aventuri...

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

aventuri...

Mesajde jane doe » Dum Feb 23, 2003 5:07 pm

Ce-ar fi sa recunoasteti cu toti...cand, cum, de ce.....v-ati inselat prietenul/a....
Stiu ca e greu de marturisit, dar el/ea nu va stii nimic...ramane intre NOI!!!!
Sa vedem cine are povestea cea mai interesanta!
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Feb 23, 2003 7:18 pm

Eu nu pot sa spun ca am o poveste, sau ca vreau sa candidez pt "cea mai frumoasa poveste" . Eu de obicei cand beau, devin foarte "iubaretz" asa ca la betzie s-a intamplat in 90% din cazuri. Nu mai conteaza cum, nu mai conteaza de ce, oricum, cred ca e clar ca nu erau decat aventuri de o noapte, deci nimic serios, asa ca nici eu nu am considerat vreodata asa ceva drept o chestie serioasa. Oricum, e bine ca in ultimul timp reusesc sa ma abtzin destul de bine zic eu, pt ca am o prietena pe care o iubesc si... mi-ar fi frica sa fac ceva. Cine stie insa... :) :) :)
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Dum Feb 23, 2003 7:31 pm

Eu nu am inselat pe nimeni, ca nu am avut pe cine! Burlac am fost, burlac o sa ramin! :D

Dar uite o poveste ontopic:

Era unul la mine la munca, caruia nu-i prea mergea bine trotineta. Gasise si el o fata, si vroia sa se insoare cu ea. Banditii de la mine de la munca, i-au bagat in cap, ca trebuie sa se culce cu soacra-sa
daca vrea sa-i merga bine casnicia! Tembelul ala a pus botul, si dupa vreo saptamina a venit nevasta-sa, si ia facut pe aia de la munca albie de porci..*lol*...cica nu mai scapa maica-sa de nebunul ala, ca vroia neaparat sa io puna, sa mearga casnicia bine!..*lol*

Asa ca vedeti pe cine inshelati si cum...mai ales voi astia de va umbla diavolul prin cap....*lol* :

"bre nea ochila,pe tine cateodata nu te prinde cate un dor de pasarica straina ma?adicalea,cum ar veni,nu ai vrea sa futi ceva strain?ca pa mine ma mai prinde!"
:p
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Vin Feb 28, 2003 5:47 pm

Da ,intr-adevar aventuri si cine nu a trait aventuri la viata lui,sa incep si eu cu una din ''ele''.

Era cam prin perioada cind nu prea aveam pe nimeni,de obicei daca am pe cineva nu ma arunc la ''aventuri'',asa ca fiind la un baieram ,suparata ca in ziua respectiva nu imi iesise cum vroiam eu unele treburi,luasem ceva la ''bord'' asa ca sa prind ''viata'' si incepusem sa dansez,:D,pina cind l-am remarcat pe ''el'' si ''el'' pe mine,toata noaptea nu ne-am dezlipit unul de altul pina dimineata.(nu fac sex cind beau ,asa ca nici o sansa pentru cel care ar incerca).A doua zi am aflat ca indivudul avea prietena si inca una buna,care era prietena prietenei mele,de la facultate,:(,nasol pentru mine atunci cind am fost invitati la baieram-ul lui :D,nu pot uita niciodata ce fata a facut cind m-a vazut.:D :D :D,dar nici eu nu am fost mai prejos...de atunci am zis ca nu ma mai intereseaza nimeni la baierame:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde deampulea » Vin Feb 28, 2003 6:00 pm

never did and never will

nu mi-am inselat niciodata nici o prietena si nici nu cred ca o voi face
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 2:52 pm

Initial trimis de ROBAKITA
Da ,intr-adevar aventuri si cine nu a trait aventuri la viata lui,sa incep si eu cu una din ''ele''.

