aventuri...

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mai 28, 2003 12:16 pm

sharina`` - ca tot te vad atat de influentabila, imi permit sa-mi dau si eu cu parerea. Cred ca e bine sa-i lasi pe amandoi si sa cauti unul care stie sa te faca sa te simti femeie fizic si spiritual (adica care te fute bine)... si cu care sa ai si o perspectiva de viitor. Ai fost cu cel de 29, ai vazut ce poate... gata, e timpul sa gasesti altul mai bun sau care sa le aiba pe toate... parerea mea :)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde ROBAKITA » Mie Mai 28, 2003 2:40 pm

Sharina``,sopra se ofera sa te faca fericita,nu il refuza,ca e baiat bun,nu va avea pretentii daca se va deschide capitolul ''copii'' :D,nu-i asa ,sopra?:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mai 28, 2003 3:01 pm

ROBAKITA - nu ma ofer, pentru ca nu ma complic eu s-o fac sa se simta femeie dpdv spiritual, caci in alta ordine de idei ar fi ok :rolleyes:... cat despre copii, trebe sa se jure inainte :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde SOD » Mie Mai 28, 2003 3:07 pm

etete a dracu la asta!te erijezi in consilier,sau deja ai inceput sa-ti cladesti capcana?hehehehe,fute-le tu pe toate!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mie Mai 28, 2003 3:25 pm

Sopra banuiam eu ...loooooool:o

Sod si cine il opreste sa le ''futa''?poate unele abia asteapta sa fie ''futute'' mai ales de sopra;) :p :D
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Nanuka » Sâm Iun 28, 2003 11:41 pm

Initial trimis de afrodita
Hmm...nu sunt de acord cu Nicholas, dar , in fine, fiecare are dreptul la parerea lui.
Da, am inselat vreo 90% din prietenii care i-am avut.Cu cine? Cu o singura persoana de care eram obsedata si in bratele careia cadeam de cate ori se uita la mine.E vorba de primul baiat cu care m-am culcat.Desi a fost un magar de cea mai inalta speta, nu puteam sa-l uit.Si atunci imi faceam cate un prieten, cu speranta ca-l voi uita pe primul.Insa nu era asa, cum aparea , cum ne culcam, de dragul vremurilor "apuse".Timp de 2 ani jumate am tot dus-o asa, pana cand l-am bagat de unde a iesit si am inceput sa-mi vad de viata mea.De atunci am mai avut 3 prieteni, cu tot cu actualul , pe care nu i-am inselat si nici n-am de gand sa-l insel pe iubi.Am tot ce-mi doresc de la el, de ce l-as insela? Pt schimbare? Pai schimb decoru', schimb pozitii, etc., dar nu concep sa-l schimb cu altul.Numai gandul ca as putea vreodata fi cu altcineva in afara de el imi provoaca greata si sila de mine.Sunt fericita asa fidela cum sunt si asa sper sa fiu mereu.


In aceiasi situatzie am fost si eu odata...
Eram atat de obsedata de primul meu prieten..incat si dupa ce ne despartisem..si cu toate ca stiam ca are pe altcineva...eu tot in bratzele lui alergam..si vroiam sa fac sex cu el..asta a durat cam vreo 2 ani..pana spre norocul meu am cunoscut pe altcineva care m-a facut sa uit de el..

:D
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori