Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

De la a cata intalnire o punem?

Prima
12
18%
A doua
3
4%
A treia
4
6%
Cand o fi
38
56%
Seara nuntii
6
9%
Ce-i aia???
5
7%
 
Voturi totale : 68

raspuns

Mesajde claudiup » Mar Feb 11, 2003 12:51 pm

Aliosha:
hmm....si daca sunt nascut in `85 ce? cand o fi nu inseamna prima intalnire...cel putzin asta...nu inteleg ce ai insinuat dar probabil am uptime`u mai mic ca tine :P daca jtii ce e ala..
claudiup
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 pm
Localitate: de pe`aci

Completare

Mesajde genicon » Mie Feb 12, 2003 3:54 pm

Initial trimis de Aliosha
Claude, vad ca esti nascut(a) in '85 (cel putin asa ai pus la profil). Mai asteapta cativa ani si o sa razi si tu de ce scrii pe aici.
Btw, "cand o fi" implica si de la prima intalnire nu ? Te cam contrazici.


Aici ma simt si eu nevoit sa intervin, cu o completare: Votati dracu doar dupa ce cititzi acest post!!!!!
Aliosha are dreptate, "Cand o fi" implica si prima intalnire. Asa ca fac acum acea completare despre care vorbeam: chiar daca logic implica si prima intalnire, nu votati "cand o fi" decat daca sunteti genul de persoane care asteapta sa le pice pleasca in cap, sau asteapta consolidarea relatiei sau cine stie, asteapta ca partenerul sa-si faca dracu un dush :D Asta e, am facut completarea, acum totul e mult mai simplu. totusi, nu a postat nimeni care ar face-o doar in noaptea nuntzii.... :sperm:
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Salutare!!!

Mesajde FuDy » Vin Feb 21, 2003 12:09 am

Salutare!!! Imi place discutia voastra...shi cred k o sa ma implic de-acum-nainte!!
Ma numesc Sabin shi sunt din Constanta...
In ceea ce priveshte sexul...ar trebui, dupa parerea mea sa-i dam o tenta mai colorata...sa nu ne mai imaginam ceva mecanic...hatza hatza ... :) Mie imi place sa fac dragoste shi imi place sa fac sex oral fetei...(oare deaia ma iubeshte asa de mult pretena mea... :)) ) ...Dragoste fac asa...cand simt k totul eshte ok shi domneshte o atmosfera de linishte shi dragoste (imposibil sa nu fii simtit shi tu asta)
Va ashtept mjl .... al vostru Sabin
FuDy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 19, 2003 9:49 pm
Localitate: Romania-Constanta

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Feb 21, 2003 7:48 am

Sa traiasca C-ta! Asa fratilor, veniti mai multi, ca ne omoara bucurestenii astia! :)

claude, esti cumva din "martori lui Jehova"?? Ce importanta are daca este vreo curva? Boala nu iei, daca esti destul de destept sa-ti pui balonash pe prichindel. In cel mai rau caz, te lipesti de ceva musafiri nepoftiti...:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde genicon » Dum Feb 23, 2003 7:08 pm

Domnule Sabin aka Fudy... Dumneata pari ca te adresezi cuiva prin acest mesaj postat aici. Deci... cui te adresezi? :))
Oricum, nu ne-ai zis, dupa o asa introducere, ce anume ai votat. Sunt curios... ca "noaptea nuntii" nu cred ca ai votat...
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde DjJaxxx » Joi Feb 27, 2003 9:28 pm

Depinde...daca e numa o intalnire la mare...nu conteaza...prima a 2a...cand o fi dar daca e ceva serios...trebuie sa fie amandoi de acord (adica fata pt ca barbatu nu o sa refuze niciodata daca i se ofera sansa) si cand vine momentu potrivit...gata.
You can't have everything. Where would you put it?
DjJaxxx
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Feb 26, 2003 6:27 pm
Localitate: Toronto

Re: uneori trebuie sa mai iei si tzatza in gura ca sa o apuci pe fata de inima ... cred

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 2:58 pm

Initial trimis de as xxl
daca o tipa se da de la prima intalnire, inseamna ca a avut multe "prime intalniri" d-astea. asa ca-i curva. imi plac curvele.


Curva e aia care primeste bani pentru servicii sexuale prestate. Tipa care o pune din prima e pur si simplu o fata caruia ii place sa faca sex. 95% din fete nu prea agreeaza ideea asta, dar sunt si mici exceptii. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde rux » Dum Mar 16, 2003 6:25 am

..daca ma intreba cineva asta in urma cu 5-6 luni...spuneam "noaptea nuntii"....intre timp m-am razgandit....oricum e bine sa treaca ceva timp....nu din prima asa...
rux
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Mar 16, 2003 6:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde rux » Dum Mar 16, 2003 6:25 am

..daca ma intreba cineva asta in urma cu 5-6 luni...spuneam "noaptea nuntii"....intre timp m-am razgandit....oricum e bine sa treaca ceva timp....nu din prima asa...
rux
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Mar 16, 2003 6:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde ograsa » Dum Mar 16, 2003 6:31 am

nu e vorba de prima a doua sau a N-a oara cand "ti-o pui" cu el/ea ci de faptul cand te simti pregatit adica cand va simtiti pregatiti sa o faceti vrie sa incercati sa vedeti cume ste sa va incepe viata sexuala asa cred eu
kill me now before i do it myself
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde rux » Dum Mar 16, 2003 6:42 am

..oricum sa fie dragoste si nu sex....
rux
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Mar 16, 2003 6:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde ograsa » Dum Mar 16, 2003 6:50 am

lol lasa sa te mai maturizezi sa intelegi si fetele si mai discutam
kill me now before i do it myself
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde rux » Dum Mar 16, 2003 7:35 am

Initial trimis de ograsa
lol lasa sa te mai maturizezi sa intelegi si fetele si mai discutam

.....sa inteleg si eu...ce te face sa crezi ca nu le inteleg?
rux
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Mar 16, 2003 6:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde ograsa » Dum Mar 16, 2003 4:54 pm

ma crezi sau nu cum nu-ti poti da seama ce si cum gandesc ele pentru voi baietii mai ales la varsta asta va trebuie mult timp sunt lcururi care nu le puteti intelege ma rog vei vedea siobserva asta in viitor
kill me now before i do it myself
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde genicon » Mar Mar 18, 2003 7:33 pm

graso, pls... pune si tu dracu niste semne de punctuatie pe ici-colo...
Te plangi ca noi baietii nu intelegem fetele si de aia tot o dam cu prima intalnire... Da-o dreq! Pt mine nu conteaza asta atat de mult. Dar voiam sa zic si eu - cum sa intelegem fetele daca se exprima ca tine??? huh?

P.S. rux - e baiat sau din nou ograsa are mintea luminata?
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Chimene » Dum Mar 23, 2003 1:15 am

fyhl
Chimene
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Sep 16, 2002 11:34 am
Localitate: bucuresti

Re: Re: uneori trebuie sa mai iei si tzatza in gura ca sa o apuci pe fata de inima ... cred

Mesajde Bamse » Dum Mar 23, 2003 7:34 am

Initial trimis de Pizzi


Curva e aia care primeste bani pentru servicii sexuale prestate. Tipa care o pune din prima e pur si simplu o fata caruia ii place sa faca sex. 95% din fete nu prea agreeaza ideea asta, dar sunt si mici exceptii. :t


Unii ar zice...bine nu-s curve...sunt tarfe...
Si ar mai zice...5% sunt fete cuminti.

Parerea mea: e nasol sa te phuti de la prima intalnire...cand dau peste fete d-astea ...ipotetic vb ca m-as fute cu ele...mi-ar fi scarba dupa aceea...
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Mar 23, 2003 11:09 am

Mai fratilor... cred ca acum sunt putin off-topic. :)
Prin mai toate filmele pe care le vad eu, tipa ajunge din prima seara in patul tipului. Si astfel ma tot intreb eu - cum dracu fac ei asa ceva? Cum reusesc? E ala prea frumos? Are aia o mentalitate diferita fata de cea a fetelor din romania (si dupa posturi vad ca si de a baietilor) ? Pentru ca de curva nu poate fi vorba...
Stiu, o sa imi ziceti ca este doar un film... dar filmele, oricat de SF ar fi ele, tot reflecta pe acolo o realitate. Asa ca... ce e de facut, oameni buni sa nu mai avem gandirea asta preconceputa aici in Romania????
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

buna ziua

Mesajde PreferatA » Lun Mar 24, 2003 3:09 pm

eu un lucru nu pricep .. intalnirea asta .. ce inseamna de fapt .. ka mai exista persoane care stau impreuna cu parintzii .. si daca te intalnesti cu el .. prima intalnire e in orash .. da? si daca la el nu te poti duce ka noah si el sta cu parintzi .. atunci si daca vrei nu ai kum sa ti-o pui .. apoi .. vine urmatoarea problema ... pot eu ca fata sa vreau sa zicem sa mi-o pun de la prima intalnire .. dar daca nu vrea el .. singura nu am kum ;) asa ca una e ce votez eu si una e realitate .. poti sa vrei de la prima intalnire dar sa nu ai unde ..sau sa vrei de la a doua intalnire dar toto asa sa nu ai unde .. asa ca nu e numai dupa cum am vrea ci si dupa posibilitati si circumstante
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 25, 2003 9:54 am

Preferato, pai aici este vorba de intentie...nu de cum sa fie realizata..zic eu.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Mar 25, 2003 10:08 am

bah alex ,chestia e mai complicata si preferata a subliniat clar:
sa ai unde ,sa ai cu cine da sa n-ai cu ce
sa ai unde,sa ai cu ce ,da sa n-ai cu cine
sa ai cu cine,sa ai cu ce ,da sa n-ai unde
sa ai unde , sa ai cu cine, sa ai cu ce ...da sa ai sedinta pesede
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 25, 2003 10:44 am

*lol*..eye-ule...m-ai zapacit...eu zic sa facem asa: o chemam pe Preferata la o intilnire (sa avem cu cine), mergem amindoi (sa avem cu ce), inchiriem o camera la hotel (sa avem unde), dar nu inainte de a ne muta la penetecede, ca aia au sedinte numai vinerea...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde basstard » Mar Mar 25, 2003 1:49 pm

Scurt si la obect: la prima intalnire, daca poti si daca vrea.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 25, 2003 1:59 pm

LOL bah alex...bah sigur nu o sa avem cu cine ...o vezi tu pe preferata sa se intalneasca cu doi borfasi taranisti ca noi? numa moshu are daru si haru sa le imbarlige pe fetitele astea...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

era cam asha

Mesajde Love2Fly » Joi Mar 27, 2003 10:28 pm

sa ai unde ,sa ai cu cine da sa n-ai cu ce= sex tragic
sa ai unde,sa ai cu ce ,da sa n-ai cu cine=trist
sa ai cu cine,sa ai cu ce ,da sa n-ai unde=studentzesc
sa ai unde , sa ai cu cine, sa ai cu ce dar de ce? =filozofic
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde afrodita » Sâm Mar 29, 2003 1:52 pm

Oooffff, oameni buni!Citesc si ma minunez.Aveam de gand sa raman doar la citit , dar chiar nu ma pot abtine sa zic si eu ceva.Ce mentalitate e asta, fratilor??In ce secol traiti??Auzi la ei:"care o pune de la prima intalnire e curva".Doamne fereste, acum nu ma mai mir de ce nu mi-am gasit un om cu care sa fiu pana la actualul prieten.Pai mai:vreti sa va pice fetele din prima, dar daca pica sunt curve.Aveti pretentii la virgine, dar v-ar place sa va culcati cu toate prietenele, si daca nu puteti le catalogati cu "minte ingusta".Mai baieti, voi stiti ce vreti?? Ia ganditi-va de 2-3 ori inainte sa vorbiti.Da, m-am culcat si de la prima intalnire , dar am avut si relatii fara sex.Cu actualul sunt tocmai pt ca m-am culcat la prima intalnire si totul a decurs super, ba chiar a aperciat ca nu am mintea ingusta.Si asta ma face curva?Pai, pana la urma care e definitia unei curve in ,mintea voastra? Daca m-am culcat cu cineva la prima intalnire a fost pt simplul fapt ca imi placea tipul respectiv foarte mult si nu voiam sa pierd timpul aiurea.Si nu vad de ce m-ar face asta curva.Si daca m-am culcat o data cu unu' la prima intalnire asta nu inseamna ca m-am culcat cu toti la prima intalnire.Ce dumnezeu generalizati atata? Nu puteti intelege ca daca fata s-a culcat cu voi din prima chiar va place? Nu puteti concepe ca aveti complexe si atunci dati vina pe fete?? Nici nu ma mir ca nu aveti parte de un sex bestial asa cum va doriti sau de o partenera asa cum vreti.
Ma bucur ca genicon(salve:) ) si pizzi au mintea mai deschisa.Macar nu sunt singura care gandeste mai "libertin".
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde Bamse » Sâm Mar 29, 2003 3:51 pm

afrodita ..io am vrut sa tac...da am observat ca esti nesimtita ..si n-am putut sa ma abtin...

Exista si varianta cu una grasa si urata care prinde un baiat bine...si normal ca il fute de la prima intalnire ...ca poate cine stie cand mai are ea o sansa ca asta...

tu din care categorie faci parte?
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde afrodita » Sâm Mar 29, 2003 7:25 pm

Nu ma intereseaza ce parere ai tu despre mine.Atata am avut de zis, ce am spus mai sus.Nu am venit aici sa ma cert cu nimeni, insa nici nu ma asteptam sa ma iau cu mainile de cap...Asta e...Daca o sa continuam sa gandim asa , atunci vai de progresu' nostru!!
Am zis(genicon , dau o bere pt drepturile de autor:D )
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde genicon » Mar Apr 01, 2003 3:11 pm

Afrodita (salve ;) ) exact asta ziceam si eu... ca mentalitatea este cea care merita si trebuie schimbata... asta este marele minus al romaniei... si oricum, dupa cum vezi - cei care incearca sa o schimbe, cel putin pentru ei, sunt considerati extraterestrii. Ei bine, oameni buni, eu vin de pe o alta planeta asa ca "Zgrrasr sadddae affrotss" adica - "Faceti sex de la prima intalnire si pasati fata la urmatorul" (asta nu inseamna ca e curva, Doamne fereste!)
Am zis (afrodita... astept berea :))
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde afrodita » Mar Apr 01, 2003 8:08 pm

Lasa mey, genicon sa fim noi de pe alta planeta...oricum ne e mai bine asa, decat cu minte inchistata.No, d-apai dau berea,da' can' vii incoa'? Si asa tre sa primesc niste bani, numa' buni de bere:))
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron