Exista viatza dupa moarte?Sau,mai precis,exista sex oral dupa casatorie?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Exista viatza dupa moarte?Sau,mai precis,exista sex oral dupa casatorie?

Mesajde curly » Sâm Ian 11, 2003 4:28 pm

as dori raspunsuri mai ales de la cei aflatzi in belea,pardon!,de la cei casatoritzi!

auzit-am de la mai multzi ca inante de patalama ea vroia shi asha,shi asha,dupa insa face nazuri.....ca nu e bine,ca nu-mi place,ca,ce?!,suntem pervershi?



....
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Re: Exista viatza dupa moarte?Sau,mai precis,exista sex oral dupa casatorie?

Mesajde kArRa » Sâm Ian 11, 2003 10:40 pm

Initial trimis de curly
[
auzit-am de la mai multzi ca inante de patalama ea vroia shi asha,shi asha,dupa insa face nazuri.....ca nu e bine,ca nu-mi place,ca,ce?!,suntem pervershi?



.... [/B]
eu nu sunt inca cu patalamale ,adik cu acte dar am o relatie de 3 ani..si pot sa zic ca am incercat amandoi sexul oral si este ceva misto dar mai exista si o parte negativa
si anume faptul ca sa pierdut din intensitatea dragostei si a inceput sa semene din ce in ce mai mult a sex pur si simplu.sincer nu stiu exact daca din cauza asta neaparat dar sa intamplat.
si as mai vrea sa spun ceva in legatura cu asta..nu stiu daca ABSOLUT ORICE FEMEIE siar dori ca iubitul sau sotul sa faca sex oral dar stiu sigur ca absolut toti barbatii isi doresc asta....
in final..ca un sfat ar fi sa faceti ce vreti si cat vreti dar aveti grija sa nu devina din "a face dragoste...."a face sex"
kArRa
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 10, 2002 10:38 pm
Localitate: braila

Re: Exista viatza dupa moarte?Sau,mai precis,exista sex oral dupa casatorie?

Mesajde Aragorn » Lun Ian 13, 2003 2:36 am

Initial trimis de curly

auzit-am de la mai multzi ca inante de patalama ea vroia shi asha,shi asha,dupa insa face nazuri.....ca nu e bine,ca nu-mi place,ca,ce?!,suntem pervershi?
...


Eu cred ca in multe cazuri e fix invers...inainte nu prea vreea multe, iar dupa orice aproape... adika si logic face sens... (partea ce am zis eu) . Adevarat e ca probabil ca nu toata viata va fi asa, cativa ani, sau cateva decenii...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Superba Oana » Mar Ian 14, 2003 9:42 am

eu sper sa existe ca altfel divortez si revin la viata de dinainte de sacrificiu
:p :p :p :p
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde barbarella » Sâm Ian 18, 2003 8:25 am

Initial trimis de curly
as dori raspunsuri mai ales de la cei aflatzi in belea,pardon!,de la cei casatoritzi!

auzit-am de la mai multzi ca inante de patalama ea vroia shi asha,shi asha,dupa insa face nazuri.....ca nu e bine,ca nu-mi place,ca,ce?!,suntem pervershi?



....

Am vazut intr-un numar mai vechi din playboy un articol pe tema asta, se spune acolo cum ca, dupa casatorie, gata cu sexul oral, stai sa-ti citez: "femeile se lasa momite de reclamele pentru detergenti si cine a mai vazut gospodine alintand cu limba un penis?" Exista si niste sondaje pe acolo care prezinta situatia cam albastru. Oricum nu cred ca e o regula si in mod sigur depinde de femeie. Poate ai avut tu ghinion, ce sa-i faci? Incearca sa-i spui ce recomanda playboy cititoarelor, stai sa-ti citez: "programul lor ar trebui sa trebui sa inceapa si sa se termine cu o felatie sanatoasa macar de doua-trei ori pe saptamana. Astfel, iubitii, amantii, sotii ar sta mai mult pe acasa."
barbarella
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 18, 2003 6:34 am
Localitate: wherever

Mesajde AIWAMAN » Sâm Ian 18, 2003 9:11 am

Initial trimis de Superba Oana
eu sper sa existe ca altfel divortez si revin la viata de dinainte de sacrificiu
:p :p :p :p



Nu e rea replica...chiar foarte deosebita ...mai ales ca ...vine din partea unei fete!
Avatar utilizator
AIWAMAN
Junior Member
 
Mesaje: 131
Membru din: Sâm Noi 16, 2002 12:00 am

Mesajde ROBAKITA » Sâm Ian 18, 2003 5:46 pm

Mishto,inainte toti se lauda,de parca numai noi femeile am fi de vina.Normal dupa casatorie pofta de a face dragoste scade dar nu numia la femei ci si la barbati,nu ma pot pronunta foarte exact,dar din cele citite sau mai bine zis ,din unele sondaje si putin din viata mea personala pot spune ca dupa castorie scade interesul pentru sex.
Chesti acu divortul nu e asa de simplu precum spuneti,inseamna ca eu ar trebui sa dau divort de20de ori,asta ca un exemplu,ne laudam inainte de a sti ce spunem.Dar mi-ar place sa vad pe cineva care ar da divort si cauza sa fie ''nepotrivire de sex oral',loooool,nu?
Dupa casatorie toti isi pierd pofta de a mai face dragoste se va rezuma doar la sex,dar mai sint si exceptii,adik daca partenerii sint indragostiti nebuneste si se iubesc cu adevarat,mai poate continua si dupa luna de miere.Dupa o casatorie apar copii care tot femeia se ingrijeste de ei,apoi treburile gospodaresti ,care tot femeii ii revin,bine nu mai zic ca trebuie sa aiba grija si de sot sa nu-i lipseasca camasa curata si pantalonii la dunga dimineata cind merge la birou,hmmm,de unde chef si atata rabdare de un sex oral dupa o zi de munca istovitoare,sa nu mai mentionez cazul in care femeia mai are si ea un servici ,dupa care se intoarce frinta de oboseala.Dar nici barbatii nu sint mai prejos decit femeile,ba mai merg la o bericica cu colegii,ba la o minge sau mai stiu eu ce...deci vina e a amindorura.
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde curly » Mie Ian 22, 2003 2:02 pm

din posturile de mai sus aflam asha:
1.gospodinele nu fac sex oral;vasazica ai de ale sintre o ciorba shi o felatzi
2.playboy e o revizta buna
3.preventiv,n-o sa ma insor
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Re: Re: Exista viatza dupa moarte?Sau,mai precis,exista sex oral dupa casatorie?

Mesajde vali » Mie Ian 22, 2003 2:21 pm

Initial trimis de kArRa
aveti grija sa nu devina din "a face dragoste...."a face sex"


atunci ii spui "iubito, hai sa iti fac o dragoste orala!"

baieti, priviti si partea cealalta a problemei : ele nu ne fac 9, noi nu le facem lor. si astfel, toata lumea e nefericita.

si acum nu vad de ce femeile s-ar opri dintr-odata din moment ce pana acum ar prestat.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Exista viatza dupa moarte?Sau,mai precis,exista sex oral dupa casatorie?

Mesajde Superba Oana » Mie Ian 29, 2003 12:02 pm

Initial trimis de vali


baieti, priviti si partea cealalta a problemei : ele nu ne fac 9, noi nu le facem lor. si astfel, toata lumea e nefericita.



taci din gura ca poate te asculta careva...bate in lemn...
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Ian 29, 2003 12:31 pm

de ce mah? tie ti se para normal ca baiatu sa presteze si tu sa zici "mersi"

nu am nevoie de "mersi", treci la aparat :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Ian 29, 2003 12:42 pm

Initial trimis de vali


ele nu ne fac 9, noi nu le facem lor. si astfel, toata lumea e nefericita.



pai din cate stiu io asa disparutara si dinozaurii...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Mie Ian 29, 2003 12:43 pm

Initial trimis de vali
de ce mah? tie ti se para normal ca baiatu sa presteze si tu sa zici "mersi"

nu am nevoie de "mersi", treci la aparat :D

:hehe:
draga,eu sunt de moda veche:schimb pe schimb...si nu accept plata decat in natura
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde curly » Lun Feb 10, 2003 10:39 am

Initial trimis de Superba Oana

:hehe:
draga,eu sunt de moda veche:schimb pe schimb...si nu accept plata decat in natura



deci tu vezi kestia ca un fel de troc......ok,imi dai nr. tau de tel pe pm? :sperm:
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde Aragorn » Sâm Feb 15, 2003 8:48 am

Initial trimis de Superba Oana

:si nu accept plata decat in natura


ce natura??? :confused:
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Feb 15, 2003 11:03 am

off topic
nu mah bobo n-ai inteles. adica in mijlocu naturii.adicatelea faci treaba in casa, te urci in masina ,mergi la baneasa si lozu se da intr-o padurice, intr-un luminis cu susur de apa ,ciripit de pasarele adica intr-o ambianta romantica....

on topic

"ce tie iti place altuia nu-i face" . nu era proverbu asa?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 2:47 pm

Initial trimis de ROBAKITA
Mishto,inainte toti se lauda,de parca numai noi femeile am fi de vina.Normal dupa casatorie pofta de a face dragoste scade dar nu numia la femei ci si la barbati,nu ma pot pronunta foarte exact,dar din cele citite sau mai bine zis ,din unele sondaje si putin din viata mea personala pot spune ca dupa castorie scade interesul pentru sex.
Chesti acu divortul nu e asa de simplu precum spuneti,inseamna ca eu ar trebui sa dau divort de20de ori,asta ca un exemplu,ne laudam inainte de a sti ce spunem.Dar mi-ar place sa vad pe cineva care ar da divort si cauza sa fie ''nepotrivire de sex oral',loooool,nu?
Dupa casatorie toti isi pierd pofta de a mai face dragoste se va rezuma doar la sex,dar mai sint si exceptii,adik daca partenerii sint indragostiti nebuneste si se iubesc cu adevarat,mai poate continua si dupa luna de miere.Dupa o casatorie apar copii care tot femeia se ingrijeste de ei,apoi treburile gospodaresti ,care tot femeii ii revin,bine nu mai zic ca trebuie sa aiba grija si de sot sa nu-i lipseasca camasa curata si pantalonii la dunga dimineata cind merge la birou,hmmm,de unde chef si atata rabdare de un sex oral dupa o zi de munca istovitoare,sa nu mai mentionez cazul in care femeia mai are si ea un servici ,dupa care se intoarce frinta de oboseala.Dar nici barbatii nu sint mai prejos decit femeile,ba mai merg la o bericica cu colegii,ba la o minge sau mai stiu eu ce...deci vina e a amindorura.



Presupun ca ai vorbit doar in cazul tau nu? Nu toate familiile sunt la fel. Nu toate familiile au ramas la aceasta conceptie comunista si invechita: femeia la cratita, barbatul la fabrica de telefoane. Stai putin, situatia se mai schimba. Barbatul are un job frumos, relaxant si vine fericit acasa. Femeia poate ca nu mai este incuiata la minte si mai vrea si ea sa faca sex si alte alea... Ti-am zis, timpurile se mai schimba si oamenii evolueaza... din pacate unii dintre ei raman cu o gandire invechita si depasita... :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde ROBAKITA » Joi Mar 06, 2003 11:10 pm

Pizzi,nu ma refeream la mine ,ci in general,looooool,am specificat ,daca ar fi cazul meu sa fi dat divort doar din nepotrivire de sex oral ,as fi divortat de 20 de ori,nu vreau sa ma laud dar nici nu duc lipsa de asa ceva si sint casatorita de 5 ani si am si o fetita de 3 anisori si inca ''ne'' mentinem,adik nu am uitat cum se fac unele ''lucruri'',intelegi ce vreau sa spun.

Si e adevarat ca in unele situatii adik in unele casnicii se mai uita asta si nu numai se ignora sex-ul oral ,ca s anu mai zic de cel normal.
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde 1FREAKBABY » Sâm Mar 08, 2003 9:38 pm

sunt casatorita de 2 ani si sunt cu al meu de 3 ani.
Inainte de casatorie am facut sex aproape zilnic.Dupa casatorie ...rar..clar ca nu de pe o zi pe alta, dar totusi..
parerea mea este: cand te-ai casatorit , de la la un timp totul devine la fel..te duci in acelasi dormitor, cateodata cand nu ai chef de sex trebuie sa faci ,ca de , nu ai mai facut de 2 saptamani etc. Cand eu vreau de ex sex, si al meu nu , atunci imi zice:" avem doar toata viata timp sa facem sex"...argumente , si iar argumente.Asta e .nu am nici copii ,si nu sunt nici o nasparlita obeza,si nici al meu.asta e ..casatorita ,faci zilnic sau aproape zilnic acelasi lucru , stii deja ce ii place sotului tau sa manance, sa bea, cand se duce la baie sa se kk si invers..sexul se pune deja pe locuri mai joase, pentru ca vin alte probleme care sunt mai importante(de ex sa lucrezi sa castigi mai mult, sa faci curatenie, sa mergi la cumparaturi de mancare etc)..si asta asa e :cand o femeie e casatorita, vrea nu vrea , trebuie sa faca treburile casei , si daca sa zicem ca sunt milionari (exagerez) , daca nu faci mancare ,sau nu faci tu singura curatenie, sotul iti va zice : cum imi arati tu ca ma iubesti daca nici mancar lucrurile normale ale casei nu le faci singura?!
si sexul oral, devine deja ca un fel de uitare, cateodata cand faci e mortal ,cateodata cand faci e la fel ca data trecuta...asta e parerea mea...
PS:ati vrut parerea unei femei casatorite(nenorocite) ,sau? :o
1FREAKBABY
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Vin Aug 02, 2002 4:17 am
Localitate: Frankfurt

Mesajde Pizzi » Lun Mar 10, 2003 4:44 pm

Initial trimis de 1FREAKBABY
sunt casatorita de 2 ani si sunt cu al meu de 3 ani.
Inainte de casatorie am facut sex aproape zilnic.Dupa casatorie ...rar..clar ca nu de pe o zi pe alta, dar totusi..
parerea mea este: cand te-ai casatorit , de la la un timp totul devine la fel..te duci in acelasi dormitor, cateodata cand nu ai chef de sex trebuie sa faci ,ca de , nu ai mai facut de 2 saptamani etc. Cand eu vreau de ex sex, si al meu nu , atunci imi zice:" avem doar toata viata timp sa facem sex"...argumente , si iar argumente.Asta e .nu am nici copii ,si nu sunt nici o nasparlita obeza,si nici al meu.asta e ..casatorita ,faci zilnic sau aproape zilnic acelasi lucru , stii deja ce ii place sotului tau sa manance, sa bea, cand se duce la baie sa se kk si invers..sexul se pune deja pe locuri mai joase, pentru ca vin alte probleme care sunt mai importante(de ex sa lucrezi sa castigi mai mult, sa faci curatenie, sa mergi la cumparaturi de mancare etc)..si asta asa e :cand o femeie e casatorita, vrea nu vrea , trebuie sa faca treburile casei , si daca sa zicem ca sunt milionari (exagerez) , daca nu faci mancare ,sau nu faci tu singura curatenie, sotul iti va zice : cum imi arati tu ca ma iubesti daca nici mancar lucrurile normale ale casei nu le faci singura?!
si sexul oral, devine deja ca un fel de uitare, cateodata cand faci e mortal ,cateodata cand faci e la fel ca data trecuta...asta e parerea mea...
PS:ati vrut parerea unei femei casatorite(nenorocite) ,sau? :o


Pai si atunci de ce dracu te-ai mai casatorit? Aia nu-ti place, aia nu-ti place, aia o faci din obligatie, ala nu vrea sa se culce cu tine. Cred ca te-ai casatorit cu el ca sa ramai in strainatate si acum te-ai scarbit de fata lui, sau el de a ta. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mar 10, 2003 6:19 pm

Bah, Pizzi, freakbaby vorbeste de faza cu borcanul de miere...daca stii despre ce vorbesc..:D

Freakbaby, mai luati si voi o pauza din cind in cind...duceti-va la o discoteca, la schiat, in alte tari...sa vezi tu dupa aia sex..oral si neoral..:o
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori