Limbi (ptr baieti)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Jasmine » Vin Iun 10, 2005 9:12 pm

ea nu gandeste , ea traieste momentul din plin ;)

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Vin Iun 10, 2005 9:57 pm

o singura chestie totusi: a fost unu care zicea ceva de punctul G... auzi amice...dk tu ajungi acolo cu limba...ori esti vre-un fel de mutant cu limba mare ori nu stii cum arata o pizda!


ce zici tu bre!?? trebe duar sa'i intorci veveritza pe dos shi iese la iveala punctu G shi poci sa linbai in voe la iel :D

adica, ea ce ar putea gandi atunci


ca ar fi cazu sa'tz unble la prohab shi sa ia problema in buze :D

jas scrie:ea nu gandeste


bre taci ca te aude reaqu fo feminista shi sa vez ce capace'tz iei :D

felineea, am auzit ca iesht moada pe secs..pe secsu cui bre?! ~p ~p

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Vin Iun 10, 2005 11:08 pm

`reai al dracu bre! imi porcesti mie aici threadu! ia vezi matale n-ai lucrui serioase de facut???! poate asamblezi un comp, belesti un epure.. stii tu.. d`alea!

hai roiu de aici! :D

p.s la pies-ul tau: da ce te intereseaza pe tine? A)
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Limbiiiiiiiiiii

Mesajde Limbau:P » Vin Apr 28, 2006 12:38 pm

Pula mea baieti.....daca nu dati limbi inseamna ca nu ati GUSTAT din viatza.
e o placere EXTRORDINARA si apoi fetele o sa te idolatrizeze pt asta...in plus
DATIVA IN PULA MEA CU LUMEA .... va credetzi pe vremea lui pazvante cand va era rusine sa va manifestati. In halu asta o sa ajungetzi sa avetzi probleme psihologice tinanduva dorintele in frau ........DEZLATUITI FIARA FRAIERILOR.....SI LINGETIOOOOOOOOOOOOOOOO.
Limbau:P
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 28, 2006 12:30 pm
Localitate: Torino

Mesajde nbm » Vin Apr 28, 2006 12:42 pm

Limbau:P scrie:Pula mea baieti.....daca nu dati limbi inseamna ca nu ati GUSTAT din viatza.
e o placere EXTRORDINARA si apoi fetele o sa te idolatrizeze pt asta...in plus
DATIVA IN PULA MEA CU LUMEA .... va credetzi pe vremea lui pazvante cand va era rusine sa va manifestati. In halu asta o sa ajungetzi sa avetzi probleme psihologice tinanduva dorintele in frau ........DEZLATUITI FIARA FRAIERILOR.....SI LINGETIOOOOOOOOOOOOOOOO.

esti taaaaaare, frate. mai ai si alte sfaturi bune?
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Djinn » Vin Apr 28, 2006 12:59 pm

Limbau:P scrie:daca nu dati limbi inseamna ca nu ati GUSTAT din viatza.

deci aia ie viata ? :D damn, inseamna ca io n-o s-o gust ever, dej pot sa ma duc sa manpushc ca nu mai are rost sa traiesc ~p
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Limbau:P » Vin Apr 28, 2006 1:07 pm

bah nu ezitati sa faceti ceea ce va sugereaza neuroni in privintza sexului la urma urnmei e o placere nu?? oproblema e ca sunteti prea inhibatzi de ce stiu io ce educatzie antica da bah sa stitzi ca si civilizatiile mai vechi ca romanii nu aveau nici o limita in privintza asta si voi mai vorbitzi ca suntezi moderni in pula mea ca nu mai facetzi descriminari ... si ascultatziva instinctu ca nul avetzi degeaba .... cioa ciao............ :eat:
Limbau:P
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 28, 2006 12:30 pm
Localitate: Torino

Mesajde baixinho© » Vin Apr 28, 2006 1:11 pm

Djinn scrie:inseamna ca io n-o s-o gust ever

nici măcar din simplă curiozitate? ai, măăăăăăăăăăăă.

Limbau, şi tu eşti plecat de o sută de mii de ani in Italia şi nu mai cunoşti limba romană? sau (mult mai probabil) faci parte din categoria celor care s-au dus acolo cu limba romană gata neinvăţată?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Limbau:P » Vin Apr 28, 2006 1:15 pm

[quote="baixinho ©"]nici mă]


mersi de mesaj....poate am uitat un pi de romana...dar nu poti sa spui ca cea ce am zis nu e adevarat.
nu?
Limbau:P
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 28, 2006 12:30 pm
Localitate: Torino

Mesajde Djinn » Vin Apr 28, 2006 1:30 pm

[quote="baixinho ©"]nici mă]
no thank you, n-am curiozitati CHIAR atat de perverse ~p
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Vin Apr 28, 2006 1:59 pm

Apropo, nu-i da nimeni nici un avertisment lui scula asta pe bascula pentru limbaj? Ca sa nu se zica ca aici este ingradita libertatea de expresie... dar totusi mai trebuie umblat la limbaj, tov. Limbau.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Apr 28, 2006 3:53 pm

nu e vorba de ingrădirea limbajului, ci de faptul că este vorba de un subforum despre sex. deocamdată nu a injurat pe nimeni, deci se află in limitele suportabilului.

pe de altă parte, iţi garantez că peste o lună nu va mai posta. viteji d-aştia care se dau importanţi de la primul post şi după aia nu mai intră pe aici am văzut destui.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Unleashed » Vin Apr 28, 2006 4:13 pm

PeerGynt scrie:Apropo, nu-i da nimeni nici un avertisment lui scula asta pe bascula pentru limbaj?
- deci esti imotriva limbilor!

@ Morgul - e din "Kiss" ma ala...sau vreun soi de furnicar

Ontopic : Dau limbi si io...acolo ca tot omu'. Cat si cum...intrebati-le pe fostele...eu le-am tot intrebat "ia zii...iti place asa? (lip lip)...si asa? (lip lip)...hai spune-mi cum vre?!"...da' nici macar una n-a vrut sa-mi vorbeasca...se pare ca-n pat cam tac fomeile astea...le-oi fi facut eu ceva...ca prea nu vor sa vorbeste cand se iubeste cu mine...ntz ntz ntz...a...gata...m-am prins...le las speechless cand le-o trag! ...mda...clar...ia gata ca incepui sa salivez abundent cu gandu' la pasa...yamm yamm.
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde djalexutz » Dum Apr 30, 2006 12:21 pm

mda poate k inainte sa fi deschis acest subiect trebuiau clarificati cativa termeni gen clitoris, punctul g (care nu are nici o legatura cu pct de greutate sau mai stiu eu ce ...).

Clitorisul e o mica excrescenta sa-i zic asa, se afla in AFARA corpului si contine cateva sute de terminatii nervoase ... de-aia ar trebui sa-i dati lui limbi si nu sa va axati pe a penetra vaginul pana una alta, ca sigur nu ajungeti cu limba la pct g (decat daca sunteti furnicari :)) )

pct g se afla inauntru si e o prelungire a clitorisului. Se pare ca el e cel responsabil si ptr ejaculare, dar inca este cercetat fenomenul ...

si fetele nu stiu in general la ce se gandesc .. eu una just relax and enjoy the feeling :D

ah da si o poza foarte buna .. explicativa :D
poza
-- House & Trance Addict --

Tiesto, Paul van Dyk, Armin van Buuren NU sunt house , la fel cum nici gutza sau liviu salam nu fac muzica de calitate ...
Avatar utilizator
djalexutz
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Apr 23, 2006 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Dum Apr 30, 2006 3:36 pm

daca nu-mi spuneai ca_clitorisul se afla in afara corpului puteam sa jur ca-l am undeva in stomac, iti multumesc pentru informatie...
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Dum Apr 30, 2006 3:38 pm

artemis...amu poti sa te opresti din a incerca sa te mastubezi cu radiografia aia in fata. deci e afara...ti zice tie madmuazela de mai sus....

ie ca seamana cu ralu?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Dum Apr 30, 2006 3:46 pm

seamana rau! dar sper sa se opreasca inainte de avert.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Dum Apr 30, 2006 4:14 pm

Clitorisul e o mica excrescenta sa-i zic asa, se afla in AFARA corpului si contine cateva sute de terminatii nervoase


slava Domnului ca ne-ai luminat, ca io de 8 ani ii dau linbi nevesti-mi in splina, acu inteleg de ce plm nu simtea nimic
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Apr 30, 2006 4:52 pm

poi uita-te si tu bine prin camera, vezi ce gasesti bun si interesant de lins (adica nu mai sari cu gura pe orce splina sau stomac sau - duamene feri! - creer, ca ie totalmente inutil ie mai ceva decat cu puntu ge, care ie da nu ie si nimeni nu-l ajunge), numa sa fie cu sute de terminatzii nervuase si ie oche
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Unleashed » Dum Apr 30, 2006 5:34 pm

Sunteti aiurea ma! In loc sa-i multzumiti androginei djalexutz pentru lectia gratuita de biologie, voi faceti caterinca! Pe voi ca doare-n poz(n)a de efortul depus pentru a lumina un forum. Habar n-aveatzi ce lingeati, sau unde erati linse! Djalexutz, limbi se dau si-n anus, ce te faci? Te mai faci o lectie?

Stau si ma intreb, daca a canta dupa ureche se zice a fi lautar, daca lingi dupa ureche esti tot un fel de lautar in ale limbilor sau un frizer meticulos? "Souvage? Neaah...Ia-ma pe la spate pierdut!"
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Arthemis » Dum Apr 30, 2006 7:59 pm

bre dezlantiutule, mai usor cu poze scarboase pe forumul asta, mai ales unde e vorba de dat limbi pe clitorisul din AFARA corpului! da?!??!?!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Unleashed » Dum Apr 30, 2006 9:12 pm

Bre Arthemiso...mi se dezlantuieshte prostatele!

@dijoaiaalexutza - bre...ma lamuresti au ba, ca mai inebunit cu lectia de ahh.na-tzi-o.mie expusa anterior.

P.S.: nu e frumoshi obrajorii din poz(n)a? :D
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Arthemis » Dum Apr 30, 2006 10:31 pm

da bre or fi frumosi, dar numai dupa o cantitate generoasa de alcool.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Bulldoser » Lun Mai 01, 2006 3:42 am

Joao scrie:opinia mea este ca unul care nu da limbi ori e virgin,ori se termina in 2 sec,altfel ar stii destule despre sex cat sa bage saliva-n piz*da!

Sau e eunuc.................


Corect! I'm a "69-ers CLUB" member. A-)
Shit... i've lost my brakes! Watch oouuuuuuuuuuuuut!
Avatar utilizator
Bulldoser
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Joi Dec 23, 2004 12:00 am

Mesajde Unleashed » Lun Mai 01, 2006 8:57 am

Arthemis scrie:da bre or fi frumosi, dar numai dupa o cantitate generoasa de alcool.



Adik e infectie alea? (adevaru' e ca cam e infectie pentru ochi sa zaresti asa ceva) Deci daca torni alcool se sterilizeaza si se duce?
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Arthemis » Lun Mai 01, 2006 11:54 am

nunununu, nu pe obrajii balenutei, ci in gura celui celui ce are chef de experiente inedite, de genul "uite puta, nu mai e barbatul!"
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Unleashed » Lun Mai 01, 2006 1:12 pm

Arthemis scrie: "uite puta, nu mai e barbatul!"



Un fel de aprofundare a actului sexual?
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Arthemis » Lun Mai 01, 2006 1:22 pm

da, un fel de.... hai ca deja imaginatia mea face ravagii. case closed.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Unleashed » Lun Mai 01, 2006 4:32 pm

Arthemis scrie:da, un fel de.... hai ca deja imaginatia mea face ravagii. case closed.




Behehehehe! Practica te omoara, a? :D
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Arthemis » Mar Mai 02, 2006 9:42 am

nu, nu ma omoara, dar imi da niste dureri de spateee.....
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori