca la inceput.
Am insa si un contraexemplu: o alta prietena a mea avea un prieten pe care il iubea si care a plecat in Canada. Timp de doua luni a fost daramata psihic, desi vorbeau la telefon, isi scriau, erau foarte apropiati in ciuda distantei enorme. Dupa doua luni insa, a inceput sa se gandeasca ce rost ar avea sa mai astepte, s-a combinat cu prietenul lui cel mai bun si acum nu mai vrea sa auda de acel baiat, nu mai vrea nici macar sa se intoarca in tara.
Depinde de persoana. Si prietenul meu va pleca peste cateva zile din tara, pe o perioada de patru ani. Recunosc ca va fi greu, dar sunt sigura ca am sa il astept, pentru ca eu stiu ca il iubesc cu adevarat.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Weet-weet » Mar Noi 18, 2003 10:07 pm

Cruela .. dar stii tu ce e aia iubire adevarata ? Poti sa stii daca il iubesti cu adevarat ? Sa-mi spui si mie cum ...
Iubirea la distanta , depinde de cazuri , imprejurari .. nu iti poti da seama cat de mult iubesti pe cineva decat in momentul in care a lipsit de langa tine mai mult timp , daca esti supus unei probe .. de foc ... si pana la urma , timpul va spune ...
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Cruela » Joi Noi 20, 2003 4:45 pm

Initial trimis de Weet-weet
Cruela .. dar stii tu ce e aia iubire adevarata ? Poti sa stii daca il iubesti cu adevarat ? Sa-mi spui si mie cum ...
Iubirea la distanta , depinde de cazuri , imprejurari .. nu iti poti da seama cat de mult iubesti pe cineva decat in momentul in care a lipsit de langa tine mai mult timp , daca esti supus unei probe .. de foc ... si pana la urma , timpul va spune ...


Ce-i drept, dar cred ca stiu foate bine ceea ce simt, tinand cont ca de un an si jumatate il iubesc ca pe ochii din cap. Voi posta aici peste cateva luni si vom vedea atunci.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Lun Noi 24, 2003 9:08 am

In cazul meu a durat un an , dupa care a intrat in agonie si s-a stins incet. Oricum a fost oribil (finalul) si asa ceva nu-mi mai doresc!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Noi 24, 2003 9:31 am

Cruela, inainte sa mai postezi ceva, citeste te rog postul asta:

http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=7848

Citeste-l de vreo 3 ori, sa-l tzi minte,da? Multumesc!
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Joi Dec 04, 2003 8:10 pm

Da...Love2Fly....Ejti cu adevarat un super cool...pana acum nu mi`am dat seama...dar din ceea ce mi-ai zis tuh...imi dau seama cat de mult o iubeshti pe acea fata.Da,dragoste la distanta exista.Va spun ...!Prietenul meu este din alt orash ,cam la 17 km,ne vedem de 2 -3 ori pe saptamana.Mi se pare putin pentru 2 oameni care se iubesc,dar decat...k alti indragostiti care se intalnesc o data la o luna,la un an...Oricum...e greu,fara el si 2-3 zile fara el...;P Dar.... asta e!Dragostea adevarata nu moare niciodata!

Eu iti dau un sfat la fel ca Oribilul Mosh : COntinua!
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Joi Dec 04, 2003 8:14 pm

Scuzati repetarea :P
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde anemoney » Mar Ian 06, 2004 3:24 pm

exista eu sunt o dovada pura a acestei trairi, da stii cum e o dragoste are nevoie sa se alimenteze, si de aceea nu rezista foarte mult...eu am avut un prieten din america si relatia noastra a rezistat 3 ani, el venea cam de doua ori pe an de sarbatori si vara...da cum n-a mai fost alimentata dragostea a disparut si au ramas amintirile..concluzie exista da nu tine foarte mult de multe ori totul se termina brusc ori daca e dragoste adevarata poate iese ceva... ceva
anemoney
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Noi 22, 2003 6:08 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde piskeshu » Mar Ian 06, 2004 4:32 pm

Deci exista, da de fapt nu ezigsta! Cam asa ceva, nu?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Cruela » Mar Ian 06, 2004 5:59 pm

Parerea mea este urmatoarea. Distanta nu este o piedica intr-o relatie. Si spun asta din proprie experienta pentru ca cel pe care il iubesc este foarte departe (de trei luni de zile) si totusi asta nu schimba nimic. Astazi exista telefon, exista mirc, exista mail, exista messenger si daca iubesti cu adevarat pe cineva atunci poti sa astepti oricat.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde wwritza » Joi Ian 08, 2004 12:20 pm

:hi: Eu zic ca nu tine...asta din proprie experienta...
Daca nu ai nici-un plan de viitor ce ea/el, atunci nu se merita sa te chinui, sa-i duci dorul, de-abia sa astepti data urmatoare cand va vedeti, sa va tineti de mana de doua ori pe luna...ca sa nu zic si de altele....
Poate tine asa cateva luni...dar dupa, o sa simti pe pielea ta ca nu se merita..oricat de mult ai tine la celalalt....
daca zici: ok, o tinem asa un an, termin - termini facultatea si apoi o sa fim impreuna tot timpul...bine...
Dar sa o lalai aiurea si nici macar sa nu fi foarte sigur pe ce-ti doresti ..hmmm, nu se merita..
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Joi Ian 08, 2004 12:23 pm

Si iubitul meu a fost plecat 4 luni in Spania si azi a plecat din nou... ;P si nu`l mai vad pana in iulie (daca ma duc eu acolo) adica peste minimum 7 luni !!! Si totusi ne iubim si dragostea noastra va trece peste toate...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Floriris » Joi Ian 08, 2004 7:05 pm

Bai, uitati care e treaba... totul tine de iubire, si de romantism.Daca mai e ceva romantic in tine, ai face orice sa fi cu persoana iubita, si distanta astfel ti se va parea mult mai mica.Iubirea e un sentiment pe care nimeni nu il conuaste deplin. Insa eu sunt de parere, ca adevarata iubire, nu simpla atractie fizica, sentimentul care vine din suflet, si care te schimba total, este cel care conteaza. Daca cineva reuseste sa te schimbe comlpet (in bine), sa astepti cu nerabdare sa mai vorbiti, si alte chestii de gen,... eu cred ca la asta nu trebuie renuntat, chiar daca pe moment poate parea o relatie imposibila... (vorbesc din experienta).
Rock-ul este cea mai sincera muzica
www.floriris.go.ro
Avatar utilizator
Floriris
Junior Member
 
Mesaje: 151
Membru din: Mar Iul 15, 2003 11:00 pm

Mesajde shakti » Dum Ian 11, 2004 1:37 pm

am incercat o relatie la distanta ( cam 600km) si nu a mers... a intervenit neincrederea... eu cred totusi ca se poate
don t hate me....
Avatar utilizator
shakti
 
Mesaje: 560
Membru din: Dum Dec 14, 2003 12:00 am

din proprie experienta spun

Mesajde ROXANA » Dum Ian 11, 2004 1:58 pm

exista iubire la distanta , dar un lucru sigur e ca dc iubesti cu adevarat aceea persoana, iubirea la distanta doare cel mai tare! i know what i say :love:
! everything that has a begining has an end !
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron