aventuri...

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 2:46 pm

de identitatea sexuala era vorba draga Afrodita!ca de aia a ta ca om ma doare in paispe!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 2:48 pm

Si daca de aia de om te doare in paishpe , nu vad motivul pt care te-ar interesa aia sexuala...Oricum nici la aia nu stau prost.
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 2:53 pm

pai cum de ce?nu stii ca barbatii sunt cei mai mari barfitori?noi ce dracu facem in jurul focului,daca nu avem picanterii de discutat?ca fotbal nu mai avem!
plus de asta,vad ca esti dispusa sa povestesti!iar noi suntem buni ascultatori!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 2:55 pm

Hahahaha, ce dulce ai fost la faza asta:D Pai, deh!, sunt dispusa sa povestesc , pt ca sunt pe net si orice ati zice voi despre mine nu prea conteaza...De fapt nici in real life nu ma mai afecteaza "gura lumii"...Si cum imi lipsesc prietenele de barfa...Iata-ma aici!:p
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mar 31, 2003 5:08 pm

*lol*..ai dracu´ draci..m-am deschis si eu putin la afrodita, si au sarit imediat pe mine...lasati-ne domne, sa ne impartasim si noi putin sentimentele! Afrodita ma atrage prin stilul ei direct de a scrie, fara ocoale, cunoaste ca si mine sentimentul dragostei..cine stie..poate in alta viata am fost parteneri..cel putin asa simt eu acum...cu toate ca nu o cunosc...dar as vrea...

Voi astialalti, cu drogatu´ in frunte, faceti misto de noi, dar eu zic ca voi sinteti gelosi, ca nu ati cunoscut dragostea adevarata, sau poate ati avut-o, dar ati pierdut-o!!

Lasa ca o sa va aratam noi, ce bine o sa ne mearga noua impreuna...nu-i asa Afro? (hihihi..nume de alint)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 5:21 pm

de unde dragoste adevarata,alexe?daca moshu e indragostit de eye?de unde?

nume de alint?si io care credeam ca-i numele de scena!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Mar 31, 2003 5:25 pm

mah alex te intreci pe tine insuti...din doo posturi in 12 de ore nu mai am liniste, imi dau seama de inutilitatea vietii pe care am avut-o pana acum, lacrimez la fiecare vorbulita a ta, ce mai traiesc o drama romantica alaturi de tine si afrodita...deja sunt ametit ,sufar in singurate, ca nu am avut si io parte de o fericire ca a voastra...gata nu mai pot scrie nimica, lacrimile curgand siroaie pe tastatura....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 10:37 pm

Hahahaha, eye, ai grija bre de tastatura aia, ca de la atatea lacrimi nu o sa mai ai cu ce sa postezi p-acilea!:D
Nicholas, asa sunt eu directa, mai mama, nu prea-mi place sa umblu cu ocolisuri, si daca umblu e doar de fun, atat si foarte rar.Faza cu alta viata nu ti-o pot confirma, ca n-am nici cea mai vaga idee.Si lasa-i draga sa vorbeasca, daca n-ar fi si ei care sa mai destinda atmosfera, ce ne-am face cu atata romantism?
Revenind la subiect: nu am vazut povestile voastre cu iubite inselate.Ia bagati mare la afro, acilea, sa va trag si io de urechi:p sau sa rad impreuna cu voi.Hai! Aud??Sau am surzit deja?:lol:
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 11:36 pm

afrodito,am baga noi ma povestiri hazlii,dar modul de aici e rau si ne baneaza imediat!si nici nu ne prea iubeste dansul,asa ca daca vrei sa razi,treci pe forumul de kterinca!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 11:40 pm

No, apai atunci de ce ati facut subiectul asta? Si cum ti-ai schimbat nick-ul din SOD in BB?
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 11:51 pm

nu eu!administratorii nostri,e gluma de 1 aprilie!incearca sa intri pe kterinci totusi!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 11:54 pm

Pai acolo eram, tocmai ce citisem ca e 1 aprilie , ca eu nu stiam :D
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

propunere

Mesajde curly » Vin Apr 11, 2003 11:26 am

uite afrodita:tu eshti cam romantica,io nu!deci ne completam.apoi daca un tip nu s-a plictisit sa te futa 2 ani la rand inseamna ca shtii sa faci lucrari,nu gluma......locuiesc in Romania ca shi tine,aspect ingrijit,nu am burta shi daca te deranjeaza ma las shi de fumat!aaa.shi sa nu uit: 23 cm!

te bagi?
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Re: propunere

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Apr 11, 2003 1:26 pm

Afrodito, a dat norocul peste matale, uite ce baiat de zahar te vrea, zici ca-i painea lui D-zeu.
Initial trimis de curly
23 cm!
te bagi?
23 cm unde? in talie?... SOD te face, creca are 200cm :@)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde afrodita » Vin Apr 11, 2003 8:26 pm

No thanks...Imi ajunge asta pe care-l am, e bestial si la pat si in real life, iar 23 cm e prea mult...Nu sufar sculele mari...Prefer mici si jucause;)
from all the things i've lost, i miss my mind the most! :)
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Apr 12, 2003 12:16 am

Initial trimis de afrodita
Prefer mici ...
cat de mici? stii.... am un prieten ;)

(nu, nu de moshu e vorba)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde vali » Sâm Apr 12, 2003 3:45 am

Initial trimis de afrodita
Pai acolo eram, tocmai ce citisem ca e 1 aprilie , ca eu nu stiam :D


of of of

afrodita, esti exact genu de femeie care ne place: frumoasa si ... atat
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde curly » Dum Apr 20, 2003 11:33 am

Initial trimis de afrodita
No thanks...Imi ajunge asta pe care-l am, e bestial si la pat si in real life, iar 23 cm e prea mult...Nu sufar sculele mari...Prefer mici si jucause;)


cat de mici?ca,spre ex,sa dai cu creionul in pahar n-are nici un haz!

p.s.: Sopra,tu de unde shtii,bre,dimensiunile lu' SOD?mergetzi la aceleashi bagaboante?
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

1866

Mesajde baixinho© » Dum Apr 20, 2003 2:27 pm

curly, da ce treaba are talia cu mersu la bagaboante? sau din punctul tau de vedere talia se poate vedea dar cand merg barbatii la bagaboante?

am fost intr-o zi la una (maritata) si am inceput si noi, ca oamenii, sa ne facem de cap, avand in vedere ca barba-su nu era acasa. am avut un noroc incredibil, ca dupa ce am terminat, am apucat sa fac un dus si sa ma imbrac (evident, m-am si sters, ca nu m-ar mira sa-i treaca pe unii prin bibilica faptul ca m-as fi imbracat ud), ca a sunat barba-su la usa. altfel, cred ca zburam de la etajul trei, iar partea interesanta este ca balconu avea vederea inspre un bulevard foarte circulat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Apr 21, 2003 1:23 am

apropo de postul lui baixinho:

am fost odata la una... si ne-am satisfacut reciproc... si tocmai cand am plecat a inceput sa ploua.

aventurierul™
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde catharsis » Joi Apr 24, 2003 12:50 am

apropo de postul lui baixinho:
de ce a sunat barba-su la usa? nu avea cheie? nu era casa lui?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

1881

Mesajde baixinho© » Joi Apr 24, 2003 8:48 am

omu voia sa se duca la dentist si a trecut inainte p-acasa. a sunat la sonerie ca stia ca-i nevasta-sa acasa, iar daca era sa fi plecat pe undeva il suna si-i spunea.
nu stiu la ce te referi ca asa imi daua seama daca asta ie raspunsu pe care-l astepti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 1866

Mesajde curly » Mie Apr 30, 2003 12:20 am

Initial trimis de baixinho
curly, da ce treaba are talia cu mersu la bagaboante? sau din punctul tau de vedere talia se poate vedea dar cand merg barbatii la bagaboante?
.



eu ma refeream la dimensiunile lui SOD in genera,nu la talie neaparat!
era o gluma;daca n-ai prins-o,nu-i nimic!zi ca am fost impertinent ca oricum mai am damblaua asta!
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde genicon » Mie Apr 30, 2003 10:25 am

Mda... am o vaga parere ca acest subiect a cam luat-o off-topic, si vin eu sa va stric off-topicaiala. Nu stiu de ce fac asta, poate ca simt si eu nevoia sa ma "descarc" :sperm: :D
Am o prietena de 9 luni, ceea ce pentru unii ar parea o relatie de durata. Dar am avut o excursie de o saptamana acum in vacanta, fara ea si m-am combinat cu una. Sau, am avut o aventura. Dar aventura a devenit ceva mai serios, ca mie imi place de ea, cred ca si ei de mine :confused: si... nush ce sa fac... sa renunt la noua luni pentru o bucata de pi**a noua sau... sa ramana totul la stadiul de aventura? Hmm... destul de greu. Dar sunt convins ca orice as face, va fi alegerea cea mai buna. YUP! :D
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

1901

Mesajde baixinho© » Mie Apr 30, 2003 2:54 pm

Initial trimis de genicon
nush ce sa fac

varianta 1: incearca sa-ti dai seama pentru care ai sentimente mai puternice si cu care dintre ele te intelegi mai bine. mai departe este simplu.
varianta 2: fute-le pe amandoua sa le sara capacele si cand afla una de cealalta, vezi tu cum o scalzi.
varianta 3: nu stiu daca exista.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Joi Mai 01, 2003 11:18 am

Sar'na baicsinule :)
Cand am citit prima ta linie din raspuns mi-am zis: Ba, ce dreq se intampla??? Vorbeste lumea serios???? Dar mi-am dat seama ca nu am de ce sa ma sperii cand am vazut "variantele 2 si 3". :) Si tocmai asta imi place aici.
Nu, nu ceream sfaturi, mai ales de la voi :p , voiam si eu doar sa imi descarc sufletul. Oricum, eu sunt o persoana mai "ciudata" si cred ca o sa las timpul sa isi spuna cuvantul. Aia care rezista, aia ramane!
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

help............

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 1:58 pm

Am vazut cam care era initial subiectul de discutie aici si ma gandeam poate de la atat de multi baieti deshtepti aflu si eu o solutie convenabila pt problema mea............acum 4 luni am cunoscut un tip de 29 de ani care mi-a sucit mintile si care e super bun la pat....insa tipul e impreuna cu o tipa de 5 ani aproape...deci relatia noastra se limiteaza la statutul de aventura....si tipa fiind plecata in Olanda nu a reprezentat tocmai un impediment pt rel noastra dar totushi.....problema e ca acum 2 luni am cunoscut alt tip. de 22 de ani..cu care am dezvoltat treptat o relatie destul de placuta....cu un viitor promitzator.
Esential e ca ,desi am o relatie care pare a fi stabila.......eu continuu sa ma vad cu tipul de 29 de ani si mi-e frica sa nu pot renuntza la unul din ei................nu stiu pe care sa il aleg...faza e ca am incercat si tipul asta de 22 de ani sa fac love......si nu mi-a trezit nici o senzatie de placere:(....so .... e super aiurea acum...m-am obishnuit cu tipul asta care stie cum sa satisfaca fizic si spiritual o femeie........si mi-e ca voi face comparatii intre ei...nasol .. nush ce sa fac:(
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Re: propunere

Mesajde sharina`` » Lun Mai 26, 2003 3:14 pm

Afrodita ... sari pe el ... :)) 23 cm nu e rau deloc ... mai stie sa si foloseasca ce are in pantaloni..........................:P:)
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde ROBAKITA » Mar Mai 27, 2003 9:41 pm

Sharina`` un sfat alege-l pe cel care stie sa te faca femeie si fizic si spiritual,stiu ce stiu:p,poate si cel de 22 o fi bun ,dar daca nu te atrage..mai bine acu' decit mai tirziu cind vei regreta:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde sharina`` » Mar Mai 27, 2003 9:48 pm

mersi pt sfat...intr-adevar ai dreptate....
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron