Ati face-o cu o ...

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ati face-o cu o transexuala (SheMale)?

Da, ar fi ceva mai special !!!
3
19%
Nu, e scarbos !!!
12
75%
Ce sunt alea?
1
6%
 
Voturi totale : 16

Ati face-o cu o ...

Mesajde Aragorn » Lun Dec 30, 2002 9:34 pm

CU o transexuala... adika o SheMale ?

Eu unu nu ...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Dec 30, 2002 9:38 pm

Depinde de gusturile fiecaruia. Eu, unul, nu as face-o. Sunt, insa, unii, care au si acest tip de "placeri" sa le numesc asa. Mi-a povestit un coleg de serviciu cum a dat el un "scurt" excelent, dar pe care l-a uitat la foarte scurt timp dupa ce "tipa" s-a dezbracat si avea intre picioare un imens cuc. Cica nici in armata nu s-a imbracat asa de repede. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Lun Dec 30, 2002 9:45 pm

E o chestie sa nu stii adevarul pana nu se dezbraca tipa...ca am vazut ceva poze pe net si tipele nua rata deloc deosebit fata de cele normale...deci usor de confundat imbracate...

Totusi poate e o experienta mai aparte...dar parca tot n-asi incerca...

DAr stii ce cred...ca asta e visul oricarui homosexual...adika sa futa in cur ceva cu scula si care are si doua tate...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Lun Dec 30, 2002 11:20 pm

sunteti bolnavi
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Dec 31, 2002 1:03 am

Multumim vali de apreciere, dar am prefera o explicatie...si in plus ce legatura are mesajul tau cu subiectul?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde as xxl » Mar Dec 31, 2002 2:21 am

daca intr-un fel sau altul atzi ramane singuri pe o insula pustie, dupa v-o doo-trei luni sunt sigur ca nu atzi mai face atatea fitze ...
mofturosilor!
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde genicon » Mie Ian 01, 2003 10:46 pm

NUUU!!!! Cred ca nici daca as fi pe insula aia pustie de care aminteste Asu'... :)
Dar acum, e drept... nu poti sa sti ce se ascunde in pantalonii unei tipe pana nu ajungi acolo... si eu sincer, nu as vrea sa ajung sa gasesc Varfu Omu in loc de Pestera Muierii.... hehehe
Faza naspa e cu aia care o duc pana la capat... adica... aaaa... cei care nici dezbracati nu mai par barbati... tare naspa ar fi sa afli "dupa" ca fetitza din care te-ai infruptat facea anu trecut pipi din picioare....
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Joi Ian 02, 2003 11:19 pm

E o chestie sa nu stii adevarul pana nu se dezbraca tipa...ca am vazut ceva poze pe net si tipele nua rata deloc deosebit fata de cele normale...deci usor de confundat imbracate...


Mda, asta e cam nasol... totusi cred ca poti sa-ti dai seama daca te uiti la marul lui Adam.

DAr stii ce cred...ca asta e visul oricarui homosexual...adika sa futa in cur ceva cu scula si care are si doua tate...


Ma indoiesc, homosexualitatea nu se rezuma la organe genitale.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Ian 08, 2003 4:27 am

Initial trimis de Mr Hyde

Ma indoiesc, homosexualitatea nu se rezuma la organe genitale.


Eu cred ca in mare parte se rezuma la organele genitale...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori