Felatie (Ptr fete)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Felatie (Ptr fete)

Mesajde n3aGabitz » Mar Apr 22, 2003 3:06 am

sau mai pus topic-uri de gen, dar ati dat-o mereu pe ocolite.
Va place sa faceti felatie?
De ce multe romance, din romania...nu vor sa o faca?
Ce e asa rusinos sa sugi un penis? Mai ales daca e prietenul tau care il iubesti!

hai sa va vad...ca altfel sunteti toate bazate.
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Apr 23, 2003 10:24 am

marian jan - subiectul asta e despre si pentru fete, nu pentru femei... asa ca lasa femeile s-o suga linistite :rolleyes:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde ROBAKITA » Mie Apr 23, 2003 8:40 pm

Pai vezi de aia la straini le plac de noi romancele,pentru ca nu zicem ce facem,ci facem,adik o ''sugem'' de rupem,sau facem felatie la nebunie.Asta cu ''nu o fac'' sau mai stiu eu ce,e abureala,cine nu o face in ziua de azi,si inca cite sint ,nu mai spun de la ce virsta.
Mie imi place sa fac felatie ,mai putin sa mi se faca,dar si cind mi se face ,dam totul din ''noi'',nu mai ramine nimic.Sau mai corect ''IMI PLACE LA NEBUNIE'',nu exista sex fara felatie si nu numai sex ,poate fi si felatie intr-un loc mai ciudat sau mai putin ciudat ,dar e la ordinea zilei.
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

aha

Mesajde n3aGabitz » Sâm Apr 26, 2003 12:33 pm

mami esti pe calea cea buna :)

hai fetelor....nu va rushineatzi ..luatzi exemplu de la robakita!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde MissBugMafia » Sâm Apr 26, 2003 3:31 pm

Sunt 2 tipuri de fete: care o sug, si care nu recunosc.
Eu recunosc... sa imi place sexul oral. Dar nu cu oricine...normal.
Nu`s din aia care sare cu gura in pula oricui.
Imi place sa fac, imi place sa mi se faca.Vorba aia: o mana spala pe alta. Si mai ales daca este vorba de o relatie stabila mi se pare absolut normal. Primele ... 3 dati nu i`am facut nimic si sincer nu ma simteam bine, simteam ca vrea sa ii fac si eu. Asa ca i`am zis si el m`a intrebat daca vrea sa ma invete. Cu greu si cu multe muscaturi .... am invatat. Este singura persoana cu care am facut atat sex normal cat si oral si imi place mult de tot.
Asa ca nu inteleg .. de ce unele persoane mai inchise la minte nu agreeaza asa ceva(adica sa faca) dar lor sa li se faca le place.
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

ma dau si eu cu parerea......:p

Mesajde sharina`` » Dum Mai 25, 2003 10:03 pm

Mie mi se pare de asemenea felatia ceva firesc si cum mai zicea cineva ... sunt femei care fac si recunosc si cele care cred ca ascunzand ca o sug la greu se apara de gura lumii sau mai stiu eu ce naiba...insa mai sunt si proaste care se lauda ca sutn experte....si pe naiba ca o mozolesc putin in gura si ele cica au facut felatie....si asta zic pt ca eu cred ca suptul pulii este obligatoriu.. si cind cind zic suptul pulii exact asta vreau sa zic.. nu pupatu, mozolitul, jucatul, adulmecatul etc ,care, cu respect adaug, au si ele rostul lor,.. determinat la suptul pulii este sa ai rabdare.. sa nu te plictisesti sa nu ametezsti si sa-ti doresti ca barbatul la care aplici sa se simta minunat.. cind sugi p*** daruiesti placere.. daca stii cum sa o faci o primesti innapoi inzecit.. ) placerea zic..
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde ROBAKITA » Mar Mai 27, 2003 8:58 pm

Sa intelegem ca poza atashata e fiinta care iti face tie felatie:con: sau care e ''treaba'' lui aici?:rolleyes: :confused:
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde sharina`` » Mar Mai 27, 2003 9:42 pm

robotzika scuze...dar nu pot sanu sesizez o ironie in tonul tau ":) si nu prea pricep de ce te simtzi amenintzata ... de o pushtoaica de 19 ani?:p:) ... si...poza respectiva era pusa intentionat pt cineva ,nu are nici o legatura cu textul care il preceda .
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

:)

Mesajde sharina`` » Mar Mai 27, 2003 9:43 pm

inca ceva................. eu sunt fata ... nu poate sa imi faca mie FELATIE .... :).......
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

:)

Mesajde sharina`` » Mar Mai 27, 2003 9:44 pm

inca ceva................. eu sunt fata ... nu poate sa imi faca mie FELATIE .... :).......:o
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde ROBAKITA » Mar Mai 27, 2003 10:05 pm

Tocmai,stiu ca esti fata,ce nu ai vazut pedofile(parca asa se numesc alea care o fac cu animalele:con: ),in schimb nu ii vedeam rostul lui aici si mai ales pe acest subiect:)


loooool,imi dai voie sa rid putin,de ce sa ma simt amenintata,cu toate ca ai fi avut tu 19 ani,pe cine impartim?:con: :confused: :rolleyes:
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mai 28, 2003 12:23 pm

Initial trimis de ROBAKITA
ce nu ai vazut pedofile(parca asa se numesc alea care o fac cu animalele:con:
zoofilie ii spune. pedofilia apare cand sunt implicati copii.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

tot nu ai inteles:)

Mesajde sharina`` » Mie Mai 28, 2003 1:52 pm

Ti-am zis ROBOTZIKA ca acea poza era pusa pt o persoana anume.....fara nici o legatura cu subiectul si cu textul pe care l-am scris....e interzis sa fac asa ceva?
Si apoi..................nu conteaza cine imi face sex oral.................FELATIA se face la barbati....eu nu am penis......nu are cum sa mi se faca felatie....daca explicatia este si de data aceasta nu f clara pt tine....zi-mi si incerca sa mai reformulez o data..;a
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde ROBAKITA » Mie Mai 28, 2003 2:27 pm

Sopra,thank's,stiam ca nu e corect,dar am zis ca se va gasi cineva sa ma ''ajute'':)

Sharina``,felatie,limbi si alte de alea,tot acelasi lucru inseamna,loool,de cind am devenit asa de ''invatati'' si o dam numai in denumiri sexuale,oricum poza aia nu isi avea rostul ,mai ales pe acest subiect:),ROBOTZIKA, nu prea intelege ,vrea multe explicatii:rolleyes: ,esti sigura ca e vorba de mine,eu nu sint ROBOTZIKA ci Robakita:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde sharina`` » Mie Mai 28, 2003 3:08 pm

ROBAKITA...intai scuze ca ti-am stalcit numele...si...nu stiu cum sa zic mai clar de atat...............NU AVEA NICI O TREABA POZA AIA NENOROCITA CU SUBIECTUL si nici cu ce am scris eu.....in fine...vad ca nu sunt inteleasa...si din moment ce nu trebuie sa dau explicatii nimanui....nu mai explic.....
#-o
Curajul de a ne exprima liber ideile este cu adevarat o virtute..
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nanuka » Mar Iun 03, 2003 11:08 pm

Initial trimis de ROBAKITA
Sa intelegem ca poza atashata e fiinta care iti face tie felatie:con: sau care e ''treaba'' lui aici?:rolleyes: :confused:

hehehe a fost buna asta:)
mi-a placut
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron