Limbi (ptr baieti)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde ROBAKITA » Mie Apr 23, 2003 9:58 pm

Hai mah,ce a fost asa pervers :confused:

Cind o iau in gura nu mai dau limbi,asta e logic,iar chestia cu luatul in gura ,se referea doar la clitoris,sper ca nu te-a dus gindul ca i-a pizdontul in gura:p

Asa e,de la fofoloanca pina la goaza nu e drum lung si totusi unii il ''strabat'',cel putin cei pe care i-am cunoscut eu(bine ca nu e nimeni de pe forum ,ca mi-ar fi prins una la ''capatina'':D )asta ca ii dau de ''gol'' :p
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Apr 24, 2003 6:35 am

Initial trimis de ayrton
Acum, nu ma apuc eu sa fac anatomie p-aici
Punctul "G"... nu are peste tot semnificatia de "centru de greutate" .
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Apr 24, 2003 12:58 pm

Ok..ok..nu a fost nimic pervers..dar asha sint eu mai rushinos din fire..:"

Pai poti sa zici care au fost aia cu limbile...cu eu unul tie nu ti-am dat...parca..*loooool*
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Joi Apr 24, 2003 9:51 pm

Din pacate sau din fericire nu te numeri prntre ei,dar chiar vrei toata lista?:con:

Care din aia n la numar ii vrei ,primii sau ultimii?:rolleyes:
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

lloooll

Mesajde n3aGabitz » Sâm Apr 26, 2003 12:39 pm

ai de capu' meu...ce am putut face cu topicul asta :)))))

robo: dar cati din aia au reusit sa te faca sa iti dai drumu din "limbi"?
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde MissBugMafia » Sâm Apr 26, 2003 8:15 pm

Pe mine ma inebuneste de`a dreptu atunci cand isi baga limba si se joaca cu ea la mine in vagin. Sau apoi cand urca spre clitoris si intre timp ma penetreaza cu degetul.Apropo... ador senzatia cand are degetul la mine in vagin. Imi place la nebunie!!! Oare sunt singura carui ii place chestia asta?
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: lloooll

Mesajde ROBAKITA » Sâm Apr 26, 2003 9:54 pm

Initial trimis de n3aGabitz
robo: dar cati din aia au reusit sa te faca sa iti dai drumu din "limbi"?



robo...cop,lool sau ROBAKITA,loooool:(

Destuiiiiiiiiiii...:p :p :p ca sa mai incerc si alta data.
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

...

Mesajde n3aGabitz » Lun Apr 28, 2003 11:20 pm

eram nelinistit...dar acum vad ca esti tratata cum trebuie!
:)))))


pai..have fun in continuare (Safe Sex)
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Mai 02, 2003 8:51 am

Ca tot este vorba de limbi...care dintre voi a observat ca blondele au un gust mai aparte decit brunetele??:p
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

...

Mesajde n3aGabitz » Vin Mai 02, 2003 10:15 pm

ma depinde....stii de la pizda la pizda....

ultima blonda care am avut-o lasa de dorit...(gustul)...prietena mea e bruneta...si e un deliciu.

deci....depinde de fata
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: Re: 1870

Mesajde sharina`` » Dum Mai 25, 2003 9:00 pm

[quote]Initial trimis de n3aGabitz
[B]

correct....eu unul nu suport pizdele ne rase....nu vreau sa vad par acolo...poate doar o linie sus sau o inimioara.....

epilativa fetelor... Baieti....voi sunteti intrigati ca femeile nu se epileaza inghinal si pupian ..... dar credeti ca unei femei ii place sa ii faca felatie unui barbat cu o barbatzie hairy??so.....daca noi ne epilam voi de ce nu invatzatzi o data sa va epilatzi (nu va acuz pe toti...mai sunt si barbati care stiu ce e aia igiena).... atunci femeile au sa faca cu mult mai multa placere sex oral
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Dum Mai 25, 2003 9:11 pm

Adica sa ne radem? Pai si ce fac vara cind ma duc la nudisti? O sa rida toti de mine! Unii cica se rad la prichindel, sa arate scula mai mare....:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

felatie !!!

Mesajde sharina`` » Dum Mai 25, 2003 9:20 pm

prieteni.. da-ti-mi voie sa aduc putzina lumina in acest sub. suptul pulii este obligatoriu.. si cind cind zic suptul pulii exact asta vreau sa zic.. nu pupatu, mozolitul, jucatul, adulmecatul sau alte jocuri erotice ( care, cu respect adaug, au si ele rostul lor)sunt cumva revoltata.. parere pe care am sustinut-o cu argumente de-a lungul diferitelor discutii purtate, in timpul vietii mele, cu diferiti subiecti si subiecte si in diferite contexte .. de usurintza cu care acest subiect a fost demistificat si coborit la gradul de disctuie in circiuma si liber exercitiu pentru nenumarate proaste,netalentate,neinitiate,nedoritoare de "invatzatura",frustrate,complexate etc.. pe deoparte si mitocani,idioti,frustrati,neinitiati de cealata parte... care continua sa se lase prostiti.. si apoi isi dau cu parerea la rindul lor.. ..
TREZITZI-VA FEMEILOR!!!!!!!!!!
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

ups!!:))

Mesajde sharina`` » Dum Mai 25, 2003 9:23 pm

Am greshit adresa....se pare ca aici e vb de limbi...si eu vorbeam de felatie..........e..tot de placere e vb in definitiv....
Oricum baieti....stiu ca va place sa ne dati limbi si noi va idolatrizam cand faceti asta!!!!!:))..........
sharina``
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:58 pm
Localitate: Romania Iasi

Mesajde Nanuka » Mar Iun 03, 2003 11:16 pm

Initial trimis de eyewitness
bah labagiilor daca nu ai contact permanent cu gustul de pizda nu esti barbat...cum poti spune ca o savarina e gustoasa daca nu o gusti...???

Bravo..bine spus
Nanuka:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

.....

Mesajde Nanuka » Mar Iun 03, 2003 11:21 pm

Cel mai misto lucru e sa simtzi cum partenerul te linge la fofoloanca.

Barbatimiu mi-o face de fiecare data inainte sa facem sex si inebunesc de placere.:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Re: Limbi (ptr baieti)

Mesajde NeWolf » Dum Iun 29, 2003 9:02 pm

e vax ce sa zik, bai tata limbi dau si cand o limbuiesc pe tzatza si nu mai zic la nimenea si apres pe cine p*** mea intereseaza ca ii dau eu limbi nevestimii?


Initial trimis de n3aGabitz
si acum sa ma iau si de voi...
1) de ce 99 la suta din baietii nu recunosc ca dau limbi?
2) de ce dracu va ascundeti?
3) iar cei care nu au facut-o...de ce va retineti?

sa va vad jmecherilor
NeWolf
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iun 29, 2003 8:08 pm
Localitate: BaCAU

Mesajde NeWolf » Dum Iun 29, 2003 9:05 pm

eu cand ma gandesc la tara, ma gandesc la tipe care vin totusi de la sapa, care nu prea aud des de Londa Color si nici de Senzor Excel... sa dai o limba devine o adevarata aventura... alta-i treaba cand tipa se spala, se frezeaza si stie ce vrea raportat la...in sine si la urma urmei e piele ce mama masii.... :)

Initial trimis de Necuratu'
Eu am auzit pareri cum ca un barbat adevarat nu face niciodata asa ceva. Io zic ca numai un barbat adevarat o face.

Imi povestea un prieten care tocmai s-a intors din armata, ca aia de acolo il strigau "limbistu'" pentru ca avuse neinspiratia sa zica ca el practica cunnilingus. Toti erau de acord ca nu trebuie sa pui botu la savarina, si cand te gandesti ca toti erau oameni cu facultate, atunci cum sta treaba pe la tara?
NeWolf
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iun 29, 2003 8:08 pm
Localitate: BaCAU

Mesajde Nanuka » Mie Iul 16, 2003 11:34 pm

Asta e o prostie sa nu recunosti ca dai limbi...in Romania e normal..pt ca oamenii au conceptzia foarte invechita mai ales despre sexul oral

Acum s-au mai desteptat multzi..dar sunt pesroane care refuza total sa faca treaba asta..mie sincer nu mi s-a intamplat sa ma refuze un barbat sa-mi faca asta...sau daca mi-amintesc s-a intamplat odata cu un pusti de vreo vreo 17 ani care statea in Berceni si era influentzat de gasca lui..prostii in cap..ma rog ca n-am avut nimic cu el...

Si de-atunci s-a si suparat pe mine...ca i-am facut aluzie la treaba asta cu toate ca n-ajunsesem la sex oral sau alte nebunii ..pur si simplu ne atingeam reciproc si eram aproape goi...si eu fiind excitata binetzeles ca ii dai de intzeles sa faca asta...si s-a suparat foc..m-am trezit cu niste muscaturi pe gat si invinetzita ca a trebuit zile intregi sa stau cu fond de ten si cu parul desprins..l-am bagat in pizda masii..de-atunci nici n-am mai vorbit

O data cu fostul meu prieten mi-a zis ..stii eu n-am facut treaba asta la toata lumea...numai la femeile la care am tinut foarte mult....am ramas uimita pt faptul ca a trebuit sa-mi dea explicatzii din pct asta de vedere...

In Statele Unite daca nu faci chestia asta te considera ultimul prost...dar nici nu se pune in discutzie sa nu faci...face parte din sex..la fel cum faci dragoste asa te si lingi si te sarutzi..

Hai ca am zis prea multe

va pupic
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

ha?!

Mesajde Joao » Vin Iul 25, 2003 9:27 pm

opinia mea este ca unul care nu da limbi ori e virgin,ori se termina in 2 sec,altfel ar stii destule despre sex cat sa bage saliva-n piz*da!

Sau e eunuc.................
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde tomita » Mie Iul 30, 2003 12:55 am

Initial trimis de Necuratu'
Pai o gusti, de ce sa n-o gusti?


bai bibicule, dupa o negatie, intarirea nu se face tot cu o negatie, Daca te dai englez, fa-o ca lumea. Ca si limbi trebuie sa stii cum sa dai, nu numai engleza... Iar chestia cu ateismul de care te tot lauzi, este de fapt numai o ceata pe mintea ta... Se va ridica cu timpul, atunci cand iti vei da seama cine esti de fapt. Pana atunci ramine sa te ascunzi in spatele imaginii asteia pe care te straduiesti asa tare sa o promovezi - cel mai bun semn ca habar n-ai cine esti de fapt....V0rba lui 007, Never say NEVER!
tomita
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Iul 30, 2003 12:08 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iul 30, 2003 6:48 am

Mda...niste limbi as da si eu...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

nanouk...te contrazic

Mesajde muffinass » Joi Iul 31, 2003 12:13 am

Din cate stiu, macar aici in Toronto, lumea e jumi-juma despre subiectu' asta. Multi se mandresc ca o fac (adica "vai ce mare futangiu sunt, ca pot sa aduc gagicile la ejaculare prin sex oral") iar altii sunt sinceri si spun clar ca nu o fac din motiv igienic.
Eu unul am vrut s-o fac de 2 ori (adica la 2 tipe) si am fost oprit ca cica "probabil ca no sa-ti placa si va strica seara".
Acum ca sunt mai stabil cu prietena mea, probabil ca o voi face (complet), insa am dat de cateva limbi si parca nu prea mi-a pierit mirosul (nu ca nu se spala, cred ca e cea mai pudica fata care o stiu). Oricum, i-am explicat sincer, ca o fac numai daca-si face dus inainte.
Si din cate stiu, nu tre' sa dai navala ca un mitocan...te muti cu limba pe ici si colo, dupa cum simti de la ea.
Salutis
"sunt inzestrat cu- deosebita putere,
ce poate lasa kiar si bolta cereasca fara stele..."
/
tehnica ta....este minunata
Avatar utilizator
muffinass
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:00 am

Re: nanouk...te contrazic

Mesajde Bushulica » Sâm Aug 02, 2003 3:59 am

[quote]Initial trimis de muffinass
[B]Din cate stiu, macar aici in Toronto, lumea e jumi-juma despre subiectu' asta. Multi se mandresc ca o fac (adica "vai ce mare futangiu sunt, ca pot sa aduc gagicile la ejaculare prin sex oral") iar altii sunt sinceri si spun clar ca nu o fac din motiv igienic.

Puisor.. se pare ca Toronto al tau e singuru' loc de pe planeta unde femeile ejaculeaza... poate ne impartasesti experienta... looool
Bushulica
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 02, 2003 3:00 am
Localitate: San Diego

Re: Re: nanouk...te contrazic

Mesajde Game Over » Dum Aug 03, 2003 3:16 am

Lasa ma ca se refera la travestiti :D. Cred ca sunt destui pe acolo.

P.S.: LOLZ .
Mare ti-e gradina Doamne.
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde muffinass » Dum Aug 03, 2003 4:07 am

din experienta nu pot sa-ti zic, ca nu mi sa-ntamplat. Vorbeam de ce am auzit la altii...si ma rog, nu ejaculare per se, da' cum naiba i-oi zice.
"sunt inzestrat cu- deosebita putere,
ce poate lasa kiar si bolta cereasca fara stele..."
/
tehnica ta....este minunata
Avatar utilizator
muffinass
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:00 am

Re: Limbi (ptr baieti)

Mesajde notenough » Mar Aug 05, 2003 11:08 pm

Initial trimis de n3aGabitz
si acum sa ma iau si de voi...
1) de ce 99 la suta din baietii nu recunosc ca dau limbi?
2) de ce dracu va ascundeti?
3) iar cei care nu au facut-o...de ce va retineti?

sa va vad jmecherilor



asha te vreau gabitz.......arata-le ce stii
notenough
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 02, 2003 1:45 am
Localitate: chicago, usa

Mesajde skkipy » Joi Aug 07, 2003 2:18 pm

sexul oral mi se pare foarte normal chiar natural, da n-o sa ma vezi laudanduma la fiecare fraier care habar nare despre ce discuta, imimplace sa-l ofer si sa-l primesc, si de vreo doua ori am dusa pana la capat (sauf aproape).
Io stiu un lucru: ce fac in dormitor e intre mine si partenera mea.
maxim un sfat mic pentru amici mai confuzi
lol
skkipy
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 10, 2003 2:38 am
Localitate: intrun taram uitat din vestul tarii

Mesajde eyewitness » Joi Aug 07, 2003 2:22 pm

Initial trimis de skkipy
ce fac in dormitor e intre mine si partenera mea.

...si ce faci in sufragerie sau lift se da in direct la primatv?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Joi Aug 14, 2003 11:53 am

Dupa parerea mea, barbatii care nu dau limbi nu sunt barbati adevarati (acelasi lucru este valabil si pentru femei). Eu am facut-o cu fete si mi se pare o prostie sa nu ai curajul sa dai limbi sau sa recunosti ca ai dat limbi!
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori

cron