Era cam prin perioada cind nu prea aveam pe nimeni,de obicei daca am pe cineva nu ma arunc la ''aventuri'',asa ca fiind la un baieram ,suparata ca in ziua respectiva nu imi iesise cum vroiam eu unele treburi,luasem ceva la ''bord'' asa ca sa prind ''viata'' si incepusem sa dansez,:D,pina cind l-am remarcat pe ''el'' si ''el'' pe mine,toata noaptea nu ne-am dezlipit unul de altul pina dimineata.(nu fac sex cind beau ,asa ca nici o sansa pentru cel care ar incerca).A doua zi am aflat ca indivudul avea prietena si inca una buna,care era prietena prietenei mele,de la facultate,:(,nasol pentru mine atunci cind am fost invitati la baieram-ul lui :D,nu pot uita niciodata ce fata a facut cind m-a vazut.:D :D :D,dar nici eu nu am fost mai prejos...de atunci am zis ca nu ma mai intereseaza nimeni la baierame:)


Ceea ce ai povestit tu nu suna deloc a aventura... o copilarie... v-ati pupat si voi putin si gata aventura nu? :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde ROBAKITA » Joi Mar 06, 2003 10:40 pm

''Copilarie'' exact,a fost o amintire din copilarie,cred caam uitat sa mentionez.:D

Si o ''aventura'' din perioada ''matura'':),pentru ca lucrasem intr-un mediu unde ma intilneam mai mereu cu turisti,am ce am cu italienii :),vesise intr-o zi un tip din Italia sa cumpere ceva opere de arta ,''vechituri'' (sper ca stiti la ce ma refer,anticariat),un tip destul de bine fizic,nu mai spus ca avea si bani ,asta se intelege si cum stiam ceva italiana ma trimite seful sa-l iau in primire poate faceam ceva vinzari,dar el in loc sa ma intrebe ce si cum sint preturile la obiectele pe care vroia sa le cumpere,imi cerea numarul de telefon si sa iesim dupa program sa mincam o pizza,normal ca la inceput nu i-am dat numarul,am zis ''cine stie ce mafiot o fi'',da de unde ,3-4 zile venea la magazin si tot intreba de mine daca nu eram si statea in fata anticariatului si ma astepta,pina la urma i-am dat numarul de telefon si am iesit la o pizza ...unde se facuse cu o noapte la un hotel super mishto si o noapte de neuitat...era cit pe ce sa plec in Italia ca ...amanta lui...dar nu mi-a placut cuvintul ''amanta'' ,fraiera ,dar poate mai bine asa:)(nu m-am ales cu Italia ci tot cu o tara la fel de frumoasa ca si Italy)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Pizzi » Vin Mar 07, 2003 8:20 am

Initial trimis de ROBAKITA
''Copilarie'' exact,a fost o amintire din copilarie,cred caam uitat sa mentionez.:D

Si o ''aventura'' din perioada ''matura'':),pentru ca lucrasem intr-un mediu unde ma intilneam mai mereu cu turisti,am ce am cu italienii :),vesise intr-o zi un tip din Italia sa cumpere ceva opere de arta ,''vechituri'' (sper ca stiti la ce ma refer,anticariat),un tip destul de bine fizic,nu mai spus ca avea si bani ,asta se intelege si cum stiam ceva italiana ma trimite seful sa-l iau in primire poate faceam ceva vinzari,dar el in loc sa ma intrebe ce si cum sint preturile la obiectele pe care vroia sa le cumpere,imi cerea numarul de telefon si sa iesim dupa program sa mincam o pizza,normal ca la inceput nu i-am dat numarul,am zis ''cine stie ce mafiot o fi'',da de unde ,3-4 zile venea la magazin si tot intreba de mine daca nu eram si statea in fata anticariatului si ma astepta,pina la urma i-am dat numarul de telefon si am iesit la o pizza ...unde se facuse cu o noapte la un hotel super mishto si o noapte de neuitat...era cit pe ce sa plec in Italia ca ...amanta lui...dar nu mi-a placut cuvintul ''amanta'' ,fraiera ,dar poate mai bine asa:)(nu m-am ales cu Italia ci tot cu o tara la fel de frumoasa ca si Italy)



Vezi asta e o aventura. Am si eu prin Grecia. Mai bine plecai cu el in Italia. CIne stie poate deveneai amanta lui "capo di tutti capi mafioti" (evident nu am scris bine). :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Mar 07, 2003 8:42 am

Ohoo..Italia, Grecia...ce misto...am fost si eu o data, in Galati!
Era una Lili, care o cunosc din copilarie, si avind drum incolo, am sunat-o. Ne-am intilnit la o cafea, unde am aflat ca sa maritat, nu avea copii,etc. Din vorba in vorba, ne-am amintit de copilarie, si i-am zis ca dintotdeauna am avut un "crash" pentru ea....hehehe...sa vezi ce ochi a facut! Si imi zice ca si ea la fel...dar pacat ca-i prea tirziu, ce ar fi fost daca, bla,bla,bla...eu cu ochii pe titele ei, ca arata bine de tot! I-am zis ca stau la hotel, si daca vrea sa mai stam de vorba, sa vina a doua zi la mine, ca am vreo 2-3 ore libere....si mah, a venit nebuna! Bineinteles ca din vorba-n vorba, am ajuns pina la urma sa ne jucam de-a capra cu 8 picioare..:)

Nu stiu daca asta este aventura la care va referiti, dar am vrut sa impart si eu...:o
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Vin Mar 07, 2003 8:58 am

Eiii,nu era chiar mafiot,lucra la televiziunea RAIUNO,(asta am vazut cu ochii mei,cartea de vizita si culmea l-am vazut si la tv ,dupa) ,dar era insurat avea 4 copii si mai avea si 40 de ani,...in schimb era ''futere'' si un bun amant:) :) :) :)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde ROBAKITA » Lun Mar 10, 2003 1:08 am

Am cu ce ma lauda,dar nu am de ce sa-mi fie sila de mine,adik nu am inselat pe nimeni ,:) ,de inselat ,:( destule ori ,dar din pacate eu nu ,asta sa fie bine sau rau ? :confused: :confused: :confused:
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 12, 2003 8:47 am

Robakito, nu te inteleg?...adica daca il insheli pe barbatul tau, o sa-ti fie sila de tine???...ce gindire comunista este asta??

Eu zic ca o amanta (sau amant in acest caz), duce la stimularea si "racorirea" vietii conjugale. Totul este ca a doua parte sa nu afle.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 12, 2003 9:19 am

bah alex tu ti-ai gresit vocatia...lasa dracu fanclubu si du-te la mihaela tatu de fro 3 ori femeie ,poate i-o faci de 5 sau 6 si baga texte dintr-astea la telespectatoarele nefe ca zau imi dau lacrimile cand bagi sfaturi dintr-astea pe fan. vedea-te-as insurat sa vaz io atunci ce idei novatoare mai debitezi vis-a-vis de inselaciuni si gandire libertinista...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mie Mar 12, 2003 1:49 pm

Pe barbatul de acum il insel ,te anunti amator??????

De fapt ''sila'' ma refeream la altceva ,adik nu m-am ''vindut'' pentru nimeni ,daca mi-a placut sa o fac si eram libera ,am zis de ce nu ,dar niciodata nu am inselat cind aveam o relatie fie ea si cit de scurta.

[quote] Eu zic ca o amanta (sau amant in acest caz), duce la stimularea si "racorirea" vietii conjugale. Totul este ca a doua parte sa nu afle.[quote]

La faza asta nu pot spune decit loooool,daca eu am gindire de ''comunista'' atunci tu esti prea democrat,femeia ta ,femeia tuturor,mishto nu??????
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 12, 2003 5:29 pm

eye-ule....da cine a zis ca nu am fost insurat?...sau poate mai sint...poate nu...poate am mai multi ani de casnicie decit tine...poate nu...sau poate ideea mea a fost sa ma intrebe Robakita daca sint amator....:p
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mie Mar 12, 2003 6:13 pm

Deci ESTI????????:p :p A-)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde eyewitness » Mie Mar 12, 2003 6:51 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
eye-ule....da cine a zis ca nu am fost insurat?...sau poate mai sint...poate nu...poate am mai multi ani de casnicie decit tine...poate nu...sau poate ideea mea a fost sa ma intrebe Robakita daca sint amator....:p

totu e un "poate" nu?....

robakito nu-l mai intreba daca-i amator ca zic io sigur ca-i profesionist...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 12, 2003 6:55 pm

Deci treaba cu "sila" am rezolvat-o...te-ai exprimat gresit...asa mai fac si eu, dar bine ca sare eye-ul pe mine, si ma corecteaza..:)

Mai, eu am zis de treaba cu amantul (amanta), ca idee...dar nu inseamna ca vreau sa se duca femeia mea (daca as avea), sa si-o puna cu juma´ din C-ta, ca sa cam plictisit de mine, si gaseste casatoria nostra (daca ar exista) monotona...

Dar in momentul cind ai copii, si simti ca nu mai rezisti...acelashi "program" in fiecare zi, te trezesti linga aceeashi persoana in fiecare zi, ai stii toate obiceiurile, tabieturile, nu mai este nimic nou...un futut mic cu altul (alta), aste o varianta mai buna (poate doar momentana) decit divortul...dar totul este ca partenerul sa nu afle!!!!!!...altfel iese razboi...:D

Deci sint!!!...amator profesionist...:p
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Sâm Mar 29, 2003 8:36 pm

Hmm...nu sunt de acord cu Nicholas, dar , in fine, fiecare are dreptul la parerea lui.
Da, am inselat vreo 90% din prietenii care i-am avut.Cu cine? Cu o singura persoana de care eram obsedata si in bratele careia cadeam de cate ori se uita la mine.E vorba de primul baiat cu care m-am culcat.Desi a fost un magar de cea mai inalta speta, nu puteam sa-l uit.Si atunci imi faceam cate un prieten, cu speranta ca-l voi uita pe primul.Insa nu era asa, cum aparea , cum ne culcam, de dragul vremurilor "apuse".Timp de 2 ani jumate am tot dus-o asa, pana cand l-am bagat de unde a iesit si am inceput sa-mi vad de viata mea.De atunci am mai avut 3 prieteni, cu tot cu actualul , pe care nu i-am inselat si nici n-am de gand sa-l insel pe iubi.Am tot ce-mi doresc de la el, de ce l-as insela? Pt schimbare? Pai schimb decoru', schimb pozitii, etc., dar nu concep sa-l schimb cu altul.Numai gandul ca as putea vreodata fi cu altcineva in afara de el imi provoaca greata si sila de mine.Sunt fericita asa fidela cum sunt si asa sper sa fiu mereu.
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Like shit...U R

Mesajde Love2Fly » Dum Mar 30, 2003 11:58 pm

Hmm...nu sunt de acord cu Nicholas, dar , in fine, fiecare are dreptul la parerea lui.
Da, am inselat vreo 90% din prietenii care i-am avut.Cu cine? Cu o singura persoana de care eram obsedata si in bratele careia cadeam de cate ori se uita la mine.E vorba de primul baiat cu care m-am culcat.Desi a fost un magar de cea mai inalta speta, nu puteam sa-l uit.Si atunci imi faceam cate un prieten, cu speranta ca-l voi uita pe primul.Insa nu era asa, cum aparea , cum ne culcam, de dragul vremurilor "apuse".


Eh...tipic voua fetelor. Parerea mea? daca as prinde-o pe "my girlfriend" ca face ce ai facut tu as face-o sa-si doreasca sa nu ma fi cunoscut....cum? simplu.....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 12:04 am

Heh, nu am avut nici o relatie serioasa in perioada aia.Toate relatiile dispareau dupa o saptamana-o luna, maxim.Asa ca nu poti zice ca a fost cine stie ce.Ei, daca l-as insela pe tipul cu care traiesc impreuna de un an atunci intr-adevar as merita ceva nasol de tot, dar asa...oricum ce-a fost in trecut le pot cataloga "copilarii" si nimic mai mult.Deja e prea mult sa le numesc "relatii"...
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mar 31, 2003 10:18 am

Afrodito, dupa cite am inteles eu, ai gasit pina la urma dragostea! Nu-i asa ca este frumos? Nimic nu este mai minunat pe lume, ca atunci cind te scoli, si vezi linga tine pe cel iubit..iti da un sentiment de siguranta, putere...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Lun Mar 31, 2003 10:29 am

el este nicholas,romanticul forumului:D
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mar 31, 2003 10:34 am

alex, cuvintele tale din postul anterior au avut darul sa mearga direct la inima si sunt emotionat pana la lacrimi de nobletea si puritatea sentimentului pe care atat tu cat si afrodita il traiti...sunt miscat si impresionat in egala masura...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 2:18 pm

Uh..Nu stiu cat de serios ai vorbit eye, pt ca am vazut ca esti un tip mai glumet, dar e adevarat ce a zis nicholas.Si eu sunt o romantica incurabila(pacat ca al meu nu prea le are cu romantismu':D ) si intr-adevar ma simt minunat cand ma trezesc si il gasesc langa mine sau , cel putin, prin casa:) Si acum infidelitatea chiar nu-si are locul in aceasta relatie.:)
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 2:33 pm

da,da!si eu am ramas impresionat de cuvintele lui eye!sunt pline de viata si de intelepciune!
afrodita este o delicioasa si o inocenta,ce incearca sa-si gaseasca identitatea,iar de alex,ce sa mai zic?un romantic incurabil!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Mar 31, 2003 2:34 pm

afrodito am fost cat se poate de serios chiar si acum mai am lacrimi in ochi si-mi tremura mainile pe tastatura de emotie...ce sa-i faci sunt un sentimental incurabil...
sculatul cu el in pat langa tine e doar inceputu...stai sa vezi ca or sa treaca anii si o sa simti si mirosu de levantica al gurii, mai un sforait ,mai o bashina si sa vezi romantism atunci...
da tu pana sa-l gasesti pe ales ai cam dat cu fofoloanca in populatie sa intelegem , nu?...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 2:41 pm

Nu am dat cu fofoloanca-n populatie, ci i-am inselat pe majoritatea cu un singur baiat.Deci am dat cu fofoloanca intr-un om...Ca am mai avut si unele scapari asta e partea a doua.
Si lasa draga ca mirosu' de levantica al gurii dis de dimi nu ma deranjeaza, imi place la nebunie cum sforaie(cand mai sforaie, ca nu prea practica sportu asta), iar bashinile date prin somn, nu se pun la socoteala, ca omu' nu e constient de ceea ce face.Si de ce sa-si strice o covata de matze pt o bashina? Las' s-o dea tata, e mai rau cand nu mai da, ca atunci sigur are vreo boala.
Mey SOD, de unde stii tu ce incerc eu sa fac??Poate ca sunt delicioasa si inocenta, dar eu una consider ca mi-am gasit identitatea de cam multisor.Acuma imi caut vocatia si menirea pe acest pamant:rolleyes: :p
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde marian jan » Lun Mar 31, 2003 2:44 pm

sunteti niste romantici incurabili .
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde afrodita » Lun Mar 31, 2003 2:46 pm

LoL Alin, o fi si asa cum spui tu, numa' ca asta deja nu se mai zice, tine de intimitate, vere:D
afrodita
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 1:38 pm
Localitate: Romania

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori